Пт, 25.05.2018, 17:53
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.6 Юридично-правові аспекти » Правый зароботок учителя информатики (Из чего же, из чего же, из чего же сделана наша зарплата?)
Правый зароботок учителя информатики
Ogorodets Дата: Чт, 21.02.2008, 00:29 | Повідомлення № 1
Назавжди з нами
Нагороди: 1
Рейтинг: 42
Вечер добрый. Уважаемые, хотелось бы поговорить в этой ветке о начислениях заработной платы учителям в школах. В нашем регионе информация эта весьма туманна - в сверке, в статье доходов значится только одна статья. Иногда прибавляется вторая - премия или еще что-нибудь. Сколько раз пытались добиться в бухгалтерии ГОРОО полный расклад - в ответ тишина.
Итак, за что мы получаем зарплату? Сколько стоит один час специалиста, учителя 2-ой категории и т.д? Сколько доплачивают за кабинет? Платят ли, в частности, информатикам за проверку тетрадей, практических работ и т.д? Платят ли сейчас выслугу лет?

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: W-w-W - Сб, 26.12.2015, 19:48
sahyc Дата: Пт, 23.12.2011, 14:41 | Повідомлення № 1336
Прописаний назавжди
Нагороди: 0
Рейтинг: 6
Quote (Пилипчук_О_П)
Є спеціалісти, що отримують стільки, скільки попросять. Але не в кожній конторі є можливість платити стільки, скільки люди хочуть.

Цікаво, як у школі можуть платити стільки як просять? Якраз школи і є цими "конторами"! Напевно потрібно хоча б намагатися вимагати нормальної оплати, а не стільки скільки "соизволять" дати!

Доречі, в новому бюджеті на 2012 збільшено виплати на правоохоронні органи, на утримування чиновництва, Президента, міністрів, депутатів. Це показує, що гроші є, але не на освітян, зокрема, а на себе.
Ktara Дата: Пт, 23.12.2011, 15:27 | Повідомлення № 1337
Перспективна вчителька
Нагороди: 37
Рейтинг: 318
Пилипчук_О_П, да, специалиста могут пригласить, он может быть настолько уникальным, что работодатель не сможет эту уникальность оплатить. Но уникальный специалист качает права и хочет именно свою сумму, поэтому работодатель возьмет менее уникального. :) Говорю как бывший директор информационно-аналитического центра (при финансовой поддержке Всемирного банка реконструкции и развития Нью-Йорк, США)
Так вот из практики - не смогла выполнить требования уникального, взяла менее уникального, и не пожалела, ибо он вскоре достиг того же уровня и получил выше заработную плату (но не настолько заоблачную как хотел предыдущий). При этом столь уникальный специалист уже снизил планку заработной платы, так как требования были явно завышены.
Пилипчук_О_П Дата: Пт, 23.12.2011, 18:20 | Повідомлення № 1338
Ветеран спілкування
Нагороди: 38
Рейтинг: 362
Так отож! А у нас ситуація інша: бюджетна сфера, зарплата чітко розписана. Влаштовуючись на роботу ми це розуміємо, а трохи попрацювавши перестаємо розуміти :)
sahyc Дата: Пт, 23.12.2011, 19:52 | Повідомлення № 1339
Прописаний назавжди
На рахунок у нікальності. Навряд чи багато унікальних спеціалістів ідуть у школу працювати - одиниці. Справжні, унікальні спеціалісти або виїзжають закордон або намагаються потрапити у філіали фірм, що належать тим же закордонним фірмам. А тут оплата праці як закордоном - відповідає виконаній роботі та сучасним вимогам пристойно життя людини, а не як у нас у бюджетній сфері ;)
mul44 Дата: Пт, 23.12.2011, 22:08 | Повідомлення № 1340
Досвідчений учасник
Нагороди: 4
Рейтинг: 48
Я конечно могу ошибаться (не помню страну), но в одной азиатской стране 50 лет назад руководитель сказал: "Я хочу что бы учитель в моей зарабатывал больше всех, сейчас эта страна входит в 10-ку стран с развитой экономикой, мы уже 20 лет независимы, я вижу никто и не думает говорить подобных фраз."
Также хотел бы добавить на одном российском сайте шло обсуждение их образования, и один из спорящих сказал: "Нам не нужны образованные люди пусть заканчивают 4 класса и учат рабочую профессию, а потом пусть обслуживают ТРУБУ", я так подумал, от себя могу добавить нам не нужны образованные люди хватит 4 класса, а потом учат сельхоз профессию и вперед быть житницей Европы".
З.Ы.: Черт возьми у нас ведь талантливая нация, умные люди, их приятно учить, но есть те кто считает что мы будем делать это за просто так... а мы и делаем...
Пилипчук_О_П Дата: Сб, 24.12.2011, 05:10 | Повідомлення № 1341
Ветеран спілкування
Та й труба у нас теж є...
LVV Дата: Сб, 24.12.2011, 08:12 | Повідомлення № 1342
Прописаний назавжди
Нагороди: 5
Рейтинг: 127
Quote (mouse)
В кого є вища категорія, 1.5 ставки, стаж роботи більше 20 років, класне керівництво - то там є 2500 грн

Авже ж... Ще краще, коли стажу років 40 і навантаження у 2,5-3 ставки. :)
Ви поясніть це молоді. Нехай попрацюють років 20, і 1,5 ставки собі "вибігають", тоді і ім "щастя" буде.
А де набрати на кожного вчителя класного керівництва, коли, скажімо, класів у школі втричі менше, ніж учителів?

"На сьогоднішній день посадовий оклад вчителя середньої школи складає 1380 грн, при цьому, згідно даним Держкомстату, середня заробітна плата вчителя складає 2500 грн, я вам повідомляю офіційні дані", - заявив Д.Табачник.

Скажімо, якщо в школі є два вчителя (досвідчений на 2 ставки + класне керівництво + стаж 20 років + категорія і молодий -ледве 1 ставка) то оце приблизно і буде "середній посадовий оклад 1380 і середня зарплата 2500". Тобто 1000 грн. молодому і 4000 досвідченому.

Питання: який сенс молодій людині навчатись 4-5 років шоб робити в школі з перспективою років 10 заробляти 1000-1500 грн в місяць?

Та все ж Ви, mouse, абсолютно праві. І за сарказм мій вибачте.

Просто мене завжди, м'яко кажучи, дивує, коли обговорюють лише зарплату вчителя, а не ставку.
Шахтареві чи вантажнику теж можна 1,5-2 норми щодня відпрацьовувати. Та чи довго він так витримає?
А, от вчитель, вважають, може і 20, і 40 років витримати... мовляв: "язиком тріпати - не мішками ворочати"
Але ж ставка у 18 годин кимось же прорахована. І мабуть не для лінтяюг розраховане це навантаження. Тут окрім фінансової складової і якість підготовки до уроків (читай - якість освіти) закладена, і потреба у відпочинку, і сімейні потреби, і біологічні, фізичні, психологічні...
Не зі стелі ж упали на нашу голову оці самі 18 годин.

Обговорювати лише узагальнену освітянську зарплату, а не ставку вчителя вважаю щонайменьше не етичним. Особливо по відношенню до шкіл де немає можливості 1,5-2 ставки надати вчителеві, а також по відношенню до молодих вчителів...

Відредаговано: LVV - Сб, 24.12.2011, 08:34
dpi Дата: Сб, 24.12.2011, 10:58 | Повідомлення № 1343
Досвідчений вчитель
Нагороди: 1
Рейтинг: 39
Quote (LVV)
який сенс молодій людині навчатись 4-5 років шоб робити в школі з перспективою років 10 заробляти 1000-1500 грн в місяць?

1000 грн устраивает не всех, поэтому в пединституты идут не все. Кто же туда идет? Те кого это устраивает. (живут с родителями, муж зарабатывает, рассчитывают зарабатывать лет через 10, и т.п.) Последнее, между прочим, характерно для многих профессий. Вы помните: "Что бы стать генеральшей, надо выйти замуж за лейтенанта."
Как же вы воспитываете своих детей? Они не будут кропотливо трудиться , чтобы достичь цели, а захотят сразу и все.
"Москва не сразу строилась." Это же прописные истины. А вы не работяги с незаконченным средним, чтобы этого не знать.
sahyc Дата: Сб, 24.12.2011, 13:26 | Повідомлення № 1344
Прописаний назавжди
Quote (LVV)
Просто мене завжди, м'яко кажучи, дивує, коли обговорюють лише зарплату вчителя, а не ставку. Шахтареві чи вантажнику теж можна 1,5-2 норми щодня відпрацьовувати. Та чи довго він так витримає? А, от вчитель, вважають, може і 20, і 40 років витримати... мовляв: "язиком тріпати - не мішками ворочати" Але ж ставка у 18 годин кимось же прорахована. І мабуть не для лінтяюг розраховане це навантаження. Тут окрім фінансової складової і якість підготовки до уроків (читай - якість освіти) закладена, і потреба у відпочинку, і сімейні потреби, і біологічні, фізичні, психологічні... Не зі стелі ж упали на нашу голову оці самі 18 годин.

Це дійсно вірно! Цікаво подивитися на тих колег, що працюють на 2 ставки! Я сам колись мав 35 год. Так їх треба і провести нормально, а не лише вібдути та і підготовитися, зробити нові розробки до уроків, презентації та врешті, хоча б скласти нормальний поурочний. Напевно, тривалий час так "відробляючи" подвійну норму, треба мати здоров"я залізне. Я вже не кажу, що і учні трапляються на уроці різні, досить часто є такі, що спеціально "вимотують" або "дістають". Як тут витримати 2 ставки нормальної повноцінної роботи!
sahyc Дата: Сб, 24.12.2011, 13:34 | Повідомлення № 1345
Прописаний назавжди
Quote (mul44)
Я конечно могу ошибаться (не помню страну), но в одной азиатской стране 50 лет назад руководитель сказал: "Я хочу что бы учитель в моей зарабатывал больше всех, сейчас эта страна входит в 10-ку стран с развитой экономикой, мы уже 20 лет независимы, я вижу никто и не думает говорить подобных фраз."

Так про це ж і мова! Що доки не зрозуміє міністр освіти, президент та і все чиновництво, що освіта має бути пріоритетом для нашої країни, то ніколи не буде покращення нашого життя (так і хочеться додати, вже сьогодні)!

Quote (mul44)
Также хотел бы добавить на одном российском сайте шло обсуждение их образования, и один из спорящих сказал: "Нам не нужны образованные люди пусть заканчивают 4 класса и учат рабочую профессию, а потом пусть обслуживают ТРУБУ", я так подумал, от себя могу добавить нам не нужны образованные люди хватит 4 класса, а потом учат сельхоз профессию и вперед быть житницей Европы".

Так у нас у країні робиться так само, невже ви не бачите їх відношення до освіти? Неосвіченими ж легше керувати!
LVV Дата: Сб, 24.12.2011, 14:48 | Повідомлення № 1346
Прописаний назавжди
Нагороди: 5
Рейтинг: 127
Quote (sahyc)
Вы помните: "Что бы стать генеральшей, надо выйти замуж за лейтенанта."

"Но есть же ещё и лотерея..." :)

Ну, а если серьёзно, то на вопрос:
Quote (dpi)
Как же вы воспитываете своих детей? Они не будут кропотливо трудиться , чтобы достичь цели, а захотят сразу и все.

Отвечу: Вот именно так и воспитываю: живите и думайте о заработке сейчас, ставьте цели и и думайте об их достижении уже сейчас, получайте образование сейчас, учитесь здесь, сейчас, на уроке... не откладывайте ничего на потом... в долгий ящик... мол, пока отдохну, а потом догоню, выучу, пересдам... мол пока кропотливо потружусь за мизерную зарплату, а лет через 10-20 возможно заживу как человек...

Відредаговано: LVV - Сб, 24.12.2011, 14:50
Пилипчук_О_П Дата: Сб, 24.12.2011, 16:26 | Повідомлення № 1347
Ветеран спілкування
Quote (dpi)
1000 грн устраивает не всех, поэтому в пединституты идут не все. Кто же туда идет? Те кого это устраивает. (живут с родителями, муж зарабатывает, рассчитывают зарабатывать лет через 10, и т.п.)

Ще додайте: той, хто розуміє, що з його даними більше йому ніде не заплатять... :'(

Quote (sahyc)
Як тут витримати 2 ставки нормальної повноцінної роботи!

Даючи подвійне навантаження, роботодавець сигналізує: "якість - до лампочки!". А якщо при цьому все ж вимагає якості, отже: "здоров'я (життя і т.п) виконавця - до лампочки!". Це стосується всіх без винятку професій. Яскравий приклад - авральні ситуації: зробили будівельники за тиждень місячну норму - через тиждень після введення в експлуатацію завалилось і т.п.

Якщо ставка не забезпечує достойного життя, значить на послуги вчителя немає платоспроможного попиту.

Додано (24.12.2011, 14:24)
---------------------------------------------
Та й міністр підтверджує: http://censor.net.ua/video_n....fessiyu
sahyc Дата: Сб, 24.12.2011, 19:27 | Повідомлення № 1348
Прописаний назавжди
Quote (Пилипчук_О_П)
Даючи подвійне навантаження, роботодавець сигналізує: "якість - до лампочки!". А якщо при цьому все ж вимагає якості, отже: "здоров'я (життя і т.п) виконавця - до лампочки!". Це стосується всіх без винятку професій. Яскравий приклад - авральні ситуації: зробили будівельники за тиждень місячну норму - через тиждень після введення в експлуатацію завалилось і т.п.

Це до того, що деякі наші колеги говорять, що при подвійному або близкому до нього навантаженні в нас нормальна зарплата.

Quote (Пилипчук_О_П)
Якщо ставка не забезпечує достойного життя, значить на послуги вчителя немає платоспроможного попиту.

Так ніхто і не вимагає! Працюють і так!
mouse Дата: Пн, 26.12.2011, 16:08 | Повідомлення № 1349
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Quote (LVV)
Та все ж Ви, mouse, абсолютно праві. І за сарказм мій вибачте.

Все правильно Ви написали.
Я і сам не в захваті від майже подвійного навантаження усі 10 років роботи (а сюди можна ще додати репетиторство ...). Звичайно, що варто дивитись з позицій нормального навантаження і говорити про зарплату. Нікому не вигідно це (крім самих вчителів).
Перший мій рік в школі, було дуже важко. 30 годин, кожен день готуйся, купа зошитів, адже багато класів - 13!
Я знаю, що є перевірка зошитів, практичних робіт, заповнення журналів, написання конспектів тощо. Яке, напевно, чимось регламентується, якщо є 18 годин - норма.
Тут як послухаєш уряд - скоро буде 40 годинний робочий тиждень.
sahyc Дата: Пн, 26.12.2011, 16:35 | Повідомлення № 1350
Прописаний назавжди
Quote (mouse)
Тут як послухаєш уряд - скоро буде 40 годинний робочий тиждень.

Так ми ж нічого і кажемо! Як вони вирішать - ми приймаємо!

Quote (mouse)
Я знаю, що є перевірка зошитів, практичних робіт, заповнення журналів, написання конспектів тощо.

Але ні перевірка зошитів ні практичних у нас не оплачується. А потрібно б!
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.6 Юридично-правові аспекти » Правый зароботок учителя информатики (Из чего же, из чего же, из чего же сделана наша зарплата?)
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2018.