Чт, 19.09.2019, 02:50
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.6 Юридично-правові аспекти » Правый зароботок учителя информатики (Из чего же, из чего же, из чего же сделана наша зарплата?)
Правый зароботок учителя информатики
Ogorodets Дата: Ср, 20.02.2008, 23:29 | Повідомлення № 1
Назавжди з нами
Нагороди: 1
Рейтинг: 42
Вечер добрый. Уважаемые, хотелось бы поговорить в этой ветке о начислениях заработной платы учителям в школах. В нашем регионе информация эта весьма туманна - в сверке, в статье доходов значится только одна статья. Иногда прибавляется вторая - премия или еще что-нибудь. Сколько раз пытались добиться в бухгалтерии ГОРОО полный расклад - в ответ тишина.
Итак, за что мы получаем зарплату? Сколько стоит один час специалиста, учителя 2-ой категории и т.д? Сколько доплачивают за кабинет? Платят ли, в частности, информатикам за проверку тетрадей, практических работ и т.д? Платят ли сейчас выслугу лет?

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: W-w-W - Сб, 26.12.2015, 18:48
TYP Дата: Чт, 25.06.2009, 12:33 | Повідомлення № 376
Прописаний назавжди
Нагороди: 6
Рейтинг: 58
Питання! Які зараз встановлені ставки ЗП відповідно до категорій? Де про це можна почитати в неті?
filnick Дата: Чт, 25.06.2009, 14:25 | Повідомлення № 377
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (TYP)
Які зараз встановлені ставки ЗП відповідно до категорій?

Ставки ЗП не змінювалися з жовтня 2008 року (не дивлячись на інфляційні процеси, що пройшли з того часу).
TYP Дата: Чт, 25.06.2009, 14:39 | Повідомлення № 378
Прописаний назавжди
Нагороди: 6
Рейтинг: 58
filnick, дякую!
salal Дата: Чт, 25.06.2009, 17:15 | Повідомлення № 379
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 18
Quote (filnick)
Ставки ЗП не змінювалися з жовтня 2008 року (не дивлячись на інфляційні процеси, що пройшли з того часу).

В цьому році заробітні плати нараховуються з урахуванням індексів інфляції. Можите проконсультуватися в бухгалтерії.

Bandalak Дата: Чт, 25.06.2009, 18:20 | Повідомлення № 380
Лідер форуму
Нагороди: 44
Рейтинг: 285
Quote (salal)
В цьому році заробітні плати нараховуються з урахуванням індексів інфляції. Можите проконсультуватися в бухгалтерії.

Фантастика у нас на 2-му поверсі!

Я цього року залишився без відпускних і зарплати за червень, аж до кінця серпня. Бухгалтерія випадково перевела гроші не на той банк, а в останньому у мене немає рахунку. Гроші повисли і будуть на протязі 10 банківських днів повертатися назад в відділ освіти. А у липні ніяких виплат нікому немає. так що мені обіцяли гроші не раніше кінця серпня і то з відрахуванням комісії банку за нецільове повернення грошей!!!

mouse Дата: Чт, 25.06.2009, 18:32 | Повідомлення № 381
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Bandalak, не знаю ваших стосунків з адміністрацією і бухгалтерією, але це їх проблеми. Вони мають вам повернути всі ваші гроші.
Якщо відпускні не виплачені ви маєте право не йти у відпустку, тобто у вас будуть і відпускні і зарплата.
А якщо не виплачена зарплата, то це справа вже кримінальна! Звертайтеся до бухгалтерії з вимогою про виплату, пригрозіть зверненням до прокуратури та суду!
Гадаю, що гроші одразу знайдуть і виплатять особисто Вам.
Bandalak Дата: Чт, 25.06.2009, 19:07 | Повідомлення № 382
Лідер форуму
Quote (mouse)
Звертайтеся до бухгалтерії з вимогою про виплату, пригрозіть зверненням до прокуратури та суду!

Вже був, мене послали на 3 веселих букви. Сказали, що не треба бути білою вороною і отримувати гроші на ПриватБанк, коли майже всі отримують на ощадбанк!!!
salal Дата: Пт, 26.06.2009, 08:54 | Повідомлення № 383
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 18
Quote (Bandalak)
Я цього року залишився без відпускних і зарплати за червень, аж до кінця серпня. Бухгалтерія випадково перевела гроші не на той банк, а в останньому у мене немає рахунку. Гроші повисли і будуть на протязі 10 банківських днів повертатися назад в відділ освіти. А у липні ніяких виплат нікому немає. так що мені обіцяли гроші не раніше кінця серпня і то з відрахуванням комісії банку за нецільове повернення грошей!!!

Quote (Bandalak)
Сказали, що не треба бути білою вороною і отримувати гроші на ПриватБанк, коли майже всі отримують на ощадбанк!!!

Вважаючи на попередні повідомлення (оплата праці вчителів 11-х класів за травень місяць, які не були задіяні у підготовці до ЗНО) та останнє, можна зробити висновок, що вашій вчительській громаді вкрай необхідно в найближчий час ставити питання про свавілля вашої бухгалтерії перед владними органами.

Відредаговано: salal - Пт, 26.06.2009, 08:57
filnick Дата: Пт, 26.06.2009, 16:39 | Повідомлення № 384
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (salal)

Ви, напевно, читаєте Вісник Кабінету Міністрів України. Офіційно жодним нормативним документом не передбачено врахування індексу інфляції http://www.kmu.gov.ua/control
Bandalak Дата: Пн, 29.06.2009, 15:06 | Повідомлення № 385
Лідер форуму
Хто знає, чи мав право відділ освіти без моєї письмової заяви переводити мої гроші на банк, у якому у мене немає рахунку і потім заставляти мене цей рахунок відкривати????
У п'ятницю видали вчителям нашої школи зарплату + відпускні + оздоровчі + ще за щось. Мені, як і обіцяли - НЕ ДАЛИ і до вересня виплатити не обіцяють, але лихо з ними, я з голоду не помру, бо руки з правильного місця ростуть!!!
Питання в іншому, жоден з вчителів не міг передбачити яку саме суму йому повинні нарахувати. Звернулися до моєї програмки. Як я не мучився нічого правдаподібного у мене не получилося. Ніхто нам не сказав скільки грошей мають складати оздоровчі, як правильно рахувати відпускні і т.д..
Поможіть розібратися!!!

Хто чув, чи є така норма що у разі народження дитини працівник (батько) звільняється на певний період від опадкування? Колись у 2002 році таке було. Зараз бухгалтерія сміється....

Nevirkovets Дата: Пн, 29.06.2009, 15:11 | Повідомлення № 386
Написав MifTests
Нагороди: 0
Рейтинг: 12
Quote (Bandalak)
Хто чув, чи є така норма що у разі народження дитини працівник (батько) звільняється на певний період від опадкування?

в мене податки дерли так як тра!!! Ніхто про таку норму не згадував.

Додано (29.06.2009, 15:09)
---------------------------------------------

Quote (Nevirkovets)
яку саме суму мають складати оздоровчі

посадовий оклад

Додано (29.06.2009, 15:10)

Quote (Bandalak)
як правильно рахувати відпускні

здається вираховується зарплата за рік ділиться на кількість днів та множиться на 56( кількість днів відпустки)

Додано (29.06.2009, 15:11)

Quote (Bandalak)
Як я не мучився нічого правдаподібного у мене не получилося.

може податки забули відняти?
Bandalak Дата: Пн, 29.06.2009, 15:21 | Повідомлення № 387
Лідер форуму
Quote (Nevirkovets)
може податки забули відняти?

Та ні, там все передбачено.

Quote (Nevirkovets)
Цитата (Nevirkovets )
яку саме суму мають складати оздоровчі -
Посадовий оклад

Це я не врахував, бо нам про це ніхто не казав і потрібне законодавство я не знайшов! І все одно не сходиться навіть з цим правилом!!!
Nevirkovets Дата: Пн, 29.06.2009, 15:34 | Повідомлення № 388
Написав MifTests
Quote (Bandalak)
І все одно не сходиться

мало дали? чи забагато?
Якщо забагато то чи врахували Ви з/п за червень?
Bandalak Дата: Пн, 29.06.2009, 16:39 | Повідомлення № 389
Лідер форуму
Quote (Nevirkovets)
мало дали? чи забагато?
Якщо забагато то чи врахували Ви з/п за червень?

Дали менше десь гривень на 400 всередньому. Зарплату я врахував.
Nevirkovets Дата: Пн, 29.06.2009, 16:51 | Повідомлення № 390
Написав MifTests
Quote (Bandalak)
Дали менше десь гривень на 400 всередньому. Зарплату я врахував.

я незнаю!!! В нас все гуд ... дають корешки, по них мона глянути шо за шо. Якщо мало даватимуть то КРУ приїде і вони віддадуть :$
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.6 Юридично-правові аспекти » Правый зароботок учителя информатики (Из чего же, из чего же, из чего же сделана наша зарплата?)
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2019.