Чт, 08.12.2022, 04:47
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

 
зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

 • Сторінка 1 з 9
 • 1
 • 2
 • 3
 • 8
 • 9
 • »
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.7 Пропозиції видавництва "Аспект" » Клуб любителів Test-W2 (Контрольно-діагностична система комп’ютерного тестуваTest-W2)
Клуб любителів Test-W2
Шестопалов Дата: Нд, 09.03.2008, 11:38 | Повідомлення № 1
Видавець посібників
Повідомлень: 1712
Нагороди: 18
Рейтинг: 280
Контрольно-діагностична система Test-W2 прийшла на зміну відомій системі Test-W (2002 р.) і служить для комп’ютерного тестування знань та навичок учнів з будь-якого предмета.
Для комп’ютерного тестування в системі Test-W2 запитання можуть бути такі:
- Запитання, які передбачають два варіанти відповідей: «Так – Ні» або «Вірно – Невірно».
- Запитання з вибором 1, 2 або 3 варіантів правильної відповіді із 4 або 5 пропонованих.
- Запитання на встановлення відповідності.
- Доповнити речення пропущеними словами.
- Вказати правильну послідовність.
Тест може містити довільну комбінацію із довільної кількості запитань наведених прикладів. Послідовність виведення на екран питань із тесту, розташування варіантів відповідей на сусідніх комп’ютерах різна. Таким чином, кожен учень одержує свій, відмінний від сусідів, набір запитань і варіантів відповідей.

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!


Відредаговано: Махновець_Ігор - Ср, 31.12.2008, 07:17
Ковшун Дата: Нд, 09.03.2008, 13:20 | Повідомлення № 2
Досвідчений учасник
Повідомлень: 1462
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Quote (Шестопалов)
Шановні колеги! Чи не вважаєте ви, що настав час учителям, які мають доступ до Інтернету, об'єднати свої зусилля заради хоча б такої мети, як створення великої бази електронних тестів?

Вважаю, що такий час настав!!!
Це дуже корисна пропозиція!!!

Quote (Шестопалов)

Розумію, що комп'ютер ніколи не замінить живого слова учителя. Згоден, що учень повинен говорити, писати, читати. Але проведіть хоч раз тематичну атестацію за допомогою електронних тестів і ви будете вражені результатами. Гарантую, ви побачите, кому завищували оцінку через його слухняність, а кому занижували. Можливо той учень, який раніше мовчав під час усного опитування, перевершить відмінника, що так гарно говорить. Комп'ютер, на відміну від учителя, оцінює не особистість, не слова, а знання.

Оце Ви правильно кажете!!!
Це дійсно так! В цьому вже переконалися і мої учні!!!
W-w-W Дата: Нд, 09.03.2008, 14:50 | Повідомлення № 3

Нещодавно придбав контрольно-діагностичну систему Test-W2 то попрацювавши з нею на уроках я був задоволений роботою даної тестуючої системи. Я також підтримую розробку нових тестів і при можливості теж буду набирати нові тести
Шестопалов Дата: Нд, 09.03.2008, 16:18 | Повідомлення № 4
Видавець посібників
Повідомлень: 1712
Нагороди: 18
Рейтинг: 280
Система Test-W2 разом з об’ємним банком тестів з астрономії, біології, економіки, інформатики, історії, математики, фізики тощо поставляється на СД у комплекті з друкованою інструкцією з користування. На комп’ютері система Test-W2 встановлюється простим копіюванням її файлів. Крім того на СД записані тренажери миші, клавіатури, редагування тексту, календарні плани і багато іншого. Все це можна тиражувати без обмежень. На 08.03.08 в навчальні заклади України від видавництва "Аспект" розійшлося більше 1000 СД, кількість копіювань з них не піддається підрахунку.

Додано (09.03.2008, 11:24)
---------------------------------------------
Оцінювання
• запитання з однією правильною відповіддю: 0 або 1 бал;
• запитання з двома правильними відповідями: 0; 0,5 (одна правильна відповідь) або 1 бал (дві відповіді);
• запитання з 3-ма правильними відповідями: 0; 0,33 (одна правильна відповідь); 0,67 (дві) або 1 бал (три відповіді);
Загальна оцінка за тестування виставляється автоматично, у відповідності до вибраної шкали, згідно з відсотком правильних відповідей.
Система Test-W2 надає такі можливості:
• збереження прізвища і класу учня, дати і часу тестування та одержану оцінку в протокол, що зберігається;
• уведення в запитання і варіанти відповідей формул, таблиць і графічних зображень;
• використання можливостей редакторів Paint і Word;
• редагування існуючих і створення нових тестів;
• проведення тестування з діагностикою відкритого (позначаються правильні і неправильні відповіді) або закритого типу;
• добір потрібних параметрів шрифту запитань і відповідей;
• використання шкали оцінювання 2, 5, 6, 9 або 12 балів;
• встановлення індивідуальних параметрів тестування (кількість запитань, час тестування, шкала оцінювання, діагностика);
• захист тестів і протоколу тестування від несанкціонованих дій;
• робота в локальній комп’ютерній мережі.
Тестуюча система може виводити оцінки за 2 (51% правильних відповідей – залік), 5, 6, 9 або 12-бальною шкалою.
Оцінка за 12-бальною шкалою визначається згідно з таблицею, наведеною у наказі № 341 МОН України від 25.04.2001 р.:
За комп’ютерне тестування оцінка 12 балів не ставиться. Як підсистема 12-бальної шкали можуть застосовуватись 6 бальна і 9-бальна шкали у випадках, коли перші максимально можливі 6 або 9 балів учні заробляють комп’ютерним тестуванням, а далі для одержання оцінок вищого рівня проводяться письмові контрольні роботи.
Система Test-W2 разом з об’ємним банком тестів з астрономії, біології, економіки, інформатики, історії, математики, фізики тощо поставляється на СД у комплекті з друкованою інструкцією з користування. На комп’ютері система Test-W2 встановлюється простим копіюванням її файлів. Крім того на СД записані тренажери миші, клавіатури, редагування тексту, календарні плани і багато іншого. Все це можна тиражувати без обмежень. На 08.03.08 в навчальні заклади України від видавництва "Аспект" розійшлося більше 1000 СД, кількість копіювань з них не піддається підрахунку.
Банк тестів Test-W2
Астрономія (Анатолій Бандалак, с. Вашківці, Сокирянський р-н, Чернівецька обл.) - 2 тести;
Біологія (Людмила Грицюк, м. Шепетівка, Хмельницька обл.) - 10 кл. (5 тестів), 11 кл. (6 тестів);
Економіка (Ілона Сальнікова, смт. Сахновщина, Харківська обл.) - 2 тести;
Інформатика: 7 клас - 30 тестів; 8 клас - 26 тестів; 9 клас - 17 тестів; 10 клас - 24 тести; 11 клас - 43 тести; Pascal - 10 тестів; VasualBasic - 22 тести; Алгоритми - 4 тести;
Історія (Юрій Бак, с. Троянка, Голованівський р-н, Кіровоградська обл.) - 5-11 класи - 43 тести;
Математика - 18 тестів;
Фізика (Анатолій Білоус, с. Михнів, Ізяславський р-н, Хмельницька обл.) - 13 тестів.

Загальний об’єм тестів з формулами і графікою - більше 315 Мбайт. Банк тестів тиражується у складі тестуючої системи Test-W2 разом з друкованою інструкцією з користування. Ціна - 10 грн. Замовлення можна зробити з сайту видавництва "Аспект" http//www.aspekt-edu.kiev.ua
З повагою! Євген Шестопалов aspekt@sh.km.ua

Додано (09.03.2008, 11:38)
---------------------------------------------
Шановні колеги! Чи не вважаєте ви, що настав час учителям, які мають доступ до Інтернету, об'єднати свої зусилля заради хоча б такої мети, як створення великої бази електронних тестів? Розумію, що комп'ютер ніколи не замінить живого слова учителя. Згоден, що учень повинен говорити, писати, читати. Але проведіть хоч раз тематичну атестацію за допомогою електронних тестів і ви будете вражені результатами. Гарантую, ви побачите, кому завищували оцінку через його слухняність, а кому занижували. Можливо той учень, який раніше мовчав під час усного опитування, перевершить відмінника, що так гарно говорить. Комп'ютер, на відміну від учителя, оцінює не особистість, не слова, а знання.
Вважаю, створення електронних тестів для проведення тематичного оцінювання, а також для об'єктивної підсумкової державної атестації, є більш важливою справою, ніж рівневі завдання, про які так багато галасу.
Використовую тестуючу програму Test-W2 видавництва "Аспект". Переваги цієї тестової оболонки: автоматичне виставлення оцінки у дванадцятибальній системі, простота, відсутність непотрібних операцій. Різним учням попадають різні питання, для яких різне розташування варіантів відповідей. Підглянути, списати – неможливо. Перездавати можна, але питання будуть інші. Тест з кожної теми має близько 100 питань, у кожному по 5 варіантів відповіді.
Тести створюю уже третій рік. Створив 50 тестів з історії, у кожному від 25 до 100 питань. Вірніше їх створюють мої учні, а я систематизую та редагую. Створення тестів – одна з творчих робіт для тематичної атестації учнів. При складанні тестів учні використовують матеріали шкільних підручників з історії авторів О.В. Гісем, О.О. Мартинюк, В.О. Дрібниця, Ф.Г. Турченко, М.Є. Рожик, К.П. Бунятян, програму “Генератор тестів” (Лабораторія дистанційної освіти і тестування Харківського державного педагогічного університету ім. Г. С. Сковороди) та інші.
Приймаю заліки (тематичну атестацію) за допомогою цих тестів. Тести постійно оновлюються та доповнюються. Моя мета створення великої бази тестів з усього шкільного курсу історії. Маю близько 200 тестів з різних предметів: інформатика (мої тести та тести Є. А. Шестопалова), зарубіжна література (автор - Бак Світлана Костянтинівна, учитель зарубіжної літератури нашої школи), правознавство. Пропоную обмінюватись тестами з іншими учителями. Чи знайдуться бажаючі приєднатись до цієї справи? Хочу почути відповіді на ці питання і знайти однодумців.
Юрій Анатолійович Бак, с. Троянка, Кіровоградська обл.. за матеріалами сайту "Острів знань", http://ostriv.in.ua

Відредаговано: Махновець_Ігор - Ср, 31.12.2008, 07:14
kom_adm Дата: Пн, 10.03.2008, 01:42 | Повідомлення № 5
Ветеран спілкування
Повідомлень: 3767
Нагороди: 19
Рейтинг: 217
Test-W2 - досить зручна і функціональна тестуюча система.
Радує організація роботи в локальній мережі, величезна база питань, які дозволяють об’єктивно оцінити знання учнів.
Тестування проводжу не що уроку, а приблизно через урок. Готові тести переобляю тільки в окремих випадках, так як вони складені під посібники Аспекту, якими ми користуємось. Якщо учень не опрацював заданий параграф, це зразу видно, оцінка досить низька.
Часто виходить так, що тести учні здають на 7-8, а практичну роботу виконують бездоганно. Висновок - учні або не вчитуються в варіанти відповідей і як слід не аналізують, або мають низький рівень теоретичної підготовки. В такому разі я враховую оцінку за тести і за практичну і ствалю в журнал середню.
А ціна за чудову програму просто смішна smile
W-w-W Дата: Пн, 10.03.2008, 12:59 | Повідомлення № 6

Quote (Ковальчук_Олександр)
Test-W2 - досить зручна і функціональна тестуюча система.
Радує організація роботи в локальній мережі, величезна база питань, які дозволяють об’єктивно оцінити знання учнів.
Тестування проводжу не що уроку, а приблизно через урок. Готові тести переобляю тільки в окремих випадках, так як вони складені під посібники Аспекту, якими ми користуємось. Якщо учень не опрацював заданий параграф, це зразу видно, оцінка досить низька.
Часто виходить так, що тести учні здають на 7-8, а практичну роботу виконують бездоганно. Висновок - учні або не вчитуються в варіанти відповідей і як слід не аналізують, або мають низький рівень теоретичної підготовки. В такому разі я враховую оцінку за тести і за практичну і ствалю в журнал середню.
А ціна за чудову програму просто смішна

Приєднуюсь до вищесказаних слів, дійсно програма чудова. Зручна у використанні та роботі, недорога, що немало важно
Шестопалов Дата: Пн, 10.03.2008, 13:09 | Повідомлення № 7
Видавець посібників
Повідомлень: 1712
Нагороди: 18
Рейтинг: 280
Банк комп’ютерних тестів для 7-9 класів 12-річної школи

7-й клас. Інформатика. Базовий курс
ТЕМА-1-1. Техніка безпеки під час роботи на комп’ютері.
ТЕМА-1-2. Інформатика та інформація.
ТЕМА-1-3. Носії інформації.
ТЕМА-1-4. Кодування інформації.
ТЕМА-1-5. Засоби зберігання та опрацювання інформації.
ТЕМА-2-1. Структура інформаційної системи.
ТЕМА-2-2. Апаратна частина комп’ютера.
ТЕМА-2-3. Клавіатура.
ТЕМА-2-4. Пам’ять комп’ютера.
ТЕМА-2-5. Історія розвитку комп’ютерів.
ТО-1-2 «Інформація. Інформаційна система».
ТЕМА-3-1. Основні поняття ОС Windows.
ТЕМА-3-2. Робочий стіл Windows.
ТЕМА-3-3. Діалогові та інформаційні вікна.
ТЕМА-3-4. Формування робочого столу.
ТО-3А «Вступ до ОС Windows».
ТЕМА-3-6. Вікно папки «Мій комп’ютер».
ТЕМА-3-7. Текстовий редактор «Блокнот».
ТЕМА-3-8. Робота з абзацами і фрагментами тексту.
ТЕМА-3-9. Вікна папок.
ТО-3Б «Операційна система Windows».
ТЕМА-4-1. Комп’ютерна графіка.
ТЕМА-4-2. Створення малюнків.
ТЕМА-4-3. Робота з фрагментами малюнка.
ТО-4 «Графічний редактор Paint».
ТЕМА-5-1. Знайомство з текстовим процесором Word.
ТЕМА-5-2. Створення нового документа.
ТЕМА-5-4. Робота з фрагментами тексту.
ТЕМА-5-5. Робота з існуючим документом. Створення списків.
ТЕМА-5-7. Добір і зміна шрифту.
ТЕМА-5-8. Форматування абзаців.
ТО-5А «Текстовий процесор Word».

8-й клас. Інформатика. Базовий курс
ТЕМА-3-11. Панель задач і кнопка «Пуск».
ТЕМА-3-12. Програма «Провідник».
ТЕМА-3-14. Робота з дисками.
ТЕМА-3-15. Комп’ютерні віруси. Архівація файлів.
ТО-3В «Операційна система Windows».
ТЕМА-5-10. Таблиці в текстовому документі.
ТЕМА-5-11. Редагування та сортування таблиць.
ТЕМА-5-13. Малюнки й написи в тексті.
ТЕМА-5-14. Формули та об’єкти WordArt у тексті.
ТЕМА-5-15. Малювання в Word.
ТЕМА-5-16. Багатосторінковий документ.
ТО-5Б «Текстовий процесор Word».
ТЕМА-6-1. Перше знайомство з PowerPoint.
ТЕМА-6-2. Текстові об’єкти на слайдах.
ТЕМА-6-3. Графічні об’єкти на слайдах.
ТЕМА-6-4. Структура презентації. Упорядник слайдів.
ТЕМА-6-5. Шаблони і зразки. Друкування слайдів.
ТЕМА-6-6. Показ слайдів.
ТЕМА-6-7. Анімація. Звукові та відео ефекти.
ТО-6 «Комп’ютерні презентації».
ТЕМА-7-1. Загальні поняття про мережу Інтернет.
ТЕМА-7-2. Підключення до Інтернет.
ТЕМА-7-3. Приєднання файлів до повідомлень.
ТЕМА-7-6. Робота з гіпертекстовими сторінками.
ТЕМА-7-7. Пошук інформації в Інтернет.
ТЕМА-7-9. Поняття про мову HTML.
ТЕМА-7-10. Графіка, посилання, таблиці на веб-сторінці.
ТО-7 «Мережа Інтернет».

9-й клас. Інформатика. Базовий курс
ТЕМА-8-1. Знайомство з програмою CorelDRAW.
ТЕМА-8-2. Редагування фігур. Група інструментів «Форми».
ТЕМА-8-3. Криві. Зміна форми кривих.
ТЕМА-8-4. Копіювання та клонування. Упорядкування об’єктів.
ТЕМА-8-5. Перекриття об’єктів. Операції над контурами.
ТЕМА-8-6. Текстові об'єкти.
ТЕМА-8-7. Інтерактивні інструменти. Інструмент «Живопис».
ТО-8 «Графічний редактор CorelDRAW».
ТЕМА-9-1. Створення електронної таблиці.
ТЕМА-9-2. Робота з існуючою таблицею.
ТЕМА-9-3. Дії над вмістом клітинок.
ТЕМА-9-5. Обчислення в електронних таблицях.
ТЕМА-9-6. Використання рядка формул.
ТЕМА-9-7. Використання логічних функцій.
ТО-9А «Обробка табличної інформації».
ТЕМА-9-9. Ділова графіка.
ТЕМА-9-11. Підтримка баз даних.
ТЕМА-9-12. Форматування клітинок.
ТО-9Б «Табличний процесор Excel».
ТЕМА-10-1. Бази даних. СУБД.
ТЕМА-10-2. Проектування бази даних.
ТЕМА-10-4. Зв’язування таблиць.
ТЕМА-10-5. Впорядкування, пошук та фільтрація даних.
ТЕМА-10-7. Створення запитів.
ТЕМА-10-8. Створення форми.
ТЕМА-10-9. Створення звіту.
ТЕМА-10-11. Штучний інтелект. Експертні
ТО-10 «Бази даних. СУБД Access».

Відредаговано: Шестопалов - Пн, 10.03.2008, 13:14
Шестопалов Дата: Пн, 10.03.2008, 15:34 | Повідомлення № 8
Видавець посібників
Повідомлень: 1712
Нагороди: 18
Рейтинг: 280
Шановний Sasyk!
Чи не здається Вам, що поводите себе не шляхетно, розміщуючи свою рекламу в "моїй" темі "Клуб любителів Test-W2" і в моєму розділі "Видавництво "Аспект" пропонує"? Ринкові відносини теж мають свою етику: не можна лізти на чужий прилавок зі своїм товаром і кричати "Мої яйця кращі!" Я з свого боку ніяких недружніх дій не дозволяю відносно Вашої MIFTests.
Звертаюсь до "співвласників" поважного форуму. На мою думку, найкращим виходом було б створення для Sasyk в іншому місці теми "Клуб любителів MIFTests" і перенесення туди з моєї теми повідомлення Sasyk .


Відредаговано: Шестопалов - Пн, 10.03.2008, 15:44
kom_adm Дата: Пн, 10.03.2008, 15:46 | Повідомлення № 9
Ветеран спілкування
Повідомлень: 3767
Нагороди: 19
Рейтинг: 217
Тема про MifTests у Sasyk’а вже створена.
Повідомлення переміщую.
Sasyk Дата: Вт, 11.03.2008, 08:54 | Повідомлення № 10
знаток тестуючих систем
Повідомлень: 300
Нагороди: 0
Рейтинг: 9
Quote (Шестопалов)
Шановний Sasyk! Чи не здається Вам, що поводите себе не шляхетно, розміщуючи свою рекламу в "моїй" темі "Клуб любителів Test-W2" і в моєму розділі "Видавництво "Аспект" пропонує"? Ринкові відносини теж мають свою етику: не можна лізти на чужий прилавок зі своїм товаром і кричати "Мої яйця кращі!" Я з свого боку ніяких недружніх дій не дозволяю відносно Вашої MIFTests. Звертаюсь до "співвласників" поважного форуму. На мою думку, найкращим виходом було б створення для Sasyk в іншому місці теми "Клуб любителів MIFTests" і перенесення туди з моєї теми повідомлення Sasyk .

Вибачте... ви вірно говорите... але нічого поганого не мав на увазі...

Додано (11.03.2008, 08:54)
---------------------------------------------
більше так не буду cry

Varkan Дата: Вт, 11.03.2008, 11:01 | Повідомлення № 11
Викладач ВУЗу
Повідомлень: 425
Нагороди: 0
Рейтинг: 6
Quote (Шестопалов)
Чи не здається Вам, що поводите себе не шляхетно, розміщуючи свою рекламу в "моїй" темі "Клуб любителів Test-W2" і в моєму розділі "Видавництво "Аспект" пропонує"? Ринкові відносини теж мають свою етику: не можна лізти на чужий прилавок зі своїм товаром і кричати "Мої яйця кращі!" Я з свого боку ніяких недружніх дій не дозволяю відносно Вашої MIFTests.

Quote (Sasyk)
Вибачте... ви вірно говорите... але нічого поганого не мав на увазі...

Пропоную використати принцип чесної реклами та конкуренції.
Нехай пан Sasyk та пан Шестопалов створять якусь презентацію щоб розрекламувати свої тестові програми а всі відвідувачі форуму скажуть свої думки (не про презентацію, а про програми)

Як вам таке? Не слабо?

kom_adm Дата: Вт, 11.03.2008, 21:16 | Повідомлення № 12
Ветеран спілкування
Повідомлень: 3767
Нагороди: 19
Рейтинг: 217
Підтримую!
Буде дуже добре, якщо обидва розробники тестуючих систем створять по презентації, що демонструють можливості Test-W2 та MifTests і викладуть на довільне скачування. Тоді вчителі зможуть подивитись презентації і визначитись з вибором. Для цього можна створити навіть окрему тему: "Test-W2 vs MifTests". Було б чудово. Головне, щоб об’єм презентацій був в рамках 0,5-2 Мб.
Varkan Дата: Пн, 24.03.2008, 12:43 | Повідомлення № 13
Викладач ВУЗу
Повідомлень: 425
Нагороди: 0
Рейтинг: 6
Допоможіть хто знає.
Як в Test-W2-v1.5 працювати по мережі і як переглянути резельтати тестування????
Шестопалов Дата: Пн, 24.03.2008, 14:40 | Повідомлення № 14
Видавець посібників
Повідомлень: 1712
Нагороди: 18
Рейтинг: 280
Quote (Varkan)
Як в Test-W2-v1.5 працювати по мережі і як переглянути резельтати тестування????

У папку "Спільні документи" на вчительському компютері записати файл Test-W2.exe, а на учнівських компютерах створити ярлики цього файлу. Протокол створиться автоматично після першого тестування у папці, де записаний файл Test-W2.exe. Потім усі результати тестування з учнівських компютерів будуть заноситися у цей протокол. Результати можна подивитися тільки натиснувши кнопку Результати у вікні програми Test-W2.exe. Детелі дивись у інструкції з експлуатації.
kom_adm Дата: Вт, 25.03.2008, 00:22 | Повідомлення № 15
Ветеран спілкування
Повідомлень: 3767
Нагороди: 19
Рейтинг: 217
Quote (Varkan)
Як в Test-W2-v1.5 працювати по мережі і як переглянути резельтати тестування????

При чому для швидкості завантаження тестів, я самі бази тестів скопіював на кожен учнівський комп’ютер, а ярлик до Test-W2.exe створив, використовуючи шлях з учительського комп’ютера. Учні запускають програму через ярлик і вибирають тему тесту на диску свого комп’ютера. Досить зручно, до цих пір не було жодних проблем.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.7 Пропозиції видавництва "Аспект" » Клуб любителів Test-W2 (Контрольно-діагностична система комп’ютерного тестуваTest-W2)
 • Сторінка 1 з 9
 • 1
 • 2
 • 3
 • 8
 • 9
 • »
Пошук:


© Форум інформатиків України, 2007-2022.