Сб, 19.08.2017, 06:25
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 7 з 9«1256789»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.6 Юридично-правові аспекти » Інженер-електронік (введення посади 1.09.2012)
Інженер-електронік
vasl Дата: Пт, 24.02.2012, 22:46 | Повідомлення № 1
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
В кого, яка інформація з цього приводу?
Яка буде ставка на цю посаду? ( при умовіі її введення)
Що в входить в перелік обовязків цієї посади?
якщо її нададуть вчителю інформатики, чи буде з неї доплачуватись відсотки за вислугу років як педпрацівників чи тільки за ті години, які в нього залишуться?
Питань, багато, де шукати віповідь на всі запитання не знаю, допоможіть в цьому розібратись, ( в мене є 90 відсоткова гарантія що її все таки введуть в нашій школі)
Якщо перейду на цю посаду то залишуть тільки 9 годин, кажуть що посада адміністративна і більше як на 1,5 ставки не дозволять ( 1 ставка Інженер-електронік + 0,5 як вчитель інформатики)

http://osvita.ua/legislation/Ser_osv/12914
http://doc.osvita.ua/doc/files/news/129/12914/1_Dod_1205.doc

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: W-w-W - Сб, 26.12.2015, 20:02
NataliyG Дата: Ср, 25.09.2013, 00:15 | Повідомлення № 91
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 37
Цитата (konovalova229)
Вислугу років платять всім спеціалістам, які отримали диплом про закінчення вищого навчальног закладу
А яким нормативним документом ви при цьому користувалися. Наш секретар-друкарка (та й більшість секретарів-друкарок в моєму районі) це довантажені вчителі інформатики. Так от за години їм платять вислугу років, а за оклад секретар-друкарки ні. Я в цьому впевнена, бо сама долучалася до створення тарифікаційних списків.
Aleks911 Дата: Ср, 27.11.2013, 17:52 | Повідомлення № 92
Новий користувач
Здравствуйте! Такая ситуация: работал в школе, были часы и пол ставки Инженера электроника, по личным причинам уволился с работы! Через 4 месяца вернулся работать снова, мне дали 18 часов  информатики а ставку обещали с начала учебного года - так как ее отдали кому то в Районо! Пришло начала учебного года 0,5 инженера мне так и не дали( Ответ был таким! На эту ставку взяли кого то работать в районный отдел образования, пока не уволили - мне не дадут.. Вопрос: связано ли это со школой? Это получается что кто-то за счет нашей школы в районо получает деньги? Я так понял что в каждой школе обязательно должна быть ставка или пол инженера электроника! Как поступать в такой ситуации? Вся техника лежит на мне! Есть педагогическое образование и высшее Инженер-программист. Если добьюсь свои 0,5 - должны платить по 9 разряду? Заранее спасибо!

Відредаговано: Aleks911 - Ср, 27.11.2013, 17:55
filnick Дата: Ср, 27.11.2013, 20:15 | Повідомлення № 93
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Узнать у директора школы Штаное расписание. Если в нем присутсвует должность "инжинера-электроника", а в Табеле на зарплату отсутствует представитель школы, то можно обращаться в прокуратуру.

Відредаговано: filnick - Ср, 27.11.2013, 20:15
Aleks911 Дата: Ср, 27.11.2013, 20:51 | Повідомлення № 94
Новий користувач
Спасибо большое! А от кого зависит это штатное расписание? Кто должен решать будут там должность инженера-электроника или нет? Районо?
PTetyana Дата: Вт, 03.12.2013, 10:55 | Повідомлення № 95
Прописаний назавжди
Нагороди: 3
Рейтинг: 40
Цитата Aleks911 ()
Районо?
У нас - так. В залежності від кількості ПК і бажання дирекції кожна школа має по різному: хто пів ставки лаборанта, хто пів ставки інженера, а хто ні того, ні іншого.
Може хтось знає - яка різниця в обов'язках лаборанта та інженера?
VasilVas Дата: Вт, 03.12.2013, 22:38 | Повідомлення № 96
Я тут недавно...
Рейтинг: 4
Цитата Aleks911 ()
Кто должен решать будут там должность инженера-электроника или нет?
На сьогодні вирішує директор навчального закладу. Але при наявності підстав визначених "Інструкцією про порядок обчислення заробітної плати працівникам освіти" і наявності такої посади у штатному розписі закладу.
Krimong Дата: Пт, 07.02.2014, 11:32 | Повідомлення № 97
Новий користувач
День добрый, интересуют конкретные примеры работ которые должен выполнять инженер-электроник в ООШ, в должностной описано конечно, но как-то расплывчато(ну для меня) в особенности пункт "Настоящий перечень обязанностей не освобождает работника от решения вопросов и проблем, возникающих в работе, в соответствии с полученными знаниями, опытом работы, квалификацией и занимаемой должностью.", исходя из этого пункта можно подумать что, если я знаю к примеру администрирование(программирование, деловодство), то должен заниматься оным на должности инженера-электроника? Так же интересуют вопросы:
1) ответственности;
2) какое оборудование обслуживать(только ПК, или и телики/проэкторы/видаки/аудиосистемы);
3) ремонт, какого типа(максимум замена комплектующих в ПК или там разбор и пайка);
4) заказ/замена/заправка картриджей;
5) есть ли какая бумажная работа, отчеты или еще что-то такое по должности;
6) презентации/видео/таблицы/документы и тд для учителей;
7) обучение пользователей;
8) помощь пользователям;
9) занимается ли лично закупками;
10) добавление инф на сайт, модерация форума;
11) закупка ПО.

Відредаговано: Krimong - Пт, 07.02.2014, 11:34
Пилипчук_О_П Дата: Пт, 07.02.2014, 12:41 | Повідомлення № 98
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 294
Цитата Krimong ()
6) презентации/видео/таблицы/документы и тд для учителей;
Цитата Krimong ()
10) добавление инф на сайт, модерация форума;
Ці пункти точно за межами обов'язків інженера-електроніка.
injener Дата: Вт, 28.10.2014, 15:02 | Повідомлення № 99
Новий користувач
Всім доброго дня. Підкажіть будь ласка де можна знайти вимоги до робочого місця і якими приладами (технікою) воно повинно бути обладнано для інженера-електроніка.
argun Дата: Вт, 28.10.2014, 20:29 | Повідомлення № 100
Прописаний назавжди
Нагороди: 1
Рейтинг: 32
Цитата injener ()
Підкажіть будь ласка де можна знайти вимоги до робочого місця і якими приладами (технікою) воно повинно бути обладнано для інженера-електроніка.
І хто вам ці вимоги (прилади, техніку) забезпечить? ;)
injener Дата: Вт, 28.10.2014, 21:16 | Повідомлення № 101
Новий користувач
Це вже друге питання, просто мені потрібно сам перелік обладнання і чи кабінет має бути окремий. В мене директор свої якісь правила вигадує. Не читаючи моїх посадових розказує, що таке як комп'ютер мені не можна, кабінет окремий не можна, і взагалі розказує що я як лаборант маю бути на побігеньках у викладача інформатики.
Пилипчук_О_П Дата: Ср, 29.10.2014, 01:48 | Повідомлення № 102
Ветеран спілкування
А звідки директор може знати? От і фантазує :)
Пилипчук_О_П Дата: Ср, 29.10.2014, 01:53 | Повідомлення № 103
Ветеран спілкування
Ось приклад такої фантазії: https://sites.google.com/site....-skilna

Якщо у Вас така посадова інструкція, то доведеться бігати...

А щодо робочого місця - навіть не знаю чи для шкіл це десь описано.
Пилипчук_О_П Дата: Ср, 29.10.2014, 01:54 | Повідомлення № 104
Ветеран спілкування
Більш адекватна інструкція є тут: http://uasol.com/index.php?aid=1076
Виходячи з неї можна якось і робоче місце придумати.
injener Дата: Ср, 29.10.2014, 10:03 | Повідомлення № 105
Новий користувач
Мені дирехтор розказує що у мене не має бути комп'ютера, що я маю сидіти у класі інформатики і виконувати обовязки типу лаборанта. Ось і потрібно мені звернення на різні гости і т.д. для того щоб доказати що це не так як він собі думає.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.6 Юридично-правові аспекти » Інженер-електронік (введення посади 1.09.2012)
Сторінка 7 з 9«1256789»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.