Чт, 24.08.2017, 08:01
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 41234»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.6 Юридично-правові аспекти » Незаконні акти, або виманювання гошей з учителя (Передплата місцевої та фахової преси)
Незаконні акти, або виманювання гошей з учителя
Bandalak Дата: Ср, 08.06.2011, 19:31 | Повідомлення № 1
Лідер форуму
Нагороди: 36
Рейтинг: 247
В Чернівецькій області негласно заставляють вчителів передплачувати районні газети та Крайову освіту. Ніякого наказу немає.
Цікаво чи скрізь так?
Під чією вказівкою це проводиться, звідки ноги ростуть?
Якщо від мізерної нашої зарплати повіднімати ще ці забаганки - то й 100 баксів на місяць не залишиться!
Думаю вчителі інформатики й так отримують придостатньо інформації.
:*

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: W-w-W - Сб, 26.12.2015, 19:52
Пилипчук_О_П Дата: Ср, 08.06.2011, 20:07 | Повідомлення № 2
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 299
Спостерігаю цей психоз вже протягом багатьох років. Сьогодні допоміг вчителям копіювати квитанції, директору - підготувати список вчителів з відповідними даними.

Quote (Bandalak)
Ніякого наказу немає.

Звичайно. І не буде. Такий наказ був би прямим порушенням прав людини. Задача освітянського керівництва дати вчителю зарплату, а не вирішувати, на що він має її витрачати. Тому даються усні розпорядження, іноді "присмачуються" погрозами "вжити заходів". Цього року звучали натяки на те, що вчителі мають "бізнес", де не все "чисто", тому хай не кажуть, що у них грошей немає.

Один раз вирішив перевірити, які будуть заходи, і півроку не передплачував "районку" - не сталося абсолютно нічого...

Я вже кілька років майже не передплачую періодику, натомість проплачую собі інтернет. Але ж у мене ще й дружина - вчителька, от вона й передплачує... :)
Ktara Дата: Ср, 08.06.2011, 20:37 | Повідомлення № 3
Перспективна вчителька
Рейтинг: 285
Это у кого либо ностальгия за СССР, либо работали при той системе и признают ее эффективность. Раньше давали разнарядку кто и что должен выписать на год (ну там "Правду", "Рабочую газету", "Комсомольскую правду" и т.д.). Потом с этим цетликом надо было на работе отчитываться, что я дескать, подписался.
serbor Дата: Ср, 08.06.2011, 21:22 | Повідомлення № 4
Наполегливий учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 46
Quote (Ktara)
Раньше давали разнарядку кто и что должен выписать на год

Я в 80-е работал старшим научным сотрудником (СНС) в ВУЗе. Партийный комитет принял решение, что все СНС должны подписаться на журнал "Коммунист", не взирая на партийность. Я отказался, был приглашен на заседание парткома (коммунистом я не был никогда), где устроили мне "суд". Я тогда только что сдал экзамены в аспирантуру, и они поставили вопрос об отзыве моих документов из аспирантуры. В результате голосования я остался "безнаказанным", не хватило одного голоса против меня.

Відредаговано: serbor - Ср, 08.06.2011, 21:28
Пилипчук_О_П Дата: Ср, 08.06.2011, 22:45 | Повідомлення № 5
Ветеран спілкування
Попри все, існує цивілізований шлях виходу з проблеми, який, якщо не помиляюсь, використовують в Росії. У відомості на зарплату щомісяця вказана сума на методичні потреби (припустимо, 100 руб). В межах цієї суми можна й вимагати звіту.
Bandalak Дата: Ср, 08.06.2011, 22:49 | Повідомлення № 6
Лідер форуму
Рейтинг: 247
Ну це в Росії, у нас такої графи немає. Так що пішли вони в баню!!!
volevikt Дата: Ср, 08.06.2011, 23:13 | Повідомлення № 7
Перспективна вчителька
Нагороди: 24
Рейтинг: 182
Quote (Пилипчук_О_П)
Сьогодні допоміг вчителям копіювати квитанції

Аналогічна ситуація. Кожен вчитель нашої школи перед відпусткою повинен здати ксерокопію квитанції про передплату районної газети, обласної освітянської газети (де взагалі нема що читати) та фахової періодики (газети і журнали). Ще не виписувала, але завтра, мабуть, виписуватиму; бо вже вимагають ксерокопії квитанцій.
Український народ, а саме вчительська його частина, найтерплячіший і найслухняніший.
W-w-W Дата: Ср, 08.06.2011, 23:27 | Повідомлення № 8
Ветеран спілкування
Нагороди: 10
Рейтинг: 202
взагалі в нас нічого подібного нема, можливо тому, що близько столиця. Живем спокійно, навіть декілька років мені фахові видання йшли за рахунок відділу освіти, щас притихли, але я не дуже засмутився.
mudrak Дата: Ср, 08.06.2011, 23:52 | Повідомлення № 9
Активний учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 32
Quote (Пилипчук_О_П)
Але ж у мене ще й дружина - вчителька, от вона й передплачує...

Аналогічно. А передплачувати примушують "всяко - різно": премії не дають автоматом, увага до "методичності" роботи в рази більша (відвідування уроків), ну і якщо прийдеться відпрошуватися чи уроки переставити - згадають підписну кампанію точно.
serbor Дата: Чт, 09.06.2011, 00:20 | Повідомлення № 10
Наполегливий учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 46
Quote (volevikt)
Кожен вчитель нашої школи перед відпусткою повинен здати ксерокопію квитанції

Quote (mudrak)
А передплачувати примушують "всяко - різно"

Ужас, что творится в нашей стране. 20 лет работаю в школе, никогда не встречался с подобным. Даже наоборот, раньше за счет школы выписывал разные журналы (не только образовательные, но и такие как Компьютер+программы, КомпьютерПресс).
Пилипчук_О_П Дата: Чт, 09.06.2011, 03:40 | Повідомлення № 11
Ветеран спілкування
Quote (Махновець_Ігор)
декілька років мені фахові видання йшли за рахунок відділу освіти

Quote (serbor)
за счет школы выписывал разные журналы

За 20 років подібного не бачив. Мої фахові журнали навіть райметодкабінет передплачує не всі і не кожного року. Наприклад, не можу знайти примірник журналу "Комп'ютер в школі та сім'ї" зі своєю статтею. :'(
Якщо хтось має за 2009 рік № 5 і відсканує та перешле с.25-30 - буду вдячний.

Quote (mudrak)
премії не дають автоматом

Вже не раз читав на форумі згадки про премії... Що це таке? B)
mouse Дата: Чт, 09.06.2011, 10:24 | Повідомлення № 12
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Приємно, що це Ваша стаття. Давайте мило :)
Пилипчук_О_П Дата: Чт, 09.06.2011, 10:48 | Повідомлення № 13
Ветеран спілкування
Quote (mouse)
Давайте мило

Надіслав особистим повідомленням.
mudrak Дата: Чт, 09.06.2011, 12:05 | Повідомлення № 14
Активний учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 32
Quote (Пилипчук_О_П)
Вже не раз читав на форумі згадки про премії... Що це таке?

Теж якось цікавився, що це за явище, виявилося що це в нас так називають ті кошти, які школа "з'економила". Як я зрозумів - то це ніби є фонд зарплати на школу, і дирекція його з усих сил економить (ретельно фіксує всі прогули, збирає всі заяви за власний рахунок, ну і ще напевне щось робить, так що зарплата видана по табелю виходить менша за виділений фонд. Різницю потім ділять у школі "по братському", так що хоч святих винось. Але завжди дирекції найбільша премія за те що вона, рідна, нам цю "премію" забезпечила.
Пилипчук_О_П Дата: Чт, 09.06.2011, 12:24 | Повідомлення № 15
Ветеран спілкування
Quote (mudrak)
ретельно фіксує всі прогули,

А що таке "прогул"? В нашій системі прогули неможливі: звільнять. Якщо відпрошуєшся (за заявою) - буде заміна або самозаміна і гроші все-одно хтось отримає.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.6 Юридично-правові аспекти » Незаконні акти, або виманювання гошей з учителя (Передплата місцевої та фахової преси)
Сторінка 1 з 41234»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.