Ср, 20.09.2017, 03:07
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.7 Пропозиції видавництва "Аспект" » Засоби "Аспект". Використання, відгуки, зауваження та поради (Відгуки діючих вчителів, що використовують засоби видавництв)
Засоби "Аспект". Використання, відгуки, зауваження та поради
Шестопалов Дата: Сб, 09.10.2010, 11:55 | Повідомлення № 1
Видавець посібників
Нагороди: 11
Рейтинг: 167
Шановні колеги! Видавництво "Аспект" постійно веде роботу по вдосконаленню створених за вашою участю навчальних посібників, робочих зошитів, програм, планування тощо. Але тільки під час використання у навчальному процесі можливо виявити, що зроблено добре, а що не дуже. Прошу вчителів, які мають власний досвід використання наших засобів поділитися своїми враженнями і відгуками, дати зауваження та пропозиції по їхньому вдосконаленню. Дякую!
Irina_Mix007 Дата: Сб, 09.10.2010, 19:50 | Повідомлення № 2
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Почала викладати інформатику по підручникам Шестопалова. Мені пощастило своєчасно про них дізнатись. За весь час не мала жодних проблем ні з пошуком роздаткового матеріалу, ні з проведенням тематичних. А в цьому році особливо оцінила роботу видавництва, коли всі залишились без підручників, а видавництво "Аспект" запропонувало дешеві підручники (24 грн), зошити до них (6 грн) та ще й методичні рекомендаціїї по проведенню уроків. Дякую за піклування про вчителя!
Із зошитами працюю вже другий рік, діти на кожному уроці отримують оцінки, система оцінювання зрозуміла їм, та й зошит став щоденником з інформатики. До того дуже допомагають тести, які доповнюють практичну частину.
Учням, які достроково справляються із завданням, дозволяю перевірити роботи однокласників, це їм подобається, відчувають відповідальність.
А щодо пропозицій - чекаю зошит для 11 класу.
Ktara Дата: Сб, 09.10.2010, 20:17 | Повідомлення № 3
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
Ага, я тоже жду учебник 11 класса :(
sergey Дата: Сб, 09.10.2010, 20:44 | Повідомлення № 4
Знаток мови С
Нагороди: 1
Рейтинг: 9
Уже кілька років викладаю інформатику за підручниками видавництва "Аспект".
1. Підручники не перенасичені "водою". Тільки те що треба. Діти, можуть "дозволити" собі прочитати 2-3 сторінки і повністтю підготуватися до уроку. На жаль у інших авторів дуже багато непотрібної інформації. Але інформатика - не література!!! І по 10-15 сторінок по одній темі - це нікому не потрібно і просто неможливо навіть прочитати - дітям ще 5-6 уроків на день підготувати потрібно!
Краще нехай на тренування сходять, побігають на свіжому повітрі! Якщо не буде здоров'я - нащо те навчання!!!
2. Зошити - дозволяють на кожному уроці проводити практичну частину. Мені наприклад незрозуміло - як можна вивчати курс інформатики, і 45 хвилин слухати лекцію, не торкаючись до комп'ютера! Це пуста трата часу!!! 15 хвилин часу достатньо на "одну порцію" матеріалу, але її зразу ж необхідно закріпити на практиці! А на наступному уроці - перевірити себе тестом і получити заслужену оцінку! Вчителю непотрібно щось мудрити, творити те що вже зроблено! Краще нове щось вивчати, інформатика тут НЕВИЧЕРПНА!
3. Техніка безпеки. Не знаю, що за дурні придумали кожного уроку ТБ здавати, але на наше щастя у зошиті 1 графа - ТБ! Комар носа не підточить! Нехай розумники з МІСькво перевіряють! (Бідні фізики, у них у зошиті це не передбачено!).
4. Тестування. Теж продумане, і останні 2 роки вже цілком забезпечує якісну перевірку знаннь, і разом з практичною частиною - дозволяють оцінювати знання учнів не "на глазок" а ТОЧНО!

Єдина поки що проблема - відсутність грифу на підручники 10 класу. Але думаю, що найближчим часом вона вирішиться. Все одно ніяких підручників до школи не поступало і мабуть не буде!
Чи може краще по старинці - диктувати учням конспекти??? Це у наш час - НЕПРИПУСТИМО, тим паче при 1 годині на тиждень!

Відредаговано: sergey - Сб, 09.10.2010, 20:49
Вчитель-з-Києва Дата: Нд, 10.10.2010, 10:00 | Повідомлення № 5
Прописаний назавжди
Рейтинг: 7
Видавництво "Аспект" пропонує не тільки лаконічні, якісні і дешеві посібники і зошити, але й необхідну методику, щоб ефективно та економно вкластися у вивчення теми уроку за 45 хв. Запроваджуються елементи педагогіки співробітництва: вчитель виступає скоріше у ролі колеги і консультанта, при необхідності не соромиться вчитися новому разом із своїми учнями. Учні опановують навчальний матеріал, значною мірою, самонавчанням, що сприяє розвитку пізнавальної активності та самостійності. На кожному уроці після короткого пояснення теми уроку, з якою учні ПОПЕРЕДНЬО ОЗНАЙОМИЛИСЯ ВДОМА, виконується практична робота. Повна відсутність "шоу одного актора" - від початку до кінця уроку ВСІ УЧНІ ПРАЦЮЮТЬ в той час, коли вчитель має вільний час, який може використати для допомоги відстаючим учням, прийняття виконаних робіт. Розроблені і пропонуються програми, календарні плани, поурочне планування, типові план-конспекти, тренажери і тести до кожного уроку і багато чого іншого.
Все це добро можна безкоштовно скачати з сайту http://aspekt-edu.kiev.ua

Відредаговано: Вчитель-з-Києва - Нд, 10.10.2010, 10:08
inf-uchilka Дата: Нд, 10.10.2010, 16:36 | Повідомлення № 6
Новий користувач
Рейтинг: 0
Добрый день всем учасникам форума, целиком и полностью согласна с предыдущими сообщениями. Рабочие тетради помогают не только ученикам быть более организованными, но и учителям (особенно когда они не специалисты в данном предмете) и некоторые дети знают больше учителя. С книгами издательства "Аспект" работаю 7 лет. И дети, которые уже закончили школу и учаться в университетах не раз благодарили за то, что в свое время приобрели эти "мини-справочники" в которых все четко и лаконично.
В нынешнем 10 классе, которые все еще без МОНовских учебников применяю метод груповой работы, когда раздаю группам материал новой темы, они его готовят и рассказывают всему классу. Это воспитывает ответственность, дети которые что-то знают больше, всегда этот материал пытаються рассказать, чтобы удивить и учителя и одноклассников.

Відредаговано: inf-uchilka - Нд, 10.10.2010, 17:11
Ковшун Дата: Чт, 14.10.2010, 09:45 | Повідомлення № 7
Досвідчений учасник
Рейтинг: 25
Уже впродовж кількох років мої учні вивчають інформатику за посібниками видавництва "Аспект" http://aspekt-edu.kiev.ua
мають чудові знання.
Багато учнів пов’язує своє подальше життя з ІТ.
Мої учні постійні учасники районних, обласних конкурсів і олімпіад. І не просто учасники, а і призери.
В цьому можна переконатись відвідавши сторінку http://kabinet-info.narod.ru/pages/Nashi_yspihy.html
igor_ Дата: Чт, 14.10.2010, 12:47 | Повідомлення № 8
Тут живе...
Рейтинг: 18
Quote (Ковшун)
Мої учні постійні учасники районних, обласних конкурсів і олімпіад. І не просто учасники, а і призери. В цьому можна переконатись відвідавши сторінку

Відвідав. Вражає :) Тільки, здається мені, що в цьому основна заслуга вчителя та учнів...
Ковшун Дата: Пт, 15.10.2010, 09:22 | Повідомлення № 9
Досвідчений учасник
Рейтинг: 25
Quote (igor_)
Тільки, здається мені, що в цьому основна заслуга вчителя та учнів...

Але без здобутих знань, вся заслуга зводиться до нуля. ;)
Шестопалов Дата: Чт, 21.10.2010, 17:05 | Повідомлення № 10
Видавець посібників
Нагороди: 11
Рейтинг: 167
Акція з 22 жовтня для замовників навчальних засобів "Аспект":

до кожних 5 шт. "Робочий зошит для 9 класу"
див. http://aspekt-edu.kiev.ua/index.php?do=static&page=pzipr9kl

безкоштовно додається "Навчальний посібник для 9 класу"
див. http://aspekt-edu.kiev.ua/index.php?do=static&page=ipr9kl

Навчальний посібник і Зошит мають гриф "Схвалено" МОНУ

Зробити замовлення: http://aspekt-edu.kiev.ua/order1/

Примітка: Замовляти тільки зошити, відповідну кількість посібників додадуть при виконанні замовлення.

Відредаговано: Шестопалов - Чт, 21.10.2010, 20:15
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.7 Пропозиції видавництва "Аспект" » Засоби "Аспект". Використання, відгуки, зауваження та поради (Відгуки діючих вчителів, що використовують засоби видавництв)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.