Нд, 20.10.2019, 05:07
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.6 Юридично-правові аспекти » Правый зароботок учителя информатики (Из чего же, из чего же, из чего же сделана наша зарплата?)
Правый зароботок учителя информатики
Ogorodets Дата: Ср, 20.02.2008, 23:29 | Повідомлення № 1
Назавжди з нами
Нагороди: 1
Рейтинг: 42
Вечер добрый. Уважаемые, хотелось бы поговорить в этой ветке о начислениях заработной платы учителям в школах. В нашем регионе информация эта весьма туманна - в сверке, в статье доходов значится только одна статья. Иногда прибавляется вторая - премия или еще что-нибудь. Сколько раз пытались добиться в бухгалтерии ГОРОО полный расклад - в ответ тишина.
Итак, за что мы получаем зарплату? Сколько стоит один час специалиста, учителя 2-ой категории и т.д? Сколько доплачивают за кабинет? Платят ли, в частности, информатикам за проверку тетрадей, практических работ и т.д? Платят ли сейчас выслугу лет?

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: W-w-W - Сб, 26.12.2015, 18:48
Bandalak Дата: Пн, 29.06.2009, 20:41 | Повідомлення № 391
Лідер форуму
Нагороди: 44
Рейтинг: 285
filnick, Ви читали повідомлення №385? Не можете дати відповідь, як спеціаліст у адміністративних питаннях?

[spoiler]Хто знає, чи мав право відділ освіти без моєї письмової заяви переводити мої гроші на банк, у якому у мене немає рахунку і потім заставляти мене цей рахунок відкривати????
У п'ятницю видали вчителям нашої школи зарплату + відпускні + оздоровчі + ще за щось. Мені, як і обіцяли - НЕ ДАЛИ і до вересня виплатити не обіцяють, але лихо з ними, я з голоду не помру, бо руки з правильного місця ростуть!!!
Питання в іншому, жоден з вчителів не міг передбачити яку саме суму йому повинні нарахувати. Звернулися до моєї програмки. Як я не мучився нічого правдаподібного у мене не получилося. Ніхто нам не сказав скільки грошей мають складати оздоровчі, як правильно рахувати відпускні і т.д..
Поможіть розібратися!!!

Хто чув, чи є така норма що у разі народження дитини працівник (батько) звільняється на певний період від опадкування? Колись у 2002 році таке було. Зараз бухгалтерія сміється.... [/spoiler]

Quote (Nevirkovets)
В нас все гуд ... дають корешки, по них мона глянути шо за шо.

Цікаво побачити зразок такого корешка. Наша бухгалтерія розробляє шаблон корешка вже 12-ий рік і ніяк не розробила, жодного корешка ми ніразу не бачили!!!
Nevirkovets Дата: Вт, 30.06.2009, 16:35 | Повідомлення № 392
Написав MifTests
Нагороди: 0
Рейтинг: 12
Quote (Bandalak)
Цікаво побачити зразок такого корешка

Bandalak Дата: Вт, 30.06.2009, 17:44 | Повідомлення № 393
Лідер форуму
Nevirkovets, я показав Ваш папірець у нашій бухгалтерії. Мені відповіли, що нам більше робити нічого, залишилося лише таку фігню набирати!!!
Nevirkovets Дата: Вт, 30.06.2009, 17:58 | Повідомлення № 394
Написав MifTests
Рейтинг: 12
Quote (Bandalak)
Nevirkovets, я показав Ваш папірець у нашій бухгалтерії. Мені відповіли, що нам більше робити нічого, залишилося лише таку фігню набирати!!!

а це набирати не тра ... це ж програма .... це здається наші бухи із 1С друкують.
Quote (Bandalak)
залишилося лише таку фігню набирати

Бухи, за вашою вимогою, повинні в обов'язковому порядку надати даний розрахунковий лист . (тра глянути законодавство де про це пише, здається це в трудовому)
dpi Дата: Вт, 30.06.2009, 19:12 | Повідомлення № 395
Досвідчений вчитель
Нагороди: 1
Рейтинг: 39
Они обязаны расписывать вашу зарплату и давать табульки
kogorta Дата: Ср, 19.08.2009, 17:17 | Повідомлення № 396
Новий користувач
Рейтинг: 0
Хотел спросить о программе для начисления заработной платы учителей, пытался подобное сделать в Эксель.
А Вы? Bandalak,
vigulko Дата: Сб, 22.08.2009, 20:15 | Повідомлення № 397
Новий користувач
Рейтинг: 3
Програму нарахування зарплати вчителя можна взяти(Excel)
http://petdnepr.at.ua/load/10-1-0-10
Bizon Дата: Нд, 06.09.2009, 10:10 | Повідомлення № 398
Я тут недавно...
подскажите пожалуйста, могут ли официально поставить заведующим кабинетом и не опять же "официально" не доплачивать за это?
filnick Дата: Нд, 06.09.2009, 12:46 | Повідомлення № 399
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (Bizon)
могут ли официально поставить заведующим кабинетом и не опять же "официально" не доплачивать за это?

Офіційно поставити - означає написати наказ по школі про призначення такого-то завідуючим кабінетом. Витяг цього наказу подається разом з додатками до тарифікації в бухгалтерію відділу освіти. Якщо в тарифікації відсутній запис про доплату за завідування кабінету (10-13% посадової ставки), то про "офіційні" відносини говорити не варто.
swetikccc Дата: Нд, 06.09.2009, 13:04 | Повідомлення № 400
Ветеран спілкування
Нагороди: 31
Рейтинг: 387
Quote (filnick)
Ми вже роками добиваємося, щоб нам давали подібний папір при кожній зарплаті. Все марно. Бухгалтер каже мені, що якщо ти такий хитрий то іди на моє місце і роби, а не хочеш, то мовчи в тряпочку!!!

Пагано добиваетесь, в прокуратуру, і вона пояснить бугалтеру закон про оплату праці, і яким чином він повинен доводити до працівника його зарплату (правда хоч і усно, але все по пунктах)

Відредаговано: swetikccc - Нд, 06.09.2009, 13:08
filnick Дата: Нд, 06.09.2009, 13:07 | Повідомлення № 401
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (Bandalak)
чи мав право відділ освіти без моєї письмової заяви переводити мої гроші на банк, у якому у мене немає рахунку і потім заставляти мене цей рахунок відкривати????

По-перше, гроші бухгалтерія переводить у банк тільки на певний рахунок. Без відкритого рахунку пересилати гроші на банк НЕ МОЖУТЬ. Це підтвердить любий бухгалтер чи банківський працівник.
По-друге і голвне, Відділ освіти такими діями порушив ст. 24 Закону України "Про оплату праці". (За особистою письмовою згодою працівника виплата заробітної плати може здійснюватися через установи банків...)
Quote (Bandalak)
жоден з вчителів не міг передбачити яку саме суму йому повинні нарахувати

Бухгалтерія відділу освіти ЗОБОВ'ЯЗАНА надавати інформацію про нарахування з/п, відпускних відповідно до ст 30 Закону України "Про оплату праці". Звертайтеся з офіційно до начальника райво - допоможе. У нас подібний досвід вже був.
swetikccc Дата: Нд, 06.09.2009, 13:36 | Повідомлення № 402
Ветеран спілкування
Нагороди: 31
Рейтинг: 387
Quote (filnick)
Бухгалтерія відділу освіти ЗОБОВ'ЯЗАНА надавати інформацію про нарахування з/п, відпускних відповідно до ст 30 Закону України "Про оплату праці". Звертайтеся з офіційно до начальника райво - допоможе. У нас подібний досвід вже був.

У нас без прокуратури необійшлося

Відредаговано: swetikccc - Нд, 06.09.2009, 13:47
Bizon Дата: Пн, 07.09.2009, 11:49 | Повідомлення № 403
Я тут недавно...
Подскажите кто в курсе, могут ли назначить ответственным за кабинет без назначение завкабинетом? То есть можно не являться завом но одновременно быть ответственным?
НІКОЛЯ Дата: Пн, 07.09.2009, 13:09 | Повідомлення № 404
Знавець вірусів
Нагороди: 18
Рейтинг: 206
Quote (Bizon)
То есть можно не являться завом но одновременно быть ответственным?

Якщо ви навідь працюєте лаборантом то згідно договору про матеріальну відповідальність ви відповідаєт за все обладнання в кабінеті.
Bandalak Дата: Вт, 08.09.2009, 14:22 | Повідомлення № 405
Лідер форуму
Ми довго добивалися лаборанта у комп'ютерний клас і от цього року добилися на свою голову!
Нам дали лаборанта, який гучно називається "системний адміністратор" і отримує за півставки 350 грн.
Крім того мені вже перестали платити кошти за обслуговування комп'ютерів, кажуть - у вас лаборант є!
От такої'!!!
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.6 Юридично-правові аспекти » Правый зароботок учителя информатики (Из чего же, из чего же, из чего же сделана наша зарплата?)
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2019.