Sa, 21.05.2022, 13:49
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Forum moderator: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.6 Юридично-правові аспекти » Інженер-електронік (введення посади 1.09.2012)
Інженер-електронік
vasl Дата: Fr, 24.02.2012, 21:46 | Повідомлення № 1
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
В кого, яка інформація з цього приводу?
Яка буде ставка на цю посаду? ( при умовіі її введення)
Що в входить в перелік обовязків цієї посади?
якщо її нададуть вчителю інформатики, чи буде з неї доплачуватись відсотки за вислугу років як педпрацівників чи тільки за ті години, які в нього залишуться?
Питань, багато, де шукати віповідь на всі запитання не знаю, допоможіть в цьому розібратись, ( в мене є 90 відсоткова гарантія що її все таки введуть в нашій школі)
Якщо перейду на цю посаду то залишуть тільки 9 годин, кажуть що посада адміністративна і більше як на 1,5 ставки не дозволять ( 1 ставка Інженер-електронік + 0,5 як вчитель інформатики)

http://osvita.ua/legislation/Ser_osv/12914
http://doc.osvita.ua/doc/files/news/129/12914/1_Dod_1205.doc

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: W-w-W - Sa, 26.12.2015, 19:02
Moon_Shine Дата: We, 20.01.2021, 15:21 | Повідомлення № 151
Новий користувач
А що тоді робить інженер-електронік у вашій школі? Я просто намагаюсь краще все зрозуміти в цій посаді, бо я йду на місце де ніхто не працював уже більш ніж пів року, і ввести в курс справи, з приводу роботи, нікому(окрім директриси, яка надасть посадову інструкцію і покаже робоче місце). Знайшла ваш форум, щоб знайти тут поради та інформацію про те як це все працює на справді.
Bandalak Дата: We, 20.01.2021, 22:52 | Повідомлення № 152
Лідер форуму
Нагороди: 45
Рейтинг: 291
Він крутить музику на урочистих подіях. Може картридж десь там раз заправити. Головне поліпити умняк і показати начальству що є на місці.
Bandalak Дата: We, 20.01.2021, 22:54 | Повідомлення № 153
Лідер форуму
Все залежить від Вашого директора. Просіть, щоб чітко оголосили посадові обов'язки. По них вирішуйте, чи підходить такий осяг роботи за копійки. Наш отримує 1350 грн за півставки.
Moon_Shine Дата: Th, 21.01.2021, 13:21 | Повідомлення № 154
Новий користувач
Зрозуміло. Я так і думала, що в основному все залежить від політики в школі, погоду робить керівництво. Мені озвучили тільки роботу з сайтом та вести журнал ТБ, але в нас буде ще зустріч, то я більш детально розпитаю. Також сказали, що буде повна ставка, зп - мінімалка. Дякую за відповіді.
argun Дата: Th, 21.01.2021, 16:34 | Повідомлення № 155
Активний учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 57
Цитата Bandalak ()
Але по факту все робить вчитель Інформатики. А за обслуговування ПК вчителеві не платять, бо кажуть що є посада інженерелектроніка!
Мені платять, хоча є інженер-електронік. Гарний спеціаліст. У нас він на 0.5 ставки, займається тільки обслуговуванням шкільної техніки, близько 60 ПК то ноутів, 20 інтер. дошок, по десятку принтерів та телевізорів. Власну техніку вчителів, хочь вони і використовують її для дист. навчання - за домовленоостю.
Bandalak Дата: Th, 21.01.2021, 22:16 | Повідомлення № 156
Лідер форуму
Цитата argun ()
Мені платять

Наша бухгалтерія не може знайти законних підстав про оплату обслуговування.
Nicola Дата: Su, 24.01.2021, 12:06 | Повідомлення № 157
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 23
Цитата argun ()
У нас він на 0.5 ставки, займається тільки обслуговуванням шкільної техніки, близько 60 ПК то ноутів, 20 інтер. дошок, по десятку принтерів та телевізорів.
А повинна бути ставка. Знову прикидаються що грошей на премії районному начальству не хватає. 
У нас з появою тергромади вже 2 роки платять по 0.5. Взагалі то є посадові обовязки. Хоча іноді директори вважають себе законодавцями і творять, що хочуть.
argun Дата: Su, 24.01.2021, 16:04 | Повідомлення № 158
Активний учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 57
Цитата Nicola ()
А повинна бути ставка. Знову прикидаються що грошей на премії районному начальству не хватає.
Є ставка. Взяти на0,5 було рішення директора. Зараз вона вже думає перевести його на ставку. Бо дистанційка показала багото проблем з тенхнікою на які раніш не звертали уваги. Десь камера не працює, десь мікрофон і т. п.
kom_adm Дата: Su, 24.01.2021, 17:11 | Повідомлення № 159
Ветеран спілкування
Нагороди: 19
Рейтинг: 217
Поясніть з даною посадою. При якій кількості ПК повинен бути в школі інженер-електронік? В моїй школі два інформатики, техніки дуже багато, всю техніку по школі ми двоє обслуговуємо, я ще і сайт школи веду. Адміністрація дещо стимулює, але це все-одно не відповідає витраченому часу і зусиллям.
Bandalak Дата: Su, 24.01.2021, 17:20 | Повідомлення № 160
Лідер форуму
У нас 400 учнів і посада така є.
ALEKS Дата: Su, 24.01.2021, 18:46 | Повідомлення № 161
Активний учасник
Нагороди: 5
Рейтинг: 94
Цитата kom_adm ()
Поясніть з даною посадою. При якій кількості ПК повинен бути в школі інженер-електронік?

Є таке поняття як ТИПОВІ ШТАТНІ НОРМАТИВИ закладів загальної середньої освіти

Про затвердження Типових штатних нормативів закладів загальної середньої освіти

Інженер-електронік
0,5 ставки За наявності навчального комп'ютерного комплексу з кількістю комп'ютерів 6 - 10 одиниць
1 ставка За наявності навчальних комп'ютерних комплексів з кількістю комп'ютерів більше 10 одиниць

Відредаговано: ALEKS - Su, 24.01.2021, 18:47
Nicola Дата: Mo, 25.01.2021, 19:51 | Повідомлення № 162
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 23
Цитата ALEKS ()
За наявності навчальних комп'ютерних комплексів
Передбачено, але відділи освіти не хочуть виділяти кошти. Все економлять. Бо є інформатики яких можна знайти способи заставити ТЯГНУТИ технічне обслуговування.
kom_adm Дата: Mo, 25.01.2021, 22:52 | Повідомлення № 163
Ветеран спілкування
Нагороди: 19
Рейтинг: 217
Цитата Nicola ()
Передбачено, але відділи освіти не хочуть виділяти кошти. Все економлять. Бо є інформатики яких можна знайти способи заставити ТЯГНУТИ технічне обслуговування.
В точку.
ALEKS Дата: Tu, 26.01.2021, 12:29 | Повідомлення № 164
Активний учасник
Нагороди: 5
Рейтинг: 94
Цитата Nicola ()
Бо є інформатики яких можна знайти способи заставити ТЯГНУТИ технічне обслуговування.
Ну, це кожен сам визначається - приставати на такі умови чи ні. Технічне обслуговування потребує додаткових знань і часу. Вчитель таких знань  і вмінь може не мати. А виконувати лише те, за що платять - поганяти пиляку (зовні), почистити клаву, протестувати систему, попрацювати з відповідним ПЗ (і то йому ще повинні видати фетру і спирту ;) ). Ми , часто, самі беремо на себе ці обов’язки, починаємо "вскривати" ПК, перевстановлювати системи, займатися ремонтом. А адміністрація в цей час і не знає, що це не входить у обов’язки вчителя. А якраз є повноваженнями адміністрації заключення договорів на ремонт ПК з відповідними організаціями.
Moon_Shine Дата: Tu, 26.01.2021, 13:03 | Повідомлення № 165
Новий користувач
Скажіть, будь ласка, якщо заробітня плата виходить меншою ніж мінімалка, то якісь надбавки роблять щоб вийти на мінімалку? Я влаштовуюсь на 0,75% від 5 розряду лаборантом та 0,25% від 7 розрядку інженера-електроніка. Я новачок у цьому, тому шукаю відповіді на вашому форумі. Підкажіть, будь ласка.

Відредаговано: Moon_Shine - Tu, 26.01.2021, 13:27
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.6 Юридично-правові аспекти » Інженер-електронік (введення посади 1.09.2012)
Search:

© Форум інформатиків України, 2007-2022.