Чт, 17.08.2017, 02:48
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 8 з 9«126789»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.6 Юридично-правові аспекти » Інженер-електронік (введення посади 1.09.2012)
Інженер-електронік
vasl Дата: Пт, 24.02.2012, 22:46 | Повідомлення № 1
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
В кого, яка інформація з цього приводу?
Яка буде ставка на цю посаду? ( при умовіі її введення)
Що в входить в перелік обовязків цієї посади?
якщо її нададуть вчителю інформатики, чи буде з неї доплачуватись відсотки за вислугу років як педпрацівників чи тільки за ті години, які в нього залишуться?
Питань, багато, де шукати віповідь на всі запитання не знаю, допоможіть в цьому розібратись, ( в мене є 90 відсоткова гарантія що її все таки введуть в нашій школі)
Якщо перейду на цю посаду то залишуть тільки 9 годин, кажуть що посада адміністративна і більше як на 1,5 ставки не дозволять ( 1 ставка Інженер-електронік + 0,5 як вчитель інформатики)

http://osvita.ua/legislation/Ser_osv/12914
http://doc.osvita.ua/doc/files/news/129/12914/1_Dod_1205.doc

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: W-w-W - Сб, 26.12.2015, 20:02
enjen Дата: Чт, 14.04.2016, 14:45 | Повідомлення № 106
Новий користувач
Добрый день, еще вот вопрос возник, а имеет ли какое-либо отношение, инженер-электроник к учебному ПО(программы тестирования, контроля
компьютеров учащихся, методические и обучающие программы и т.п.), или должен отвечать только за основные(ОС, драйвера, архиваторы,
плееры/кодеки, оффисный пакет)?

Відредаговано: enjen - Чт, 14.04.2016, 14:46
Ktara Дата: Чт, 14.04.2016, 14:54 | Повідомлення № 107
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 275
Цитата enjen ()
Добрый день, еще вот вопрос возник, а имеет ли какое-либо отношение, инженер-электроник к учебному ПО(программы тестирования, контролякомпьютеров учащихся, методические и обучающие программы и т.п.), или должен отвечать только за основные(ОС, драйвера, архиваторы,
плееры/кодеки, оффисный пакет)?
Что вы имеете в виду? Драйвера ставите, а тестовую программу нет?
Ну насколько мне известно, то, все ПО и не только в кабинете информатики :)
enjen Дата: Чт, 14.04.2016, 15:51 | Повідомлення № 108
Новий користувач
Цитата Ktara ()
Что вы имеете в виду? Драйвера ставите, а тестовую программу нет?Ну насколько мне известно, то, все ПО и не только в кабинете информатики :)
С этими програмками часто проблемы выплывают, мне вот просто интересно стало, их установка-настройка относится к инженеру или к учителю информатики, если на то пошло, то ведь никто не скажет идти ставить оборудование и реактивы в лабораторию химии?
Ktara Дата: Чт, 14.04.2016, 20:54 | Повідомлення № 109
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 275
Цитата enjen ()
С этими програмками часто проблемы выплывают, мне вот просто интересно стало, их установка-настройка относится к инженеру или к учителю информатики, если на то пошло, то ведь никто не скажет идти ставить оборудование и реактивы в лабораторию химии?
А если ставится не в кабинете информатики? То должен бегать учитель информатики? :) забавно :)
У нас полностью все ПО (лицензия и свободное) устанавливает именно один человек. У него же и права администартора на всех компах. Больше в его настройки никто не лезет. Если учителя информатики не устраивает какая-либо настройка (например сильно урезали права учеников), то вносятся коррективы. Тоже стоит тестирующая программа - проблем при установке и эксплуатации нет. Все остальные программы тоже не создают проблем. Настроили все еще в прошлом году. Все работает. Не вижу проблем. Не каждый же день все компы переустанавливать. Зато когда больше ни у кого нет админ прав, то и проблем меньше. И никто не рвет на части учителя информатики (а раньше такое практиковалось - что плюнь на свои укроки. потому что вон там надо что-то установить)
znz63 Дата: Чт, 23.06.2016, 11:27 | Повідомлення № 110
Новий користувач
Добрий день усім, виникло питання з програмою "Курс: Школа", ознайомившись з обов'язками інженера електроніка, не знайшла пункту щодо роботи з програмами такого класу.
Системне та учнівське ПО, мережеві питання, встановлення нового обладнання та ремонти, допомога та консультування по роботі з цим усім, це все зрозуміло, а от ведення баз якось не укладається з посадовою, починаючи навіть з питання конфіденційності, хіба інженер має право обробляти таку інформацію?
З тих нормативних документів які знайшла, зрозуміла так, що цим повинні займатися зам. директора, якщо на те пішло, я навіть не розбираюся у більшості пунктів що там прописані, а окрім заповнення бази, там ще і необхідно відправляти різні звіти, це ж так і до ведення кореспонденції школи недалеко, не хотілося б з інженера у секретарку перетворитися, та і це ж буде набагато більше часу займати, матеріалів там судячи з того що я бачила, дуже багато.
Питання у чому:  що з цим робити, на що опиратися якщо захочуть покласти на мене ці обов'язки, цікаво почути коментарі від колег, щодо цього питання, сама на 99% впевнена що таку відповідальність не можуть покласти на ІТР-овця(судячи з усього він на рівні слюсаря та двірника, не можу собі уявити щоб їм доручили таке).

Відредаговано: znz63 - Чт, 23.06.2016, 11:32
Пилипчук_О_П Дата: Чт, 23.06.2016, 11:44 | Повідомлення № 111
Ветеран спілкування
Нагороди: 27
Рейтинг: 294
У нас немає інженера-електроніка, лаборанта (невелика сільська школа), але я надаю лише технічну допомогу: оновлення версії, розібратися з користуванням, підтримка в "екстремальні" моменти. А основну роботу з наповнення виконують люди з адміністративної ланки.
znz63 Дата: Чт, 23.06.2016, 13:31 | Повідомлення № 112
Новий користувач
Дякую, щодо технічних питань, то я розумію що це по праву на мені, від цього і не думала відмовлятись. Я просто як побачила у картинках кількість даних які туди заносяться, так трохи панікувати почала, там не один вечір треба сидіти, а потім і ще не один, бо данні міняюся, та ще і звіти, а при такій мізерній зарплатні, зовсім нема бажання там спину гнути. Більш того і по основним обов'язкам роботи вистачає, рівень комп'ютерної неграмотності просто вражає, і головне у всіх є по пачці сертифікатів різних, а знань - як у п'ятикласника, половину робочого часу займає біготня з підключенням кабелів, та консультуванням по офісному пакету, я себе вже більше вчителем почуваю ;)
mul44 Дата: Чт, 23.06.2016, 14:37 | Повідомлення № 113
Наполегливий учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 43
Я думаю что так в большинстве школ: сертификатов пачками, а как в армии: чем больше в нашей армии дубов тем крепче наша армия, а по-поводу курса школы, у нас районе (и городе тоже) эту великую миссию возложили на инженеров, иногда и на информатиков, ну там же кнопочки и там же компьютер, кто как не "вы"? Ведь мы же дубы, а вы умеете... По-этому все в данном случае индивидуально, если один раз внести то потом много времени не требуется: отчеты в начале учебного года, и дети довносить, и все
swetikccc Дата: Чт, 23.06.2016, 14:52 | Повідомлення № 114
Ветеран спілкування
Нагороди: 23
Рейтинг: 336
Цитата znz63 ()
Більш того і по основним обов'язкам роботи вистачає, рівень комп'ютерної неграмотності просто вражає, і головне у всіх є по пачці сертифікатів різних, а знань - як у п'ятикласника, половину робочого часу займає біготня з підключенням кабелів, та консультуванням по офісному пакету, я себе вже більше вчителем почуваю
А чому Ви вирішилщ, що цеваш обов'язок?
Якраз Курс скоріше до обов'язків.
znz63 Дата: Чт, 23.06.2016, 15:19 | Повідомлення № 115
Новий користувач
Цитата mul44 ()
Ведь мы же дубы, а вы умеете... По-этому все в данном случае индивидуально,
если один раз внести то потом много времени не требуется: отчеты в
начале учебного года, и дети довносить, и все
Як це все може робити інженер? По посадовій я так розумію що потрібна людина з дипломом системного адміністратора, але він не буде нічого розуміти в шкільних документах, не по цій темі він вчився, потрібно ж розуміти що ти туди записуєш.
До речі щодо " а вы умеете...", я і борщ вмію варити, але ж я не повинна його варти на роботі? Тут тоді недалеко до того, щоб інженер і кондиціонери з чайниками ремонтував, "бо вміє".
Цитата swetikccc ()
Технічні питання - так, а заповнення так це все звітність, яке відношення має інженер до списків класів чи працівників школи, звідкіля у нього будуть необхідні знання для формування звітів і заповнення бази? Це ж теж саме, що у фізкультурника вимагати знань з обслуговування комп'ютерів...не його парафія.
Пилипчук_О_П Дата: Чт, 23.06.2016, 15:32 | Повідомлення № 116
Ветеран спілкування
Нагороди: 27
Рейтинг: 294
Цитата swetikccc ()

В обов'язках інженера-електроніка?
Цитата znz63 ()
Дякую, щодо технічних питань, то я розумію що це по праву на мені, від цього і не думала відмовлятись.

Треба уважно дивитись, як сформульовані накази. Як на мене, формулювання "відповідальний за впровадження" не включає роботу щодо введення даних і подальшої роботи з системою.
swetikccc Дата: Чт, 23.06.2016, 15:44 | Повідомлення № 117
Ветеран спілкування
Цитата Пилипчук_О_П ()
В обов'язках інженера-електроніка?
Якщо занесли ворди то чому і не курс. B)
znz63 Дата: Чт, 23.06.2016, 15:44 | Повідомлення № 118
Новий користувач
Цитата Пилипчук_О_П ()
Треба уважно дивитись, як сформульовані накази. Як на мене, формулювання "відповідальний за впровадження" не включає роботу щодо введення даних і подальшої роботи з системою.
В мене по документам він ніде не фігурує, так розумію що все ПЗ у школі на інженері, але тільки обслуговування, як то встановлювання, налагодження, при необхідності розмова з службою підтримки. Як то наприклад ПЗ для інтерактивних дошок, я повинна його налагодити, але не повинна вміти з ним працювати, так це розумію.
swetikccc Дата: Чт, 23.06.2016, 15:53 | Повідомлення № 119
Ветеран спілкування
Цитата znz63 ()
Як то наприклад ПЗ для інтерактивних дошок, я повинна його налагодити, але не повинна вміти з ним працювати, так це розумію.
Як наприклад, налагодити двигун, не запустивши його?
Вміти повинні, а от вчити ні?
znz63 Дата: Чт, 23.06.2016, 16:09 | Повідомлення № 120
Новий користувач
Цитата swetikccc ()
Як наприклад, налагодити двигун, не запустивши його?Вміти повинні, а от вчити ні?
Є межа налагодження, можна замінити мастило та модульні частини, але на певному етапі прийдеться везти у СТО.
Наприклад я вмію встановлювати офісний пакет, але я не повинна знати весь його функціонал, моє завдання - встановлення, а працювати у ньому повинен користувач. Судячи з ваших слів, то інженер і програмувати повинен, і пайкою займатися, і вчити дітей(учнівське ПО встановлює), дуже багато ви хочете від такої спеціальності.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.6 Юридично-правові аспекти » Інженер-електронік (введення посади 1.09.2012)
Сторінка 8 з 9«126789»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.