Сб, 18.11.2017, 02:51
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

   
зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 9 з 10«1278910»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.6 Юридично-правові аспекти » Доплата за завідування кабінетом і за обслуговування комп. (Директор призначає одні проценти, а РАЙВО зменшує)
Доплата за завідування кабінетом і за обслуговування комп.
vasl Дата: Сб, 18.09.2010, 14:39 | Повідомлення № 1
Новий користувач
Повідомлень: 9
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
В законі про доплату за завідуванням кабінету і за обслуговування комп. техніки написано10-13% за кабінет і 5-10% за обслуговування комп. техніки, також написано, що конкретний розмір встановлюється керівником навчального закладу.
Директор робить подання - кабінет 13% (в комп. класі 11 комп.), На обслуговання - 10% (вказується, що на одну людину покладено обслуговування 25 коплектів компютерів). Завідучий затверджує за кабінет 10%, обслуговування -5%, мотивуючи тим, що він є розпорядником коштів, і закон йому дозволяє ставити такі проценти.

Допоможіть вирішити проблему
Хто ж насправді призначає проценти?
Коли призначати 10, а коли 13% за кабінет?
Наявність самого комп. класу за законом є підставою для призначення мін. доплати, скільки ж комп. потрібно обслуговувати , щоб була призначена максимальна доплата?
Дякую за відповідь.


[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!


Відредаговано: W-w-W - Сб, 26.12.2015, 18:49
Жозефіна Дата: Ср, 18.09.2013, 17:37 | Повідомлення № 121
Часто заходить...
Повідомлень: 90
Нагороди: 0
Рейтинг: 4
Зробіть паспортизацію.
Photo Дата: Пт, 20.09.2013, 07:52 | Повідомлення № 122
Часто заходить...
Повідомлень: 56
Нагороди: 0
Рейтинг: 3
Для паспортизации кабинета от каких нормативных документов" отталкиваться? Какой перечень документов должен получиться в итоге?
argun Дата: Пт, 20.09.2013, 14:37 | Повідомлення № 123
Прописаний назавжди
Повідомлень: 478
Нагороди: 1
Рейтинг: 32
Цитата (Photo)
Для паспортизации кабинета от каких нормативных документов" отталкиваться? Какой перечень документов должен получиться в итоге?
В гуглі пишете"паспорт кабінету інформатики"
У мене паспорт зроблений по зразку з журналу "Директор школи", рік та номер не помню - давно було.
Це якщо мається на увазі такий паспорт.
За кабінет оплачують кожен рік, але не разу не казали, що тільки при наявності паспорту(хоча він є у нас в кожному кабінеті).
Взагалі у нас є кабінети за які платять постійно - майстерні, інформатика, фізика, хімія(всі не знаю), і є, за які платять по черзі, наприклад мови - один рік одному, на другий рік другому.


Відредаговано: argun - Пт, 20.09.2013, 14:43
sgrecords Дата: Пт, 26.09.2014, 11:24 | Повідомлення № 124
Активний учасник
Повідомлень: 604
Нагороди: 2
Рейтинг: 59
Хто знає, що зараз з доплатою за обслуговування техніки. Вона є чи її нема?
novichok Дата: Пт, 26.09.2014, 11:55 | Повідомлення № 125
Прописаний назавжди
Повідомлень: 372
Нагороди: 7
Рейтинг: 116
Цитата sgrecords ()
Вона є чи її нема?
Нам зняли
gu2in Дата: Пт, 26.09.2014, 12:03 | Повідомлення № 126
Досвідчений учасник
Повідомлень: 703
Нагороди: 7
Рейтинг: 249
Цитата sgrecords ()
Вона є чи її нема?
Оплату ніхто не відміняв: http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/z0056-93/page3 п.41,
але якщо в місцевому бюджеті немає коштів - її відміняють. У нас в одних районах познімали, в інших - платять.
Bandalak Дата: Пт, 26.09.2014, 15:21 | Повідомлення № 127
Лідер форуму
Повідомлень: 5521
Нагороди: 39
Рейтинг: 260
У нас однозначно всім зняли 100%.
W-w-W Дата: Пт, 26.09.2014, 17:44 | Повідомлення № 128





В нас все без змін, за всі посади все платять в повній мірі
argun Дата: Пт, 26.09.2014, 18:25 | Повідомлення № 129
Прописаний назавжди
Повідомлень: 478
Нагороди: 1
Рейтинг: 32
За обслуговування - 10%
За кабінет - 0
20%ну надбавку не платять.
Зарплата по школі менша на 600-1000 грн.
Масовий вихід на вислугу.
gry Дата: Пт, 26.09.2014, 18:40 | Повідомлення № 130
Досвідчений учасник
Повідомлень: 1053
Нагороди: 3
Рейтинг: 120
Цитата Bandalak ()
У нас однозначно всім зняли 100%.

А у нас і не платили...Скільки не піднімалося це питання, а віз і нині там. Платять (поки-що) за кабінет, але обіцяють і це зняти , мінус 20 %. І у голову "влазять" думки - де б його податися , після 30 років педстажу та 29 років викладання інформатики...
smolynvas Дата: Вт, 03.10.2017, 23:27 | Повідомлення № 131
Я тут недавно...
Повідомлень: 38
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Всім доброго вечора. Цікавить питання якщо директор є вчителем інформатики чи може оформити завідування кабінетом та хто тоді видає наказ? Директор на вчителя інформатика виходить сам на себе? ??
ALEKS Дата: Ср, 04.10.2017, 09:17 | Повідомлення № 132
Прописаний назавжди
Повідомлень: 348
Нагороди: 2
Рейтинг: 59
Цитата smolynvas ()
Всім доброго вечора. Цікавить питання якщо директор є вчителем інформатики чи може оформити завідування кабінетом та хто тоді видає наказ? Директор на вчителя інформатика виходить сам на себе? ??

Bandalak Дата: Чт, 05.10.2017, 11:57 | Повідомлення № 133
Лідер форуму
Повідомлень: 5521
Нагороди: 39
Рейтинг: 260
У кого є інструкція для інженера-електроніка?
Щоб було чітко вказано до яких робіт він повинен залучатися, а до яких ні!
А то більшість тільки музику крутять на урочистих та виховних заходах.
nolk-v Дата: Чт, 05.10.2017, 12:23 | Повідомлення № 134
Прописаний назавжди
Повідомлень: 286
Нагороди: 2
Рейтинг: 30
Цитата Bandalak ()
інструкція для інженера-електроніка
Кожен навчальний заклад розробляє свою, на підставі типової, у декого наприклад така https://sites.google.com/site....-skilna , ще один приклад https://www.google.com.ua/url?sa=....P6F6WF8
А взагалі у керівника свого спитайте, перед початком роботи Вас повинні з нею ознайомити. Якщо інструкції немає, то все вилами по воді писано, що захочуть те й накажуть робити...
Ось щось схоже на типову http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/link1/TI911.html


Відредаговано: nolk-v - Чт, 05.10.2017, 12:30
volodschool2 Дата: Чт, 05.10.2017, 15:25 | Повідомлення № 135
Досвідчений учасник
Повідомлень: 1372
Нагороди: 12
Рейтинг: 277
Цитата nolk-v ()
ще один приклад https://www.google.com.ua/url?sa=....P6F6WF8
Цей віріант більше відповідає назві "інженер-електронік", а цей:
Цитата nolk-v ()
у декого наприклад така https://sites.google.com/site....-skilna
схоже створювався в часи введення в експлуатацію курс-школа. Не розумію, яким боком до цієї звітності інженер-електронік, це зовсім не його робота. Інженер-електронік має займатися "залізом", усілякі звіти, музика і т.д. - не його парафія.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.6 Юридично-правові аспекти » Доплата за завідування кабінетом і за обслуговування комп. (Директор призначає одні проценти, а РАЙВО зменшує)
Сторінка 9 з 10«1278910»
Пошук:


© Форум інформатиків України, 2007-2017.