Нд, 26.03.2017, 21:50
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво
Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер

Сторінка 149 з 150«12147148149150»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.6 Юридично-правові аспекти » Правый зароботок учителя информатики (Из чего же, из чего же, из чего же сделана наша зарплата?)
Правый зароботок учителя информатики
Ogorodets Дата: Чт, 21.02.2008, 00:29 | Повідомлення № 1
Назавжди з нами
Нагороди: 1
Рейтинг: 42
Вечер добрый. Уважаемые, хотелось бы поговорить в этой ветке о начислениях заработной платы учителям в школах. В нашем регионе информация эта весьма туманна - в сверке, в статье доходов значится только одна статья. Иногда прибавляется вторая - премия или еще что-нибудь. Сколько раз пытались добиться в бухгалтерии ГОРОО полный расклад - в ответ тишина.
Итак, за что мы получаем зарплату? Сколько стоит один час специалиста, учителя 2-ой категории и т.д? Сколько доплачивают за кабинет? Платят ли, в частности, информатикам за проверку тетрадей, практических работ и т.д? Платят ли сейчас выслугу лет?

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: W-w-W - Сб, 26.12.2015, 19:48
Bandalak Дата: Пт, 27.01.2017, 19:47 | Повідомлення № 2221
Лідер форуму
Нагороди: 32
Рейтинг: 232
Цитата ilona_15 ()
Можливо Ваша бухгалтер по ці таблиці і нараховувала.

А у Вас не співпало?

Особисто у мене не співпало, вийшло менше. Коли уважно переглянув таблицю, то побачив помилку. Відсотки за стаж та престижність в ній нараховувалися без врахування звання, а потрібно із врахуванням звання.
Відкоригував програмку (думаю автор не образиться).
У комірках Е6 і Е10 в формулах замість Е3 написав Е5.
Тепер моя зарплата почала співпадати.
Але я не впевнений, можливо ще треба підкоригувати формули в комірках, що стосуються інших доплат. Просто у мене цих доплат немає і я перевірити не можу.
Прикріплення: 2017.xlsx(13Kb)
vasmaz Дата: Пт, 27.01.2017, 20:46 | Повідомлення № 2222
Часто заходить...
Рейтинг: 6
Цитата Bandalak ()
Відсотки за стаж та престижність в ній нараховувалися без врахування звання
У мене немає звання, тому я цього не побачив. Мені здається, що в даній таблиці неправильно нараховується доплата за зошити. Потрібно враховувати кількість годин, за які йде ця доплата.

Відредаговано: vasmaz - Пт, 27.01.2017, 21:14
DPV Дата: Пт, 27.01.2017, 22:47 | Повідомлення № 2223
Прописаний назавжди
Нагороди: 5
Цитата vasmaz ()
можливо ще треба підкоригувати формули в комірках, що стосуються інших доплат. Просто у мене цих доплат немає і я перевірити не можу.

Спочатку обирається ставка відповідно до категорії, далі додається підвищення відповідно до звання(старший вчитель, вчитель методист) - отримуємо підвищенну ставку, а потім з цієї ставки обраховуются всі години,а також  з неї(підвищенної) відсоток за класне керівництво і інші додаткові нарахування. 
Зробіть корегування.
Bandalak Дата: Пт, 27.01.2017, 22:58 | Повідомлення № 2224
Лідер форуму
І ще треба туди додати можливість вибору кількості годин за перевірку зошитів.

Цитата DPV ()
Спочатку обирається ставка відповідно до категорії, далі додається підвищення відповідно до звання(старший вчитель, вчитель методист) - отримуємо підвищенну ставку, а потім з цієї ставки обраховуются всі години,а також з неї(підвищенної) відсоток за класне керівництво і інші додаткові нарахування.

За кабінет теж таким чином?

До речі, хто автор цієї ексцельки?
Щось не зрозуміло, де приховані дані для вибору зі списків?
vasmaz Дата: Пт, 27.01.2017, 23:39 | Повідомлення № 2225
Часто заходить...
Цитата Bandalak ()
Щось не зрозуміло, де приховані дані для вибору зі списків?
Введено список у вікно Перевірка даних як Джерело.
Прикріплення: 2983517.png(23Kb)
Ktara Дата: Пт, 27.01.2017, 23:57 | Повідомлення № 2226
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 254
Цитата Bandalak ()
Як можна переплутати?Аванс нам обіцяють на наступний понеділок-вівторок, а друга частина зарплати кажуть, що буде від 10 по 15 лютого.
Согласно законодательству - аванс должен быть в 15-х числах, а зарплата - в первых :) Потому что зарплаты выплачивается за уже отработанный месяц
vasmaz Дата: Сб, 28.01.2017, 11:02 | Повідомлення № 2227
Часто заходить...
Виправлена таблиця з урахуванням звання та доплати за зошити. Для виправлення помилок зніміть захист аркуша.
Прикріплення: 2017-2.xlsx(13Kb)
swetikccc Дата: Сб, 28.01.2017, 11:41 | Повідомлення № 2228
Ветеран спілкування
Нагороди: 22
Рейтинг: 300
Цитата Ktara ()
Согласно законодательству - аванс должен быть в 15-х числах, а зарплата - в первых Потому что зарплаты выплачивается за уже отработанный месяц
тa не пізніше семи днiв після закінчення періоду, зa який здiйснюється виплата
Але ж потрібно позвонити в відповідні органи. ;)
І після того буде все тютілька в тютільку

Відредаговано: swetikccc - Сб, 28.01.2017, 11:58
Ktara Дата: Сб, 28.01.2017, 11:51 | Повідомлення № 2229
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 254
Цитата swetikccc ()
a не пізніше семи днiв після закінчення періоду, зa який здiйснюється виплата
да. поэтому максимум 5-го все есть :)
Просто выше просто видеть таки было перепутана очередность выплаты аванса и зарплаты :)
fox11 Дата: Сб, 28.01.2017, 13:23 | Повідомлення № 2230
Тут живе...
Нагороди: 2
Рейтинг: 15
Цитата vasmaz ()
Виправлена таблиця з урахуванням звання та доплати за зошити. Для виправлення помилок зніміть захист аркуша.Прикріплення: 2017-2.xlsx(13Kb)
Нам начисляют выслугу и престижность за кружки
volevikt Дата: Сб, 28.01.2017, 20:44 | Повідомлення № 2231
Перспективна вчителька
Нагороди: 26
Рейтинг: 185
Цитата Bandalak ()
Особисто у мене не співпало, вийшло менше.
Аналогічно. Отримала набагато менше, ніж за розрахунками.
Але мені буде важко порівняти з грудневою зарплатнею, бо була премія + десь загубила "мотилька".
Підвищення помітне, поки що своєю зарплатнею задоволена.)
Bandalak Дата: Сб, 28.01.2017, 21:49 | Повідомлення № 2232
Лідер форуму
Цитата Ktara ()
Просто выше просто видеть таки было перепутана очередность выплаты аванса и зарплаты

Та нічого не переплутано!!!

Раніше нам давали приблизно 26-го числа кожного місяця повністю всю зарплату одним платежем. А від тепер в цих числах даватимуть тільки аванс, а основну частину зарплати - до 15 числа наступного місяця!
Oxana_cher Дата: Сб, 28.01.2017, 22:04 | Повідомлення № 2233
Місцева кадра
Нагороди: 2
Все, я поняла! У вашем районе стырили у всех учителей пол зарплаты!

По закону должно быть наоборот, аванс до 15-го, а остальные до 1-го.

Значит вторую половину зарплаты за январь они воруют, а вам выдают 15-го аванс за февраль под видом второй половины за январь!
И так далее по цепочке ... Повторение, циклы!

Еще по закону аванс должен быть 30-40% зарплаты, а основная часть 60-70%, а у вас все наоборот, поэтому меня и натолкнуло на такую мысль!

Сколько у вашем районе учителей? Умножь на пол-зарплаты и раздели на главбуха и начальника управления образованием!
Не хило?

Відредаговано: Oxana_cher - Сб, 28.01.2017, 22:04
swetikccc Дата: Сб, 28.01.2017, 22:12 | Повідомлення № 2234
Ветеран спілкування
Нагороди: 22
Рейтинг: 300
Цитата Oxana_cher ()
По закону должно быть наоборот, аванс до 15-го, а остальные до 1-го.

По закону
aле не рідше двох разів нa місяць через проміжок чaсу, що не перeвищує шiстнадцяти календарних днів, тa не пізніше семи днiв після закінчення періоду, зa який здiйснюється виплата
Цитата Oxana_cher ()
Сколько у вашем районе учителей? Умножь на пол-зарплаты и раздели на главбуха и начальника управления образованием!
Не хило?

Не хило що закон порушують уже досить часу.
Цитата Bandalak ()
Раніше нам давали приблизно 26-го числа кожного місяця повністю всю зарплату одним платежем. А від тепер в цих числах даватимуть тільки аванс, а основну частину зарплати - до 15 числа наступного місяця!

Тут дійсно сам пан перепутав, якого будуть штовхати себе на порушення, бо це буде йти заборгованістю, а за це можуть і по шапці дати.

Відредаговано: swetikccc - Сб, 28.01.2017, 22:18
ilona_15 Дата: Вт, 07.02.2017, 20:25 | Повідомлення № 2235
Тут живе...
Нагороди: 0
Рейтинг: 8
Цитата DPV ()
20% - від всього навантаження, навіть на замінені уроки.Надбавка «за престижність педагогічної праці» має виплачуватися на все навантаження!
А класне керівництво та обслуговування рахується зі ставки чи навантаження?
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.6 Юридично-правові аспекти » Правый зароботок учителя информатики (Из чего же, из чего же, из чего же сделана наша зарплата?)
Сторінка 149 з 150«12147148149150»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.