Пт, 22.09.2017, 18:25
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 8 з 9«126789»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.6 Юридично-правові аспекти » Доплата за завідування кабінетом і за обслуговування комп. (Директор призначає одні проценти, а РАЙВО зменшує)
Доплата за завідування кабінетом і за обслуговування комп.
vasl Дата: Сб, 18.09.2010, 15:39 | Повідомлення № 1
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
В законі про доплату за завідуванням кабінету і за обслуговування комп. техніки написано10-13% за кабінет і 5-10% за обслуговування комп. техніки, також написано, що конкретний розмір встановлюється керівником навчального закладу.
Директор робить подання - кабінет 13% (в комп. класі 11 комп.), На обслуговання - 10% (вказується, що на одну людину покладено обслуговування 25 коплектів компютерів). Завідучий затверджує за кабінет 10%, обслуговування -5%, мотивуючи тим, що він є розпорядником коштів, і закон йому дозволяє ставити такі проценти.

Допоможіть вирішити проблему
Хто ж насправді призначає проценти?
Коли призначати 10, а коли 13% за кабінет?
Наявність самого комп. класу за законом є підставою для призначення мін. доплати, скільки ж комп. потрібно обслуговувати , щоб була призначена максимальна доплата?
Дякую за відповідь.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: W-w-W - Сб, 26.12.2015, 19:49
E_L Дата: Пн, 24.09.2012, 19:48 | Повідомлення № 106
Тут живе...
Нагороди: 2
Рейтинг: 31
serbor, , Я Б БРАЛА - НЕ ДАЮТ! )))

Відредаговано: E_L - Пн, 24.09.2012, 19:48
serbor Дата: Пн, 24.09.2012, 20:05 | Повідомлення № 107
Наполегливий учасник
Рейтинг: 46
Quote (E_L)
Я Б БРАЛА - НЕ ДАЮТ!

Спрос рождает предложение. Вы берите, и тогда будут давать.
Bandalak Дата: Пн, 24.09.2012, 22:26 | Повідомлення № 108
Лідер форуму
Нагороди: 37
Рейтинг: 247
Не смішіть, за що вчителеві інформатики можна дати хабаря?
Та немає за що! Нема про що і говорити!
НІКОЛЯ Дата: Пн, 24.09.2012, 22:37 | Повідомлення № 109
Знавець вірусів
Нагороди: 17
Рейтинг: 197
Quote (serbor)
Бери взятки, обманывай, халтурь...

Останнє в тєму - На халтурах можна окладів 5 косануть в місяць як мінімум ;) якщо в голові хотя б частково присутня сіра речовина ;)
Візміть пару фірм ведіть їх по 1 С Медку та ін.. Завіверіть і ведіть по залізу віддалено а бабульки стабільно згідно договорів будуть капати на ваш рахунок.
Взагалі то бабло можна косити тільки б вистачало фантазії та професійних навиків.
Якщо нудно візміться за переналаштування мопедів користувачів адсл укртелекому. Це- покращення ліній методом часткового зменшення біттонування доопрацювання помилок в роботі ПЗ мопедів від Укртела та інших. Від таких халтур відбою небуде пачками самі пертимуть ;)
І це тільки тисячна частина головне БАЖАННЯ. ;)
volodschool2 Дата: Вт, 25.09.2012, 19:19 | Повідомлення № 110
Досвідчений учасник
Нагороди: 12
Рейтинг: 263
Quote (НІКОЛЯ)
Це- покращення ліній методом часткового зменшення біттонування доопрацювання помилок в роботі ПЗ мопедів від Укртела та інших

НІКОЛЯ, а де про це можна почитати(?), можливо у Вас є власні напрацювання(?), якщо можна, киньте в ОП.

Відредаговано: volodschool2 - Вт, 25.09.2012, 19:19
НІКОЛЯ Дата: Вт, 25.09.2012, 22:43 | Повідомлення № 111
Знавець вірусів
Почніть звідси. Власні напрацювання потрібно буде перенести з голови на інші носії, вийде добрий посібник. За браком часу якось недійшов ход.
http://uk.wikipedia.org/wiki/ADSL
http://uk.wikipedia.org/wiki/XDSL
http://ogo.in.ua/forums/

Також можна почати з впровадження пристроїїв wi- fi IEEE_802.11ac швидкість передачі даних від 1 Гбит/с (до 6 Гбит/с 8x MU-MIMO),
http://ru.wikipedia.org/wiki/IEEE_802.11ac
Я власне в школу купив за власні кошти отакого звіря http://idagadget.com.ua/belkin-....02-11ac чисто для вільного користування діток нетом - 300 баків нетакі вже й великі кошти. Штукенція чудова хоча є як плюси так і мінуси.
E_L Дата: Вт, 25.09.2012, 23:32 | Повідомлення № 112
Тут живе...
Quote (НІКОЛЯ)
Я власне в школу купив за власні кошти отакого звіря http://idagadget.com.ua/belkin-....02-11ac чисто для вільного користування діток нетом - 300 баків нетакі вже й великі кошти. Штукенція чудова хоча є як плюси так і мінуси.

Вибачте, але це - зарплата за місяць при ГАРНОМУ навантаженні. І хоч я люблю свою роботу - моя родина мені дорожче..
НІКОЛЯ Дата: Вт, 25.09.2012, 23:41 | Повідомлення № 113
Знавець вірусів
Quote (E_L)
Вибачте, але це - зарплата за місяць при ГАРНОМУ навантаженні.

Вибачте але це, вартість одного калиму. ;) Установки системи відеонагляду з точки та 4 wi-fi камер займає це небільше 2 годин. А бажаючих хоч відбавляй мовчу взагалі про використання мною електропроводки як локальної мережі все працює відмінно. Якщо цікаво? http://www.tp-link.ua/products/details/?model=TL-PA111 я таке парингую як клієнтське обладнання з переходами wi-fi дешево й практично. Це так сказати побічний лівак на швидку руку.
Головне реалізувати себе на всі 100 процентів.
Проблема не в тому що ми немаємо коштів а в тому що нехочемо їх заробити. Від власної ліні та небажання вчитися ;) Я сто разів повторював синові що краще тягати мишку як лопату. B)
Від того що нюняти що, немає коштів вони не зявляться.
E_L Дата: Ср, 26.09.2012, 00:35 | Повідомлення № 114
Тут живе...
Quote (НІКОЛЯ)
я таке парингую як клієнтське обладнання з переходами wi-fi дешево й практично. Це так сказати побічний лівак на швидку руку.

Тоді розрізняйте "купив СОБІ для роботи" та "купив та віддав для вільного користування діток нетом у школу".. це різні речі )) хоча спонсорство зараз стає модним))

Відредаговано: E_L - Ср, 26.09.2012, 00:36
НІКОЛЯ Дата: Ср, 26.09.2012, 00:52 | Повідомлення № 115
Знавець вірусів
Це друге купив та віддав для вільного користування діток нетом у школу. Безвозмездно. Оформив згідно акта як спонсорську допомогу ;)
E_L Дата: Ср, 26.09.2012, 12:50 | Повідомлення № 116
Тут живе...
НІКОЛЯ,
PTetyana Дата: Ср, 26.09.2012, 14:41 | Повідомлення № 117
Прописаний назавжди
Нагороди: 3
Рейтинг: 40
НІКОЛЯ, я приєднуюся, вам :o
На рахунок оплати за кабінет - я її отримую. Але, скажімо так, це за всю ту роботу яка робиться для школи (адміністрування сайту, різних проектів, допомога з педрадами, семінарами, турнірами і т.д.) і то за непоганого відношення директора (може боїться що втечу зі школи :) ).
У мене останнім часом взагалі з"явилася така думка, що з кожним підвищенням заплати буде якесь скорочення штату працівників чи зняття якихось доплат. Тому будуть платити чи ні (в нас у місті принаймі так) - залежить від того наскільки ви "потрібні" в школі.
Пилипчук_О_П Дата: Чт, 27.09.2012, 03:28 | Повідомлення № 118
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 309
Quote (PTetyana)
будуть платити чи ні ... - залежить від того наскільки ви "потрібні" в школі.

В принципі, якщо забрати лапки, то так і мало б бути...
bukochka2c19 Дата: Сб, 02.02.2013, 17:32 | Повідомлення № 119
Новий користувач
читала,читала... не могу найти ответа. поэтому вопрос.
работаю уч. информатики и математики. за заведование каб. платят, а за обслуживание комп. техники отказываются, мотивируя тем, что есть инженер-электронщик. лаборанта нет, на подргуппы не делится, но это отдельно.
что входит в обязанности "за обслуживание комп. техники"? и правомерно ли мне не платят? я компы вкл/выкл, настраиваю, записываю, кто где сидит каждый урок. веду в своем кабинете 13 ур. информатики (без деоения на подруппы) и 10 математики
ut7wo Дата: Вт, 17.09.2013, 18:03 | Повідомлення № 120
Новий користувач
Панове!При затвердженні нової тарифікації бухгалтер "порадувала" мене,що відтепер доплати 5% за обслуговування шкільних комп'ютерів не буде.А економіст зіслалася на свої папери,ніби там написано ,що доплата здійснюється при наявності кабінету обчислювальної техніки.А ,оскільки мій кабінет непаспортизований,то це клас,а про обслуговування комп'ютерів у класі нічого не пише.Тому -дуля.Не розумію,чому кілька років доплачували без проблем?А про посаду інженера навіть і слухати не хоче.Кількість комп'ютерів у школі 9 (7 з них в моєму "кабінеті").Хто з нас правий?
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.6 Юридично-правові аспекти » Доплата за завідування кабінетом і за обслуговування комп. (Директор призначає одні проценти, а РАЙВО зменшує)
Сторінка 8 з 9«126789»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.