Пт, 24.11.2017, 09:39
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 2 з 3«123»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.6 Юридично-правові аспекти » Авторське право в Інтернеті
Авторське право в Інтернеті
Пилипчук_О_П Дата: Вт, 03.01.2012, 22:29 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 30
Рейтинг: 346
Проблеми порушення та дотримання авторського права в Інтернеті стають актуальними все для більшої кількості людей. У цій гілці можна їх обговорити, а також поділитися відповідним досвідом.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!
Пилипчук_О_П Дата: Ср, 18.01.2012, 20:36 | Повідомлення № 16
Ветеран спілкування
Бачили, що робиться з аннгломовною Вікіпедією?

Це - реакція на спробу конгресу США прийняти закон щодо захисту авторських прав: http://www.opennet.ru/opennews/art.shtml?num=32822
Прикріплення: 6436892.jpg(32Kb)
mul44 Дата: Чт, 19.01.2012, 01:58 | Повідомлення № 17
Наполегливий учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 43
Quote (Пилипчук_О_П)
Бачили, що робиться з аннгломовною Вікіпедією?

Звісно бачили, на Опеннеті вже вчора це обговорили, SOPA є SOPA)))
tana256 Дата: Чт, 02.08.2012, 16:38 | Повідомлення № 18
Часто заходить...
Рейтинг: 7
Мала цікаву пригоду із авторським правом. Мої учні вибравши екзамен з інформатики у 2008-2009 році розробляли різні проекти. Одним із проектів була робота ""База даних ..."
Як на мене зараз робота дуже примітивна, проте на той час вона була зарахована учням. Копію надали методистам з району, області та колегам.

І от яким було моє здивування коли я нашу роботу побачила в Інтернеті (ЇЇ можна було купити за окрему плату)
Пилипчук_О_П Дата: Пт, 03.08.2012, 17:32 | Повідомлення № 19
Ветеран спілкування
Цікаво, яким було продовження і фінал історії.
tana256 Дата: Сб, 04.08.2012, 08:51 | Повідомлення № 20
Часто заходить...
Рейтинг: 7
Продовження цікавого не було. Написала на емейл на сайт яке мают право виставляти чужу роботу. Вони не відповіли.
Потім цю роботу побачила ще на декількох сайтах.
Не хочеться думати поганого про людей, проте склалось таке враження, що є людина, яка має постійно доступ до різних робіт такого типу (скидає їх постійно в інтернет, заробляючи цим)
Пилипчук_О_П Дата: Ср, 15.08.2012, 01:10 | Повідомлення № 21
Ветеран спілкування
Можете викласти, наприклад, на моєму сайті: http://teachlab.ucoz.ua/load/

Не знаю тільки, як регламентуються авторські права на грифовані програми. Свої ми викладаємо вільно, а інші не всі вдається знайти :(
volevikt Дата: Ср, 15.08.2012, 07:27 | Повідомлення № 22
Перспективна вчителька
Нагороди: 24
Рейтинг: 214
Не впевнена, що маю право сканувати та вільно викладати в неті програму, надруковану в газеті "Інформатика" видавництва "Шкільний світ".
mul44 Дата: Ср, 15.08.2012, 08:57 | Повідомлення № 23
Наполегливий учасник
А я в этом ничего не вижу крамольного, вы газету купили? Купили. Вы отсканировали и выложили в свободный доступ? Не требуете денег? Нет. В программе есть конфиденциальная информация? Вряд ли. Зато половина программ у вас на компе пиратские. И фильмы вы смотрите не всегда в кинотеатре, по честно купленному билету, а тут "маю право". (Я просто ни разу не видел абсолютно "чистый" комп.) Вы можете для очистки совести написать что программа взята с газеты, и дать ссылку на сайт газеты.
volevikt Дата: Ср, 15.08.2012, 10:01 | Повідомлення № 24
Перспективна вчителька
Данную программу вышлю на е-мейл всем желающим. По-прежнему считаю, что у меня нет прав выкладывать ее в нете.
Это право имеют авторы программы и издательство.
Ktara Дата: Ср, 15.08.2012, 12:02 | Повідомлення № 25
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 290
Ленчик, действительно не имеешь права выкладывать.
mul44, размещать подобный материал можно только с письменного согласия издательтсва и не надо рассказывать модератору, что она должна нарушить правила ибо вам это надо :)
Попросите и вам вышлют. :)
mul44 Дата: Чт, 16.08.2012, 09:07 | Повідомлення № 26
Наполегливий учасник
Ты смотри как подтирают коменты, прям партия синих тут шкодничает, прикрываясь правилами форума...
volevikt Дата: Чт, 16.08.2012, 09:27 | Повідомлення № 27
Перспективна вчителька
mul44, Образование может быть средним, а вот воспитание должно быть высшим.

Zelenskiy, Пилипчук_О_П, програма "Основи прогамування на C#" буде надіслана Вам сьогодні вночі або завтра зранку (трішки не встигла досканувати).
mul44 Дата: Чт, 16.08.2012, 10:03 | Повідомлення № 28
Наполегливий учасник
Quote (volevikt)
mul44, Образование может быть средним, а вот воспитание должно быть высшим.

Quote (Ktara)
ибо вам это надо :)

Заметьте я нигде никого не оскорблял своими комментариями, но вы я смотрю решили не подниматься до моего среднего образования и высшего воспитания, а сразу приступили в злоупотреблению властью, я не понял вам что титул модератора дает право писать подобное? Я ведь писал как можно законно обойти правило (сообщить в ту же газету, ссылкой на газету показать откуда была взята программа, и т.д. и т.п.). Что бы большинство информатиков которые посещают сайт ув. Пилипчука могли спокойно воспользоваться этой, возможно полезной, для них информацией. Но нет вы включили бюрократию и показуху, право я имею иль тварь дрожащая. Что разослать сотню посланий если будут просить программу? Зато с сайта могут увидеть больше людей, у которых нет газеты. Самое интересное чем диски пишите? (Неро я уверен не врите что стандартной программой какой то или еще чем) И таких примеров десятки. Просьба не будьте двуличной. Банхамер не надо включать, лучше разберитесь со своим воспитанием.
[warning]Вам дали відповідь, що ваша пропозиція є порушенням і вказали, що вимагає видавництво. Цього недостатьньо? Але ви вперто порушуєте правила форуму, адже правила і створені для того, щоб порушувати. Весь офтоп буде видалено (згідно тих же правил)[/warning]
vinohodov Дата: Чт, 16.08.2012, 10:59 | Повідомлення № 29
Прописаний назавжди
Нагороди: 1
Рейтинг: 29
Щось я вже запутався в авторському праві :)
Програма написана авторами значить це їх інтелектуальна власніть, але вона грифована міністерством освіти і мабуть вони отримали свої гроші за це? А може права на програму належать МОН? А що робити пересічному вчителю в якого нема газети? І головне питання: а якщо я користуюсь цією програмою в свої роботі, не придбавши текст програми, не спитавши дозволу в авторів то я злісний пірат????? Тобто може виникнути така ситуація. Приходять до мене перевіряючі, і питають шановний а якою програмою ви користуєтесь, я кажу такою і такою. А вони мені кажуть а ви де взяли текст програми? Я кажу скачав з сайту газети, мон, колега поштою прислав, на флешку скинули в методкабінеті. А мені кажуть так ви шановний пірат, так вас штрафувати потрібно. Ви ж не придбали текст. А ще якщо текст придбали, то отримали дозвіл від авторів програми використовувати її в своїй роботі? :)
Пилипчук_О_П Дата: Чт, 16.08.2012, 11:37 | Повідомлення № 30
Ветеран спілкування
Quote (vinohodov)
якщо я користуюсь цією програмою в свої роботі, не придбавши текст програми, не спитавши дозволу в авторів то я злісний пірат?

Ні. Я зачепив тему авторського права з інших міркувань. Публікація тексту грифованої програми, на мою думку, не є порушенням авторського права (може хтось дасть посилання на нормативний документ з цього приводу?). А от публікація відсканованих сторінок газети - це вже порушення.

Quote (mul44)
вы газету купили? Купили. Вы отсканировали и выложили в свободный доступ? Не требуете денег? Нет.

Не в грошах проблема. Не всі періодичні видання надають право "себе" тиражувати. І про це в них написано. Наприклад: "Будь-яке відтворення матеріалів і фрагментів із них можливе лише за наявності письмового дозволу видавництва".

Quote (mul44)
Вы можете для очистки совести написать что программа взята с газеты, и дать ссылку на сайт газеты.

Цього вистачить, якщо в газеті написано: "При передруку матеріалів посилання на нашу газету обов'язкове" тощо.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.6 Юридично-правові аспекти » Авторське право в Інтернеті
Сторінка 2 з 3«123»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.