Чт, 19.09.2019, 17:10
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

 
зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.6 Юридично-правові аспекти » Правый зароботок учителя информатики (Из чего же, из чего же, из чего же сделана наша зарплата?)
Правый зароботок учителя информатики
Ogorodets Дата: Ср, 20.02.2008, 23:29 | Повідомлення № 1
Назавжди з нами
Повідомлень: 834
Нагороди: 1
Рейтинг: 42
Вечер добрый. Уважаемые, хотелось бы поговорить в этой ветке о начислениях заработной платы учителям в школах. В нашем регионе информация эта весьма туманна - в сверке, в статье доходов значится только одна статья. Иногда прибавляется вторая - премия или еще что-нибудь. Сколько раз пытались добиться в бухгалтерии ГОРОО полный расклад - в ответ тишина.
Итак, за что мы получаем зарплату? Сколько стоит один час специалиста, учителя 2-ой категории и т.д? Сколько доплачивают за кабинет? Платят ли, в частности, информатикам за проверку тетрадей, практических работ и т.д? Платят ли сейчас выслугу лет?

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!


Відредаговано: W-w-W - Сб, 26.12.2015, 18:48
Bandalak Дата: Ср, 22.06.2011, 23:54 | Повідомлення № 1186
Лідер форуму
Повідомлень: 6223
Нагороди: 44
Рейтинг: 285
Quote (volevikt)
оздоровчих не дали

Нам казали, що оздоровчі цього року відмінили. Замість них ввели курортні, 10% від ставки!
Sima Дата: Чт, 23.06.2011, 00:12 | Повідомлення № 1187
Новий користувач
Повідомлень: 12
Нагороди: 1
Рейтинг: 14
Статтю 57 ще ніхто не відміняв. Значить оздоровчі виплатять. В нас, хто пішов з 13 червня, вже отримав.
Bandalak Дата: Чт, 23.06.2011, 00:58 | Повідомлення № 1188
Лідер форуму
Повідомлень: 6223
Нагороди: 44
Рейтинг: 285
Quote (Sima)
вже отримав

У якому розмірі?

Хоча ніхто ніколи не узнає про розмір цих виплат. Як правило зарплата за червень, відпускні та курортні збиваються в одну суму без ніяких пояснень. Чи може у когось є методика щоб окремо порахувати ці виплати?
За останні 17 років наша бухгалтерія ще жодного разу не роз'яснила ці виплати! Бухгалтерія - це неприступна фортеця, достукатись до якої заважають всі кому не ліньки, особливо дирекція.
volevikt Дата: Чт, 23.06.2011, 01:50 | Повідомлення № 1189
Перспективна вчителька
Повідомлень: 1904
Нагороди: 25
Рейтинг: 267
Quote (Sima)
Статтю 57 ще ніхто не відміняв.

Згодна.
В нас трохи "мутили воду". Як виявилося, про оздоровчі для освітян в нас "забули", коли укладали місцевий бюджет. Сказали, що грошей в казні немає, але втрутилася наша профспілка, підключили депутатів райради. Пообіцяли позитивно вирішити дане питання і здійснити виплати найближчим часом.
Що ж, чекатимемо. :)
Quote (Bandalak)
У якому розмірі?

Одного посадового окладу.
Bandalak Дата: Чт, 23.06.2011, 08:39 | Повідомлення № 1190
Лідер форуму
Повідомлень: 6223
Нагороди: 44
Рейтинг: 285
Виплата відпускних - золота пора для бухгалтерів. Мутять як хотять. Нічого довести не можливо. При великій загальні сумі можна недорахувати наприклад, по 500 грн. і цього ніхто не помітить! ;)

Quote (volevikt)
Одного посадового окладу.

В перерахунку на 18 год. без жодних доплат (за категорію, звання, стаж, кабінет та інше)?
Чи як?
Нам ніхто цього не пояснював. Кажуь бухгалтерії треба довіряти!
tipo4ek Дата: Чт, 23.06.2011, 10:18 | Повідомлення № 1191
Тут живе...
Повідомлень: 113
Нагороди: 0
Рейтинг: 3
В одній із шкіл, в яких я працюю, зарплату за травень дали майже вчасно... через 3 дні після виходу у відпустку, а в іншій чекав на зарплату 15 днів!!! Директор нічого не казав, то ж я подумав що треба самому їхати забирати, а там мені кажуть що директор вже давно забрав зарплату!!!! В той же день йду до нього і кажу що хочу грошей, а він мені каже, що сьогодні після обіду або завтра поїде і забере їх у бухгалтерії!!!! Ну і як з такою людиною можна нормально працювати???

Оздоровчих і відпускних не бачив.... і не передбачається поки що..... від газети відмовився.....

п.с. в першій школі пішов у відпустку з 1, а в другій з 20 числа. Так от у тій що з 20 ще не отримував ні авансу ні зарплати за цей місяць (мабуть директор пустив їх у якусь справу і вони ще не повернулись, тому він мені і не видає).

п.с.с. Знайомий з іншого району області казав що отримав в повному обсязі всі кошти... обсяг коштів його просто вразив!!!! ;)


Відредаговано: tipo4ek - Чт, 23.06.2011, 10:18
dpi Дата: Чт, 23.06.2011, 10:25 | Повідомлення № 1192
Досвідчений вчитель
Повідомлень: 1438
Нагороди: 1
Рейтинг: 39
Quote (Bandalak)
Хоча ніхто ніколи не узнає про розмір цих виплат.

Все получил и потратил. "Мат пом уч" (такая запись в табульке) - 1325 грн.


Відредаговано: dpi - Чт, 23.06.2011, 10:25
volevikt Дата: Чт, 23.06.2011, 11:40 | Повідомлення № 1193
Перспективна вчителька
Повідомлень: 1904
Нагороди: 25
Рейтинг: 267
Quote (Bandalak)
В перерахунку на 18 год. без жодних доплат (за категорію, звання, стаж, кабінет та інше)?

Так.
Bandalak Дата: Чт, 23.06.2011, 12:55 | Повідомлення № 1194
Лідер форуму
Повідомлень: 6223
Нагороди: 44
Рейтинг: 285
Quote (dpi)
Все получил и потратил. "Мат пом уч" (такая запись в табульке) - 1325 грн.

Quote (volevikt)
Цитата (Bandalak )
В перерахунку на 18 год. без жодних доплат (за категорію, звання, стаж, кабінет та інше)?
Так.

Протиріччя виходить, по розрахунку мало би бути 870 грн. з врахуванням податків.

А табульки в червні нам ще ніколи не давали. А в тих місяцях що давали раніше, ніякої цінної інфи немає, тільки скільки нараховно, податок, до видачі та борг за організацією. Ніяких деталей. До одного місця така табулька, видають аби збути.
swetikccc Дата: Чт, 23.06.2011, 13:05 | Повідомлення № 1195
Ветеран спілкування
Повідомлень: 4159
Нагороди: 31
Рейтинг: 387
Quote (Bandalak)
А табульки в червні нам ще ніколи не давали. А в тих місяцях що давали раніше, ніякої цінної інфи немає, тільки скільки нараховно, податок, до видачі та борг за організацією. Ніяких деталей. До одного місця така табулька, видають аби збути.

А куди ви зверталися щоб виписували.
У нас після прокуратури(невиконання закону) розписують все.
Bandalak Дата: Чт, 23.06.2011, 14:33 | Повідомлення № 1196
Лідер форуму
Повідомлень: 6223
Нагороди: 44
Рейтинг: 285
Тих, хто посміли звернутися в прокуратуру на роботі вже немає, деяким прийшлося виїхати з району.
Звертався до головного бухгалтера, вона плакала про перевантаженість бухгалтерів та відсутність часу на дурниці.
А ще казала, що ніде не регламентовано яка саме інфа має бути в табульках, достатньо надрукувати прізвище та загальну суму. ;)
Lissi Дата: Чт, 23.06.2011, 15:04 | Повідомлення № 1197
Часто заходить...
Повідомлень: 60
Нагороди: 0
Рейтинг: 7
Quote (Bandalak)
оздоровчі цього року відмінили. Замість них ввели курортні, 10% від ставки!

B) B) B)
swetikccc Дата: Чт, 23.06.2011, 16:25 | Повідомлення № 1198
Ветеран спілкування
Повідомлень: 4159
Нагороди: 31
Рейтинг: 387
Quote (Bandalak)
А ще казала, що ніде не регламентовано яка саме інфа має бути в табульках, достатньо надрукувати прізвище та загальну суму.

Що Вам ще бабуся на лавочці скаже? )))
В законі України чітко сказано, що Ви маєте право знати детальну розшифровку зарплати, і Вам зобов’язані це донести, от тільки там не сказано що це повинна бути табулька, це може Вам повідомлятися в любій формі.


Відредаговано: swetikccc - Чт, 23.06.2011, 16:28
Bandalak Дата: Чт, 23.06.2011, 16:40 | Повідомлення № 1199
Лідер форуму
Повідомлень: 6223
Нагороди: 44
Рейтинг: 285
Quote (swetikccc)
В законі України чітко сказано, що Ви маєте право знати детальну розшифровку зарплати

Про цей міфічний закон всі говорять, але ніхто реально знайти його не може.
Quote (swetikccc)
Що Вам ще бабуся на лавочці скаже?

Йдеться не про лавочку, а про місцеву бухгалтерію при підтримці директорів та високопосадовців.
swetikccc Дата: Чт, 23.06.2011, 18:07 | Повідомлення № 1200
Ветеран спілкування
Повідомлень: 4159
Нагороди: 31
Рейтинг: 387
Quote (Bandalak)
Про цей міфічний закон всі говорять, але ніхто реально знайти його не може.

Закон Украины “Об оплате труда”

Статья 30. Уведомление работника о размерах оплаты труда

При каждой выплате заработной платы собственник или уполномоченный им орган должен
уведомить работника о следующих данных, относящихся к периоду, за который производится
оплата труда:

а) общая сумма заработной платы с расшифровкой по видам выплат;
б) размеры и основания удержаний из заработной платы;
в) сумма заработной платы, причитающаяся к выплате.

Собственник или уполномоченный им орган обязан обеспечить достоверный учет выполняемой
работником работы и бухгалтерский учет расходов на оплату труда в уста
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.6 Юридично-правові аспекти » Правый зароботок учителя информатики (Из чего же, из чего же, из чего же сделана наша зарплата?)
Пошук:


© Форум інформатиків України, 2007-2019.