Сб, 18.11.2017, 10:12
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 2 з 8«123478»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.7 Пропозиції видавництва "Аспект" » Клуб любителів Test-W2 (Контрольно-діагностична система комп’ютерного тестуваTest-W2)
Клуб любителів Test-W2
Шестопалов Дата: Нд, 09.03.2008, 11:38 | Повідомлення № 1
Видавець посібників
Нагороди: 11
Рейтинг: 182
Контрольно-діагностична система Test-W2 прийшла на зміну відомій системі Test-W (2002 р.) і служить для комп’ютерного тестування знань та навичок учнів з будь-якого предмета.
Для комп’ютерного тестування в системі Test-W2 запитання можуть бути такі:
- Запитання, які передбачають два варіанти відповідей: «Так – Ні» або «Вірно – Невірно».
- Запитання з вибором 1, 2 або 3 варіантів правильної відповіді із 4 або 5 пропонованих.
- Запитання на встановлення відповідності.
- Доповнити речення пропущеними словами.
- Вказати правильну послідовність.
Тест може містити довільну комбінацію із довільної кількості запитань наведених прикладів. Послідовність виведення на екран питань із тесту, розташування варіантів відповідей на сусідніх комп’ютерах різна. Таким чином, кожен учень одержує свій, відмінний від сусідів, набір запитань і варіантів відповідей.

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: Махновець_Ігор - Ср, 31.12.2008, 07:17
oleg_teacher Дата: Ср, 26.03.2008, 18:39 | Повідомлення № 16
Любитель дискутувати
Нагороди: 0
Рейтинг: 2
Шановний пан Шестопалов (або той хто його заміняє) підскажіть будь-ласка чи маю право використовувати Ваш банк тестів під інші оболонки тестових програм. На це потрібна якась ліцензійна згода. Тестові питання мають якісь авторські права?
Шестопалов Дата: Ср, 26.03.2008, 19:02 | Повідомлення № 17
Видавець посібників
Контрольно-діагностична система Test-W2
Ліцензійна угода
1. Контрольно-діагностична система (далі Система) Test-W2 – вільно поширюваний безкоштовний пакет програм (freeware).
2. Власник системи Test-W2 з усіма правами (явними й неявними) – видавництво «ПП Шестопалов» в особі Шестопалова Євгенія Анатолійовича (далі Власник).
3. Використання системи Test-W2 автоматично передбачає прийняття умов даної ліцензійної угоди.
4. Систему Test-W2 можна використовувати впродовж будь-якого періоду часу без жодних обмежень за умови інформування Власника про виявлені помилки.
5. Система Test-W2 може вільно поширюватися з носія Власника або його копії в тому вигляді, в якому він поставляється.
6. Система Test-W2 не може бути розміщена на будь-яких веб-сайтах.
7. Власник не поширює свої права на тести «під Test-W2», розроблені користувачами самостійно. Такі тести можуть бути предметом комерційного тиражування або викладені на будь-якому веб-сайті.
8. Ніякі особи або організації не мають права брати яку-небудь оплату (крім ціни носія), за поширення системи Test-W2.
9. Система Test-W2 поширюється за принципом «як є», не передбачаючи ніяких гарантій, явних або таких, що є на увазі.
10. Власник не відповідає за втрати даних, ушкодження, або будь-які інші види втрат, пов'язані з використанням (правильним або неправильним) системи Test-W2.
11. Не дозволяється емулювати, клонувати, змінювати, декомпілювати чи дизасемблювати програму Test-W2. Будь-яке подібне використання призводить до негайного припинення дії цієї ліцензії й може спричинити за собою карне і/або цивільне переслідування.
12. Дана угода стосується всіх версій системи Test-W2.
13. Власник піклується про поліпшення системи Test-W2, прагнучи зробити її більш стабільною, зручною й продуктивною.
14. При не згоді з умовами даної угоди потрібно видалити файли системи Test W2 і відмовитися від її використання.
15. Знайти інформацію про систему Test-W2 можна на сайті http://aspekt-edu.kiev.ua. Зауваження та пропозиції можна надсилати Євгену Анатолійовичу Шестопалову на адресу aspekt@sh.km.ua .

Відредаговано: Шестопалов - Ср, 26.03.2008, 19:03
oleg_teacher Дата: Ср, 26.03.2008, 19:21 | Повідомлення № 18
Любитель дискутувати
Quote (Шестопалов)
Контрольно-діагностична система Test-W2
Ліцензійна угода

Я не про тестову систему питаю а про банк тестів!!!
Шестопалов Дата: Ср, 26.03.2008, 19:46 | Повідомлення № 19
Видавець посібників
Quote (oleg_teacher)
Я не про тестову систему питаю а про банк тестів!!!

Quote (Шестопалов)
7. Власник не поширює свої права на тести «під Test-W2», розроблені користувачами самостійно. Такі тести можуть бути предметом комерційного тиражування або викладені на будь-якому веб-сайті.

Що є, то є!
oleg_teacher Дата: Чт, 27.03.2008, 08:39 | Повідомлення № 20
Любитель дискутувати
Quote (Шестопалов)

Це зрозуміло, якщо я склав дані тести під вашу оболонку. Ще раз нагадую питання: чи можу я використовувати і вільно поширювати ВАШ банк тестів (без Вашої згоди) у інших тестових оболонках.
Quote (Шестопалов)
Що є, то є!

Я так розумію раз в ліцензійній угоді нічого про ВАШ банк тестівне сказано то значить можна?
Шестопалов Дата: Пт, 28.03.2008, 19:41 | Повідомлення № 21
Видавець посібників
В банк тестів Test-W2 надійшли тести для тематичного оцінювання "Біологія-7 клас" у складі:
Тема 1. Основні функції рослинного організму.
Тема 2. Будова рослин
Тема 3. Розмноження рослин
Тема 4. Водорості. Спорові. Голонасінні
Тема 5. Покритонасінні або квіткові
Тема 6. Гриби. Лишайники. Бактерії
Тема 7. Організм і середовище існування
Об’єм - до 40 Мбайт.
Тести розробила: Валентина Степанівна Віцюк, вчитель-методист біології, ЗОШ №4, м. Шепетівка, Хмельницька обл.
Загальний об’єм банку тестів з різних предметів досяг 365 Мбайт.
Контрольно-діагностичну систему Test-W2 разом з банком тестів та іншими засобами можна замовити з сайту aspekt-edu.kiev.ua

Відредаговано: Шестопалов - Пт, 28.03.2008, 19:49
Varkan Дата: Пн, 31.03.2008, 11:27 | Повідомлення № 22
Викладач ВУЗу
Рейтинг: 6
Quote (oleg_teacher)
чи маю право використовувати Ваш банк тестів під інші оболонки

Мене також цікавить відповідь на це запитання!
Переглянув всі відповіді і так і нічого не зрозумів, зате відразу згадав наших політиків, вони також вміють красиво відхилятися від прямої відповіді.
Шановний пан Шестопалов скажіть можу я використовувати запитання і варіанти відповідей з тестів які записані на тоому диску що ви продаєте десь інде, а не тільки під час тестування вашим тестВ2?

І мене цікавить відповідь "ДА" або "НІ"!!!

oleg_teacher Дата: Пн, 31.03.2008, 11:30 | Повідомлення № 23
Любитель дискутувати
Quote (Varkan)
І мене цікавить відповідь "ДА" або "НІ"!!!

Досить часто в нашому житті немає конкретної відповіді!!! Чекаю вже 5 днів і мене просто ігнорують!!! хоча поставлено конкретно питання. Невже не можна дати конкретно відповідь, а не лити воду через решето!!!
Varkan Дата: Вт, 01.04.2008, 12:39 | Повідомлення № 24
Викладач ВУЗу
Полазив на сайті Аспекту і натрапив на таке:

Quote (Іра)
Доброго дня я зробила замовлення у четвер на компакт - диск (здійснила оплату через пошту, як вказувалося: диск 10 грн. + 5 грн.)

Я так розумію що якщо я захочу придбати тестВ2 то реальна ціна буде вища на 50%?
Як це розуміти?

oleg_teacher Дата: Вт, 01.04.2008, 16:56 | Повідомлення № 25
Любитель дискутувати
Quote (Varkan)
реальна ціна буде вища на 50%

Ні це ви так вважаєте. Її реальна ціна 10 грн., а все інше то додаткові розходи (може ПДВ чи плата за передачу поштою, бо за допомогою безкоштовного Інтернету не можна, напевне)
ktyd Дата: Вт, 01.04.2008, 17:15 | Повідомлення № 26
Я тут недавно...
Рейтинг: 1
Quote (Шестопалов)
Контрольно-діагностична система Test-W2 прийшла на зміну відомій системі Test-W (2002 р.) і служить для комп’ютерного тестування знань та навичок учнів з будь-якого предмета.

Quote (WWW)
Нещодавно придбав контрольно-діагностичну систему Test-W2 то попрацювавши з нею на уроках я був задоволений роботою даної тестуючої системи.

Quote (Ковальчук_Олександр)
Test-W2 - досить зручна і функціональна тестуюча система.

Выдел и первую и вторую версии теста шестопалова, программа тянет максимум на котрольную работу студента первокурсника (мы похожие программы делали еще на паскале для проверки подготовлености по програмированию на первом курсе). Неужели люди которые админят такой форум действительно думают, что это хорошая система для проверки знаний? Или вы просто ничего слаще морковки не ели?

Quote (WWW)
Приєднуюсь до вищесказаних слів, дійсно програма чудова. Зручна у використанні та роботі, недорога, що немало важно

За такую программу стыдно брать деньги. на самый худший вариат только добровольные пожертвования!!!

Відредаговано: ktyd - Вт, 01.04.2008, 17:16
Rus2007 Дата: Вт, 01.04.2008, 21:55 | Повідомлення № 27
Я тут недавно...
Може в когось є готові тести по НТМL?
Ковальчук_Олександр Дата: Ср, 02.04.2008, 01:59 | Повідомлення № 28
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Quote (ktyd)
Неужели люди которые админят такой форум действительно думают, что это хорошая система для проверки знаний? Или вы просто ничего слаще морковки не ели?

Люди, які адмінять цей форум самі звичайні вчителі інформатики, які цінять не "понтізну" програми, а зручність і простоту користування + велику базу тестів. Сядьте за комп’ютер, складіть з десяток тестів. Тоді побачите, чи легко це і зрозумієте чи багато 10 грн. за вартість диску, друковану інструкцію + великий труд у складанні тестів.
W-w-W Дата: Ср, 02.04.2008, 02:23 | Повідомлення № 29

Quote (ktyd)
За такую программу стыдно брать деньги. на самый худший вариат только добровольные пожертвования!!!

Цікаво-цікаво роздумуєте, Ви напевно розробили б гарну тестуючу систему і брали б солідні кошти за неї, але для вчителів інформатиків тестуюча система Test-W2 доступна, і доволі ефективна, з великим набором готових тестів. тому її і цінять. Можливо для вас різниці в 10 грн. і 50 дол та більше. немає, а для вчителів це відчутно.
oleg_teacher Дата: Ср, 02.04.2008, 08:21 | Повідомлення № 30
Любитель дискутувати
Quote (Ковальчук_Олександр)
Люди, які адмінять цей форум самі звичайні вчителі інформатики, які цінять не "понтізну" програми, а зручність і простоту користування + велику базу тестів. Сядьте за комп’ютер, складіть з десяток тестів. Тоді побачите, чи легко це і зрозумієте чи багато 10 грн. за вартість диску, друковану інструкцію + великий труд у складанні тестів.

То не потрібно казати що тестова програма супер ... Так і кажіть брати її необхідно томі, що складено великий банк тестів!!!
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.7 Пропозиції видавництва "Аспект" » Клуб любителів Test-W2 (Контрольно-діагностична система комп’ютерного тестуваTest-W2)
Сторінка 2 з 8«123478»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.