Нд, 22.10.2017, 16:43
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

   
зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 2 з 4«1234»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.6 Юридично-правові аспекти » Робота за сумісництвом. (зарплатня, відпустка....)
Робота за сумісництвом.
Viktoriya Дата: Вт, 29.04.2008, 18:36 | Повідомлення № 1
Часто заходить...
Повідомлень: 89
Нагороди: 0
Рейтинг: 2
Шановні форумчани, чи є серед нас вчителі-сумісники?
Допоможіть розібраться зі своїми правами.
При однаковій кількості годин зарплатня сумісника нижче ніж основного працівника? Як з відпусткою? Щоб її не оплачувати в травні звільняють і беруть лише в вересні?
Чи оплачуються заміни? Мені сказали, що ні
Яка максимальна кількість годин може бути у сумісника?
Може ще існують "нюанси"?


[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!


Відредаговано: W-w-W - Сб, 26.12.2015, 19:59
RUTA Дата: Чт, 15.05.2008, 09:03 | Повідомлення № 16
Я тут недавно...
Повідомлень: 33
Нагороди: 0
Рейтинг: 9
Quote (ssh)
Тепер все ясно чому не платять. Ми ж працюємо 9 місяців (з 1.09-31.05)

Это не повод чтобы вообще не платить отпускные. В законе сказано,

Quote
У разі звільнення працівника йому виплачується грошова компенсація за всі не використані ним дні щорічної відпустки

т.е., её размер исчисляется из фактически отработанных дней, а для проработавших более 10 месяцев, размер компенсации исчисляется исходя из их полной продолжительности.

ssh, я бы на вашем месте обратилась к юристу, ваша бухгалтерия явно экономит на Вас.

Відредаговано: RUTA - Чт, 15.05.2008, 09:03
Varkan Дата: Чт, 15.05.2008, 14:11 | Повідомлення № 17
Викладач ВУЗу
Повідомлень: 425
Нагороди: 0
Рейтинг: 6
Тут не все так просто.
є декілька варіантів влаштування на роботу за сумісництвом:
1. цивільно-правовий договір
2. трудовий договір
3. по наказу
4. внутрішнє сумісництво
можливо є ще але я про них не знаю.
у всіх цих випадках по різному нараховується оплата праці і так звані соціальні гарантії(лікарняні, відпускні, і т.д.)
знаю точно що вразі прийняття по цивільно-правовому договорі ніяких соцгарантій не виплачується, а оплата йде тільки за виконану роботу і по тарифу.
якщо вчитель в школі працює за сумісництвом по цивільно-правовому договорі то оплата йде за проведені години і ніяки кабінети, лікарняні ... не оплачуються.
в інших випадках ці всі виплати мають бути але в яких розмірах тра читати конкретно законодавство.
все це описано в так званому "трудовому кодексі" якщо не помиляюсь. а уже звіти йдуть посилання на інші документи. так шо починати тра з нього.
якшо ви хочете розібратись шо вам належить а шо ні спочатку взнайте як ви прийняті на роботу за сумісництвом.
ssh Дата: Чт, 15.05.2008, 15:18 | Повідомлення № 18
Проф. освоїв фото-від. монтаж
Повідомлень: 206
Нагороди: 0
Рейтинг: 3
Quote (RUTA)
т.е., её размер исчисляется из фактически отработанных дней, а для проработавших более 10 месяцев, размер компенсации исчисляется исходя из их полной продолжительности.

Якщо стаття 24 закону України "Про відпустки" звучить саме так, як Ви написали:
Quote (RUTA)
Стаття 24. Грошова компенсація за невикористані щорічні відпустки
У разі звільнення працівника йому виплачується грошова компенсація за всі не використані ним дні щорічної відпустки, а також додаткової відпустки працівникам, які мають дітей.
У разі звільнення керівних, педагогічних, наукових, науковопедагогічних працівників, спеціалістів закладів освіти, які до звільнення пропрацювали не менш як 10 місяців, грошова компенсація виплачується за не використані ними дні щорічних відпусток з розрахунку повної їх тривалості.
...

то думаю, що з цього нічого не вийде. Тому що бугалтерія буде спиратися саме на другу частину цієї статті, де нічого не сказано про тих хто працює менше ніж 10 місяців. Можливо, що є якась поправка до цієї статті. Хоча при нагоді скористаюся Вашою порадою і зайду до знайомого юриста.

Додано (15.05.2008, 14:18)
---------------------------------------------

Quote (Varkan)
взнайте як ви прийняті на роботу за сумісництвом.

дякую, врахуєм і це.
oleg_teacher Дата: Чт, 15.05.2008, 17:02 | Повідомлення № 19
Любитель дискутувати
Повідомлень: 177
Нагороди: 0
Рейтинг: 2
Quote (ssh)
то думаю, що з цього нічого не вийде. Тому що бугалтерія буде спиратися саме на другу частину цієї статті, де нічого не сказано про тих хто працює менше ніж 10 місяців. Можливо, що є якась поправка до цієї статті. Хоча при нагоді скористаюся Вашою порадою і зайду до знайомого юриста.

Працюю також за сумісництвом і мені виплачують в бухгалтерії так звані розрахункові (окремо від зарплати за години, їх і можна рахувати як відпускні...). Оздоровчих немає!!! (і говорять не буде бо я отримую їх за основним місцем роботи)
Varkan Дата: Чт, 15.05.2008, 17:29 | Повідомлення № 20
Викладач ВУЗу
Повідомлень: 425
Нагороди: 0
Рейтинг: 6
Quote (oleg_teacher)
Оздоровчих немає!!! (і говорять не буде бо я отримую їх за основним місцем роботи)

це не є порушення.
бо оздоровчі платять тільки тим хто на постійній основі працює. тобто буде працювати і далі.

Nevirkovets Дата: Чт, 15.05.2008, 17:37 | Повідомлення № 21
Написав MifTests
Повідомлень: 266
Нагороди: 0
Рейтинг: 12
Quote (oleg_teacher)
Працюю також за сумісництвом і мені виплачують в бухгалтерії так звані розрахункові (окремо від зарплати за години, їх і можна рахувати як відпускні...).

Ну й на цьому добре, слава Богу.
Quote (Varkan)
бо оздоровчі платять тільки тим хто на постійній основі працює. тобто буде працювати і далі.

Краще б мені за сумісництвом платили оздоровчі, бо на тій школі ... Ох скільки я нервів втратив wacko
ssh Дата: Чт, 15.05.2008, 23:18 | Повідомлення № 22
Проф. освоїв фото-від. монтаж
Повідомлень: 206
Нагороди: 0
Рейтинг: 3
Quote (oleg_teacher)
Працюю також за сумісництвом і мені виплачують в бухгалтерії так звані розрахункові

За сумісництвом працюєте в освіті? Якщо так - в іншій школі чи позашкільному закладі?
oleg_teacher Дата: Пт, 16.05.2008, 09:10 | Повідомлення № 23
Любитель дискутувати
Повідомлень: 177
Нагороди: 0
Рейтинг: 2
Quote (ssh)
За сумісництвом працюєте в освіті? Якщо так - в іншій школі чи позашкільному закладі?

В іншій школі на 10 год. За основним маю 14 год.
Anatoli Дата: Пт, 16.05.2008, 14:01 | Повідомлення № 24
Прописаний назавжди
Повідомлень: 209
Нагороди: 0
Рейтинг: 15
За законом Про відпустки, стаття 10, сумісникам нараховуються відпускні. Кількість днів відпустки пропорційна відпрацьованому часу. Якщо він чи вона працювали цілий рік сумісником-вчителем, то йому нарахують, як і всім, відпустку за 56 днів, якщо менше - пропорційна кількість днів. (Постанова КМУ від 14/6/1997 №346 із змінами і доповненнями). Сума для нарахувань береться як і у всіх - за відпрацьовані місяці (це теж є в порядку нарахування відпускних).
Якщо бухгалтерка, відповідаючи на ваші запитання, не показує відповідного закону чи постанови, не гайте з нею часу. Якщо ж ви їй принесете документ - нарахує швидше, ніж ви думаєте.


Відредаговано: Anatoli - Пт, 16.05.2008, 17:40
Varkan Дата: Пт, 16.05.2008, 14:18 | Повідомлення № 25
Викладач ВУЗу
Повідомлень: 425
Нагороди: 0
Рейтинг: 6
Можете почитати на дозвіллі.

Додано (16.05.2008, 13:15)
---------------------------------------------
і ще (до попереднього)

Додано (16.05.2008, 13:16)
---------------------------------------------
і ще (до попереднього)

Додано (16.05.2008, 13:18)
---------------------------------------------
блін та замахали хотів прикріпити 3 документи (пів часа помучився) і після того як прикріпив 3 то зникло 2 перших.
шо за фігня???

Прикріплення: doc1.doc(32Kb)


Відредаговано: Varkan - Пт, 16.05.2008, 14:14
Varkan Дата: Пт, 16.05.2008, 15:36 | Повідомлення № 26
Викладач ВУЗу
Повідомлень: 425
Нагороди: 0
Рейтинг: 6
я впертий. спробую ще раз.

Додано (16.05.2008, 14:17)
---------------------------------------------

Quote (Varkan)
спробую ще раз.

Додано (16.05.2008, 14:36)
---------------------------------------------
Намучився. всеодно не прикріпив.
значить так кому тра можу вислати "кодекс законів про працю" на мило.

Прикріплення: doc2.rar(17Kb)


Відредаговано: Varkan - Пт, 16.05.2008, 15:16
Ковальчук_Олександр Дата: Пт, 16.05.2008, 22:45 | Повідомлення № 27
Ветеран спілкування
Повідомлень: 3620
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Varkan, ви пробували в наш каталог файлів зайти, там розмір завантажувального файлу до 13,5 М.
Quote (Varkan)
шо за фігня???

В низу читаємо: прикріпити файл (не більше 50 Кb).
Ви напевне намагались прикріпити файл більшого розміру. Проблема вирішиться в серпні місяці, коли закупимо дисковий простір 2,5 Гб.
Якщо лінуєтесь заходити в каталог і взагалі при виникненні подібних проблем, кидайте файл мені на мило informatics@ukr.net .
Varkan Дата: Сб, 17.05.2008, 09:28 | Повідомлення № 28
Викладач ВУЗу
Повідомлень: 425
Нагороди: 0
Рейтинг: 6
Quote (Ковальчук_Олександр)
Ви напевне намагались прикріпити файл більшого розміру.

точно 73 кб.

Quote (Ковальчук_Олександр)
Якщо лінуєтесь заходити в каталог і взагалі при виникненні подібних проблем, кидайте файл мені на мило

не лінуюсь. просто незнав (напевне шось пропустив)
а на рахунок мила то -

Quote (Varkan)
кому тра можу вислати "кодекс законів про працю" на мило.
Anatoli Дата: Сб, 17.05.2008, 11:33 | Повідомлення № 29
Прописаний назавжди
Повідомлень: 209
Нагороди: 0
Рейтинг: 15
Ніякого відношення до цього 10 місяців не мають. 10 місяців треба пропрацювати основному вчителю, щоб отримати повну відпустку. Якщо менше 10 місяців, то отимають пропорційно коротшу відпустку. Сумісники завжди отримують відпускні пропорційно відпрацьованому часу, або таку ж компенсацію за відпустку - в грошах це все одно.
Varkan Дата: Сб, 17.05.2008, 11:44 | Повідомлення № 30
Викладач ВУЗу
Повідомлень: 425
Нагороди: 0
Рейтинг: 6
Мені булоб цікаво почути як іде оплата однієї години за сумісництво. тому, що ским про це не говорю, у всіх порізному.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.6 Юридично-правові аспекти » Робота за сумісництвом. (зарплатня, відпустка....)
Сторінка 2 з 4«1234»
Пошук:


© Форум інформатиків України, 2007-2017.