Вт, 25.07.2017, 17:42
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.6 Юридично-правові аспекти » Плагіат! (Коли копіюють інформацію без посилань на першоджерело.)
Плагіат!
skif Дата: Пн, 13.10.2014, 22:49 | Повідомлення № 1
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 32
Вже другий рік поспіль даю учням 9 класів різні цікаві теми для написання індивідуальних робіт. І що я сьогодні побачив. Деякий викладач інформатики Горбенко А. А "стибрив" з нашого шкільного сайту учнівську роботу і розмістив у себе на сайті без посилання на джерело і навіть не спромігся очистити форматування. Я також усвідомлюю, що робота з першоджерела також є без посилання на використані ресурси, але це робила дитина з навчальними цілями. А поступок вчителя є як мінімум негарний. Лист на електронку викладача відправлений.

P. S. Вже не вперше з таким стикаюсь. Кілька років тому без дозволу поширили мої світлини з Української Правди без посилання на джерело - справа була неприємне для мене(

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: W-w-W - Сб, 26.12.2015, 20:04
nolk-v Дата: Пн, 13.10.2014, 23:30 | Повідомлення № 2
Прописаний назавжди
Рейтинг: 30
СПІВЧУВАЮ. Були подібні випадки і в мене. Але якщо не можете надати "1000% гарантії вашого авторства" все це даремна трата нервів і потрісяння повітря. Пулюй - Ренген, Попов - Марконі ... список можна продовжувати ...
skif Дата: Вт, 14.10.2014, 21:48 | Повідомлення № 3
Прописаний назавжди
Рейтинг: 32
оскільки викладач полінувалась хоча б світлини скопіювати собі на хост, то підставив у її статтю свої - хоч якась можливість звернутись до автора сайту . Пошта на жаль не робоча(
kosarik1 Дата: Вт, 14.10.2014, 22:10 | Повідомлення № 4
Тут живе...
Нагороди: 1
Рейтинг: 14
Ось так працюємо без плагіату <_<

http://compask.at.ua/index/informatics/0-68
swetikccc Дата: Ср, 15.10.2014, 01:29 | Повідомлення № 5
Ветеран спілкування
Нагороди: 23
Рейтинг: 331
Ми майже всі тут і пірати і плагіатори. ;)
Пилипчук_О_П Дата: Ср, 15.10.2014, 09:53 | Повідомлення № 6
Ветеран спілкування
Нагороди: 27
Рейтинг: 277
А уникнути цього дуже легко! Компілюючи "свою" розробку з чужих матеріалів досить надати перелік використаної літератури.
Jokerz Дата: Чт, 16.10.2014, 09:58 | Повідомлення № 7
Хостер
Нагороди: 4
Рейтинг: 63
Часто приходиться разбирать жалобы на сайты по поводу нарушения авторского права и плагиата, доказать очень трудно. Просто вариант "посмотрите у меня на сайте у меня дата раньше чем у него" к сожалению не доказывает.
Потому остается только договариваться с тем человеком кто разместил. И надеяться на его благоразумие
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.6 Юридично-правові аспекти » Плагіат! (Коли копіюють інформацію без посилань на першоджерело.)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.