Вт, 23.07.2019, 05:40
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.6 Юридично-правові аспекти » Правый зароботок учителя информатики (Из чего же, из чего же, из чего же сделана наша зарплата?)
Правый зароботок учителя информатики
Ogorodets Дата: Ср, 20.02.2008, 23:29 | Повідомлення № 1
Назавжди з нами
Нагороди: 1
Рейтинг: 42
Вечер добрый. Уважаемые, хотелось бы поговорить в этой ветке о начислениях заработной платы учителям в школах. В нашем регионе информация эта весьма туманна - в сверке, в статье доходов значится только одна статья. Иногда прибавляется вторая - премия или еще что-нибудь. Сколько раз пытались добиться в бухгалтерии ГОРОО полный расклад - в ответ тишина.
Итак, за что мы получаем зарплату? Сколько стоит один час специалиста, учителя 2-ой категории и т.д? Сколько доплачивают за кабинет? Платят ли, в частности, информатикам за проверку тетрадей, практических работ и т.д? Платят ли сейчас выслугу лет?

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: W-w-W - Сб, 26.12.2015, 18:48
filnick Дата: Пн, 10.03.2008, 19:19 | Повідомлення № 46
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (Ковшун)
якщо на цьому форумі ми ще будемо піднімати питання про комунальні послуги, то зайдемо з інформатикою в глухий кут!!!

Шановні колеги! Якщо Ви знаєте ще якийсь форум в Інеті, де можуть спілкуватися вчителі України, то можна викинути цей пост. Але дана гілка стосується запитань, повязаних із заробітною платою, в т.ч. вчителів інформатики. А щодо обговорення питань інформатики, то гілок, на мою думку, предостатньо.
Bandalak Дата: Вт, 11.03.2008, 10:43 | Повідомлення № 47
Лідер форуму
Нагороди: 44
Рейтинг: 285
Quote (Varkan)
якщо ставка складається з годин інформатики та годин математики то за кабінет нараховується тільки на інформатику.
за факультативи не скажу бо не вкурсі.

Шановні вчителі, хто може знає відповідь на дане питання?

Quote (filnick)
Але дана гілка стосується запитань, повязаних із заробітною платою,

Я Вас повністю підтримою. Але давайте розберемося ще в деяких питаннях, бо я хочу створити лист в Ексцелі, який би все враховував, щодо зарплати вчителів.

P.S. Бухгалтерія, узнавши що я серйозно займаюся цим питанням на мене образилася і зі мною більше спілкуватися не хоче!

filnick Дата: Вт, 11.03.2008, 17:14 | Повідомлення № 48
Мудрий вчитель
За кабінет нараховують 10 або 13% від ставки. Не має значення у вас 4 години інформатики чи 24 години інформатики. Ця сума не залежить від вашого навантаження. Ставка - це кількість гривень за 18 годин.
Quote (Bandalak)
Бухгалтерія, узнавши що я серйозно займаюся цим питанням на мене образилася і зі мною більше спілкуватися не хоче!

Та вони на Вас повинні молитися - ви ж допомагаєте їм робити їхню роботу. Мої бухгалтери після нарахувань завжди пропонують перерахувати для перевірки за моєю програмкою. Нпавіть, буває, могорич від них заробляю.
Bandalak Дата: Вт, 11.03.2008, 17:27 | Повідомлення № 49
Лідер форуму
Quote (filnick)
Та вони на Вас повинні молитися - ви ж допомагаєте їм робити їхню роботу.

У них щось не чисто!
anton_k Дата: Вт, 11.03.2008, 17:37 | Повідомлення № 50
Часто заходить...
Нагороди: 0
Рейтинг: 2
Quote (filnick)
Та вони на Вас повинні молитися - ви ж допомагаєте їм робити їхню роботу. Мої бухгалтери після нарахувань завжди пропонують перерахувати для перевірки за моєю програмкою

Колеги, а ви помічали таку закономірність: коли людина не впевнена у своїх знаннях, то вона дуже плутано висловлює свої думки, а коли їй все зрозуміло, то вона висловлюється коротко, ясно, і дружньо налаштована до співбесідника. отже, вам, filnick, повезло з вашим бухгалтером, чого не скажеш про їнших. Дякувати вони повинні вам кожного разу, коли ви до них звертаєтеся. Мої налаштовані дружньо, видно, що на своєму місці. розрахунки з 1111.rar підтвердили, але вони працюють в 1С. (як на мене, це майже те само що й Ексель).

filnick Дата: Вт, 11.03.2008, 18:26 | Повідомлення № 51
Мудрий вчитель
Кожен вчитель має право звернутися в бухгалтерію і отримати ПОВНУ ІНФОРМАЦІЮ про свій заробіток чи відрахунки. Тут діє не принцип дружній - не дружній, а відповідність займаній посаді.
Не вчитель для бухгалтерії, а бухгалтерія для вчителя.
Bandalak Дата: Пт, 14.03.2008, 12:35 | Повідомлення № 52
Лідер форуму
Сьгодні мені подзвонили з бухгалтерії і сказали, що за наукову роботу мені платять по найнижчому 1-му тарифному розряду, що дорівнює мінімальній заробітній платі!
Це становить 515 грн.

У мене 2 год. наукової роботи. 2*515/18 = 57 грн. - податки = 49 грн. От вийшло все! Програма правильно рахує!

Так, але за ці гроші науковою роботою я займатися більше не буду!!!Бо треба готувати роботи, їздити на конкурси, платити за рецензії і т.д.

Ktara Дата: Пт, 14.03.2008, 14:05 | Повідомлення № 53
Перспективна вчителька
Нагороди: 38
Рейтинг: 371
Quote (Bandalak)
Так, але за ці гроші науковою роботою я займатися більше не буду!!!Бо треба готувати роботи, їздити на конкурси, платити за рецензії і т.д.

Прозаймалася науковою роботою 4 роки і вже 3 роки нею не займаюся з тієї самої причини smile (дивися червоним)
filnick Дата: Пт, 14.03.2008, 19:54 | Повідомлення № 54
Мудрий вчитель
Класична цитата:
Якщо держава думає, що вона платить - нехай думає, що я працюю.
ssh Дата: Пн, 17.03.2008, 14:23 | Повідомлення № 55
Проф. освоїв фото-від. монтаж
Рейтинг: 3
Quote (filnick)
В нашому районі платять за керівництво районним методичним обєднанням з предмету - 10% від ставки.

На основі якого закону чи рішення?
filnick Дата: Пн, 17.03.2008, 19:24 | Повідомлення № 56
Мудрий вчитель
Quote (ssh)
На основі якого закону чи рішення?

На підставі пункту 4 наказу МОНУ № 557 від 26 вересня 2005 р. "Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ" та відповідного наказу по відділлу освти.
Bandalak Дата: Вт, 18.03.2008, 02:39 | Повідомлення № 57
Лідер форуму
Quote (filnick)
На підставі пункту 4 наказу МОНУ № 557 від 26 вересня 2005 р

Іду повторно бити морди!
filnick Дата: Вт, 18.03.2008, 17:49 | Повідомлення № 58
Мудрий вчитель
Quote (Bandalak)
Іду повторно бити морди!

Не поспішайте! За цим пунктом встановлюються певні надбавки до оплати. Але рішення про їх використання встановлюється відділом освіти (а точніше місцевою радою, яка затверджує бюджет і статті його використання). Тому уточніть спочатку, чи є таке рішення на місцевому рівні.
Ogorodets Дата: Вт, 18.03.2008, 19:01 | Повідомлення № 59
Назавжди з нами
Нагороди: 1
Рейтинг: 42
Quote (filnick)
Якщо держава думає, що вона платить - нехай думає, що я працюю

Браво, уважаемый. Хорошо сказали. Мой респект.
Мы так и делаем. По началу, как пришел в школу - еще чего-то там пытался, а потом основной задачей стало выработать повинтизм.
С этой задачей справился успешно.
ssh Дата: Вт, 18.03.2008, 21:22 | Повідомлення № 60
Проф. освоїв фото-від. монтаж
Рейтинг: 3
Quote (filnick)
На підставі пункту 4 наказу МОНУ № 557 від 26 вересня 2005 р. "Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ" та відповідного наказу по відділлу освти.

Дякую. Про оплату чув. Але кого не спитаю - не знаєм. Перевірю і біжу за Bandalakom.
Quote (Ogorodets)
Браво, уважаемый. Хорошо сказали. Мой респект.
Мы так и делаем. По началу, как пришел в школу - еще чего-то там пытался, а потом основной задачей стало выработать повинтизм.
С этой задачей справился успешно.

Знаю трохи інакше, але смисл такий же: Як платять, так і працюєм.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.6 Юридично-правові аспекти » Правый зароботок учителя информатики (Из чего же, из чего же, из чего же сделана наша зарплата?)
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2019.