Пт, 15.12.2017, 08:22
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 3123»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.6 Юридично-правові аспекти » Вопрос по зарплате. (Если задерживают выплату зарплаты-как поступать?)
Вопрос по зарплате.
uvarsa Дата: Ср, 16.11.2011, 11:11 | Повідомлення № 1
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
У нас в городе стали задерживать выплату зарплаты. В семье два педагога - соответственно, задержали/невыплатили - значит денег нет в семье. Что делать? Поможет ли обращение в Министерство, в область или что еще можно сделать? Особенно важен вопрос по кредиту - квартира в кредит - задержка выплаты по кредиту влечет за собой штрафы, увеличение выплат или потерю квартиры. Какие действия с моей стороны могут быть? Спасибо.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: W-w-W - Сб, 26.12.2015, 19:12
Пилипчук_О_П Дата: Ср, 16.11.2011, 12:42 | Повідомлення № 2
Ветеран спілкування
Нагороди: 30
Рейтинг: 352
Наробити якомога більше шуму. Витребувати в бухгалтерії довідку щодо затримки зарплати; з нею прийти в банк з проханням змінити строки погашення кредиту. Якщо на якомусь з етапів помітите небажання чиновників ворухнути пальцем - писати папери, які мають бути зареєстроовані і т.п. І доброзичливо посміхатись!
uvarsa Дата: Ср, 16.11.2011, 13:18 | Повідомлення № 3
Новий користувач
К сожалению, сильно много шума не поднимешь-накажут директора проверками, премии на день учителя лишат и прочие методы воздействия на админперсонал со стороны гороно и исполкома. Ситуация, оказывается, патовая.
GarryPotter Дата: Ср, 16.11.2011, 15:50 | Повідомлення № 4
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 20
Quote (uvarsa)
У нас в городе стали задерживать выплату зарплаты.

Не только у Вас

Quote (uvarsa)
Поможет ли обращение в Министерство

Не поможет - финансирование у Вас из городского бюджета

Quote (uvarsa)
в область или что еще можно сделать?

Не поможет - смотрите выше. Спробовать можно, но получите "на орехи" (по крайней мере директор)

Quote (uvarsa)
Особенно важен вопрос по кредиту - квартира в кредит - задержка выплаты по кредиту влечет за собой штрафы, увеличение выплат или потерю квартиры.

Справку с бухгалтерии и в банк - маловероятно, но может поможет
uvarsa Дата: Ср, 16.11.2011, 16:19 | Повідомлення № 5
Новий користувач
Quote (GarryPotter)
Не поможет - финансирование у Вас из городского бюджета

Так город в область отчитался, что с выплатой зарплаты в городе все хорошо - а на самом деле, дали некоторым садикам и все.
Пилипчук_О_П Дата: Ср, 16.11.2011, 16:28 | Повідомлення № 6
Ветеран спілкування
Нагороди: 30
Рейтинг: 352
Quote (uvarsa)
К сожалению, сильно много шума не поднимешь-накажут директора проверками і т.д.

Тоді треба якось визначитись: або Ви хочете отримати свої гроші, або готові піти на якісь жертви заради спокійного життя директора та інших (наприклад, змиритися з кредитним штрафом). Вони таку жертву, звичайно, не оцінять, але ж зате ставитимуться, як до всіх... Складається враження, що Ви взагалі не впевнені, що йдеться саме про Ваші гроші.
papirownik Дата: Ср, 16.11.2011, 23:16 | Повідомлення № 7
Я тут недавно...
Рейтинг: 4
Зарплата то таке. А от що робити з безкоштовним переустановлянням ОС і програм. І ще ось підкинули завучам встановлювати БД по електронній звітності - як ви думаєте, хто буде налаштовувати та супроводжувати БД? Боротьба з вірусами - шукаємо ліві ключі і т.д. - хіба ж це робота вчителя інформатики? А коли працювати над уроками інформатики, над розробкою нових програм? Ось головне питання, і відчуваю що я буду ще довго цю роботу виконувати безкоштовно :(
mouse Дата: Ср, 16.11.2011, 23:32 | Повідомлення № 8
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
papirownik, це Вам вирішувати, і тільки Вам, чи робити це безкоштовно, чи робите це за певні преференції, чи взагалі не робити. Повірте, з роботи Вас не вижинуть.
Мав певний досвід. Головне, щоб Ви свої обов*язки виконували на "5".
dpi Дата: Чт, 17.11.2011, 11:10 | Повідомлення № 9
Досвідчений вчитель
Нагороди: 1
Рейтинг: 39
Quote (papirownik)
А от що робити з безкоштовним переустановлянням ОС і програм.

2.5 года назад получили новую технику, установил, что надо и Акронис и все больше никаких переустановок и установок.

Quote (papirownik)
І ще ось підкинули завучам встановлювати БД по електронній звітності - як ви думаєте, хто буде налаштовувати

Вы.

Quote (papirownik)
та супроводжувати БД

Завуч.

Quote (papirownik)
Боротьба з вірусами

1 раз 2.5 года назад в городской сети подсесть на обновляемые базы.

Quote (papirownik)
А коли працювати над уроками інформатики

На уроках.

Quote (papirownik)
над розробкою нових програм?

Зачем?

Quote (papirownik)
я буду ще довго цю роботу виконувати безкоштовно :(

Как говорят евреи, Кто понял жизнь - работу бросил. :$
Скоро щуки перестанут клевать, а вы ... :? ^_^

Додано (17.11.2011, 10:10)
---------------------------------------------

Quote (mouse)
Головне, щоб Ви свої обов*язки виконували на "5".

Или с начальством дружить. %)
Anatoli Дата: Сб, 19.11.2011, 10:04 | Повідомлення № 10
Прописаний назавжди
Рейтинг: 15
Невиплата зарплати - це злочин. Тільки страйк.
yanasklyar Дата: Нд, 20.11.2011, 13:36 | Повідомлення № 11
Тут живе...
Нагороди: 5
Рейтинг: 24
Зарплата то таке. А от що робити з безкоштовним переустановлянням ОС і програм.

Добивайтесь доплати за обслуговування комп. техніки, в мене це складає 10%, від окладу, хай невеликі гроші, але все ж таки... Або чекайте наступного навчального року, повинні ввести посаду інженера. Тільки як це буде виглядати поки, що слабо уявляю і напевно не тільки я.

Додано (20.11.2011, 12:36)
---------------------------------------------
Колись на якійто гілці бачила формули та опис правил за якими нам нараховують зарплату. Допоможіть розібратись з цим питанням, бо в школі помінявся бугалтер, був профі, а став... Підходила питала де проблеми в формулі (Excel), яка знаходить кількість замін за місяць, тоб-то просто суму. Я в шоці, розумію, що розрахунками потрібно займатись самій і обов'язково порівнювати з тим що вона нарахувала.

Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 20.11.2011, 15:52 | Повідомлення № 12
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 197
Quote (yanasklyar)
Або чекайте наступного навчального року, повинні ввести посаду інженера.

І ще питання за що ремонтувати. В мене в кабінеті, наприклад, потрібно поміняти 5 материнок, бо нагріваються і "глючать". Як це довести, не зрозуміло.
balamut_13 Дата: Нд, 20.11.2011, 20:49 | Повідомлення № 13
Часто заходить...
Рейтинг: 15
Quote (yanasklyar)
Або чекайте наступного навчального року, повинні ввести посаду інженера.

Я б на це не покладав великі надії, оскільки дана посада вводитиметься в межах існуючих зараз штатів, тобто, щоб взяти інженера, треба скоротити прибиральницю або кочегара, або ще когось :)
novachok Дата: Чт, 24.11.2011, 18:04 | Повідомлення № 14
Прописаний назавжди
Рейтинг: 9
Проблем з виплатою зарплат вчителям немає, - М.Азаров

Прем’єр-міністр України Микола Азаров запевнив журналістів, що проблеми невиплати заробітних плат вчителям в областях немає
"Таких проблем немає і там, де вони можуть бути це результат того, що місцеві керівники недопрацьовують… Там, де є які-небудь затримки, але я у масовому порядку їх просто не бачу, - ці проблеми вирішуються. Де керівник вчасно помітив, що йому з якихось причин не вистачає фонду заробітної плати, він ставить до відома обласне керівництво, а обласне керівництво ставить до відома Кабмін і приймається рішення", - сказав прем’єр, повідомляє УНН.
argun Дата: Чт, 24.11.2011, 18:53 | Повідомлення № 15
Прописаний назавжди
Рейтинг: 32
Quote (novachok)
сказав прем’єр

Він багато чого каже-балакає.
Йому вірити.........
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.6 Юридично-правові аспекти » Вопрос по зарплате. (Если задерживают выплату зарплаты-как поступать?)
Сторінка 1 з 3123»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.