Сб, 18.11.2017, 02:54
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 3 з 10«12345910»
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » АРХІВ » Архів форуму » Російська чи українська? (ТЕМА ЗАКРИТА)
Російська чи українська?
Ktara Дата: Чт, 25.06.2009, 19:36 | Повідомлення № 1
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
З останніх дописів зрозуміла, що необхідно створити нову тему.

Але не перетворюємо цю тему в політичну дискусію. Маючи досвід "політичного" життя, можу сказати, що політика - це дуже "брудна" гра

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

swetikccc Дата: Чт, 25.06.2009, 23:04 | Повідомлення № 31
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 370
1 Цікаво в Угорщині екзамени чи тести здають на українській?
2 Що таке держава?
3 ВІДРІЗАТИ І ЗАБУТИ, І ЧЕРЕЗ ДЕСЯТЬ РОКІВ НІЯКИХ МОВНИХ ПИТАНЬ.(відрізати в ту чи іншу сторону, але відрізати)

Відредаговано: swetikccc - Чт, 25.06.2009, 23:22
Ogorodets Дата: Чт, 25.06.2009, 23:10 | Повідомлення № 32
Назавжди з нами
Нагороди: 1
Рейтинг: 42
Примеры Швейцарии, Голландии, Канады и др. для нашего руководства роли не играют... Как можно язык, который родился на территории Украины считать иностранным? Я про русский имею ввиду... А по большому счету - мы, действительно, две разные страны. Мы говорим, думаем, видим сны на русском языке. Зачем нам, половине Украины, навязывать мову? Или это месть за Советский режим? Теперь мы у власти и будьте добры?...
Комарик Дата: Чт, 25.06.2009, 23:10 | Повідомлення № 33
Прописаний назавжди
Нагороди: 0
Рейтинг: 14
Quote (alex)
Я уже писав раніше, що проблема мови більше надумана. І думаю напевно тими, хто крім того як говорити нічого іншого не вміють.

дозвольте з вами не погодитись. про не надуманість проблеми мови свідчить те, в якому жалюгідному стані знаходиться вона зараз.
не вірите? подивіться у вечері новини. навіть висококваліфіковані журналісти не можуть правильно побудувати речення і роблять помилку на помилці. вийдіть на двір і спробуйте почути якийсь пересічний діалог...
ситуації доходять до абсурдності. ніколи не забуду як моя вчителька з української мови та літератури при перших знайомствах запитала: "а ты что, всегда на украинском разговариваешь? как это?".
звісно, кожен вирішує сам що є проблемою, а що ні.
Quote (alex)
Створюючи проблеми на рівному місці, тим самим відволікають увагу від своєї бездарності.

тому подібні заяви могли б образити тих, хто вів дискусію вище вашого повідомлення. (це моя суб'єктивна думка).
Ktara Дата: Чт, 25.06.2009, 23:26 | Повідомлення № 34
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
Quote (Комарик)
тому подібні заяви могли б образити тих, хто вів дискусію вище вашого повідомлення. (це моя суб'єктивна думка).

вы правы! Но легче обвинить в надуманности проблемы, чем задуматься над тем, что кого-то обидел :) (хотя задуматься над чем-то - это своего рода постановка проблемы, а значит создание надуманности) :)
swetikccc Дата: Чт, 25.06.2009, 23:27 | Повідомлення № 35
Ветеран спілкування
І головне знищувати повідомлення написані москальською ;)
Посміхніться
alex Дата: Чт, 25.06.2009, 23:29 | Повідомлення № 36
Активний учасник
Рейтинг: 17
Quote (Комарик)
тому подібні заяви могли б образити тих, хто вів дискусію вище вашого повідомлення

Уточняю. Мав на увазі не учасників форуму. Не вони створили проблему і не про їхню бездарність я говорив.
Я мав на увазі наших політиків.
swetikccc Дата: Чт, 25.06.2009, 23:35 | Повідомлення № 37
Ветеран спілкування
Quote (alex)
Я мав на увазі наших політиків.

Цікаво, а хто вибирав цих політиків?

Відредаговано: swetikccc - Чт, 25.06.2009, 23:37
alex Дата: Чт, 25.06.2009, 23:45 | Повідомлення № 38
Активний учасник
Рейтинг: 17
Quote (swetikccc)
Цікаво, а хто вибирав цих політиків?

Думаю, що питання риторичне. Не помилюся, якщо скажу що і Ви і я в числі тих хто обирав. Сподівання не завжди справджуються. Думаю краще всього припинити дикусію, зайнятись учительською олімпіадою. Умови задач написані як на українській так і на російській мовах. А розв'язки (якщо такі будуть) в загальному випадку будуть написані англійською.
Ogorodets Дата: Пт, 26.06.2009, 00:07 | Повідомлення № 39
Назавжди з нами
Английским вряд-ли. Америка на грани развала... Уже нужно подумывать о китайском или японском...
pasichov Дата: Пт, 26.06.2009, 09:01 | Повідомлення № 40
Наполегливий учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 70
Quote (Комарик)
"саме прикре" це, як кажуть філологи, "калька з російської мови"

Погоджуюсь. :-(
(с)"Век живи - век учись, а умрешь....студентом" (це я собі)

Додано (26.06.2009, 09:01)
---------------------------------------------

Quote (alex)
Думаю краще всього припинити дикусію, зайнятись учительською олімпіадою. Умови задач написані як на українській так і на російській мовах. А розв'язки (якщо такі будуть) в загальному випадку будуть написані англійською

Так, ось це 100%!!!
На жаль, не вистачає фізично часу зробити росйськомовну підтримку дистанційного курсу... Може, хтось би взявся перекласти?
Комарик Дата: Пт, 26.06.2009, 13:01 | Повідомлення № 41
Прописаний назавжди
Нагороди: 0
Рейтинг: 14
Quote (Ogorodets)
Английским вряд-ли. Америка на грани развала... Уже нужно подумывать о китайском или японском...

ну не знаю... а до чого тут американці? перш за все потрібно пам'ятати, що англійська - одна з найпростіших мов світу. і крім того в ЄС вона дуже поширена. а китайську і японську європейці аж ніяк не захочуть вчити, повірте. чомусь беруть глибокі сумніви щодо такого розкладу подій на найблищих кілька століть. хоча... я ж не пророк:)

Ogorodets Дата: Пт, 26.06.2009, 13:33 | Повідомлення № 42
Назавжди з нами
Quote (Комарик)
а до чого тут американці?

Ну ни для кого секрета нет, что у нас америкосы правят балом... Хотя им осталось недолго. В Китае и Индии ( а за этими странами будущее) с младшей школы изучают русский язык, а у нас его убивают с младшей школы... А насчет китайского - это я так, образно...
salal Дата: Пт, 26.06.2009, 14:26 | Повідомлення № 43
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 18
Quote (Комарик)
перш за все потрібно пам'ятати, що англійська - одна з найпростіших мов світу. і крім того в ЄС вона дуже поширена. а китайську і японську європейці аж ніяк не захочуть вчити, повірте. чомусь беруть глибокі сумніви щодо такого розкладу подій на найблищих кілька століть. хоча... я ж не пророк:)

Мови слід вивчати з метою спілкування та доступу до інформаційних ресурсів. Якщо інфоресурси китайською мовою будуть дость ємними та цінними, то і китайську вивчатимуть масово.
Щодо російської мови, то російськомовні наукові інфоресурси досить об'ємні і цінні. Російською написано багато наукових книг, статей та інших праць, які сьогодні широко використовуються при навчанні у вузах. А наші випускники незабаром її зовсім не знатимуть, отже, і не матимуть до них доступу. Це, безумовно, вплине на якість підготовки спеціалістів багатьох професій.

sgrecords Дата: Пт, 26.06.2009, 14:43 | Повідомлення № 44
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 59
Quote (Ogorodets)
а у нас его убивают с младшей школы...

Неужели все так плачевно. По нашему региону не сказал бы. Надо читать на рідній мові, а читаем на русском, и ниче.
А вообще обидно, что язык в нашей стране - это проблема. Мы его стесняемся и т.п., а как приятно слышать его грамотное использование. С языка, ведь, начинается РОДИНА! Вот не слышал я заявлений от украиноговорящих типа "Когда нас уже Путин заберет". А от местных кацапов постоянно что-то в этом духе. Так дела не будет. Мы все хотим туда где якобы лучше, а сами пальцем не пошевелим для страны. А что такое страна.... Найти бы хоть одного россиянина, американца, белоруса, немца, которому был так не мил "родной" язык. Мне наверное не понять, виріс я в селі...
Ogorodets Дата: Пт, 26.06.2009, 15:19 | Повідомлення № 45
Назавжди з нами
Я песню спел - она не прозвучала... Еще раз о Швейцарии: в стране 4 государственных языка. Три основных: немецкий, французский, итальянский, а четвертый язык - язык народности (точно не скажу какой), занимающей 0,4% населения страны. При этом, все жители страны считают Швейцарию своей Родиной... У нас же все через опу, как всегда... 50% населения говорит на русском языке... Спрашивается: зачем насильно насаждать украинизацию?
Quote (sgrecords)
Неужели все так плачевно.

Да плачевно... Дети разговаривают на улице, в семье на русском языке. В школе им втюхивают предметы на мове... В итоге получается конкретный суржик... Получается, мы плодим дебилоидов... Если в Крыму это поняли и отменили все поползновения в эту сторону, то у нас пока тишина...
Форум інформатиків » АРХІВ » Архів форуму » Російська чи українська? (ТЕМА ЗАКРИТА)
Сторінка 3 з 10«12345910»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.