Сб, 18.11.2017, 17:26
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 2 з 2«12
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.6 Юридично-правові аспекти » Чи має право бухгалтер контролювати вчителя?
Чи має право бухгалтер контролювати вчителя?
Rowi Дата: Сб, 09.11.2013, 15:06 | Повідомлення № 1
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 1
Шановні колеги!
У нашому місті, як кажуть, "спокон віку" заведено, що бухгалтери з "расчётного" відділу (вибачте, не знаю, як це називається українською) періодично приходять до школи контролювати "відпрацювання робочого часу".
Тобто:
  • під час канікул можуть перевірити, чи знаходяться вчителі на роботі (в залежності від того, скільки в кого навантаження);
  • можуть прийти перевірити, чи дійсно проводить учитель свої гуртки, факультативи тощо;
  • можуть перевірити, чи записані заняття/уроки в правій частині журналу ("бо це, кажуть, формальне підтвердження проведення заняття, а значить фінансовий документ")
  • і таке інше...

Звідси є декілька питань:
  • Чи існує така ж система в інших містах/регіонах?
  • Якщо так, то де це прописано?
  • Кажуть, що це прописано у них в інструкції. Але в моїй інструкції цього немає!!! А отже я не маю права допускати на урок сторонніх осіб.
  • Чи має взагалі бухгалтер право контролювати учителя??? Адже для цього є купа людей в управлінні/відділі освіти...
  • Як я можу показувати стороннім особам журнал, в якому присутні персональні дані учнів?!

Вибачте, що відразу багато питань, але таких питань в мене ще більше...

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: W-w-W - Сб, 26.12.2015, 19:05
Rowi Дата: Чт, 21.11.2013, 21:40 | Повідомлення № 16
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 1
Цитата bgd ()
навпаки з бухгалтерією в нас проблем немає, особливо в інформатиків, їм завжди потрібна наша допомога (картридж заправити, комп поремонтувати, ...
Якби бухгалтер сидів у нас у школі, то мабуть, він би й любив інформатика в моїй особі (з тих самих причин, як у Вас).
Але в нашому місті централізована бухгалтерія (одна на всі школи), і розміщається вона в одному будинку з управлінням освіти. Тому їх комп'ютери обслуговують не шкільні інформатики, а хлопець з управління (не знаю, як там його посада називається - чи то сисадмін, чи то технік, чи то інженер з комп'ютерної техніки...).

ОФФТОП: До речі, для управління таку ставку знайшли, а для шкіл...    самі знаєте... (((         Але це інша болюча тема...
KulAlex Дата: Пт, 22.11.2013, 07:59 | Повідомлення № 17
Знаток програмування
Нагороди: 6
Рейтинг: 19
А мені подобається коли мій бухгалтер заходить до мене: дівчина 22 роки зріст 173, 90-60-90))))))))))))

Відредаговано: KulAlex - Пт, 22.11.2013, 08:00
НІКОЛЯ Дата: Пт, 22.11.2013, 19:24 | Повідомлення № 18
Знавець вірусів
Нагороди: 17
Рейтинг: 201
Цитата KulAlex ()
90-60-90
І це тільки Одна голова! B)  Жартую
filnick Дата: Пн, 25.11.2013, 22:56 | Повідомлення № 19
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Цитата Rowi ()
У нашому місті, як кажуть, "спокон віку" заведено, що бухгалтери з "расчётного" відділу (вибачте, не знаю, як це називається українською) періодично приходять до школи контролювати "відпрацювання робочого часу"
Працівник бухгалтерії навчального закладу або відділу освіти може бути включений до складу ревізійної комісії (відповідно шкільної або відділу освіти) на підставі наказу директора школи чи начальника відділу освіти відповідно до Положення про контрольно-ревізійну комісію.
Ревізійна комісія
- здійснює контроль за виконанням кошторису;
- оцінює правильність та доцільність використання коштів;
- аналізує роботу з заявами та скаргами членів профспілки;
- перевіряє стан ведення профспілкового господарства.
Перевірка використання кошторису може включати як перевірку наявності працівника на робочому місці так і облікової документації працівника.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.6 Юридично-правові аспекти » Чи має право бухгалтер контролювати вчителя?
Сторінка 2 з 2«12
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.