Сб, 03.12.2016, 19:43
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво
Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер

Сторінка 9 з 9«12789
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.6 Юридично-правові аспекти » Інженер-електронік (введення посади 1.09.2012)
Інженер-електронік
vasl Дата: Пт, 24.02.2012, 21:46 | Повідомлення № 1
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
В кого, яка інформація з цього приводу?
Яка буде ставка на цю посаду? ( при умовіі її введення)
Що в входить в перелік обовязків цієї посади?
якщо її нададуть вчителю інформатики, чи буде з неї доплачуватись відсотки за вислугу років як педпрацівників чи тільки за ті години, які в нього залишуться?
Питань, багато, де шукати віповідь на всі запитання не знаю, допоможіть в цьому розібратись, ( в мене є 90 відсоткова гарантія що її все таки введуть в нашій школі)
Якщо перейду на цю посаду то залишуть тільки 9 годин, кажуть що посада адміністративна і більше як на 1,5 ставки не дозволять ( 1 ставка Інженер-електронік + 0,5 як вчитель інформатики)

http://osvita.ua/legislation/Ser_osv/12914
http://doc.osvita.ua/doc/files/news/129/12914/1_Dod_1205.doc

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: W-w-W - Сб, 26.12.2015, 19:02
volevikt Дата: Чт, 23.06.2016, 15:46 | Повідомлення № 121
Перспективна вчителька
Нагороди: 23
Рейтинг: 160
Ви можете прикріпити до повідомлення (в архіві) свою посадову інструкцію?
З нового навчального року у нас в школі ймовірно (70%) введуть цю посаду.
Хотілося б ознайомитися, з чим матимемо справу.)

Як вчитель інформатики, виконую в школі додаткову безкоштовну роботу: щороку реєструю всіх випускників на ЗНО, формую та відправляю документи по вибору підручників, адмініструю шкільний сайт, іноді консультую колег. Впевнена, що багато хто з форумчан теж виконує подібну роботу безкоштовно.

На жаль, якщо адміністрація вирішила, що вона не вміє і не хоче вникати в Курс-школа, то логічно, що цю роботу буде переадресовано тому, хто це зможе зробити. У даному випадку, переадресували Вам.
Знаю дуже багатьох вчителів інформатики, які роками ведуть цей Курс. (хоча в посадовій інструкції вчителя цього теж немає).
Пилипчук_О_П Дата: Чт, 23.06.2016, 16:00 | Повідомлення № 122
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 161
Цитата volevikt ()
щороку реєструю всіх випускників на ЗНО, формую та відправляю документи по вибору підручників, адмініструю шкільний сайт, іноді консультую колег.

Теж у тій чи іншій мірі доводиться цим займатись, але при цьому часто акцентую, що роблю це на громадських засадах, тому цим можна користуватись, але на це не можна розраховувати. Той, хто звертається по таку "допомогу" повинен розуміти, що це - за межами правового поля і за результат я не відповідаю.
volevikt Дата: Чт, 23.06.2016, 16:52 | Повідомлення № 123
Перспективна вчителька
Цитата Пилипчук_О_П ()
Той, хто звертається по таку "допомогу" повинен розуміти, що це - за межами правового поля і за результат я не відповідаю.

В нас видається наказ по школі, де прописують відповідальними адміністрацію і мене (наприклад, по вибору підручників).
znz63 Дата: Чт, 23.06.2016, 17:12 | Повідомлення № 124
Новий користувач
Цитата volevikt ()
Ви можете прикріпити до повідомлення (в архіві) свою посадову інструкцію?
На жаль немає електронного варіанту, дивилася по зразкам які є у відкритому доступі, так у мене така ж сама, за винятком пункту обслуговування сайту. Як приклад:

Цитата volevikt ()
Як вчитель інформатики, виконую в школі додаткову безкоштовну роботу: щороку реєструю всіх випускників на ЗНО, формую та відправляю документи по вибору підручників, адмініструю шкільний сайт, іноді консультую колег. Впевнена, що багато хто з форумчан теж виконує подібну роботу безкоштовно.
До реєстрації ЗНО я так розумію залучають усіх хто поряд буде на той момент ;) . А от з підручниками то обов'язок бібліотекаря, нехай вчиться, їй за це платять, поставте її перед фактом, щоб вона виконувала свою роботу, як максимум з вашої сторони, так то допомога спочатку. Щодо сайту, ну тут не викрутитися, як і з консультаціями.
Цитата volevikt ()
На жаль, якщо адміністрація вирішила, що вона не вміє і не хоче вникати в Курс-школа, то логічно, що цю роботу буде переадресовано тому, хто це зможе зробити. У даному випадку, переадресували Вам.
А от і питання, а хто зможе? Сумніваюся що інженер сам може заповнювати такі дані, як максимум сидіти поряд та допомагати. Наприклад для мене назви звітів як то "ЗНЗ-1, 77-РВК и 83-РВК." нічого не значать, і щось мені підказує що для ІТРовця це нормально, мене вчили як вирішувати проблеми з комп'ютерами, а не як правильно писати звіти чи заповнювати таблиці з даними людей, думаю що і з правописом у мене зараз проблеми, вже і не пам'ятаю коли останній раз ручку брала, чи друкувала без авто перевірки, виходить що при помилках якихось, до мене ніяких претензій потім не може бути по факту.

Відредаговано: znz63 - Чт, 23.06.2016, 17:14
volevikt Дата: Чт, 23.06.2016, 18:14 | Повідомлення № 125
Перспективна вчителька
Цитата znz63 ()
До реєстрації ЗНО я так розумію залучають усіх хто поряд буде на той момент.

Ні, не всіх. Лише дуже відповідальних працівників. Той, хто реєстрував і складав пакет з усіма документами для відправки, мене зрозуміє.

Цитата znz63 ()
А от з підручниками то обов'язок бібліотекаря, нехай вчиться, їй за це платять, поставте її перед фактом, щоб вона виконувала свою роботу

Мені не важко раз у рік допомогти людині, у якої немає ні прінтера, ні сканера. А вносити на дані на репозитарій вона вміє.)

Якщо Ви так активно захищаєте свої права на форумі, то що Вам заважає захистити їх на своєму робочому місці?
Спробуйте навести свої аргументи адміністрації. Можливо, прислухаються.
Удачі Вам!
znz63 Дата: Чт, 23.06.2016, 18:55 | Повідомлення № 126
Новий користувач
Я мала на увазі що у поміч збирають усіх кто під руку потрапить, там роботи вистачає, а пакет то жах, кожну строку перевіряти по 10 разів, ще і школярі котрі забувають усе, потім по 4 рази перереєструються

Цитата
Мені не важко раз у рік допомогти людині, у якої немає ні прінтера, ні сканера. А вносити на дані на репозитарій вона вміє.)

Може це мені не пощастило, але з такого все і починається, зрештою прийшлося відмовлятися від постійної "допомоги", і ось тут виявилося що я така "погана", як тут вже було "мені ж не важко" і т.п., а так, я просто звикла що якщо моє, то я роблю сама, не розумію людей котрі йдуть на роботу не маючи навичок по темі, чи саме пройде, чи хтось зробе, ще зі школи пам'ятаю що старше покоління все по комп'ютерам "скидувало" на школярів, тепер до школярів додалися інформатики і інженери.
Тут мені більше цікаво послухати колег, та і сам діалог, не буде зайвим послухати різні думки. Бо прочитавши тут і по іншим форумам інформацію, зробила висновок, що по спеціальності досі немає навіть конкретних списків обов'язків, все настільки розмито, ледве від принесення кави і до розробки ПЗ.
Дякую, вам також.
а по темі будемо щось думати, а то так незабаром і розетки скажуть лагодити

Відредаговано: znz63 - Чт, 23.06.2016, 19:01
Ktara Дата: Чт, 23.06.2016, 19:27 | Повідомлення № 127
Перспективна вчителька
Нагороди: 29
Рейтинг: 212
У нас есть такая должность и человек на этой должности. выполняет обязанности лаборанта. За все остальное - настройка. ремонт. установка ПО. решение проблем. размещение информации на сайте - отдельный человек, зарплату которому выбила я, и я же аргументировала почему он нам надо :)
Репозитарий - это на мне :)
курс Щкола - в этом мы не участвуем
ЗНО и все пакеты документов - не мое
Мое - это все. что связано с ИКТ :) курс Школа хотели внедрить, но я нашла аргументацию почему мы этого делать не будем :) Пока что не будем.
gu2in Дата: Чт, 23.06.2016, 19:34 | Повідомлення № 128
Досвідчений учасник
Нагороди: 7
Рейтинг: 189
Пані Надія, усі вчителі інформатики були в такій ситуації як у Вас, можете не сумніватись. Вихід із неї кожен шукав по своєму, про що тут згадується користувачами.
З свого досвіду:
Офіційної інструкції інженера-електроніка для шкіл НЕМАЄ! Є зразки, які рекомендують, а правильніше - читаємо Положення про розробку інструкцій з ОП-ДНАОП 0.00-4.15-98 і розробляємо її самостійно згідно рекомендацій. Ось тут ви можете самостійно вписати межі своїх повноважень. Головне, щоб цю інстукцію потім затвердила адміністрація.  ;)

За своє життя багато допомагав і з досвідом зрозумів

Були в мене і відмова від виконання робіт, які не входять в мої обов'язки, і вимагання нормативних положень, чому я повинен це робити, і Трудовий кодекс читав і Статут школи. Домовлявся виконувати роботу за відгули, за 10 років назбирав на ~180 днів, які так і не відгуляв. За деяку роботу вимагав гроші чи премію. Колись прийшов новий директор, якому нічого не доходило - то прийшлось "покласти" усю мережу школи і її особистий комп'ютер, а потім 3 дні ходив "справляв", доки їм не дішло, що не можна так.
Взаємовідносини з людьми це як танець - щось залежить від вас, щось від іншої людини. Шукайте свій варіант. Розумна людина завжди піде Вам на зустріч, з дураками прийдеться "танцювати". Головне в цих "іграх" залишитися людиною і не йти на компроміси зі своєю совістю.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.6 Юридично-правові аспекти » Інженер-електронік (введення посади 1.09.2012)
Сторінка 9 з 9«12789
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2016.