Вт, 21.11.2017, 12:11
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 2 з 153«1234152153»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.6 Юридично-правові аспекти » Правый зароботок учителя информатики (Из чего же, из чего же, из чего же сделана наша зарплата?)
Правый зароботок учителя информатики
Ogorodets Дата: Ср, 20.02.2008, 23:29 | Повідомлення № 1
Назавжди з нами
Нагороди: 1
Рейтинг: 42
Вечер добрый. Уважаемые, хотелось бы поговорить в этой ветке о начислениях заработной платы учителям в школах. В нашем регионе информация эта весьма туманна - в сверке, в статье доходов значится только одна статья. Иногда прибавляется вторая - премия или еще что-нибудь. Сколько раз пытались добиться в бухгалтерии ГОРОО полный расклад - в ответ тишина.
Итак, за что мы получаем зарплату? Сколько стоит один час специалиста, учителя 2-ой категории и т.д? Сколько доплачивают за кабинет? Платят ли, в частности, информатикам за проверку тетрадей, практических работ и т.д? Платят ли сейчас выслугу лет?

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: W-w-W - Сб, 26.12.2015, 18:48
filnick Дата: Сб, 01.03.2008, 19:11 | Повідомлення № 16
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Файлик для Ехел
Прикріплення: 5787566.rar(16Kb)
Bandalak Дата: Нд, 02.03.2008, 11:12 | Повідомлення № 17
Лідер форуму
Нагороди: 39
Рейтинг: 260
Quote (Bandalak)
І ще, як врахувати можливі заміни? Скільки % і від чого брати?

Де взяти відповідь на це питання?
Quote (filnick)
За стаж відсотки вираховуються за формулою:
(оклад+оплата за години+ оплата за гурток)/100*відсоток _за_стаж

А оплата за звання входить в оклад? Відсотки за стаж треба рахувати враховуючи звання чи ні?

Quote (filnick)
Класне керівництво та зошити в цю суму не входять.

і за кабінет теж не входить?

Добавлено (02.03.2008, 11:11)
---------------------------------------------

Quote (filnick)
6. Штатний оклад (для диретора, заступників, педагога-організатора, психолога, вихователя, керівника гуртка, залежно від кількості учнів у школі)

А де взяти цю таблицю залежності від кількості учнів?

Добавлено (02.03.2008, 11:12)

Quote (filnick)
Файлик для Ехел

Це Ви самі склали, чи цим реально користується ваша бухглтерія?
filnick Дата: Нд, 02.03.2008, 15:57 | Повідомлення № 18
Мудрий вчитель
Відповідність розрахунків у файлі дорівнює бухгалтерським розрахункам по тарифікації. Перевіряю особисто після кожної зміни тарифних ставок. Відмінність можлива в межах 1-2 коп. (бухгалтерія заокруглює інакше, ніж Ексель). За цим файлом будь-який вчитель у школі реально може звіритися з бухгалтерською відомістю.
За кабінет - не входить до нарахування стажу.
Не доробив у програмі розрахунок для заміни уроків. Оплата заміни йде в розрахунку 50 % від вартості уроку вчителя ЯКОГО замінюють. Вартість години вчителя = ставка за 18 год / 18/ 4,5 (4,5 - середня кількість тижнів у місяці). Не доробив також доплати за лікарським листом.
Сітки для посадових окладів директора, заступників, і т.д. наразі не маю (десь у школі). У файлі оклади для школи з чисельністю учнів до 500 дітей.
Оклад мають лише директор, заступники і.т.д. Він визначений без врахування звань. А ставка вчителя з званням і без звання відрізняються.
Для вчителя вищої категорії ставка 989 грн,
Для вчителя вищої категорі, що має звання "Старший вчитель" - 1087,90 (989+98,90).
Для вчителя вищої категорі, що має звання "Вчитель-методист" 1137,35 (989+148,35) і т.д. Від такої ставки виходять нараховуючи за педагогічні години вчителям.
Якщо директор, чи заступники мають години, то їм плататять фіксований оклад + за години, відповідного їх педзвання і категорії, як для вчителів.
В програмі є аркуш "НАРАХУВАННЯ" і там за формулами все можна побачити.
Ogorodets Дата: Пн, 03.03.2008, 00:33 | Повідомлення № 19
Назавжди з нами
Нагороди: 1
Рейтинг: 42
В пятницу 29.02.2008 в передаче "Свобода Савика Шустера" кто-то из политиков (по моему Литвин) говорил о том, что учителям и медикам хотят предоставить статус госслужащих? По идее, это было бы прекрасно, особенно в отношении пенсий. Но что-то я сомневаюсь, что в очередной раз, слова совпадут с делами.
Bandalak Дата: Пн, 03.03.2008, 08:23 | Повідомлення № 20
Лідер форуму
filnick, дуже Вам дякую. Мені вже ясно на 100%, що мене бухгалтерія ЛОХАНУЛА на 41 грн. у місяць!
Іду бити морди! (жарт)

Вибачте, але я продивився формули у Вашій програмі і звідти мені лишилося не ясно ще одне:
От, наприклад, у мене 19 годин і 2 години гуртка. То за гурток як рахують? По-моєму менше, ніж за урок?

Я самостійно теж склав подібну програму, правда простішу, але рахує так само.

Прикріплення: 123456.rar(4Kb)
Ktara Дата: Пн, 03.03.2008, 09:01 | Повідомлення № 21
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
Quote (Ogorodets)
В пятницу 29.02.2008 в передаче "Свобода Савика Шустера" кто-то из политиков (по моему Литвин) говорил о том, что учителям и медикам хотят предоставить статус госслужащих? По идее, это было бы прекрасно, особенно в отношении пенсий. Но что-то я сомневаюсь, что в очередной раз, слова совпадут с делами.

Про це вже балакають дуже довго, аде я так думаю, що нічого не зміниться. Краще вони іншим нададуть цей статутс. У меня подруга працює в податковій секретарем . Так то - вона держслужбовець.
Bandalak Дата: Пн, 03.03.2008, 09:05 | Повідомлення № 22
Лідер форуму
Quote (Ktara)
Так то - вона держслужбовець.

Ktara, читай червоним у попередньому повідомлені!
Varkan Дата: Пн, 03.03.2008, 09:17 | Повідомлення № 23
Викладач ВУЗу
Нагороди: 0
Рейтинг: 6
Quote (Bandalak)
От, наприклад, у мене 19 годин і 2 години гуртка. То за гурток як рахують? По-моєму менше, ніж за урок?

години гуртка попадають в тиждневе навантаження, і платять так само.

Bandalak Дата: Пн, 03.03.2008, 09:24 | Повідомлення № 24
Лідер форуму
Quote (Varkan)
години гуртка попадають в тиждневе навантаження, і платять так само.

Обґрунтуйте свою думку положеннями чи наказами!
Нам сказали в школі що платять 75%, або 50%, або менше.
Varkan Дата: Пн, 03.03.2008, 10:31 | Повідомлення № 25
Викладач ВУЗу
Quote (Bandalak)
Нам сказали в школі що платять 75%, або 50%, або менше.

а вони чим обгрунтували?

Varkan Дата: Пн, 03.03.2008, 10:49 | Повідомлення № 26
Викладач ВУЗу
Подивіться даний документ
Прикріплення: wrd946034308.rar(76Kb)
filnick Дата: Пн, 03.03.2008, 20:15 | Повідомлення № 27
Мудрий вчитель
Quote (Bandalak)
То за гурток як рахують? По-моєму менше, ніж за урок?

Дійсно, нарахування за години гуртка може бути меншим за години навантаження. Справа у тому, що за години предметника Вам платять відповідно до кваліфікаційної категорії. За години гуртка Вам будуть платити за категорією спеціаліст, навіть, якщо у Вас вища категорія. Для того, щоб отримувати за гурток більшу платню потрібно отримати відповідну кваліфікацію під час атестації як керівника гуртка. А оскільки вчителі, як правило, атестуються за основним фахом, тому плата за гурток залишається на рівні спеціаліста.

Quote (Varkan)
години гуртка попадають в тиждневе навантаження, і платять так само

У Вас не точна інформація. Годин гуртка в природі, як таких не існує. Насправді є у штатному розкладі ставка (0,5 ставки, залежно від школи) гурткової роботи. Дирекція школи для доповнення навантаження вчителів починає ділити цю ставку за розрахунком 1 ставка - 18 годин. ( відповідно 0,5 ставки - 9 годин). Таким чином, ці "години" можуть розподілити серед вчителів школи, збільшивши їм навантаження. При цьому вчитель, що отримає гурткові години за них отримує меншу зарплату, ніж за уроки (див. вище).

Добавлено (03.03.2008, 20:15)

Quote (Bandalak)
Я самостійно теж склав подібну програму, правда простішу, але рахує так само

Хороша програма. Я перерахував свою зарплату - Ок!
Єдине, що просто не встиг зробити - це пов'язати кваліфікаційні категорії з мінімальною з/п. Знаючи коефіцієнт для кожної категорії, легко внести зміни в ставки по категоріях. А вони будуть мінятися у цьому році принаймі ще двічі (у квітні та жовтні, якщо не помиляюся).
Bandalak Дата: Вт, 04.03.2008, 02:50 | Повідомлення № 28
Лідер форуму
Quote (filnick)
Хороша програма. Я перерахував свою зарплату - Ок!

Дякую!
А мене лоханули! Моя зарплата не сходиться! Завтра буду бити морди!!! Лише поки що не знаю кому, бухгалтерії чи адміністрації школи? Може мене не правильно інформували про моє навантаження! Або вони рахують 2+2=3 ?

Quote (filnick)
Єдине, що просто не встиг зробити - це пов'язати кваліфікаційні категорії з мінімальною з/п.

А яка зараз мінімальна зарплата? Прив'язка це простий коефіцієнт, чи щось складніше?
Varkan Дата: Вт, 04.03.2008, 09:43 | Повідомлення № 29
Викладач ВУЗу
Quote (Bandalak)
А яка зараз мінімальна зарплата? Прив'язка це простий коефіцієнт, чи щось складніше?

На даний момент оплата праці викладача проводиться згідно тарифного розряду і по тарифній сітці. подивіться документи які я виложив, серед них є тарифні розряди з коофіціентами і тарифна сітка.

oleg_teacher Дата: Вт, 04.03.2008, 10:03 | Повідомлення № 30
Любитель дискутувати
Рейтинг: 2
Quote (Ogorodets)
filnick, дуже Вам дякую. Мені вже ясно на 100%, що мене бухгалтерія ЛОХАНУЛА на 41 грн. у місяць!
Іду бити морди! (жарт)

Quote (Ogorodets)
Я самостійно теж склав подібну програму, правда простішу, але рахує так само.

Не поспішайте!!! У вас я здається не побачив при обчисленні податку на прибуток формул пов'язаних і з податковою пільгою. Шановний Varkan я бачу ви компетентний в даному питання то я попрошу пояснити ...
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.6 Юридично-правові аспекти » Правый зароботок учителя информатики (Из чего же, из чего же, из чего же сделана наша зарплата?)
Сторінка 2 з 153«1234152153»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.