Чт, 04.03.2021, 08:15
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.6 Юридично-правові аспекти » Правый зароботок учителя информатики (Из чего же, из чего же, из чего же сделана наша зарплата?)
Правый зароботок учителя информатики
Ogorodets Дата: Ср, 20.02.2008, 23:29 | Повідомлення № 1
Назавжди з нами
Нагороди: 1
Рейтинг: 42
Вечер добрый. Уважаемые, хотелось бы поговорить в этой ветке о начислениях заработной платы учителям в школах. В нашем регионе информация эта весьма туманна - в сверке, в статье доходов значится только одна статья. Иногда прибавляется вторая - премия или еще что-нибудь. Сколько раз пытались добиться в бухгалтерии ГОРОО полный расклад - в ответ тишина.
Итак, за что мы получаем зарплату? Сколько стоит один час специалиста, учителя 2-ой категории и т.д? Сколько доплачивают за кабинет? Платят ли, в частности, информатикам за проверку тетрадей, практических работ и т.д? Платят ли сейчас выслугу лет?

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: W-w-W - Сб, 26.12.2015, 18:48
Yura_Shrol Дата: Пт, 29.08.2008, 10:25 | Повідомлення № 166
Знаток супутникового інету
Нагороди: 7
Рейтинг: 99
Щодо стратегії, то я думаю потрібно попередити директора (а він хай попереджує вище начальство), що якщо платити не будуть то і обслуговувати комп'ютери ми не будем. Особливо ті, що стоять по кабінетах начальства. При необхідності обслуговувати будемо лише писати заявку директору. І коли всі комп'ютери здохнуть, і появится гора заявок тоді може щось зміниться. Ніяких претензій вони до нас висунути не зможуть, так як зав кабінетом не зобов'язаний їх обслуговувати, а лише зберігати (читаєм обов'язки зав кабінетом).
Bandalak Дата: Пт, 29.08.2008, 16:37 | Повідомлення № 167
Лідер форуму
Нагороди: 44
Рейтинг: 291
Quote (Yura_Shrol)
Ніяких претензій вони до нас висунути не зможуть, так як зав кабінетом не зобов'язаний їх обслуговувати, а лише зберігати (читаєм обов'язки зав кабінетом).

У нас зав кабінетом забов'язаний ще й запчастини та розхідні матеріали за свої гроші купувати. Бо кажуть, ви ж отримуєте гроші за кабінет, от і купуйте!

А де можна скачати офіційні обов'язки завкабінетом?

Додано (29.08.2008, 16:37)
---------------------------------------------
О, між іншим, цього року я витратив біля 1000 грн. власних грошей на косметичний ремонт кабінету інформатики!

Boris_A Дата: Вт, 09.09.2008, 00:42 | Повідомлення № 168
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
О, між іншим, цього року я витратив біля 1000 грн. власних грошей на косметичний ремонт кабінету інформатики!

Энтузиаст? На что рассчитывал? Дети есть? Это ж скоко шоколада вышло!!!)))

Додано (09.09.2008, 00:42)
Мне платят все. Я зам директора школы. Хто еще есть круче нас? Информатику люблю и сожалею о том, что был филологом раньше. Пардон)))

filnick Дата: Вт, 09.09.2008, 16:09 | Повідомлення № 169
Мудрий вчитель
Рейтинг: 124
Quote (Boris_A)
Мне платят все. Я зам директора школы. Хто еще есть круче нас?

Напевне, прокурор.

Quote (vavan)
нам повинні за кожен працюючий ПК давати доплату у деяких відсотках від посадового окладу, плюс за вредність теж якісь відсотки повинні давати.

Така норма існувала на початку використання ПК в закладах освіти.
Anatoli Дата: Вт, 16.09.2008, 23:18 | Повідомлення № 170
Прописаний назавжди
Рейтинг: 15
Quote (vavan)
нам повинні за кожен працюючий ПК давати доплату у деяких відсотках від посадового окладу, плюс за вредність теж якісь відсотки повинні давати.

Все це чинне і зараз, оскільки передбачено Інструкцією про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти (Наказ №102 Міністерства освіти України 15/4/1993), саме тією де йдеться також про класне керівництво, зошити і про всю зарплату.
Пункт 33 передбачає доплати робітникам, спеціалістам та службовцям, які зайняті на роботах з важкими та шкідливими умовами праці в порядку і на підставі переліку робіт, передбачених у додатку №9. Зокрема, там є вчителі хімії і ті, хто працюють за дисплеями ЕОМ, їм належить доплачувати 12% за ті години, що вони мають. Остання хитрість економної бухгалтерії – це теза про те, що комп’ютер – це не ЕОМ. Оскільки ніяких нормативних документів з таким медичним фактом немає, то на бухгалтерію справляє враження демонстрація одного з підручників інформатики (Верлань, наприклад), де прямим текстом сказано, що ЕОМ – інша назва комп’ютера).
Пункт 41 також ніхто не відміняв, а там сказано, що у школах, ПТУ та ін., в яких створені кабінети обчислювальної техніки, вчителям, викладачам та іншим працівникам, на яких покладено обслуговування цієї техніки, провадиться доплата. Розмір цієї доплати змінювався, і раніше залежав від кількості працюючих комп’ютерів. Востаннє це врегульовано в постанові КМУ від 20/4/2007 №843, додаток 2. Вчителям, на яких покладено обслуговування електронно-обчислювальної техніки встановлена доплата в розмірі від 5% до 10% відсотків посадового окладу (це вже на розсуд начальства).
Якщо не платять – це некомпетентність або хитрість бухгалтерії. Некомпетентність частіше. Прийдіть, покажіть документ, – заплатять.

TetyanaT Дата: Вт, 16.09.2008, 23:18 | Повідомлення № 171
Тут живе...
Рейтинг: 12
Quote (Anatoli)
Якщо не платять – це некомпетентність або хитрість бухгалтерії. Некомпетентність частіше. Прийдіть, покажіть документ, – заплатять.

Міське методоб"єднання пару років назад ( 3) навіть в декілька міністерств з цього приводу писали ( освітиі науки і Міністерства праці та соціальної політики). Толком вони нічого не пояснили.
Одні посилались на одне, інші - на інше і бухгалтерія як не платила, так нічого і не платить.
Anatoli Дата: Вт, 16.09.2008, 23:18 | Повідомлення № 172
Прописаний назавжди
А нічого пояснювати і не потрібно. Все написано. Якщо бухгалтерія порушує закон та інструкцію Кабінету міністрів - скаржитися, судитися. Бухгалтерії нічого доводити не потрібно ні в якому разі. Тільки показати документ.

Ой, забув сказати: мені все платять.

Відредаговано: Anatoli - Вт, 16.09.2008, 21:10
Bandalak Дата: Вт, 16.09.2008, 23:41 | Повідомлення № 173
Лідер форуму
Quote (Anatoli)
це теза про те, що комп’ютер – це не ЕОМ

А вчитель інформатики - не верблюд!

Я на днях добився, що мені почали платити за обслуговування комп'ютерів 5%, з Нового року обіцяли - 10%. Потім я пожалів, що мені дали цю доплати. Адміністрація школи каже, що тобі платять за обслуговування, от і купляй запчастини за ці гроші. Якщо мені ще будуть платити за шкідливість, то я буду купувати кондеціонери та витяжки у кабінет. Ще раніше мені почали платити 13% за кабінет, після чого мені прийшлося за свої гроші проводити ремонт приміщення.

А хто чув про єдину тарифну сітку? Як зміняться коефіцієнти по категоріях?

Anatoli Дата: Ср, 17.09.2008, 08:06 | Повідомлення № 174
Прописаний назавжди
За такою логікою: адміністрації платять за школу, от хай і купує все.

Платять за обслуговування і за шкідливість, а не за запчастини. Це платить не директор, а держава. Рекомендую добиватися свого і не бути кріпаком.
Або бути і не скаржитися.
А нові ставки мають бути такими: молодший спеціаліст (8 розряд)- 861.00, спеціаліст (9 р.)- 908.00, 2 категорія (10 р)- 956.00, 1 категорія (11 р.)- 1034.00, вища категорія (12 р.)- 1113.00. Ставки у директорів 12 р - 1113.00, 13 р. - 1192.00, 14. р - 1271.00.

Відредаговано: Anatoli - Ср, 17.09.2008, 08:12
Kasana Дата: Ср, 17.09.2008, 21:31 | Повідомлення № 175
Часто заходить...
Нагороди: 0
Рейтинг: 1
А нам сьогодні урізали доплату за шкідливість з 10% до 5%. Сказали, що то на школу 10%, а так як учителів 2 то по 5% кожному. Тільки я не розумію хто облучається школа чи вчитель?
Ковшун Дата: Чт, 18.09.2008, 10:07 | Повідомлення № 176
Досвідчений учасник
Рейтинг: 25
Quote (Bandalak)
У нас зав кабінетом забов'язаний ще й запчастини та розхідні матеріали за свої гроші купувати. Бо кажуть, ви ж отримуєте гроші за кабінет, от і купуйте!

Я хто зобов’язав? Дуже цікаве зобов’язання...

Quote (Bandalak)
А де можна скачати офіційні обов'язки завкабінетом?

Подивіться положення про кабінет інформатики http://kabinet-info.narod.ru/pages/dokum.html

Quote (Bandalak)

Додано (29.08.2008, 16:37)

Здорово!
Хтось за це Вам спасибі сказав?
Yura_Shrol Дата: Чт, 18.09.2008, 16:12 | Повідомлення № 177
Знаток супутникового інету
Рейтинг: 99
Збулося. Піясля чергових відвідин бухгалтерії відділу освіти і доказувань, що все таки я обслуговую комп'ютери сказали, що вони нічого проти не мають. Треба - заплатять. Тільки нехай директор напише відповідний наказ (ніби не можна було це вирішити відразу).
Так що кому не платять - то тільки через надто хитру бухгалтерію. Добивайтесь і доб'єтесь.
Bandalak Дата: Пт, 19.09.2008, 20:17 | Повідомлення № 178
Лідер форуму
Quote (Kasana)
А нам сьогодні урізали доплату за шкідливість з 10% до 5%

Так я не зрозумів, що нам повинні платити за кабінет 13%, за обслуговування 10% та ще й за шкідливість 10% ??????????????????????????

У кого є посилання на документи: постанови чи накази, по яких платять за шкідливість? Терміново дайте посилання, піду ще раз набридати у бухгалтерію!

Newbie Дата: Сб, 20.09.2008, 11:02 | Повідомлення № 179
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
цього року ознайомили з двома наказами: 13% за кабінет і 10% за обслуговування. про шкідливість нічого не знаю
Bandalak Дата: Чт, 25.09.2008, 01:04 | Повідомлення № 180
Лідер форуму
Quote (Anatoli)
А нові ставки мають бути такими: молодший спеціаліст (8 розряд)- 861.00, спеціаліст (9 р.)- 908.00, 2 категорія (10 р)- 956.00, 1 категорія (11 р.)- 1034.00, вища категорія (12 р.)- 1113.00. Ставки у директорів 12 р - 1113.00, 13 р. - 1192.00, 14. р - 1271.00.

Це з розрахунку з якої мінімальної зарплати?
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.6 Юридично-правові аспекти » Правый зароботок учителя информатики (Из чего же, из чего же, из чего же сделана наша зарплата?)
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2021.