Чт, 24.08.2017, 07:54
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.6 Юридично-правові аспекти » Звільнення (Що робити, щоб не звільнили)
Звільнення
bukochka2c19 Дата: Нд, 28.04.2013, 23:28 | Повідомлення № 1
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
У меня такая проблема. Работаю в училище с сентября 2012 г. учительницей математики и информатики. За кабинет платят, за обслуживание ПК нет, т.к. есть инженер-электрик.
На подгруппы не делятся. А в группах 28-33 чел. В конце года начали на меня жаловаться (именно в конце года!), что нет дисциплины. Да, тяжело и есть неадекватные дети. Украли несколько запчастей, но это отдельная тема. Уже всё на месте. Сейчас такая ситуация. В понедельник зашел ко мне электронщик и увидел, что у меня на уроке сидели на vk, написал директору докладную. Но мне же сказал, что меня не касается. До этого украли 2 раза мышки. Возместила за свой счет, писала докладные, но без толку.
В среду вызывает директор и говорит, что надо со мной распрощаться, что нет дисциплины, что развалила кабинет, грязно. В шоке была. Во-первых, когда пришла работало из 13 компов тока 3, я сделал так, что работают 7 шт.
Уборщицы нет, убирала дежурная группа. Сказали, посмотрят через неделю.
В четверг я принесла секретарю директора 2 заявления: одно, чтоб делили мне уроки на подгруппы, второе - чтоб ввели должность лаборанте, так как в мои обязанности не входит обслуживание ПК и чтоб меня не обвиняли, что дети не на тот сайт зашли.
В пятницу заболела дочка, сейчас на больничном. Сегодня встречаю девочку  работы - ученицу. ооворит, что им сказали, что я уже не работаю и что меня уволили. Мои уроки в пятницу уже заменяли другие учителя. Причем спрашивали детей по полной и ставили 1 б. И говорили, чтоб дети шли жаловаться завучу и директору, что я им знания не давала. Вроде как не выполняю должностные обязанности!
теперь в шоке и не знаю, что делать.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: W-w-W - Сб, 26.12.2015, 20:09
swetikccc Дата: Пн, 29.04.2013, 10:28 | Повідомлення № 2
Ветеран спілкування
Нагороди: 23
Рейтинг: 336
Як могли звільнити людину яка на лікарняному? 
;)

Відредаговано: swetikccc - Пн, 29.04.2013, 21:33
Ktara Дата: Пн, 29.04.2013, 10:40 | Повідомлення № 3
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
После прочтения вопросов больше чем ответов. Кроме уже заданных вопросов. Вы единственный информатик? Если да. то кто вас мог заменять как информатика? Заменять должен тоже информатик. 
А в принципе стандартная ситуация. рассчитанная  просто на создание условий, чтоб человек уволился самостоятельно по 38 статье :)
Возьмите свою должностную инструкцию (обязана быть у каждого) и посмотрите что у вас там записано, и не требуют ли с вас работы. К тому же на этой инструкции должна стоять ваша подпись. А если нет инструкции, нет подписи, то это прямое нарушение со стороны училища. Так что есть куча нормативных документов, в которых есть информация о том, что вы должны делать и чего не должны делать
bukochka2c19 Дата: Пн, 29.04.2013, 19:51 | Повідомлення № 4
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Я в сентябре еще писала и говорила 100 раз, что не работают ПК. Электронщик сказал - нужны запчасти. Директор - нет денег.
Мои урок заменяет этот же электронщик. Он вел до меня информатику, а тперь ведет только информационные технологии.
На работу мне 7 мая, вот и глянем, что они запоют. Только что встретила коллегу. Она за моё увольнение первый раз слышала.
Просто все накинулись, что сил не хватает моральных. Спасибо, что откликнулись и за ответы и советы!
vinohodov Дата: Пн, 29.04.2013, 21:44 | Повідомлення № 5
Прописаний назавжди
Нагороди: 1
Рейтинг: 29
Если так грузят, то мне кажется лучше уйти. Если хотят уволить, то все равно доведут до такого состояния, что сами напишите заявление. Как по мне так нервы дороже.
volevikt Дата: Вт, 30.04.2013, 00:01 | Повідомлення № 6
Перспективна вчителька
Нагороди: 24
Рейтинг: 182
Досить складно щось порадити.
Найкращий вихід із ситуації - змінити місце роботи, якщо це можливо. Якщо ж ні - спробуйте налагодити відносини з адміністрацією: спокійно поговорити і спільно знайти вирішення проблеми. Можливо, Вам вдасться переконати свого директора у своїй правоті і він піде Вам на зустріч.
Виклик різних комісій +скарги в прокуратуру (як радили інші учасники форуму) лише загострить конфлікт з адміністрацією, яка "потурбується" про створення умов, в яких взагалі неможливо буде працювати.
Я двічі була в подібних ситуаціях і знаю, як це важко.
Хочу Вам побажати терпіння, виваженості та мудрості.
gvmir Дата: Вт, 30.04.2013, 05:54 | Повідомлення № 7
Часто заходить...
Нагороди: 1
Рейтинг: 6
Цитата (volevikt)
Виклик різних комісій +скарги в прокуратуру (як радили інші учасники форуму) лише загострить конфлікт з адміністрацією, яка "потурбується" про створення умов, в яких взагалі неможливо буде працювати.
Така ситуація є типовою, коли людину просто "плавлять", для цього у адміністрації дуже багато важелів. Тут невільно згадуєш казку  "Буратіно" зі славнозвісною "країною дурнів".

А звільнити не мають права, коли працівник на лікарняному. Навіть у випадку погано засвоєних  знань учнями теж не все так просто, вони вас лякають та створюють несприятливу атмосферу. Навіть, якщо звільнили, то при оскарженні в суді за безпідставне звільнення вони ще й відповідатимуть, не бійтеся себе захищати, головне, щоб докуентація була в порядку, спокійно і без емоцій, все устаткується.

Щодо прибиранні, так по нормам СЕС в КІКТ щонайменше один раз на день має бути вологе прибирання. Хто його робить - технічні працівники. А на 7 ПК 28 - 33 учні, то яку ж дисципліну у КІКТ в такому випадку можна втримати, тим паче, що наразі до училища йдуть діти не з самим високим рівнем навчальних досягнень, а так і поведінки.
swetikccc Дата: Вт, 30.04.2013, 11:12 | Повідомлення № 8
Ветеран спілкування
На уроці розібрали компи і стягнули запчастини.
На уроці вкрали мишки.
На уроці відвідували сумнівні сайти.

Це факти

Конфлікт з колегою(можливо винний колега, який створив відповідні умови)
Можливо  тут причина?

Цитата (gvmir)
не бійтеся себе захищати, головне, щоб докуентація була в порядку, спокійно і без емоцій, все устаткується.
ось головне

а з дітьми потрібно якось знаходити спільну мову
Правда я неможу навіть уявити Вашу ситуацію

Відредаговано: swetikccc - Вт, 30.04.2013, 11:13
PTetyana Дата: Вт, 30.04.2013, 12:38 | Повідомлення № 9
Прописаний назавжди
Нагороди: 3
Рейтинг: 40
Однозначно нормально працювати в такій ситуації не дадуть. Якщо правуватися - то лише для "морального задоволення", виграти і розрахуватися.
Цитата (swetikccc)
а з дітьми потрібно якось знаходити спільну мову Правда я неможу навіть уявити Вашу ситуацію
Я таку ситуацію добре уявляю - тільки з дітьми, з адміністрацією маю добрі стосункм. У нас також є різні учні (яких не можна вигнати зі школи і вони про це знають), з диципліною на уроках інформатики часто важко. Учні чомусь вважають, що вчитель зобов'язаний забезпечити їм вільний доступ в контакти, не заважати грати ігри, часом дати щось подрукувати на оцінку і все. 
Як правило весь вересень іде на втовкмачування правил поведінки у кабінеті та сприйняття вимог вчителя щодо навчання. Вміння працювати з класом, як правило приходить з роками, тому моя порада - спробуйте знайти роботу в школі (там контингент дітей трохи інший), хоч кілька уроків, попрацюйте 2-3 роки, стане легше.
Звичайно, учні (студенти) спочатку навчання перевіряють вчителя, шукають його так звані "межі витривалості", а встановити їх можете лише ви (на жаль ніяка адаміністрація кардинально тут не допоможе, хіба налякає).
NataliyG Дата: Вт, 30.04.2013, 18:54 | Повідомлення № 10
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 37
Цитата (volevikt)
Виклик різних комісій +скарги в прокуратуру (як радили інші учасники форуму
У мене є інший досвід. Я трохи по іншу сторону барикади бо працюю заучем. У моєму районі в сусідній школі був схожий досвід вчительку звільнили - вона була на лікарняному, викладає християнську етику. Вчителька пішла до суду, адміністрація пробувала використати різні факти (я добре знайома з адміністрацією цієї школи і викладаю інформацію з точки зору якраз адміністрації). Використовували навіть те, що на уроках принижувалися діти які відвідують не православну а католицьку церкву, бо дійсно були такі звернення від батьків. Тим не менше суд визнав директора неправим і поновив вчительку на роботі. 
Цитата (bukochka2c19)
теперь в шоке и не знаю, что делать.
Суд тривав біля 2 років! А ви до цього готові?
swetikccc Дата: Вт, 30.04.2013, 21:51 | Повідомлення № 11
Ветеран спілкування
Цитата (NataliyG)
Я трохи по іншу сторону барикади бо працюю заучем.
Барикад чого?
З чого ці барикади, з душ дітей? ;) :'(
Цитата (NataliyG)
Тим не менше суд визнав директора неправим і поновив вчительку на роботі.
 Суд по закону, а от дирекція з за 'угла' ніж в спину, коли людина на лікарняному.
Цитата (NataliyG)
викладає християнську етику.
Викладання основ християнської етики здійснюється на факультативних засадах за наявності відповідного бажання та волевиявлення батьків. Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 20.02.2002 р. № 128 та листа заступника Міністра освіти і науки від 18.08.2005 р. № 1/9-436 для запровадження такого викладання у міській місцевості необхідно 8 бажаючих учнів, а у сільській місцевості – 4 учні.

Дітей що заганяли туди?
Цитата (NataliyG)
бо дійсно були такі звернення від батьків
Погані мабуть батьки, бо це потрібно було зразу прикрити

Факт
До революції , директор гімназії і інспектор(зауч) мали змогу викладати предмет в одному класі на безоплатній основі.
Бо повинні були слідкувати за станом викладання в навчальному закладі.))))

Відредаговано: НІКОЛЯ - Ср, 01.05.2013, 11:13
NataliyG Дата: Чт, 02.05.2013, 18:08 | Повідомлення № 12
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 37
Цитата (swetikccc)
З чого ці барикади, з душ дітей?
Нічого погано не хотіла сказати, просто поділитися досвідом де суд виграла вчителька і її поновили на роботі.
mouse Дата: Сб, 04.05.2013, 10:53 | Повідомлення № 13
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Звичайно, що свої права потрібно відстоювати. Якщо Ви вважаєте себе такою, що все виконує як вчитель, а адміністрація навмисло хоче вас здихатись, боріться за своє місце ( при умові, що в колективі маєте підтримку). Дійсно, це може затягтися на рік чи більше. Начитайтесь статей з трудового законодавства, або зверніться до адвоката за порадами.  Потрібно критично подивитись на свою роботу. Звільнити не так просто. А можливо, краще знайте ліпше місце роботи, де будуть чудові стосунки з адміністацією та учнями. Не пропадайте з форуму. І нічого і ніколи не підписуйте на гарячу руку. Це просто порада. А то ми всі такі буваємо, а потім жаліємось.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.6 Юридично-правові аспекти » Звільнення (Що робити, щоб не звільнили)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.