Пт, 27.01.2023, 11:03
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

 
зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.6 Юридично-правові аспекти » Звільнення (Що робити, щоб не звільнили)
Звільнення
bukochka2c19 Дата: Нд, 28.04.2013, 22:28 | Повідомлення № 1
Новий користувач
Повідомлень: 10
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
У меня такая проблема. Работаю в училище с сентября 2012 г. учительницей математики и информатики. За кабинет платят, за обслуживание ПК нет, т.к. есть инженер-электрик.
На подгруппы не делятся. А в группах 28-33 чел. В конце года начали на меня жаловаться (именно в конце года!), что нет дисциплины. Да, тяжело и есть неадекватные дети. Украли несколько запчастей, но это отдельная тема. Уже всё на месте. Сейчас такая ситуация. В понедельник зашел ко мне электронщик и увидел, что у меня на уроке сидели на vk, написал директору докладную. Но мне же сказал, что меня не касается. До этого украли 2 раза мышки. Возместила за свой счет, писала докладные, но без толку.
В среду вызывает директор и говорит, что надо со мной распрощаться, что нет дисциплины, что развалила кабинет, грязно. В шоке была. Во-первых, когда пришла работало из 13 компов тока 3, я сделал так, что работают 7 шт.
Уборщицы нет, убирала дежурная группа. Сказали, посмотрят через неделю.
В четверг я принесла секретарю директора 2 заявления: одно, чтоб делили мне уроки на подгруппы, второе - чтоб ввели должность лаборанте, так как в мои обязанности не входит обслуживание ПК и чтоб меня не обвиняли, что дети не на тот сайт зашли.
В пятницу заболела дочка, сейчас на больничном. Сегодня встречаю девочку  работы - ученицу. ооворит, что им сказали, что я уже не работаю и что меня уволили. Мои уроки в пятницу уже заменяли другие учителя. Причем спрашивали детей по полной и ставили 1 б. И говорили, чтоб дети шли жаловаться завучу и директору, что я им знания не давала. Вроде как не выполняю должностные обязанности!
теперь в шоке и не знаю, что делать.


[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!


Відредаговано: W-w-W - Сб, 26.12.2015, 19:09
Jimik Дата: Пн, 08.10.2018, 07:35 | Повідомлення № 16
Тут живе...
Повідомлень: 167
Нагороди: 2
Рейтинг: 59
Піти за доглядом дитини до 6 років. Але там нічого виплачуватись не буде.
ALEKS Дата: Пн, 08.10.2018, 08:10 | Повідомлення № 17
Активний учасник
Повідомлень: 527
Нагороди: 5
Рейтинг: 94
Цитата skif ()
Що можливо придумати.
Взяти відпустку без збереження заробітної плати - можна до 30 днів.
Взяти відпустку в рахунок тарифної - 56 днів. Тільки треба придумати поважну причину типу санаторно-курортне лікування.
skif Дата: Пн, 08.10.2018, 15:17 | Повідомлення № 18
Прописаний назавжди
Повідомлень: 449
Нагороди: 3
Рейтинг: 64
Цитата Jimik ()
Піти за доглядом дитини до 6 років. Але там нічого виплачуватись не буде.
мають бути для цього медичні підстави, таке виробляти не буду. Схоже, що варіантів не має.
ilona_15 Дата: Пн, 08.10.2018, 19:32 | Повідомлення № 19
Перспективна вчителька
Повідомлень: 179
Нагороди: 3
Рейтинг: 48
Цитата skif ()
мають бути для цього медичні підстави
Можна домовитися з педіатром і підстави "знайдуться".
Bandalak Дата: Вт, 09.10.2018, 08:23 | Повідомлення № 20
Лідер форуму
Повідомлень: 6403
Нагороди: 45
Рейтинг: 291
У лісі всі звірі готувалися до призову в Армію. Ведмідь Мішка дуже боявся Армії і хотів закосити. Нічого розумнішого не придумав, як відрізати собі яйця. У такому стані пішов на призивну комісію.
В результаті всіх звірів взяли до Армії, а Мішку не взяли! Йому видали білий білет, у якому було написано "Не годен до служби через чітко виражене плоскостопія"!!!
B)
Pentiume Дата: Вт, 16.10.2018, 20:14 | Повідомлення № 21
Тут живе...
Повідомлень: 198
Нагороди: 2
Рейтинг: 33
Є таке поняття у новому законі про освіту як "творча відпустка " можна її взяти .
Яка підстава для отримання творчої відпустки і чи можна її отримати з листопада цього року?
У новому законі “Про освіту” вчителям надається право взяти творчу відпустку “строком до одного року не більше одного разу на 10 років із зарахуванням до стажу роботи” (Стаття 54).
Тобто закон дав таке право, але все, що стосується регулювання цієї відпустки, здійснюється Кодексом закону про працю та законом про відпустки.
Далі беремо Кодекс законів про працю — основний документ, який регулює це питання.
У Кодексі законів про працю про творчу відпустку йдеться у Статті 77.
“Творча відпустка надається працівникам для закінчення дисертаційних робіт, написання підручників та в інших випадках, передбачених законодавством.
Тривалість, порядок, умови надання та оплати творчих відпусток установлюються Кабінетом Міністрів України”.
Закон “Про відпустки” дає таке саме визначення того, що таке “творча відпустка” (Стаття 16). І так само дається посилання на Постанову Кабміну, яка має це питання регулювати.
Та сама постанова – це Постанова Кабміну 1998 року №45 “Про затвердження умов, тривалості, порядку надання та оплати творчих відпусток”.
У постанові сказано таке: “Творчі   відпустки   надаються   працівникам  підприємств, установ та організацій незалежно від форм  власності  за  основним місцем  їх  роботи для закінчення дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата або доктора наук,  для написання  підручника,  а також монографії, довідника тощо (далі –наукова праця)”.
З тексту цієї ж постанови:
“Творча відпустка  для  написання  підручника  чи  наукової праці  тривалістю  до  трьох  місяців  надається працівнику,  який успішно поєднує основну діяльність із творчою роботою.  Ця  творча відпустка  надається  на  підставі  заяви  працівника  та  довідки видавництва про включення підручника чи наукової  праці  до  плану випуску видань на поточний рік.
Якщо підручник  чи  наукова  праця   створюється   авторським колективом,  творча відпустка надається  одному з його членів за письмовою заявою, підписаною всіма членами авторського колективу”.
“На  час  творчих  відпусток  за  працівниками зберігається місце роботи  (посада)  та заробітна  плата.  Порядок  обчислення середньої заробітної плати визначається згідно із законодавством”.
Тобто наразі закон надав право такої творчої відпустки терміном до 1 року, але механізму реалізації наразі немає. Постанова №45 встановлює умови та порядок такої відпустки, якщо вона має тривалість до 3 місяців. Але нічого не говорить про однорічну відпустку. Тож перш ніж її просити чи надавати, потрібно дочекатися виписаних механізмів реалізації цього права.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.6 Юридично-правові аспекти » Звільнення (Що робити, щоб не звільнили)
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:


© Форум інформатиків України, 2007-2023.