Сб, 19.08.2017, 06:38
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 3 з 9«1234589»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.6 Юридично-правові аспекти » Інженер-електронік (введення посади 1.09.2012)
Інженер-електронік
vasl Дата: Пт, 24.02.2012, 22:46 | Повідомлення № 1
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
В кого, яка інформація з цього приводу?
Яка буде ставка на цю посаду? ( при умовіі її введення)
Що в входить в перелік обовязків цієї посади?
якщо її нададуть вчителю інформатики, чи буде з неї доплачуватись відсотки за вислугу років як педпрацівників чи тільки за ті години, які в нього залишуться?
Питань, багато, де шукати віповідь на всі запитання не знаю, допоможіть в цьому розібратись, ( в мене є 90 відсоткова гарантія що її все таки введуть в нашій школі)
Якщо перейду на цю посаду то залишуть тільки 9 годин, кажуть що посада адміністративна і більше як на 1,5 ставки не дозволять ( 1 ставка Інженер-електронік + 0,5 як вчитель інформатики)

http://osvita.ua/legislation/Ser_osv/12914
http://doc.osvita.ua/doc/files/news/129/12914/1_Dod_1205.doc

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: W-w-W - Сб, 26.12.2015, 20:02
Bandalak Дата: Пт, 31.08.2012, 21:55 | Повідомлення № 31
Лідер форуму
Нагороди: 36
Рейтинг: 247
Наш інженер працює на півстаки, получає 700 грн., роботою завалений щодня, ледве встигає.
Але іншої альтернативи у нього немає, в селі з такою спеціальністю роботи більше нема, а у місто він не піде, не хоче батьків самих залишати.
sgrecords Дата: Чт, 06.09.2012, 15:16 | Повідомлення № 32
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 59
День добрий. Працюю на посаді програміста в навч. закладі, на мені обслуговуваня і тп., але начальство достало вже своїм сайтом, а витрачати кошти на це не має бажання. До вебдизайну відношення не маю і мати не хочу... Порадьте зі свого досвіду СMS, щоб швидко і сердито щось зліпить...
vinohodov Дата: Чт, 06.09.2012, 15:44 | Повідомлення № 33
Прописаний назавжди
Нагороди: 1
Рейтинг: 29
Зробіть на "Класній оцінці"
volodschool2 Дата: Чт, 06.09.2012, 16:04 | Повідомлення № 34
Досвідчений учасник
Нагороди: 12
Quote (sgrecords)
СMS, щоб швидко і сердито щось зліпить...

http://edukit.org.ua
Пару тижнів тому в нашому обласному ІПОПК відбулось дійство, в котрому представники проекту дуже гарно агітували скористатись їх послугами. Я продемонстрував можливості цієї системи директорам шкіл району і вже декілька шкіл "склепали" там сайт. Інкубатор, але для галочки - згодиться. Тому, хто
Quote (sgrecords)
витрачати кошти на це не має бажання. До вебдизайну відношення не маю і мати не хочу
ця система підійде.
А чому запитання прозвучало в темі "Інженер-електронік"? Невже в його обов’язки входить створення і супровід сайту?

Відредаговано: volodschool2 - Чт, 06.09.2012, 16:06
sgrecords Дата: Чт, 06.09.2012, 16:20 | Повідомлення № 35
Активний учасник
volodschool2, оце як раз і сумно... в мене взагалі почали питати, що я взагалі тут роблю ? Та нічого, крім 80 компьютерів, бухгалтерії і обслуговування педпрацівників... У керівництва слово "компьютерщик" означає і дизайнер і заправщик картриджів і програміст і все інше...
Пилипчук_О_П Дата: Чт, 06.09.2012, 17:01 | Повідомлення № 36
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 294
Так і у НАС воно те ж саме означає! Ми ж самі за все це беремось! Кажуть: "Треба зробити сайт!". А комп'ютерщик, замість того, щоб сказати, що не вміє, починає у вільний час вчитися, шукати підходящу СКК (СМS) тощо і нарешті видає керівництву сайт. Навіть не помітивши, що у нього, за ті ж гроші, з'явився ще один обов'язок.
sgrecords Дата: Чт, 06.09.2012, 22:28 | Повідомлення № 37
Активний учасник
Вже заморився пояснювати, що в кожної спеціальності є різні направлення, приводив приклад завучу по ній же: викладач рос.мови/літератури, а не володіє англ мовою/літературою. Вроді дойшло, та все рівно "ти не хочеш".
Пилипчук_О_П Дата: Чт, 06.09.2012, 23:51 | Повідомлення № 38
Ветеран спілкування
Quote (sgrecords)
Вроді дойшло, та все рівно "ти не хочеш".

А вона хоче? Чому сама не візьметься за сайт? Інтел не пройшла? На Юкозі цих навичок вистачить для такого-сякого адміністрування сайту.

На претензію "ти не хочеш" правильна відповідь - "Зацікавте!".
Romek Дата: Пт, 07.09.2012, 15:59 | Повідомлення № 39
Тут живе...
Рейтинг: 8
Quote (sgrecords)
У керівництва слово "компьютерщик" означає і дизайнер і заправщик картриджів і програміст і все інше...

Можна порівняти з лікарем, якби, наприклад, окуліста просили прийняти роди))) ти ж лікар, давай приймай)
BBC Дата: Сб, 08.09.2012, 10:01 | Повідомлення № 40
Тут живе...
Нагороди: 1
Рейтинг: 6
Quote (Romek)
ти ж лікар, давай приймай)

Якщо немає альтернативи, то фраза вірна. Приклад не вдалий.
Bandalak Дата: Сб, 08.09.2012, 12:33 | Повідомлення № 41
Лідер форуму
Нагороди: 36
А на мою думку - приклад дуже вдалий!
Нині комп'ютер використовується в багатьох галузях, можливо навіть абсолютно у всіх галузях господарства. І не може одна й та ж сама людина вміти робити все де використовується комп'ютер! :)
Пилипчук_О_П Дата: Сб, 08.09.2012, 13:07 | Повідомлення № 42
Ветеран спілкування
У лікарів ситуація трохи інша. Я чув, що їх вчать майже однаково, а спеціалізація з'являється пізніше. Тому й приклад невдалий. :)
LVV Дата: Сб, 08.09.2012, 13:52 | Повідомлення № 43
Прописаний назавжди
Нагороди: 5
Рейтинг: 102
А якісь офіційно розроблені поадові обов'язки цього інженера-електронщика є?
Якщо немає, то потрібно самому їх розробити (наприклад, за таким зразком: http://donshi2.at.ua/publ....-1-0-14 узгодити з профспілковим комітетом і директором школи (підписати), і відмовлятись виконувати те, що в цих обов'язках не буде прописано.
Звісна річ, для цього потрібні певні риси характеру співробітника.... бо доведеться іноді іти на конфронтацію з адміністрацією. Але "такова селяви" :). Або мовчки тягни, усе що грузять, або відстоюй свої права у боротьбі. І в першому і в другому випадку - витрати зусиль і нервів.
sgrecords Дата: Пн, 10.09.2012, 01:42 | Повідомлення № 44
Активний учасник
Нове керівництво вже вивчило на память мою посадову інструкцію, але не має там, хоч плач, слів про вебдизайн. Завуч взагалі сказала, що прочитала та нічого не зрозуміла з написаного... Конфронтація росте, "маразм крепчает", останнє, що чув від них "поїдемо до когось подивимось і зробимо", заодно і пересадку голови...
Photo Дата: Вт, 11.09.2012, 03:44 | Повідомлення № 45
Часто заходить...
Рейтинг: 3
Подскажите. может учитель информатики (в том же интернате) занимать ставку ИНЖЕНЕРА-ЭЛЕКТРОНИКА по совместительству, или какую максимальную часть ставки? У нас моб.НКК на 20 ноутов, НКК(8+1) и ещё 9 компов по интернату. сейчас мне платят 0,5 ставки, а больше гл.бухгалтер не хочет давать (мне кажется чего-то боится или толком законы не знает). предлагали перейти на ставку инженера-электроника+часы(7,5). Я выбрал информатика(7,5 ч.)+0,5 инженера.
Ещё вопрос. когда должен выходить учитель информатики(осн.)+0,5 инженера(совместитель) с отпуска, если информатик ещё в отпуске (56 кал. дней), а 0,5 инженера отпуск закончен (24 кал. дня).
И ещё вопрос. Основываясь на здоровую логику и здравый смысл как Вы считаете кому должен подчиняться инженер в школе-интернате. Пока меня "подписывают" к Завхозу, хотя мне это не нравиться. Должностной инструкции я в глаза не видел (скорее всего её никто у нас не видел).
Спасибо за ответ.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.6 Юридично-правові аспекти » Інженер-електронік (введення посади 1.09.2012)
Сторінка 3 з 9«1234589»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.