Чт, 17.08.2017, 18:16
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 3 з 3«123
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.6 Юридично-правові аспекти » Керівник гуртка (безкоштовно чи......)
Керівник гуртка
Ktara Дата: Вт, 01.03.2011, 13:09 | Повідомлення № 1
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 275
В цій темі прошу обговорювати ситуацію, яка складається по навчальних закладах з оплатою (і не тільки) гурткової роботи

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: W-w-W - Пн, 04.01.2016, 10:43
shuper_v Дата: Пт, 07.10.2011, 16:32 | Повідомлення № 31
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 2
працюю в коледжі, мережа, інтернет, бухгалтерія та ще якісь новинки МОНУ на мені. Адміністрація цінить на 50% доплати за напруженість (хоча пиво є коли випити). Про ведення безкоштовно гуртка колись йшла мова. Зараз на таке б не погодився. Але й тут підвох. Гурток оплачується по іншому окладу. На керівника гуртка також треба атестуватись.
Пилипчук_О_П Дата: Пт, 07.10.2011, 17:47 | Повідомлення № 32
Ветеран спілкування
Нагороди: 27
Рейтинг: 294
Quote (PTetyana)
У нас в кого є ставка - веде один гурток безкоштовно.

Я на сайті Інституту змісту освіти задав питання про те, якими нормативними документами регулюється діяльність неоплачуваних гуртків. 2-го вересня отримав повідомлення: "Ваше питання буде направлено до відповідного відділення Інституту Інноваційних технологій і змісту освіти, розглянуто і надано відповідь у строк згідно законодавства України. " Чекаю на відповідь. Вже трохи нервую: які строки передбачені законодавством на відповідь?
Ковшун Дата: Пт, 07.10.2011, 18:37 | Повідомлення № 33
Досвідчений учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Quote (Пилипчук_О_П)
Чекаю на відповідь. Вже трохи нервую: які строки передбачені законодавством на відповідь?

Я вже 3 тижні чекаю на відповідь... ;)
mouse Дата: Нд, 09.10.2011, 17:54 | Повідомлення № 34
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
На початку кар'єри мав платний гурток. Все офіційно - в райво. За годину гуртка отримував навіть трохи більше ніж за проведення уроку. Навіть табульки зберіглися. І ці дані є у податковій. Тому при розумному директорі і мудрому заврайво - вчитель має реалізовуватись і з цього жити.
Anatoli Дата: Нд, 09.10.2011, 22:37 | Повідомлення № 35
Прописаний назавжди
Нагороди: 0
Рейтинг: 15
Діяльність? Неоплачуваних? Гуртків? Рекомендую Довідник молодого кріпака.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.6 Юридично-правові аспекти » Керівник гуртка (безкоштовно чи......)
Сторінка 3 з 3«123
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.