Пт, 23.08.2019, 02:42
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.6 Юридично-правові аспекти » Правый зароботок учителя информатики (Из чего же, из чего же, из чего же сделана наша зарплата?)
Правый зароботок учителя информатики
Ogorodets Дата: Ср, 20.02.2008, 23:29 | Повідомлення № 1
Назавжди з нами
Нагороди: 1
Рейтинг: 42
Вечер добрый. Уважаемые, хотелось бы поговорить в этой ветке о начислениях заработной платы учителям в школах. В нашем регионе информация эта весьма туманна - в сверке, в статье доходов значится только одна статья. Иногда прибавляется вторая - премия или еще что-нибудь. Сколько раз пытались добиться в бухгалтерии ГОРОО полный расклад - в ответ тишина.
Итак, за что мы получаем зарплату? Сколько стоит один час специалиста, учителя 2-ой категории и т.д? Сколько доплачивают за кабинет? Платят ли, в частности, информатикам за проверку тетрадей, практических работ и т.д? Платят ли сейчас выслугу лет?

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: W-w-W - Сб, 26.12.2015, 18:48
НІКОЛЯ Дата: Вт, 08.09.2009, 15:21 | Повідомлення № 406
Знавець вірусів
Нагороди: 18
Рейтинг: 206
Quote (Bandalak)
Крім того мені вже перестали платити кошти за обслуговування комп'ютерів, кажуть - у вас лаборант є!

Анатолій це самодіяльність вашого керівництва, кошти за обслуговування комп'ютерів вам мусять виплачувати так як лаборантом згідно його положення не проводиться обслуговування та ремонт ПК, уточніть на які посаді він працює. Оператор набору , лаборант, чи сис адмін на пів ставки.
ViktorA Дата: Вт, 08.09.2009, 22:08 | Повідомлення № 407
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Перечитав вся гілку, але не зустрів ніде такого питання.
Поділ класи на групи (при кількості учні 16 і більше) здійснюється тільки для год інваріантної частини, чи й варіативної.
Тобто якщо в 9 класі 2 години інформатики (1 інвар. + 1 варіат.) то чи при тарифікації бухгалтерія добавляє 1 годину чи 2. Прохання відповідати заступників чи директорів, тобто тих хто здає тарифікацію в міськво (райво). Я сьогодні краєм ока в бухгалтерії побачив лист - відповідь міністерства директору гімназії де згадувалось, що поділ класів здійснюється згідно норм відомого наказу 2002 року НЕЗАЛЕЖНО від того ВАРІАТИИВНА це чи ІНВАРІАНТНА частина. У відповідь на моя питання, говний бух відповіла, що це стосується лише гімназій, в чому я дуже сумніваюсь. Хто стикався з таким питанням?
filnick Дата: Вт, 08.09.2009, 22:49 | Повідомлення № 408
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (ViktorA)
Поділ класи на групи (при кількості учні 16 і більше) здійснюється тільки для год інваріантної частини, чи й варіативної.

Варіативна година навчального плану має такий же статус як і інваріатна година. Це стосується оплати праці, оплати за перевірку зошитів (для відповідних предметів), поділу класу на групи.
Quote (ViktorA)
якщо в 9 класі 2 години інформатики (1 інвар. + 1 варіат.) то чи при тарифікації бухгалтерія добавляє 1 годину чи 2.

Бухгалтерія не добавляє і не відбирає. В тарифікації, поданою адміністрацією школи і підписаній шкільною тарифікаційною комісією, вказується тижневе навантаження з врахуванням поділу. До тарифікації завжди додається титульний листок (т.з. тарифікаційний список), де вказують крім іншого
Загальне число годин викладацької роботи в тиждень по тарифікації в тому числі:
а) число годин за навчальним планом
б) число додаткових годин

Якраз у пункті б) записують всі ті додаткові години, які утворюються за рахунок поділу класу на групи для уроків української чи іноземної мови, трудового навчання, фізкультури, захисту Вітчизни, інформатики.
В мене вже тривалий час варіативні години фізкультури, ОЗВ діляться на хлопців та дівчат так само як і ці ж уроки з інваріантної частини і оплачуються так само. Аналогічно з інформатикою. Будь це 9, 10 чи 11 клас (де за навчальним планом 1 година) і з варіативки добавляємо другу годину. Якщо в класі 16 і більше учнів ділимо ВСІ години.
ViktorA Дата: Ср, 09.09.2009, 18:06 | Повідомлення № 409
Новий користувач
Я то розумію, що повинні ділитись всі години, але як довести бухгалтеру, начальнику відділу? Які маєте нормативні документи? Викладіть їх будь ласка!
Адже в загальній інструкції про це не згадується, от і тлумачать її як кому вигідно.

Відредаговано: ViktorA - Ср, 09.09.2009, 18:15
PanPete Дата: Ср, 09.09.2009, 20:45 | Повідомлення № 410
Наполегливий учасник
Рейтинг: 45
ViktorA, завантажте цікавлячі вас документи:
Про поділ класів на групи, за наявності в кожній групі не менше 8 учнів - Наказ МОНУ № 128 від 20.02 2002
Про можливість поділу класів на групи, якщо в групах менше 8 учнів - Пояснювальна записка до наказу МОН України від 05.02.2009 № 66

Відредаговано: PanPete - Ср, 09.09.2009, 20:49
ViktorA Дата: Ср, 09.09.2009, 21:07 | Повідомлення № 411
Новий користувач
Дякую, але ці документи в мене є. Мене цікавить розяснювальний лист міністерства про те, що додаткові години також підлягають поділу.
filnick Дата: Ср, 09.09.2009, 22:03 | Повідомлення № 412
Мудрий вчитель
Quote (ViktorA)
Мене цікавить розяснювальний лист міністерства про те, що додаткові години також підлягають поділу.

Варіативна частина - це не додаткові години, а навчальний план, вибраний школою.

Відредаговано: filnick - Ср, 09.09.2009, 22:04
Bandalak Дата: Чт, 10.09.2009, 10:04 | Повідомлення № 413
Лідер форуму
Нагороди: 44
Рейтинг: 285
Quote (НІКОЛЯ)
уточніть на які посаді він працює. Оператор набору , лаборант, чи сис адмін на пів ставки.

СысАдмын на пывставки
НІКОЛЯ Дата: Чт, 10.09.2009, 11:00 | Повідомлення № 414
Знавець вірусів
Нагороди: 18
Рейтинг: 206
Тоді все вірно кошти за обслуговування ви не отримуєте.
chayka Дата: Пт, 23.10.2009, 12:41 | Повідомлення № 415
Новий користувач
Я 04.09.09 подала заяву на ім'я керівника відділу освіти райдержадміністрації з проханням оплати за шкідливі умови праці та за обслуговування комп'ютерів. До заяви додала акт обстеження умов праці вчителя інформатики та документ про оплату за обслуговування комп'ютерів. 25.09.09 отримала офіційну відповідь.

Відділом освіти розглянуто Ваше прохання щодо встановлення доплати за шкідливі умови праці та за обслуговування комп'ютерів у комп'ютерному класі.
Згідно "Переліку робіт з несприятливими умовами праці,на яких встановлюються доплати робітникам, спеціалістам і службовцям з важкими і шкідливими, особливо важкими і особливо шкідливими умовами праці" (додаток №9 до Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, яка затверджена Міністерством освіти від 15 квітня 1993 р. № 102 (із змінами)) посада вчителя інформатики не вважається посадою із шкідливими і важкими умовами праці.
Дійсно, відповідно до пункту 41 вказаної Інструкції у школах, в яких створені кабінети обчислювальної техніки, вчителям, на яких покладено обслуговування цієї техніки, провадиться доплата в розмірі 5-10 відсотків посадового окладу. Але в бюджеті відділу освіти на 2009 рік не передбачені ці кошти.
У бюджеті на 2010 рік планується впровадження даної доплати.

Прокоментуйте, будь ласка, цю відповідь

Відредаговано: chayka - Сб, 24.10.2009, 00:24
dpi Дата: Пт, 23.10.2009, 12:51 | Повідомлення № 416
Досвідчений вчитель
Рейтинг: 39
Quote (chayka)
Але в бюджеті відділу освіти на 2009 рік не передбачені ці кошти.

Корректировка бюджета выполняется (при желании и необходимости) 2-3 раза в месяц.
Кстати. Сегодня посмотрел табульку за октябрь. По 127 грн за кабинет и обслуживание компов.
Не знаю как кому, но меня это не сильно обрадовало. Хотелось бы посмотреть на сисадмина с такой зарплатой.
filnick Дата: Пт, 23.10.2009, 18:32 | Повідомлення № 417
Мудрий вчитель
Quote (chayka)
Прокоментуйте, будь ласка, цю відповідь

Відповідь начальника РВО є по-суті відпискою на Ваше звернення. Юридично через судове рішення не важко добитися законної вимоги щодо доплати за обслуговування. Але, де-факто, ситуація виглядає трохи складнішою.
Спробую пояснити позицію відділу освіти так, як пояснювали її мені. Реальні бюджети на освіту в більшості районів України були зменшені у 2009 р. з-за економічної кризи. Це мало призвести до скорочення робочих місць, зменшення мережі класів, закриття шкіл тощо. Щоб не йти на радикальні кроки у відділах освіти та фінвідділах РДА "зекономили" на різних видах доплат (завкабінетами, перевірки зошитів, замін уроків, добових на відрядження та ін.), наданні неоплачуваних відпусток і т.д. Безумовно дані рішення протизаконні. Але діючи таким чином, керівники відділлів освіти намагаються пояснити, що ці непопулярні заходи є тимчасовими і по завершенні кризи фінансування буде відновлене повністю.
vitali4 Дата: Сб, 24.10.2009, 15:12 | Повідомлення № 418
Часто заходить...
Рейтинг: 15
З приводу шкідливості, то взагалі парадокс. Мені пояснили так: якщо умови праці в комп. кабінеті є шкідливими, то ви не маєте права впускати учнів у кабінет. То краще погоджуйтесь на те, що умови праці в кабінеті не є шкідливими. Єдине що вони не враховують, то це кількість годин які учень і учитель проводять за комп*ютером. Учень - max 30хв, учитель в сер. 6 год. А буває таке, що весь день налаштовуєш програми чи компи.

Істину кажуть: "Розум нас не переможе".

Bandalak Дата: Ср, 28.10.2009, 22:07 | Повідомлення № 419
Лідер форуму
Нагороди: 44
Рейтинг: 285
filnick, виручайте, знову не можу правильно підрахувати свою зарплату!
Подивіться прикріплений файл, де моя помилка?
А може законодавство змінилося від грудня 2008 року?
Чи бухгалтерія знову мене наколює?
Прикріплення: zx.rar(4.3 Kb)
dpi Дата: Чт, 29.10.2009, 05:32 | Повідомлення № 420
Досвідчений вчитель
Рейтинг: 39
Вас могли забрать налог за прошлый месяц (была переплата) или изменить процент за комп класс. Надо смотреть в табульке, там все видно.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.6 Юридично-правові аспекти » Правый зароботок учителя информатики (Из чего же, из чего же, из чего же сделана наша зарплата?)
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2019.