Пн, 11.12.2017, 17:10
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 2 з 4«1234»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.6 Юридично-правові аспекти » Незаконні акти, або виманювання гошей з учителя (Передплата місцевої та фахової преси)
Незаконні акти, або виманювання гошей з учителя
Bandalak Дата: Ср, 08.06.2011, 18:31 | Повідомлення № 1
Лідер форуму
Нагороди: 39
Рейтинг: 260
В Чернівецькій області негласно заставляють вчителів передплачувати районні газети та Крайову освіту. Ніякого наказу немає.
Цікаво чи скрізь так?
Під чією вказівкою це проводиться, звідки ноги ростуть?
Якщо від мізерної нашої зарплати повіднімати ще ці забаганки - то й 100 баксів на місяць не залишиться!
Думаю вчителі інформатики й так отримують придостатньо інформації.
:*

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: W-w-W - Сб, 26.12.2015, 18:52
mudrak Дата: Чт, 09.06.2011, 12:12 | Повідомлення № 16
Активний учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 46
Quote (Пилипчук_О_П)
нашій системі прогули неможливі

Це при "живих дітях" неможливі, а коли діти на канікулах а ви прийшли на 10 хвилин пізніше - от вам і прогул з усіма наслідками.
Вчитель-з-Києва Дата: Чт, 09.06.2011, 15:19 | Повідомлення № 17
Прописаний назавжди
Нагороди: 0
Рейтинг: 7
Що таке прогул?
Прямого визначення у законодавстві немає, але у п. 24 постанови № 9 Верховний Суд України підкреслював, що прогул - це відсутність працівника на роботі як протягом усього робочого дня, так і більше трьох годин безперервно або сумарно впродовж робочого дня без поважних причин.
Існують дві умови, за одночасної наявності яких можливе таке розірвання трудових відносин:
1) працівник не з'являється на роботі більше трьох годин протягом робочого дня, причому не обов'язково підряд.
2) прогул відбувся без поважних причин.
Жозефіна Дата: Чт, 09.06.2011, 16:10 | Повідомлення № 18
Часто заходить...
Рейтинг: 4
У нас в школі передплачувати нічого не заставляють. Перший раз чую, що є така проблема. Методкабінет передплачує всю фахову періодику, можна до них звертатися і користуватися. Я сама багато-чого купую, а щоб примусово, та ще й приносити квітанції - це абсурд.
Пилипчук_О_П Дата: Чт, 09.06.2011, 16:20 | Повідомлення № 19
Ветеран спілкування
Нагороди: 30
Рейтинг: 352
Quote (Жозефіна)
а щоб примусово, та ще й приносити квітанції - це абсурд

Абсурд, звичайно. Але, разом з тим, непоодинокий факт! B)
russo Дата: Чт, 09.06.2011, 17:47 | Повідомлення № 20
Тут живе...
Нагороди: 1
Рейтинг: 35
Quote (Пилипчук_О_П)
Абсурд, звичайно. Але, разом з тим, непоодинокий факт!

В нашій школі виписує літературу бібліотекар. Звичайно, за наші гроші.
Що стосується абсурда, то його кількість в освіті (та і не тільки) зростає поки що в арифметичній прогресії.
novachok Дата: Чт, 09.06.2011, 20:06 | Повідомлення № 21
Прописаний назавжди
Рейтинг: 9
У нашій школі зобов’язують передплатити:
- фаховий журнал ("Комп’ютер в школі та сім’ї" або "Інформатика")
- фахову газету ("Інформатика")
- обласну газету
- обласну освітянську газету (приходить 3-4 рази на рік)
- "районку"
На пів-року - гривень двісті-триста. Квитанції представляти обов’язково. Небажаючим нічого не буде - тобто не буде премії, не буде більше ніж 18 годин, а то й менше
serbor Дата: Чт, 09.06.2011, 20:18 | Повідомлення № 22
Наполегливий учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 46
Quote (novachok)
Небажаючим нічого не буде - тобто не буде премії, не буде більше ніж 18 годин, а то й менше

Как всё запущено!

Додано (09.06.2011, 20:18)
---------------------------------------------
Как же можно под гнётом такой администрации работать? Я бы не смог. У нас очень демократическая администрация, в своё время я устроился работать в школу временно, а там оказалось очень комфортно. И уже 20 лет достаточно дружелюбная и в то же время эффективная обстановка.

pet Дата: Чт, 09.06.2011, 22:01 | Повідомлення № 23
Патріот
Нагороди: 2
Рейтинг: 23
вимагають і у нас, але я наголошую що підвищую свій рівень за допомогою інтернету- тоді не чіпляються ;)
Пилипчук_О_П Дата: Чт, 09.06.2011, 22:46 | Повідомлення № 24
Ветеран спілкування
Quote (russo)
В нашій школі виписує літературу бібліотекар. Звичайно, за наші гроші.

А це - трошки вищий рівень абсурду, ніж тоді, коли вимагають копію квитанції! Невже Вам зароблені гроші не потрібні, що ви віддаєте їх бібліотекарю?
А квитанції вам хоч повертають?

Quote (serbor)
У нас очень демократическая администрация,

Само собою, що все залежить в першу чергу від керівництва...

Відредаговано: Пилипчук_О_П - Чт, 09.06.2011, 23:04
russo Дата: Пт, 10.06.2011, 05:49 | Повідомлення № 25
Тут живе...
Нагороди: 1
Рейтинг: 35
Quote (Пилипчук_О_П)
Невже Вам зароблені гроші не потрібні, що ви віддаєте їх бібліотекарю?

Гроші потрібні. Виписую літературу, щоб не бути білою вороною. Крім того за власні гроші інколи купую і "залізо" для компов. Інколи повертає директор. Я в школі 30 років і розумію, що при такому фінансуванні, яке є останні 2о років(точніше, відсутності його), директор не завжди може допомогти. Все робиться за дитячі гроші, більшість їх іде на ремонт.
KulAlex Дата: Пт, 10.06.2011, 06:58 | Повідомлення № 26
Знаток програмування
Нагороди: 6
Рейтинг: 19
Quote (Пилипчук_О_П)
Само собою, що все залежить в першу чергу від керівництва...

Не завжди. В першу чергу залежи від вчителя і як він себе поставив. Від мене ніхто не вимагає ні виписки ні грошей ні квитанції, хоча в свій час спроби були. Зараз для мене виписує бібліотека журнал за державні кошти.
gu2in Дата: Пт, 10.06.2011, 09:31 | Повідомлення № 27
Досвідчений учасник
Нагороди: 7
Рейтинг: 252
Років 10 теж заставляли виписувати періодику: 2 обласних + 1 районну. З квитанцій зняти копії і директору, а він робив список і на район звітував. Я також вимагав показати письмове розпорядження - і хто ж його напише)))).
В минулому році заврайво пішов на пенсію, назначили молоду особу, яка ще не дуже мабуть розібралася і тому цей рік прожили без підписки, але пару фахових видань областного розливу добровільно-примусово заставили кожного купувати + деяку методлітературу на школу. І те, що я шкільний сайт за свій кошт утримую та ремонт у кабінеті роблю поблажок мені не дало.
Пилипчук_О_П Дата: Пт, 10.06.2011, 09:36 | Повідомлення № 28
Ветеран спілкування
Quote (KulAlex)
Зараз для мене виписує бібліотека журнал за державні кошти.

Ну, якщо збирати всі фактори, то, конкретно, передплата залежить щей від масштабу школи. Від передплати по одному примірнику всіх фахових журналів бюджет великої школи не дуже постраждає, а для фаленької це може бути фінансовим крахом :'( Хоча це не означає, що хтось має право лізти до вчителя в кишеню, тобто керувати, на що витрачати зароблені гроші. На по-справжньому потрібні речі гроші знайдуться. Просто точка зору на те, що потрібно, а що ні, у керівників різних закладів різна.
mouse Дата: Пт, 10.06.2011, 11:32 | Повідомлення № 29
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Quote (gu2in)
айт за свій кошт утримую та ремонт у кабінеті роблю поблажок мені не дало.

Це Ви так себе поставили в колективі. Або Вас вдало шантажують навантаженням. Мені здається, що можна поборотись за свої права, тим більше, що наша зарплата не депутатська.
Якщо все робити "разом з колективом", то мабуть ми далеко в цьому зайдемо. Я б відмовився на Вашому місці.
swetikccc Дата: Пт, 10.06.2011, 15:35 | Повідомлення № 30
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 380
Quote (gu2in)
2 обласних + 1 районну. З квитанцій зняти копії і директору

Копій в шопі, і вперед. :)
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.6 Юридично-правові аспекти » Незаконні акти, або виманювання гошей з учителя (Передплата місцевої та фахової преси)
Сторінка 2 з 4«1234»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.