Нд, 17.12.2017, 16:02
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 10123910»
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » АРХІВ » Архів форуму » Російська чи українська? (ТЕМА ЗАКРИТА)
Російська чи українська?
Ktara Дата: Чт, 25.06.2009, 19:36 | Повідомлення № 1
Перспективна вчителька
Нагороди: 37
Рейтинг: 303
З останніх дописів зрозуміла, що необхідно створити нову тему.

Але не перетворюємо цю тему в політичну дискусію. Маючи досвід "політичного" життя, можу сказати, що політика - це дуже "брудна" гра

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

alex Дата: Чт, 25.06.2009, 19:37 | Повідомлення № 2
Активний учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 17
Он знімуть Вакарчука і знов повернемось до конкурсу гаманців.
А жаль. Все так хорошо починалось. Напевно Табачнику і К зменшились доходи в Вузі
от і повертаються до старого.
pasichov Дата: Чт, 25.06.2009, 19:37 | Повідомлення № 3
Наполегливий учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 70
Quote (alex)
Он знімуть Вакарчука і знов повернемось до конкурсу гаманців.
А жаль. Все так хорошо починалось. Напевно Табачнику і К зменшились доходи в Вузі
от і повертаються до старого.

Знімуть. Але тестування залишиться, адже почали його вводити раніше, ще при Табачнику. Внесуть де-які зміни, мабуть будуть враховувати середній шкільний бал з атестата (є такий проект), можливо де-яким ВУЗАМ буде дозволено ДОДАТКОВО проводити свої іспити. Звичайно, частково це поверне ситуацію з гаманцями, на жаль. найгірше, що це стало інструментом політичної боротьби. Але це відповідь на те, що Вакарчук з наступного року планував ВСІ тестування проводити лише українською, незалежно від того, якою мовою навчалась дитина. Коли призидент Угорщини букв в Україні, він це різко засудив (на Закарпатті багато угорських шкіл та румунських шкіл), засудила міська рада Севастополя. Екстремізм породжує екстремізм.

Відредаговано: pasichov - Чт, 25.06.2009, 09:16
ihor_hontar Дата: Чт, 25.06.2009, 19:37 | Повідомлення № 4
Досвідчений вчитель
Нагороди: 0
Рейтинг: 13
Quote (pasichov)
Вакарчук з наступного року планував ВСІ тестування проводити лише українською

Я думаю, що до такого не дійде. Українську мову, я згідний, здавати ЗНО всім потрібно, а ось інші предмети, то це мало б бути на вибір учнів.
dpi Дата: Чт, 25.06.2009, 19:37 | Повідомлення № 5
Досвідчений вчитель
Рейтинг: 39
С языками как ни будь разберемся и без него. А вот это тупость или борзость о своем сыне в учебниках писать?
pasichov Дата: Чт, 25.06.2009, 19:37 | Повідомлення № 6
Наполегливий учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 70
Quote (ihor_hontar)
Я думаю, що до такого не дійде. Українську мову, я згідний, здавати ЗНО всім потрібно, а ось інші предмети, то це мало б бути на вибір учнів.

Та вже є наказ! І в цьому ж наказі сказано, що з предметів ЗНО в школах, де викладання мовами нацменшин, в 10-12 класі відповідні (де є ЗНО) предмети викладати українською мовою. Це дуже сколихнуло (заслужено, ІХМО), проти Вакарчука.

Додано (24.06.2009, 13:26)
---------------------------------------------

Quote (dpi)
А вот это тупость или борзость о своем сыне в учебниках писать?

Писал не он, а блюдолизы, он милостиво "не заметил" :-) И мемтечко ректорское себе держит во Львове - конкурс не проводит...
ihor_hontar Дата: Чт, 25.06.2009, 19:37 | Повідомлення № 7
Досвідчений вчитель
Нагороди: 0
Рейтинг: 13
Quote (pasichov)
з предметів ЗНО в школах, де викладання мовами нацменшин, в 10-12 класі відповідні (де є ЗНО) предмети викладати українською мовою.

З одної сторони і тут є доля правди. Чомусь в Англії на іспанськцій, португальській, французській мовах не навчаються. Якщо ми живемо на Україні, значить говоримо на українській мові. А іншу мову вибирай яку бажаєш. І чим більше мов знаєш, тим краще. Якщо я розумію і говорю російською, польською, мадярською, англійською, швецькою, то це моя справа. Але я живу на Україні і розмовляю українською. Багато приїжджих з Врменії, Грузії, Китаю, Кореї і які намірині жити (тимчасово чи постійно) і працювати в Україні, прекрасно говорять українською мовою, враховуючи специфіку їхньої рідної мови. І це не поодинокі випадки. То чуму українцям, які прожили два-три і більше поколінь не говорити українською мовою.
dpi Дата: Чт, 25.06.2009, 19:38 | Повідомлення № 8
Досвідчений вчитель
Если вы знаете много языков да еще были заграницей, вы должны очень хорошо понимать - среда обитания, окружение говорящих на каком то языке, это основное условие знания языка. А не название страны. Что делать тем кто слышал украинский язык только на уроках в школах? Каждое лето по три месяца отдыхать в Карпатах?
Имейте в виду я не о себе, язык знаю хорошо и даже преподаю на украинском.
alex Дата: Чт, 25.06.2009, 19:38 | Повідомлення № 9
Активний учасник
Quote (dpi)
Что делать тем кто слышал украинский язык только на уроках в школах?

Вчити. Так як вчать англійський, ті хто приїхав в Англію, Німецький ті , хто приїхав в Німечину.
Проблема більше надумана , ніж реальна. Пан Янукович достатньо швидко навчився розмовляти українською. І нічого не сталося. В цьомі році громадянка Росії здавала тести з української мови, і від неї я не почув ніякої претензії.
А деякі українські громадяни немовби 5 колона готові похоронити і національні традиції і мову.
Ktara Дата: Чт, 25.06.2009, 19:38 | Повідомлення № 10
Перспективна вчителька
Давайте не будем длит людей на тех. кто говорит по украински и на тех. кто не говорит.
Я из семьи военнослужащего. Поэтому в каких бы республиках Советского Союза мы не были, мы были освобождены от изучения языков. Например, я несмотря на это учила украинский язык, но определяли нас только в русские школы. И вот мне поступать, и тут принимают решение - вступительные экзамены только на украинском. тяжело сдавать биологию (которую учил на русском) на украинском. Многих тогда на этом просто завалили.
Давайте будем помнить о тех людях, которые по разным причинам не смогут сдать ЗНО на украинском. Это все равно что зная английский попробовать перевести чисто технический текст. Технический язык отличается от основного :)

Quote (dpi)
Имейте в виду я не о себе, язык знаю хорошо и даже преподаю на украинском.

хорошо говорю, пишу и преподаю на украинском, но у меня в группе есть 20% детей, которые учились в русских школах. Им очень тяжело
Ktara Дата: Чт, 25.06.2009, 19:38 | Повідомлення № 11
Перспективна вчителька
Я согласна с тем, что украинский нужно учить всем, ну вот пусть тогда ВСЕ школы будут только украинскими. А то школы разные, а экзамен только на одном языке? Не кажется что начинать надо не с ЗНО, а со школ?
alex Дата: Чт, 25.06.2009, 19:38 | Повідомлення № 12
Активний учасник
Quote (Ktara)
Не кажется что начинать надо не с ЗНО, а со школ?

Іменно ЗНО і буде тим стимулом, який буде спонукати до більш серйозного відношення в питанні вивчення державної мови. Як бачимо ні закон про мову, ні постанови не дають очікуваного результату.
Ktara Дата: Чт, 25.06.2009, 19:38 | Повідомлення № 13
Перспективна вчителька
Quote (alex)
Іменно ЗНО і буде тим стимулом, який буде спонукати до більш серйозного відношення в питанні вивчення державної мови. Як бачимо ні закон про мову, ні постанови не дають очікуваного результату.

Вы не поняли что я хотела сказать. Когда преподавание ВСЕХ предметов идет на русском, не сдать этот предмет на украинском. Надо менять сначала подход в школе. Есть еще одно, если проучился несколько лет в русской школе - не берут в украинскую, так как изучение всех предметов шло на русском языке. Мы просто ставим этих детей в совсем другое положение. Нельзя так. Снчала переходим во ВСЕХ школах на преподавание на украинском, а уж потом вводим изменение в ЗНО
dpi Дата: Чт, 25.06.2009, 19:39 | Повідомлення № 14
Досвідчений вчитель
Quote (alex)
Як бачимо ні закон про мову, ні постанови не дають очікуваного результату.

Насильно мил не будешь.
argun Дата: Чт, 25.06.2009, 19:39 | Повідомлення № 15
Прописаний назавжди
Рейтинг: 32
Quote (Ktara)
Когда преподавание ВСЕХ предметов идет на русском, не сдать этот предмет на украинском.

Повністю згоден. Я працюю в російськомовній школі і коли спробували з учнями розглянути тести з деяких предметів на українській мові - вони не розуміли в багатьох випадках про що йдеться у питанні.
Quote (dpi)
Насильно мил не будешь.

Дивно. Якщо людина відїжа на ПМЖ за кордон, перше що вона робить - йде на курси вивчати мову тієї країни. Добровільно. Бо на іншій мові держава з нею спілкуватись не буде. А у нас, вивчати мову країни в якій живеш - насилля. Парадокс.
Форум інформатиків » АРХІВ » Архів форуму » Російська чи українська? (ТЕМА ЗАКРИТА)
Сторінка 1 з 10123910»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.