Пт, 30.09.2022, 11:47
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.7 Пропозиції видавництва "Аспект" » Клуб любителів Test-W2 (Контрольно-діагностична система комп’ютерного тестуваTest-W2)
Клуб любителів Test-W2
Шестопалов Дата: Нд, 09.03.2008, 11:38 | Повідомлення № 1
Видавець посібників
Нагороди: 18
Рейтинг: 280
Контрольно-діагностична система Test-W2 прийшла на зміну відомій системі Test-W (2002 р.) і служить для комп’ютерного тестування знань та навичок учнів з будь-якого предмета.
Для комп’ютерного тестування в системі Test-W2 запитання можуть бути такі:
- Запитання, які передбачають два варіанти відповідей: «Так – Ні» або «Вірно – Невірно».
- Запитання з вибором 1, 2 або 3 варіантів правильної відповіді із 4 або 5 пропонованих.
- Запитання на встановлення відповідності.
- Доповнити речення пропущеними словами.
- Вказати правильну послідовність.
Тест може містити довільну комбінацію із довільної кількості запитань наведених прикладів. Послідовність виведення на екран питань із тесту, розташування варіантів відповідей на сусідніх комп’ютерах різна. Таким чином, кожен учень одержує свій, відмінний від сусідів, набір запитань і варіантів відповідей.

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: Махновець_Ігор - Ср, 31.12.2008, 07:17
Ktara Дата: Ср, 09.09.2009, 20:35 | Повідомлення № 61
Перспективна вчителька
Нагороди: 38
Рейтинг: 391
Quote (alex)
Головна проблема не в оболонці, а її наповнюваності. Створити набір хороших тестів,які б
перевіряли рівень знаннь та вмінь учня, ось в чому вся трудність задачі.

Воспользоваться можно любой тестовой оболочкой. А вот написать правильно тест намного сложнее.
Quote (mouse)
Юрій Якович, а можна поцікавитись, чи існує ця програма, можна навчатися? Щоб Ви порадили з методичних матеріалів з методології складання тестів, перевірки їх валідності і т.д.?

Хоть вопрос и не мне, но есть информация по материалам проекта TRAST, во всяком случае есть методички, есть несколько книг

Предлагала создать такую тему, но литературы у меня не так уж и много

mouse Дата: Ср, 09.09.2009, 20:47 | Повідомлення № 62
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Та тема то є
http://informatic.org.ua/forum/44-101-5
А користі небагато.
Quote (Ktara)
Хоть вопрос и не мне, но есть информация по материалам проекта TRAST, во всяком случае есть методички, есть несколько книг

Якщо можете, скинньте мені на мило.
Ktara Дата: Ср, 09.09.2009, 21:03 | Повідомлення № 63
Перспективна вчителька
Нагороди: 38
Рейтинг: 391
По компьютеру пособираю. Но там немного. пару презентаций что нам давали на Трасте и небольшие файлы с текстом, есть еще книга "тестові технології в начальному закладі", рік видання 2006
pasichov Дата: Чт, 10.09.2009, 08:40 | Повідомлення № 64
Наполегливий учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 70
Quote (mouse)
Юрій Якович, а можна поцікавитись, чи існує ця програма, можна навчатися? Щоб Ви порадили з методичних матеріалів з методології складання тестів, перевірки їх валідності і т.д.?

Ця програма була "запущена" буржуями на замовлення УЦОЯО, по ній навчалось по 5 фахівців з кожного предмета, за вибором центру. Поки повторення не планується, наскільки мені відомо.
Літератури дійсно мало... (див. відповідь вище). Оригінальні праці Блюма (всесвітньо визнаний головний "ідеолог" тестології та психометрії) практично недоступні.
В мене є всі матеріали навчання (на жаль, лише паперові). Але я запланував найближчим часом зробити електронну версію. Зроблю - обов"язково викладу в вільний доступ. Фізично не встигаю...старію.
В нашу систему http://test.edu.vn.ua ми "зашили" всі алгоритми оцінки якості тестів.

Відредаговано: pasichov - Чт, 10.09.2009, 08:47
Вчитель-з-Києва Дата: Чт, 10.09.2009, 09:49 | Повідомлення № 65
Прописаний назавжди
Нагороди: 0
Рейтинг: 7
Прошу учесть. что эта тема "Клуб любителей Test-W2"! И только!
alex Дата: Чт, 10.09.2009, 14:59 | Повідомлення № 66
Активний учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 17
Quote (Ktara)
Воспользоваться можно любой тестовой оболочкой. А вот написать правильно тест намного сложнее.

Так я ж про це і говорю. А щоб визначити ефективність питання тесту необхідно вести статистику
відповіді на це запитання і не тільки...
Шестопалов Дата: Ср, 30.09.2009, 08:04 | Повідомлення № 67
Видавець посібників
Безкоштовно скачать комплект тестів до перших двох розділів "Інформатика. 9 клас. перший рік"
див. http://teachlab.ucoz.ua/load/10-1-0-11
Через пару днів будуть виложені ВСІ ТЕСТИ до ВСІХ РОЗДІЛІВ курсу "Інформатика. 9 клас. Перший рік"

Відредаговано: Шестопалов - Ср, 30.09.2009, 08:07
Ковшун Дата: Вт, 20.10.2009, 11:59 | Повідомлення № 68
Досвідчений учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Скачати тести для 3-го розділу курсу "Інформатика. 9 клас. Перший рік"
http://teachlab.ucoz.ua/load/
Шестопалов Дата: Нд, 01.08.2010, 22:50 | Повідомлення № 69
Видавець посібників
Можна безкоштовно скачать з сайту видавництва "Аспект" http://aspekt-edu.kiev.ua
• Тести для 9 класу "під Test-W2" - 2 Мб (до 1-4 розділів);
• Тести для 10 класу "під Test-W2" - 0,5 Мб (до 1-го розділу).
bana Дата: Пт, 08.10.2010, 13:43 | Повідомлення № 70
Я тут недавно...
Рейтинг: 1
Доброго дня!
Я теж дуже часто користуюся тестовою оболонкою Test-W2. Зручно, швидко, дешево й сердито!
Звичайно я згоднга, що тестуючп система це лише половина, потрібні й хороші, цікаві питання.
Питання з вибором однієї чи кількох відповідей для мене вже не дуже цікаво.
Хотілося б щоб у цій оболонці можна було реалізувати й інші види питань, наприклад, розтавити значення по парах; продовжити речення, встити пропущене слово і таке інше.
%)
Шестопалов Дата: Пт, 08.10.2010, 15:09 | Повідомлення № 71
Видавець посібників
Quote (bana)
Test-W2. Зручно, швидко, дешево й сердито!

Дуже влучна оцінка! Саме такій засіб ми намагалися створити! Як ложка, як молоток... Простий, надійний і ЕФЕКТИВНИЙ інструмент!
Призначення Test-W2 - за 8 хв. швидкоплинного уроку задати учню 15 теоретичних запитань, записати у файл протоколу 6-бальну оцінку і ... вперёд - далі виконай ще 6 практичних завдань, щоб додати до заробленого тестування ще до 6 балів.
Quote (bana)
Питання з вибором однієї чи кількох відповідей для мене вже не дуже цікаво.

Тоді Вам потрібно вибрати інший, більш складний інструмент. Таких є багато! Якщо ми до своєї "ложки" прилаштуємо, наприклад, вентилятор або холодильник, вона перестане працювати "Зручно, швидко, дешево й сердито!"
Bandalak Дата: Пт, 08.10.2010, 15:24 | Повідомлення № 72
Лідер форуму
Нагороди: 45
Рейтинг: 291
Quote (Шестопалов)
Якщо ми до своєї "ложки" прилаштуємо, наприклад, вентилятор або холодильник, вона перестане працювати "Зручно, швидко, дешево й сердито!"

А якщо зробити так, щоб вентилятор і холодильник знімалися з ложки, щоб їх могли використовувати тільки ті кому це потрібно?
А коли серйозно, думаю випустити нову версію Теst-W3, було би не зайвим.
Основним, що хотілося би додати у нього - це ведення електронного журналу кожного класу протягом навчального року з можливість автоматичного запису туди оцінок після тестування.
А то в існуючій версії всі оцінки на одній купі. Якщо вчасно не переніс у журнал, то потім знайти відповідну оцінку важко.
Шестопалов Дата: Пт, 08.10.2010, 15:51 | Повідомлення № 73
Видавець посібників
Quote (Bandalak)
Основним, що хотілося би додати у нього - це ведення електронного журналу кожного класу протягом навчального року з можливість автоматичного запису туди оцінок після тестування.

Без проблем! Можу вислати Вам коди Test-W2, доробляйте на власний смак. І так кожному, кому потрібна "лопата з моторчиком".
Вчитель-з-Києва Дата: Пн, 29.11.2010, 11:22 | Повідомлення № 74
Прописаний назавжди
Комплект тестів до 2-го розділу "Презентації та відеофільми" для 10-го класу.

Комплект тестів для 1-го розділу "Текстовий процесор Word" скачать на http://aspekt-edu.kiev.ua

Прикріплення: 10-.rar(94.3 Kb)
Вчитель-з-Києва Дата: Нд, 18.09.2011, 11:45 | Повідомлення № 75
Прописаний назавжди
Тести для 1, 2 і 3-го розділів 11-го класу стандарт скачати на http://aspekt-edu.kiev.ua

Додано (18.09.2011, 11:45)
---------------------------------------------
або з файлообмінника: http://www.ex.ua/view_storage/351375027136

Відредаговано: Вчитель-з-Києва - Чт, 01.09.2011, 19:57
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.7 Пропозиції видавництва "Аспект" » Клуб любителів Test-W2 (Контрольно-діагностична система комп’ютерного тестуваTest-W2)
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2022.