Сб, 21.10.2017, 15:09
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

   
зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.6 Юридично-правові аспекти » Заміна факультативів, курсів за вибором
Заміна факультативів, курсів за вибором
Oliver81 Дата: Вт, 14.05.2013, 15:45 | Повідомлення № 1
Я тут недавно...
Повідомлень: 22
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Доброго дня. В мене запитання до експертів. "Шукачі скарбів" - це пропедавтичний курс, тобто курс за вибором.
Факультатив, курс за вибором - це варіативна частина навчального плану. З усіма наслідками. Тобто:
- чіткий перелік факультативних курсів чи предметів;
- наявність затвердженої МОНУ програми;
- запис проведених занять у класному журналі, а не в окремому;
- нарахування заробітної плати, як за години основної спеціальності, відповідно до категорії.

А тепер декілька запитань: як здійснюється оплата праці за проведені уроки з курсу"Шукачі скабрів" в період відсутності тарифікованого на ці години вчителя(вчитель поїхав на курси), чи ставляться заміни іншому вчителю?

Чи здійснюється оплата по таких замінах?

Вчитель знаходився на лікарняному більше 3 місяців, чи потрібно здійснювати перетарифікацію на іншого вчителя, як здійснюється оплата за замінені уроки з даного курсу!!!!
Бухгалтерія каже, що це факультатив і він по заміні неоплачується!!!
Якщо можна чітку відповідь з нормативними і правовими документами і силками на них.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!


Відредаговано: W-w-W - Сб, 26.12.2015, 20:08
NataliyG Дата: Ср, 15.05.2013, 17:43 | Повідомлення № 2
Активний учасник
Повідомлень: 680
Нагороди: 2
Рейтинг: 37
Цитата (Oliver81)
А тепер декілька запитань: як здійснюється оплата праці за проведені уроки
Ключове слово тут урок - не гурток і не факультатив, це урок значить заміна повинна оплачуватися як за звичайний урок тобто погодинно. 
Цитата (Oliver81)
Вчитель знаходився на лікарняному більше 3 місяців
Перетарифікація вчителя здійснюється у період відсутності вчителя  більше як 6м. 
Цитата (Oliver81)
Якщо можна чітку відповідь з нормативними і правовими документами і силками на них.
Про організацію та порядок оплати праці за заміну тимчасово відсутніх учителівЛист МОН № 1/9-770 від 28.11.2008 року http://osvita.ua/legislation/Ser_osv/2397/
Oliver81 Дата: Чт, 16.05.2013, 20:37 | Повідомлення № 3
Я тут недавно...
Повідомлень: 22
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Цитата (Oliver81)
"Шукачі скарбів" - це пропедавтичний курс, тобто курс за вибором. Факультатив, курс за вибором - це варіативна частина навчального плану.
Бухгалтерія вважає, що оскільки це  варіативна складова прирівнює курс за вибором до факультативу! І говорить що за заміну факультативів оплата не здійснюється.
Цитата (NataliyG)
Лист МОН № 1/9-770 від 28.11.2008
Я читав там нічого не сказано про оплату чи заміну курси за вибором чи факультативів, тільки про уроки.

Додано (16.05.2013, 19:37)
---------------------------------------------

Цитата (NataliyG)
Перетарифікація вчителя здійснюється у період відсутності вчителя  більше як 6м.
 Тут ви не праві, відповідно до

Цитата
Якщо заміщення тривало понад два місяці, то оплата праці вчителів провадиться з першого дня заміщення за всі години фактичного педагогічного навантаження в порядку, передбаченому п. 68 Інструкція № 102, тобто за тарифікацією.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.6 Юридично-правові аспекти » Заміна факультативів, курсів за вибором
Сторінка 1 з 11
Пошук:


© Форум інформатиків України, 2007-2017.