Сб, 18.11.2017, 13:58
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 41234»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.6 Юридично-правові аспекти » Робота за сумісництвом. (зарплатня, відпустка....)
Робота за сумісництвом.
Viktoriya Дата: Вт, 29.04.2008, 17:36 | Повідомлення № 1
Часто заходить...
Нагороди: 0
Рейтинг: 2
Шановні форумчани, чи є серед нас вчителі-сумісники?
Допоможіть розібраться зі своїми правами.
При однаковій кількості годин зарплатня сумісника нижче ніж основного працівника? Як з відпусткою? Щоб її не оплачувати в травні звільняють і беруть лише в вересні?
Чи оплачуються заміни? Мені сказали, що ні
Яка максимальна кількість годин може бути у сумісника?
Може ще існують "нюанси"?

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: W-w-W - Сб, 26.12.2015, 18:59
ihor_hontar Дата: Вт, 29.04.2008, 21:36 | Повідомлення № 2
Досвідчений вчитель
Рейтинг: 13
Quote (Viktoriya)
При однаковій кількості годин зарплатня сумісника нижче ніж основного працівника? Як з відпусткою? Щоб її не оплачувати в травні звільняють і беруть лише в вересні?

Дивлячись на якій сумісній роботі Ви працюєте? Якщо Ви працюєте в іншій школі по сумісництву, то Вам повинні оплачувати так само, як на основні роботі, враховуючи всі категорії, тобто а) кваліфікаційну категорію, б) кількість годин, в) вислугу років, г) доплату за обслуговування комп'ютерів. Але при умові, ящо Ви подали копію атестаційного листка "Про присвоєння кваліфікаційної категорії" за основним місцем роботи, якщо ні, то рахують, як саеціаліста.
Відносно відпустки, то Вам зобов'язані виплатити ВІДПУСКНІ, як сумиснику, середньомісячної зарплати, а тоді звільнити, як сумісника. І при потребі з вересня поновити, якщо є потреба.
Якщо Ви мали гурток, припустимо, на СЮТ чи МАН, або інше, то там облачують години+в МАН (кваліфікацію), в СЮТ (стаж). І також Вам зобов'язані виплатити ВІДПУСКНІ, як сумиснику
Quote (Viktoriya)
Чи оплачуються заміни? Мені сказали, що ні

В школах заміни теж оплачуються за сумісництіом, але, щоб не перевищували 1,5 ставки основної і сумисницької роботи і не співпадали години.
Якщо Ви працюєте по сумісництву в різних відомствах, то можете мати 2-3 ставки, але, щоб години не співпадали. Наприклад, Основна робота в школі - 16 годин, 12 годин гурка в СЮТ, участь у вечірньому хорі БК, або при церкві, а потім нічний охоронець. І в різних закладах виплачують ВІДПУСКНІ!

Відредаговано: ihor_hontar - Вт, 29.04.2008, 21:40
Ktara Дата: Вт, 29.04.2008, 21:46 | Повідомлення № 3
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
у нас по городу есть распоряжение, що совместитель не может иметь нагрузки больше 9 часов в неделю. так что зависит от региона. А все выплаты происходят точно также. Берете закон "Про отпуск" - там нет понятие совместитель и на основной работе, есть работодатель и сотрудник smile
filnick Дата: Ср, 30.04.2008, 10:51 | Повідомлення № 4
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (Viktoriya)

Заробітна плата (за дотримання умов, про які писав ihor_hontar,) є однаковою. Але податок вираховується по-різному.
Коли директор (чи відділ освіти) приймає на роботу сумісника, то обов'язково пишуть наказ прийняти з 01.09. 07 по 31.05.08 (наприклад). По закінченні цього терміну сумісника звільняють. Відпустка передбачається лише за основним місцем роботи, але при звільненні нараховується середньомісячна з/п. Це не є в чистому виді відпусними, скоріше "Выходное пособие"
nadya_hontar Дата: Ср, 30.04.2008, 12:43 | Повідомлення № 5
Я тут недавно...
Рейтинг: 0
Я працюю по сумісництву в вищому професійному училищі. Не вчасно подала копію атестаційного листка "Про присвоєння кваліфікаційної категорії" за основним місцем роботи, то рахували, як саеціалісту, Привезла копію атестаційного листа почали рахувати по моїй категорії. Звідси висновок: ЗАВЖДИ КОНТРОЛЮЙ БУХГАЛТЕРІЮ. Це в наших інтересах, хотя виправлення неохоче приймають
Стифа Дата: Чт, 08.05.2008, 12:27 | Повідомлення № 6
Я тут недавно...
Рейтинг: 3
Працюю за суміцництвом в двох школах, крім основної. Зарплату нараховують як за окремо проведені уроки (скільки за місяць провела, за стільки і заплатили). Враховують все, категорію, стаж, доплати. Якщо свята, лікарняний, карантин, канікули то я за ці дні просто не отримую зарплату (бо уроки в ці дні не проводила). А от за відпустку ні разу ще не платили, кажуть сумісникам не платять. Піду в бухгалтерію розбиратися.
RUTA Дата: Чт, 08.05.2008, 12:45 | Повідомлення № 7
Я тут недавно...
Рейтинг: 9
Quote (Стифа)
Працюю за суміцництвом в двох школах, крім основної. Зарплату нараховують як за окремо проведені уроки (скільки за місяць провела, за стільки і заплатили). Враховують все, категорію, стаж, доплати. Якщо свята, лікарняний, карантин, канікули то я за ці дні просто не отримую зарплату (бо уроки в ці дні не проводила)

Ситуация аналогичная, только при увольнении (в конце каждого учебного года) отпускные у нас начисляются, но для совместителей эта выплата называется компенсация за неиспользованный отпуск.

Відредаговано: RUTA - Чт, 08.05.2008, 12:46
ssh Дата: Ср, 14.05.2008, 16:12 | Повідомлення № 8
Проф. освоїв фото-від. монтаж
Quote (Стифа)
А от за відпустку ні разу ще не платили, кажуть сумісникам не платять. Піду в бухгалтерію розбиратися.

Теж працюю за сумісництвом у Будинку дітей та учнівської молоді уже третій рік. Відпускні також не платять. Категорії там не діють, враховується тільки стаж.
ihor_hontar Дата: Ср, 14.05.2008, 18:11 | Повідомлення № 9
Досвідчений вчитель
Рейтинг: 13
Quote (filnick)
Але податок вираховується по-різному.

Тепер і податок однаково рахують, вже з сумісника не беруть 20%, як колись, а якщо нараховано менше мінімальної зарплати, то ще менше знімають. Тепер є різні розвилки, тобто, як бухгалтері кажуть різні межи утримань.
filnick Дата: Ср, 14.05.2008, 18:29 | Повідомлення № 10
Мудрий вчитель
Quote (ihor_hontar)
не беруть 20%, як колись

Колись сумісники в обов'язковому порядку подавли до 1 березня декларацію про доходи в податкову, і після перерахунку їм повертали різницю.
Nevirkovets Дата: Ср, 14.05.2008, 18:47 | Повідомлення № 11
Написав MifTests
Рейтинг: 12
Quote (Viktoriya)
Яка максимальна кількість годин може бути у сумісника?

Мені сказала, що не більше ніж 240 год. на рік.
А на рахунок
Quote (RUTA)
компенсация за неиспользованный отпуск.
мені нічого не казали ...
Сказали, що я ніяких відпускних і оздоровчих не отримаю і все!!! Хотілося б побачити чи почитати документ за яким мусять платити дані кошти (це ж приблизно 1 одна зарплата). Піду сваритися
RUTA Дата: Ср, 14.05.2008, 21:11 | Повідомлення № 12
Я тут недавно...
Рейтинг: 9
За 10 лет я работала по совместительству в 3 учебных заведениях и в 1 коммерческой организации, и везде при увольнении мне выплачивалась сумма (примерно 1 зарплата) - компенсация за неиспользованный отпуск.

Я не бухгалтер, и не знаю всех тонкостей, но есть Статья 24. "Закона ро відпустки", возможно, что на её основании должна быть такая выплата.

Quote (З А К О Н У К Р А Ї Н И «Про відпустки»)

Стаття 24. Грошова компенсація за невикористані щорічні відпустки

У разі звільнення працівника йому виплачується грошова компенсація за всі не використані ним дні щорічної відпустки, а також додаткової відпустки працівникам, які мають дітей.

У разі звільнення керівних, педагогічних, наукових, науковопедагогічних працівників, спеціалістів закладів освіти, які до звільнення пропрацювали не менш як 10 місяців, грошова компенсація виплачується за не використані ними дні щорічних відпусток з розрахунку повної їх тривалості.
...

Viktoriya Дата: Ср, 14.05.2008, 23:10 | Повідомлення № 13
Часто заходить...
Рейтинг: 2
А як у сумісників з лікарняними? Приносити копію чи не потрібно, бо нічого по ньому не платять?
filnick Дата: Чт, 15.05.2008, 00:12 | Повідомлення № 14
Мудрий вчитель
Платять за лікарський по основному місцю роботи. Копію здавати потрібно, щоб не вважалося прогулом.
ssh Дата: Чт, 15.05.2008, 01:06 | Повідомлення № 15
Проф. освоїв фото-від. монтаж
Quote (RUTA)
які до звільнення пропрацювали не менш як 10 місяців

Тепер все ясно чому не платять. Ми ж працюємо 9 місяців (з 1.09-31.05)
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.6 Юридично-правові аспекти » Робота за сумісництвом. (зарплатня, відпустка....)
Сторінка 1 з 41234»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.