Сб, 16.12.2017, 22:33
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 2 з 3«123»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.6 Юридично-правові аспекти » Керівник гуртка (безкоштовно чи......)
Керівник гуртка
Ktara Дата: Вт, 01.03.2011, 12:09 | Повідомлення № 1
Перспективна вчителька
Нагороди: 37
Рейтинг: 303
В цій темі прошу обговорювати ситуацію, яка складається по навчальних закладах з оплатою (і не тільки) гурткової роботи

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: W-w-W - Пн, 04.01.2016, 09:43
volevikt Дата: Вт, 01.03.2011, 12:11 | Повідомлення № 16
Перспективна вчителька
Нагороди: 24
Рейтинг: 225
Quote (PTetyana)
У нас в кого є ставка - веде один гурток безкоштовно.

В нас аналогічно, з уточненням: в кого вища категорія, ведення безкоштовного гуртка обов'язкове.
Quote (PTetyana)
участь у всіх конкурсах, олімпіадах є обовязковою

Ну це навіть не обговорюється. :)
filnick Дата: Вт, 01.03.2011, 12:11 | Повідомлення № 17
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (volevikt)
Ну це навіть не обговорюється

А дарма...
Ковшун Дата: Вт, 01.03.2011, 12:11 | Повідомлення № 18
Досвідчений учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Quote (volevikt)
В нас аналогічно, з уточненням: в кого вища категорія, ведення безкоштовного гуртка обов'язкове.

А якщо категорія не вища, тоді керівнику гуртка платять ;)
Дивна позиція ;) ;) ;)
volevikt Дата: Вт, 01.03.2011, 12:12 | Повідомлення № 19
Перспективна вчителька
Quote (Ковшун)
А якщо категорія не вища

Тоді можна відмовитися від гуртка.
В нашій школі всі гуртки безкоштовні, нікому нічого не платять.
Ktara Дата: Вт, 01.03.2011, 12:12 | Повідомлення № 20
Перспективна вчителька
Нагороди: 37
Рейтинг: 303
У нас рабртает много кружков, все оплачиваются (так как я тоже веду кружок, оплата по факту вычитки часов в месяце).
PTetyana Дата: Вт, 01.03.2011, 12:29 | Повідомлення № 21
Прописаний назавжди
Нагороди: 3
Рейтинг: 51
Оплачуються чи ні гуртки, в основному, залежить не від директора, а від управління освіти (міського чи районного). Є повністю дотаційні управління, є на 50% чи інакше. От і відповідно до того - багато чи мало грошей може виділити місто чи район на освіту йде оплата гуртків чи чогось іншого.
У моєму місті постійно не вистарчає грошей на освіту (або економити на освіті легше), тому йдуть поголовні скорочення працівників школи, і всього чого тільки можна. Звичайно є й індивідуальні заняття і факультативи, але дуже мало і часто лише з тих предметів де є ЗНО.
serbor Дата: Вт, 01.03.2011, 23:51 | Повідомлення № 22
Наполегливий учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 46
Quote (volevikt)
в кого вища категорія, ведення безкоштовного гуртка обов'язкове

А заполнение журнала бесплатного кружка, проверки, требование к наполняемости тоже у вас есть?
mouse Дата: Ср, 02.03.2011, 09:56 | Повідомлення № 23
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
В свій час в школі проводим гурток. Звернувся до директора із заявою про гурток, поїхав до райво, там зробили кошторис. Гроші перераховував на спецрахунок. Займалось в мене 12-13 дітей за програмою, що затверджена в школі. Була копійка мені, був гурток, батьки писали заяву. Так вже не можна?
volevikt Дата: Ср, 02.03.2011, 10:37 | Повідомлення № 24
Перспективна вчителька
Quote (serbor)
А заполнение журнала бесплатного кружка, проверки, требование к наполняемости тоже у вас есть?

Вимоги до наповнюваності - не менше 15 чол. Журнал заповнюю регулярно.
Якщо чесно, проведення гуртка формальне. Займаюся з дітьми після уроків по мірі необхідності. Особливо в період підготовки до районної та обласної олімпіад з ІКТ (в програмуванні участі не беремо).
Мене особливо не перевіряють, оскільки виконую багато чужої роботи + останні місяці і до 20 березня працюю консультантом-реєстратором районного консультаційного пункту осіб, які бажають пройти ЗНО у 2011 році.
А взагалі перевіркою гуртків займається завуч по виховній роботі, яка відвідує заняття гуртків моїх колег.
serbor Дата: Ср, 02.03.2011, 18:26 | Повідомлення № 25
Наполегливий учасник
Quote (volevikt)
Журнал заповнюю регулярно.
Якщо чесно, проведення гуртка формальне. Займаюся з дітьми після уроків по мірі необхідності.

Журнал бесплатного кружка? Ну не фига себе!
Я тоже занимаюсь с детьми в личное время и регулярно, и не формально! Но: никто мне этого не навязывал, никакой отчетности не посмеет потребовать. Я приглашаю строго тех детей, каких выбрал сам. Результаты были и есть. Например в этом году 1 место на областной олимпиаде (8 класс). У нас никогда никого бесплатно не заставили вести занятия!
mouse Дата: Ср, 02.03.2011, 18:30 | Повідомлення № 26
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Quote (serbor)
апример в этом году 1 место на областной олимпиаде (8 класс)

Это информатика? Или что то другое?
serbor Дата: Ср, 02.03.2011, 19:43 | Повідомлення № 27
Наполегливий учасник
Quote (mouse)
Это информатика? Или что то другое?

III этап Всеукраинской олимпиады олимпиады по информатике (Донецкая обл.)
Sergeich Дата: Ср, 02.03.2011, 21:28 | Повідомлення № 28
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 5
Quote (serbor)
Я тоже занимаюсь с детьми в личное время и регулярно, и не формально! Но: никто мне этого не навязывал, никакой отчетности не посмеет потребовать. Я приглашаю строго тех детей, каких выбрал сам. Результаты были и есть. Например в этом году 1 место на областной олимпиаде (8 класс). У нас никогда никого бесплатно не заставили вести занятия!

Аналогично делаю я, еще и старый ноутбук ученику одному отдал (сирота). Приходят ко мне домой и за чаем работаем.

serbor Дата: Чт, 03.03.2011, 02:26 | Повідомлення № 29
Наполегливий учасник
Проводить занятие кружка (да и вообще что-либо) для чиновника и для детей - это разные, иногда несовместимые вещи!
Поэтому, если что-то делаешь для детей бесплатно, то лучше пусть школьные чиновники об этом и не знают.
Ковшун Дата: Чт, 03.03.2011, 07:38 | Повідомлення № 30
Досвідчений учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Quote (serbor)
Поэтому, если что-то делаешь для детей бесплатно, то лучше пусть школьные чиновники об этом и не знают.

Это истина!!!
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.6 Юридично-правові аспекти » Керівник гуртка (безкоштовно чи......)
Сторінка 2 з 3«123»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.