Сб, 21.10.2017, 16:56
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 912389»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.6 Юридично-правові аспекти » Інженер-електронік (введення посади 1.09.2012)
Інженер-електронік
vasl Дата: Пт, 24.02.2012, 22:46 | Повідомлення № 1
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
В кого, яка інформація з цього приводу?
Яка буде ставка на цю посаду? ( при умовіі її введення)
Що в входить в перелік обовязків цієї посади?
якщо її нададуть вчителю інформатики, чи буде з неї доплачуватись відсотки за вислугу років як педпрацівників чи тільки за ті години, які в нього залишуться?
Питань, багато, де шукати віповідь на всі запитання не знаю, допоможіть в цьому розібратись, ( в мене є 90 відсоткова гарантія що її все таки введуть в нашій школі)
Якщо перейду на цю посаду то залишуть тільки 9 годин, кажуть що посада адміністративна і більше як на 1,5 ставки не дозволять ( 1 ставка Інженер-електронік + 0,5 як вчитель інформатики)

http://osvita.ua/legislation/Ser_osv/12914
http://doc.osvita.ua/doc/files/news/129/12914/1_Dod_1205.doc

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: W-w-W - Сб, 26.12.2015, 20:02
mul44 Дата: Сб, 25.02.2012, 01:53 | Повідомлення № 2
Наполегливий учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 43
Самому интересно
mouse Дата: Сб, 25.02.2012, 15:44 | Повідомлення № 3
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Гадаю, що мінімальну зарплату.
Обов*язки... дуже широкі, як завжди. Але якщо є два вчителя інформатики, її можуть поділити на двох по 0.5 ставки. Це буде цікаво інформатикам, адже вони зараз цю саму роботи і виконують просто так, за дякую.
fizikas Дата: Сб, 25.02.2012, 19:16 | Повідомлення № 4
Тут живе...
Рейтинг: 3
Quote (vasl)
Яка буде ставка на цю посаду? ( при умовіі її введення)

Інструкція про оплату праці педпрацівників посаду інженер-електронік взагалі не розглядає. І не дивно, бо не мінялась з 93 року. Тому або чекати розяснень, або отримати мінімальну зарплату, бо фінансисти не захотять ризикувати. Якщо ж включити логіку, то це інженерна посда і людина з кваліфікацією, що відповідає цій посаді не повинна працювати на "мінімалку".
Quote (vasl)
чи буде з неї доплачуватись відсотки за вислугу років як педпрацівників

однозначно ні. інженер - не педпрацівник.
Quote (vasl)
кажуть що посада адміністративна

по моєму дурницю кажуть. Адміністрація - директор, завучі, педагог-організатор... ???
Quote (vasl)
ставка Інженер-електронік + 0,5 як вчитель інформатики

я би на такий варіант категорично не погодився. Краще 1 ставка інформатика і 0,5 інженера електроніка
Quote (vasl)
Що в входить в перелік обовязків цієї посади?

http://www.jobs.ua/job_description/view/779/ - типові посадові обовязки інженера-електроніка. Формально з Вас не мають права вимагати більшого.
mul44 Дата: Сб, 25.02.2012, 21:29 | Повідомлення № 5
Наполегливий учасник
Quote (fizikas)
Формально з Вас не мають права вимагати більшого.

А не формально, это будет то что сейчас, "супровид" сайта школы, заполнение курс школа, ++++++ всякой ереси которая придумана лишь бы не платить денег на сторону, а что есть парень(девушка) который это сделает потому что работает под боком.
fizikas Дата: Сб, 25.02.2012, 23:27 | Повідомлення № 6
Тут живе...
Quote (mul44)
А не формально, это будет то что сейчас

ну принаймні тепер Вам за це будуть платити як інженеру-електроніку...
Quote (mul44)
++++++ всякой ереси которая придумана лишь бы не платить денег на сторону, а что есть парень(девушка) который это сделает потому что работает под боком

ну раз Ви це продовжуєте робити виходить або погоджуєтесь з необхідністю виконання даної єресі або змирились?
Хочете працювати - придумайте спосіб, не хочете - причину :)
mul44 Дата: Нд, 26.02.2012, 00:04 | Повідомлення № 7
Наполегливий учасник
Quote (fizikas)
Хочете працювати - придумайте спосіб, не хочете - причину

Честно говоря мне всегда нравилось когда начинаются отговорки))), если бы я знал что пойду работать в ту школу где сейчас (так сказать заглянул в будущее), я бы не пошел сюда работать. Ну так уж получилось, я не любитель менять работу, тем более не уверен что в другой школе будет легко устроится сразу на работу. Да и живу сейчас ближе к работе, чем когда начинал работать. В других школах района есть друзья говорят та же ересь. (доходит до абсурда - у директора 7 на компе, позвали моего друга, что то вроде как проблема, а оказывается произошла блокировка, и надо всего лишь нажать на кнопку входа в систему, казалось бы потыкай мышкой, так нет подорвали человека, с другого этажа что бы он мышкой пришел клацнул, и это притом что директор якобы прошел курсы интел и мелкософта-))). Пошел мой французский "нахер" такие курсы? Я не знаю может у вас в школах администрация более адекватная (но лично в моей школе ее называют "жидівське кодло", притом что антисимитов среди нас нет). Хорошо там где нас нет.
dpi Дата: Нд, 26.02.2012, 10:33 | Повідомлення № 8
Досвідчений вчитель
Нагороди: 1
Рейтинг: 39
Quote (mul44)
Хорошо там где нас нет.

Золотые слова. Я их говорю тем, кто считает, что в соседнем городе или в соседней стране лучше. %)

Quote (fizikas)
я би на такий варіант категорично не погодився. Краще 1 ставка інформатика і 0,5 інженера електроніка

А как быть нам, если два учителя по полторы ставки уже есть. Еще по пол ставки дадут со скрипом. Но попробую добиться. ("Производственная необходимость", "не мешает основной работе").
fizikas Дата: Нд, 26.02.2012, 17:12 | Повідомлення № 9
Тут живе...
Quote (mul44)
Я не знаю может у вас в школах администрация более адекватная

я або щасливчик, або не даю себе образити....або і те і інше :)
Quote (dpi)
(но лично в моей школе ее называют "жидівське кодло", притом что антисимитов среди нас нет)

підніміться до рівня приказки "коли українець народився - єврей заплакав :) ". Хоча як на мене, то краще з хорошим євреєм здибатись, ніж з поганим українцем.
Quote (dpi)
Еще по пол ставки дадут со скрипом. Но попробую добиться.

цілком реально. у моїй практиці таке було. Борітеся...поборете
sgrecords Дата: Ср, 29.02.2012, 01:33 | Повідомлення № 10
Активний учасник
Рейтинг: 59
Інженер-програміст, 1,5 ставки (не мінімальна, 0,5 за обслуговування техніки) + години 300-500, коли як.
vasl Дата: Ср, 29.02.2012, 09:58 | Повідомлення № 11
Новий користувач
Quote (sgrecords)
Інженер-програміст, 1,5 ставки (не мінімальна, 0,5 за обслуговування техніки)

З яких джерел ви це взяли?
sgrecords Дата: Пт, 02.03.2012, 01:57 | Повідомлення № 12
Активний учасник
Рейтинг: 59
Це моя посада
vasl Дата: Пт, 02.03.2012, 22:06 | Повідомлення № 13
Новий користувач
Quote (sgrecords)
Це моя посада

Quote (sgrecords)
Інженер-програміст, 1,5 ставки (не мінімальна, 0,5 за обслуговування техніки) + години 300-500

Ця посада називається Інженер-електронік а не Інженер-програміст
Згідно нового положення про штатний розпис у школі це може бути одна ставка або пів (якщо більше 10 ком то 1)
Мене цікавить оплата наприклад на 1 січня цього року цієї голої ставки (без годин)?
можете мені відповісти?
Дякую за відповідь

Відредаговано: vasl - Пт, 02.03.2012, 22:12
Пилипчук_О_П Дата: Пт, 02.03.2012, 23:45 | Повідомлення № 14
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 329
На 1 січня цього року її ще не існує: вона вводиться з 1 вересня.
gry Дата: Сб, 03.03.2012, 08:28 | Повідомлення № 15
Досвідчений учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 105
Quote (fizikas)
оплату праці педпрацівників посаду інженер-електронік

Здається мені, що "підводний камінь" в самій назві посади. Слово "інженер" аж ніяк не входить до переліку педагогічних спеціальностей. Мабуть диплом якийсь потрібен буде... А те що ВЧИТЕЛЬ інформатики за 10-30 років перебрав всі компи в кабінеті, знає "що чим дише", нікого мабуть не цікавитиме... І більше всього вчителю інформатики цю ставку не дадуть. "Бамажка" потрібна буде, що він інженер...
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.6 Юридично-правові аспекти » Інженер-електронік (введення посади 1.09.2012)
Сторінка 1 з 912389»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.