Вт, 26.05.2020, 02:22
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

 
зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.7 Пропозиції видавництва "Аспект" » Засоби навчання для 12-річної школи (Навчальні посібники, тести, планування тощо)
Засоби навчання для 12-річної школи
Шестопалов Дата: Нд, 09.03.2008, 16:15 | Повідомлення № 1
Видавець посібників
Повідомлень: 1687
Нагороди: 17
Рейтинг: 280
Серія посібників для 12-річних середніх навчальних закладів:
* «Інформатика. Цікаві задачі. 2-9 класи», Антонова О.П., 2007, – 64 стор.
* «Інформатика. Вступ до програмування мовою ЛОГО.5 клас», Пахомова Г.В., 2007, – 136 стор.
* «Інформатика. Базовий курс. 7 клас», Шестопалов Є.А., 2007, – 176 стор.
* «Інформатика. Баз. курс. 8 кл.», Шестопалов Є.А., Сальнікова І.І., 2007, – 208 с.
* «Інформатика. Web-дизайн. 8 клас.», Ковшун М.І., 2007, – 112 стор.
* «Інформатика. Баз. курс. 9 кл.», Шестопалов Є.А., Пилипчук О.П., 2006, – 176 с.
* «Інформатика. Visual Basic. 9 клас.», Бондаренко О.О., 2007, – 200 стор.
* «Інформатика. Turbo Pascal. Спецкурс», Бондаренко О.О., 2007, – 272 стор.
* «Інформатика. Мова програмування С++. Спецкурс», Лехан С.А., 2007, – 160 с.

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Додано (09.03.2008, 16:15)
---------------------------------------------
Неповний список замовників посібника "Інформатика. Базовий курс. 7 клас"
* Пурига Ірина Олексіївна, м. Кролевець, Сумська обл. - 59 шт.
* Муляр Зоя Іванівна, м. Новодністровськ, Чернівецька обл. - 47 шт.
* Жуковська Ольга Петрівна, смт. Любар, Житомирська обл. - 44 шт.
* Чупріков Іван Васильович, смт. Балабине, Запорізька обл. - 43 шт.
* Івчук Олена Валеріївна, м. Калинівка, Вінницька обл. - 41 шт.
* Чопак Лариса Миколаївна, м. Новий Розділ, Львівська обл. - 110 шт.
* Коровякіна Людмила Степанівна, м. Фастів, Київська обл. - 80 шт.
* Корнієнко Марина Михайлівна, гімназія № 55, м. Харків - 185 шт.
* Погібаєва Світлана Валентинівна, м. Маріуполь, Донецька обл. - 46 шт.
* Колошкіна Тетяна Віталіївна, м. Дубно, Рівненська обл. - 97 шт.
* Сіденко Наталя Вікторівна, м. Миколаїв - 108 шт.

Відредаговано: Махновець_Ігор - Ср, 31.12.2008, 08:01
al-kov Дата: Вт, 25.03.2008, 17:04 | Повідомлення № 2
Часто заходить...
Повідомлень: 96
Нагороди: 1
Рейтинг: 18
Хіба підручник «Інформатика. Базовий курс. 7 клас», Шестопалов Є.А., 2007, – 176 стор. відповідає вимогам програми для 12 -річної освіти ? Адже в інструктивно-методичному листі про вивчення інформатики у 2007/08 навчальному році сказано, що у 7 класі інформатика викладається за програмою «ОСНОВИ ІНФОРМАТИКИ.» Автори: Інна Володіна, Володимир Володін, Юрій Дорошенко, Юрій Столяров .
А в змісті вище згаданого підручника навіть і близько немає тих тем, які передбачені програмою «ОСНОВИ ІНФОРМАТИКИ.»

Ось так ! smile

Відредаговано: al-kov - Ср, 26.03.2008, 15:45
Шестопалов Дата: Ср, 26.03.2008, 13:12 | Повідомлення № 3
Видавець посібників
Повідомлень: 1687
Нагороди: 17
Рейтинг: 280
Поки що на рівні чуток:
Наш методист ОІППО вчора приїхав з Києва і розказав, що "есть мнение" в МОНУ України ввести в шкільний (обов’язковий) компонент 12-річної школи викладання інформатики з 2-го класу. Хто щось знає детальніше?
Bandalak Дата: Чт, 27.03.2008, 23:58 | Повідомлення № 4
Лідер форуму
Повідомлень: 6298
Нагороди: 44
Рейтинг: 291
Quote (al-kov)
Адже в інструктивно-методичному листі про вивчення інформатики у 2007/08 навчальному році сказано, що у 7 класі інформатика викладається за програмою «ОСНОВИ ІНФОРМАТИКИ

Цей лист потім заперечений новішим на кінець серпня 2007, у якому сказано, що інформатика у ЗОШ буде викладатися тільки з 9-го класу!
У сьмому класі - це самодіяльність адміністрації шкіл!
Quote (Шестопалов)
Наш методист ОІППО вчора приїхав з Києва і розказав, що "есть мнение" в МОНУ України ввести в шкільний (обов’язковий) компонент 12-річної школи викладання інформатики з 2-го класу.

Можливо колись і на нашій вулиці буде свято!
Шестопалов Дата: Нд, 18.05.2008, 08:51 | Повідомлення № 5
Видавець посібників
Повідомлень: 1687
Нагороди: 17
Рейтинг: 280
Quote (al-kov)
Хіба підручник «Інформатика. Базовий курс. 7 клас», Шестопалов Є.А., 2007, – 176 стор. відповідає вимогам програми для 12 -річної освіти?

Посібник написаний з дотриманням та для розвитку «Концепції навчання інформатики у структурі 12-річної школи», за якою у 7-9 класах рекомендується вивчення базового курсу «Основи інформатики», та рекомендованих МОН України програм «Інформатика. 7-9 класи» і «Курс користувача. 7-9 класи». (“Прем’єр”, Запоріжжя, 2003 р.).
А це фрагмент з останніх директив МОНУ:
Етап 2. Загальна та інструментальна інформатика.
Базовий курс інформатики, орієнтований на формування компетентного користувача. У 7-9 класах за рахунок варіативної частини навчального плану та за рахунок годин трудового навчання вивчається базовий курс інформатики “Інформаційні технології”. Метою базового курсу є набуття учнями теоретичних знань з основ інформатики та практичних навичок використання сучасних інформаційних технологій у повсякденній практичній, зокрема навчально - пізнавальній діяльності.
У курсі “Технології” (7-9 класи) здійснюється передпрофільне навчання учнів з метою найбільш раннього вибору ними галузі майбутньої професійної діяльності.
Посібники "Аспект" для 7 і 8 класів вже схвалені МОН України, для 9 класу проходить експертизу.


Відредаговано: Шестопалов - Нд, 18.05.2008, 08:56
ihor_hontar Дата: Нд, 18.05.2008, 15:48 | Повідомлення № 6
Досвідчений вчитель
Повідомлень: 279
Нагороди: 0
Рейтинг: 13
Quote (Шестопалов)
Наш методист ОІППО вчора приїхав з Києва і розказав, що "есть мнение" в МОНУ України ввести в шкільний (обов’язковий) компонент 12-річної школи викладання інформатики з 2-го класу. Хто щось знає

Я такі слухи вже чув. А тепер треба шукати підтвердження.
Як би МОН зробили, починаючи з 2 класу, офіційно в інструктивно-методичному листі про вивчення інформатики у 2008/09 навчальному році, то вже, можна буде сказати, що МОН щось думає про майбутнє молодого покоління, а то на ІІ і ІІІ тури олімпіади давай з 7 класу, а вивчення програмування в 11 класі.
Шестопалов Дата: Сб, 24.05.2008, 13:21 | Повідомлення № 7
Видавець посібників
Повідомлень: 1687
Нагороди: 17
Рейтинг: 280
Шановні колеги! Прошу дати зауваження та пропозиції до "Комплекту засобів навчання інформатики в
2-4 класах 12-річної школи", що розробляється у видавництві "Аспект".

Загальна концепція "Комплекту" така:
Впровадження початкового курсу інформатики в молодшій школі – це підготовка до вивчення курсу інформатики, математики, фізики, хімії, економіки, історії, літератури тощо в основній школі, підготовка учня до сприймання інформації з комп’ютерних носіїв та Internet. Інформаційні технології набувають широкого використання при вивчені різних предметів. У молодшу школу все більше надходять різноманітні навчальні програми, середовища, електронні підручники тощо. Для їх використання на уроках учні мають володіти основами користування комп’ютером, який вони повинні освоїти на уроках інформатики. А наявність комп’ютерної техніки вдома передбачає користування електронними енциклопедіями та ігровими пізнавальними програмами вже в ранньому шкільному віці.
Необхідно вводити інформатику у молодших класах ще й тому, що багато з батьків підтримують захоплення своїх дітей модним технічним пристроєм ще в дошкільному віці, і якщо залишити цей процес без контролю, він може призвести до актуальною в наш час хвороби – комп’ютерної залежності. Це може відбутися, якщо вся діяльність дітей за комп’ютером зводиться до різноманітних ігор. Вивчення курсу інформатики у молодших класах навчить дітей правильно застосовувати комп’ютер, допоможе зрозуміти, що це не іграшка, а універсальний пристрій, який має багато корисних властивостей, навчити користуватись ним без шкоди для здоров’я.
Використання інформаційних технологій надає молодшій школі нові методи навчання, можливість за допомогою комп’ютерних навчальних програм, таких як, «Сходинки до інформатики», «Роботландія», «Логіка», «Незнайкіна грамота», «Аліса вивчає українську мову», «Дитячий тренажер грамотності», «Пригоди Петрика» тощо не тільки навчити використовувати комп’ютер, а й поглибити знання з інших предметів, розвивати логіку, уяву, проводити виховну роботу тощо. З’являється новий спосіб замотивувати дітей до навчання, бо вивчення інформатики завжди викликає у них захоплення і цікавість, і цим необхідно скористатися.
«Пріоритетними у початкових класах є загально навчальні, розвивальні, виховні, оздоровчі функції. Характерним для початкової школи є практична спрямованість змісту, інтеграція знань, що дає змогу краще врахувати визначальну особливість молодших школярів – цілісність сприймання й освоєння навколишньої дійсності. Освітніми результатами цього ступеня школи є повноцінні мовленнєві, читацькі, обчислювальні вміння і навички, узагальнені знання про реальний світ у його зв’язках і залежностях, достатньо розвинені мислення, уява, пам’ять, сенсорні вміння, здатність до творчого самовираження, особистісно ціннісного ставлення до праці, мистецтва, здоров'я, уміння виконувати нескладні творчі завдання».
Вивчення початкового курсу інформатики варто починати з 2-го класу. У першому класі, як свідчать психологічна наука і практичний досвід, ще зарано залучати комп’ютер до навчально-пізнавальної діяльності учнів.
У початковій школі учні знайомляться з основними поняттями інформатики, здійснюють практичну діяльність на комп’ютері для підтримки вивчення основних предметів, розвивають пам'ять, просторову уяву, логічне мислення та творчі здібності за допомогою виконання різних завдань на комп’ютері. Обов’язковими умовами є належний матеріально-технічний стан комп’ютерного парку, наявність необхідного програмного забезпечення, дотримання санітарно-гігієнічних вимог та належний рівень підготовленості вчителів. Комп’ютер виступає як засіб педагогічної діяльності вчителя, а доступ учнів до комп’ютерної техніки є обмеженим.
За санітарними нормами для учнів початкових класів безперервні заняття за комп’ютером в індивідуальному ритмі не повинні бути більшими за 15 хвилин. Тому структура уроку повинна бути така: заняття для розвитку пам’яті, просторової уяви, логічного мислення, та творчих здібностей без використання комп’ютерів – 30 хв.; практична діяльність на комп’ютері з навчальними програмами, що підтримують вивчення основних предметів (українська мова, англійська мова, природознавство, математика) – 15 хв. Рекомендується вибір навчальних програм узгоджувати з календарним плануванням основних предметів.
Принциповим моментом застосування комп’ютерів у початковій школі є те, що заняття повинен проводити певним чином підготовлений учитель початкових класів.
Комплект, що пропонується, містить все необхідне для навчання інформатики в 2-4 класах 12-річної школи: навчальну програму, посібники, параграфи яких відповідають календарному плану та мають завдання для практичного виконання на комп’ютері, тренажери, календарні плани тощо.
Використовуючи комплект, учитель зможе розумно завантажити учнів роботою в класі і вдома, оскільки звільняється від пошуку потрібного навчального матеріалу. При підготовці даного комплекту особлива увага приділялася посиленню творчої складової завдань на логіку, розвиток уяви, просторового мислення, вміння робити узагальнення, відшукувати закономірності тощо. Такий підхід формує творчу особистість, готову до переходу в основну школу. Вводяться основні поняття інформатики: «інформація», «об’єкт», «програма» тощо, яким часто не так просто дати визначення, засвоюються саме через практичне використання, і це є одним із найефективніших способів вивчення нового.
Пропонований початковий курс розрахований на вивчення інформатики за умов постійного доступу учнів
до комп’ютерів, при цьому класи діляться на підгрупи на кожному уроці так, щоб кожен учень був забезпечений індивідуальним робочим місцем, але не менше 8 учнів у підгрупі (наказ МОН України від 20.02.2002 року № 128). За рішенням місцевих органів виконавчої влади класи можуть ділитися на групи і при наповнюваності, меншій від нормативної, за рахунок бюджетних асигнувань та залучення додаткових коштів (лист МОН України
від 07.05.04 р. № 1/9-252).


Відредаговано: Шестопалов - Сб, 24.05.2008, 13:26
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 24.05.2008, 19:17 | Повідомлення № 8
Ветеран спілкування
Повідомлень: 3744
Нагороди: 19
Рейтинг: 217
Quote (Шестопалов)
У молодшу школу все більше надходять різноманітні навчальні програми, середовища, електронні підручники тощо.

Було б пречудово, якби кожен комп’ютерний клас був оснащений мультимедійним проектором, тоді б учням (і не тільки молодших класів) спочатку можна було б пояснити і показати як користуватись тією чи іншою програмою, потім дозволити їм ввімкнути комп’ютери і виконати деякі дії. Тоді б не потрібно було турбуватися про порушення санітарно-гігієнічних норм. Але це реалізувати в нашій державі зовсім не просто.
Quote (Шестопалов)
Це може відбутися, якщо вся діяльність дітей за комп’ютером зводиться до різноманітних ігор.

Дуже часто так і відбувається, потрібно проводити роз’яснювальну роботу серед батьків.
Quote (Шестопалов)
Вивчення курсу інформатики у молодших класах навчить дітей правильно застосовувати комп’ютер, допоможе зрозуміти, що це не іграшка, а універсальний пристрій, який має багато корисних властивостей

Вагомий аргумент на користь вивчення цього універсального пристрою в молодшому шк. віці.
Quote (Шестопалов)
Вивчення початкового курсу інформатики варто починати з 2-го класу. У першому класі, як свідчать психологічна наука і практичний досвід, ще зарано залучати комп’ютер до навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Дуже логічно!
Quote (Шестопалов)
За санітарними нормами для учнів початкових класів безперервні заняття за комп’ютером в індивідуальному ритмі не повинні бути більшими за 15 хвилин.

Потрібно змінити санітарні норми для комп’ютерів з LCD моніторами, думаю до хвилин 30 для учнів 2-4 класу.
Quote (Шестопалов)
Комплект, що пропонується, містить все необхідне для навчання інформатики в 2-4 класах 12-річної школи: навчальну програму, посібники, параграфи яких відповідають календарному плану та мають завдання для практичного виконання на комп’ютері, тренажери, календарні плани тощо.

Хотілося б побачити фрагменти посібників для молодших школярів. Вони розміщені на сайті вашого видавництва?

І ще на мою думку, бракує навчальних програм українською мовою для підтримки навчання різних предметів і інформатики.

Шестопалов Дата: Сб, 24.05.2008, 20:20 | Повідомлення № 9
Видавець посібників
Повідомлень: 1687
Нагороди: 17
Рейтинг: 280
Quote (Ковальчук_Олександр)
Хотілося б побачити фрагменти посібників для молодших школярів. Вони розміщені на сайті вашого видавництва?

Робота над посібником "Інформатика. Початковий курс. 4 клас" завершується, рецензувався в різних регіонах України, має вийти з друку до кінця червня. Його зміст такий:
Урок 1. Інформація навколо нас
Урок 2. Як людина отримує інформацію
Урок 3. Що може людина робити з інформацією
Урок 4. Інформаційні процеси
Урок 5. Збереження інформації
Урок 6. Передача інформації
Урок 7. Мова передачі інформації
Урок 8. Кодування інформації
Урок 9. Обробка інформації
Урок 10. Зупинка №1
Урок 11. Комп’ютер
Урок 12. Пристрої комп’ютера
Урок 13. Скарбниці пам’яті
Урок 14. Пристрої вводу інформації
Урок 15. Пристрої виводу інформації
Урок 16. Комп’ютерні мережі
Урок 17. Зупинка №2
Урок 18. Сто професій комп'ютера
Урок 19. Роботи
Урок 20. Як комп’ютер з’явився на світ
Урок 21. Як створюють комп’ютери
Урок 22. Подорож в майбутнє
Урок 23. Ланцюжок дій. Алгоритм.
Урок 24. Блок-схеми алгоритмів
Урок 25. Алгоритми з питаннями
Урок 26. Алгоритми з повтореннями
Урок 27. Зупинка № 3
Урок 28. Об’єкти навколишнього світу
Урок 29. Таблиці
Урок 30. Координати
Урок 31. Координатна сітка
Урок 32. Діаграми
Додаткові вправи
Брейн-ринг «Для розумних і допитливих»
Практична робота: швидкісний набір тексту
Додаткові завдання
Конкурс знавців
Ktara Дата: Нд, 25.05.2008, 16:30 | Повідомлення № 10
Перспективна вчителька
Повідомлень: 4203
Нагороди: 38
Рейтинг: 376
Интересно было бы увидеть! Надеюсь у меня он будет smile
Шестопалов Дата: Нд, 15.06.2008, 20:28 | Повідомлення № 11
Видавець посібників
Повідомлень: 1687
Нагороди: 17
Рейтинг: 280
Quote (Ktara)
Интересно было бы увидеть! Надеюсь у меня он будет

Сьогодні з автором завершили роботу над посібником "Інформатика. Початковий курс. 4 клас", внесли останні правки і ВИПУСТИЛИ ТИПОГРАФСЬКІ ПЛІВКИ. У вівторок 17-го здаю плівки в типографію для друку посібника, на початку липня посібник має вийти у світ. Нагадую, що посібник призначений для роботи учнів 30 хвилин БЕЗ КОМП’ЮТЕРА. Інші 15 хвилин учні вже ЗА КОМП’ЮТЕРОМ працюють з навчальними програмами для підтримки основних предметів (українська мова, математика, природознавство тощо). Для цього немає потреби використовувати дорогі "Сходинки до інформатики".
Звертаю вашу увагу на видавництво "Сорока Білобока", м. Тернопіль, а/с 258, 46023 www.soroka-tm.com.ua
Тел. +38 (067) 707 48 77, +38 (067) 700 37 64
Ось всього дві програми із багатьох інших з їхнього прайсу:
Жила собі Лисичка-Сестричка
Разом з лисичкою-сестричкою дитина потрапляє у чарівний світ українських народних казок. Подорожуючи казками, дитина зможе розмальовувати малюнки, складати пазли, шукати відмінності, а також відгадувати загадки, слухати та вивчати віршики про героїв казок. Перше знайомство з комп'ютером варто починати саме з таких програм.
Петрик. Загадков острови
Захоплююча інтерактивна гра для дітей віком від 8 до 11 років. Петрик подорожує морем разом з дідусем і потрапляє на загадкові острови. На островах Прямокутників, Трикутників і Кружечків він знайомиться з цікавими жителями, допомагає їм, застосовуючи знання з математики. Граючись з Петриком, дитина познайомиться з одиницями вимірювання довжини, ваги, часу; навчиться їх перетворювати. Дитина зможе проявити своє вміння розв’язувати цікаві текстові задачі та знання азів геометрії.
Купуй за 20-30 грн. ліцензійний СД і користуйся на здоров’я.

Або можете звернутися в подібне видавництво:
Атлантік м.Київ, вул. А. Барбюса, 13 (4 пов.), 03150, Тел: 380(44) 528-33-80, 380(44) 502-25-18
Факс: 380(44) 529-20-73, E-Mail: music@atlantic-records.com.ua http://www.atlantic-records.com.ua

Відредаговано: Шестопалов - Пн, 16.06.2008, 09:21
dpi Дата: Пн, 16.06.2008, 11:40 | Повідомлення № 12
Досвідчений вчитель
Повідомлень: 1438
Нагороди: 1
Рейтинг: 39
Мне кажется вы не дооцениваете возможности 5-9 классов.
В нашей гимназии уже 9 лет информатика с 5 класса и 5-6 классы рисуют в MSWLogo дай бог каждому.
Используют размер и цвет пера, подпрограммы, циклы.
12 лет это уже взрослые дети.
В первом полугодии, то что вы перечисляли изучают, во втором - MSWLogo.
Шестопалов Дата: Пн, 16.06.2008, 15:11 | Повідомлення № 13
Видавець посібників
Повідомлень: 1687
Нагороди: 17
Рейтинг: 280
Quote (dpi)
В нашей гимназии уже 9 лет информатика с 5 класса

Извините, но издательство "Аспект" ориентирует свои книги не для отдельно взятой продвинутой гимназии. Наш пользователь - массовые школы Украины и 14-летний опыт на книжном рынке показывает, что мы как правило "попадаем в десятку" предлагаемыми средствами изучения информатики в школе. К тому же, авторы наших книг - действующие учителя из разных регионов Украины. Может быть желаете присоединиться к этому списку? Готов рассмотреть Ваши разработки и определить, что годиться для печати.
Quote (dpi)
В первом полугодии, то что вы перечисляли изучают, во втором - MSWLogo.

Вы не очень внимательны. Зайдите тут же на форуме в раздел "Аспект предлагает" и увидите написанный в Одессе Аней Пахомовой учебник "Лого. 5 клас", имеющий гриф "Схвалено МОНУ". Эта книга популярна и в Мариуполе, и во Львове, и в Измаиле, и в Чернигове.
С уважением! Евгений Шестопалов, "Аспект"


Відредаговано: Шестопалов - Пн, 16.06.2008, 15:13
ihor_hontar Дата: Вт, 17.06.2008, 18:10 | Повідомлення № 14
Досвідчений вчитель
Повідомлень: 279
Нагороди: 0
Рейтинг: 13
Quote (Шестопалов)
Наш методист ОІППО вчора приїхав з Києва і розказав, що "есть мнение" в МОНУ України ввести в шкільний (обов’язковий) компонент 12-річної школи викладання інформатики з 2-го класу.

В МОН "мнение то есть", а наказу то нет. Ось коли буде наказ МОН, але ВИ Шестопалов, праві готуватись завжди треба!!! На мій погляд, що всі школи практично готові (бо вуже непоні школи комп'ютерні класи мають). Чекаєм з нетерпінням наказ МОН angry
Шестопалов Дата: Чт, 08.10.2009, 12:19 | Повідомлення № 15
Видавець посібників
Повідомлень: 1687
Нагороди: 17
Рейтинг: 280
Навчальний посібник «Інформатика. Visual Basic. 9 клас», Бондаренко О.О., 2009, - 224 с. одержав гриф "Схвалено до викорстання комісією з інформатики Науково-методичної ради МОН України."

Додано (08.10.2009, 12:19)
---------------------------------------------
У видавництві "Аспект" вийшло з друку 2-е виправлене і доповнене видання посібника "Інформатика.
9 клас. Перший рік". За результатами випробувань в школах різних регіонів України враховані зауваження та пропозиції вчителів, у текст посібника внесені виправлення, уточнення і доповнення. Всі практичні і тематичні роботи перенесені у "Робочий зошит", за рахунок цього об’єм книги зменшився до 208 с., а це дало можливість зменшити роздрібну ціну з 24.50 до 20 грн. (оптова ціна 15 грн.).
Всі інші засоби навчання: поурочне і календарне планування, тренажери миші, клавіатури та редагування тексту пропонуються БЕЗКОШТОВНО. Див. http://aspekt-edu.kiev.ua
Комплект з 34 тестів до кожного уроку 9-го класу у форматі тестувальної системи Test-W2 можна БЕЗКОШТОВНО скачати з сайту http://teachlab.ucoz.ua/load/10-1-0-11

Відредаговано: Шестопалов - Чт, 08.10.2009, 13:16
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.7 Пропозиції видавництва "Аспект" » Засоби навчання для 12-річної школи (Навчальні посібники, тести, планування тощо)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:


© Форум інформатиків України, 2007-2020.