Пн, 11.12.2017, 15:15
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 4 з 10«123456910»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.6 Юридично-правові аспекти » Доплата за завідування кабінетом і за обслуговування комп. (Директор призначає одні проценти, а РАЙВО зменшує)
Доплата за завідування кабінетом і за обслуговування комп.
vasl Дата: Сб, 18.09.2010, 14:39 | Повідомлення № 1
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
В законі про доплату за завідуванням кабінету і за обслуговування комп. техніки написано10-13% за кабінет і 5-10% за обслуговування комп. техніки, також написано, що конкретний розмір встановлюється керівником навчального закладу.
Директор робить подання - кабінет 13% (в комп. класі 11 комп.), На обслуговання - 10% (вказується, що на одну людину покладено обслуговування 25 коплектів компютерів). Завідучий затверджує за кабінет 10%, обслуговування -5%, мотивуючи тим, що він є розпорядником коштів, і закон йому дозволяє ставити такі проценти.

Допоможіть вирішити проблему
Хто ж насправді призначає проценти?
Коли призначати 10, а коли 13% за кабінет?
Наявність самого комп. класу за законом є підставою для призначення мін. доплати, скільки ж комп. потрібно обслуговувати , щоб була призначена максимальна доплата?
Дякую за відповідь.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: W-w-W - Сб, 26.12.2015, 18:49
serbor Дата: Нд, 03.10.2010, 18:12 | Повідомлення № 46
Наполегливий учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 46
Quote (birukova-j11)
Доплачують мені лише за шкідливі умови праці 8 % як вчителю

Такой доплаты давно уже нет ни у кого. У нас КРУ за эту доплату взыскивала с тех, кто ее назначил, поскольку он её обосновать не сумел.
Ковшун Дата: Пн, 04.10.2010, 08:18 | Повідомлення № 47
Досвідчений учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Quote (birukova-j11)
Я працюю перший рік, маю 12 год. інформатики та 0,5 п.о. лаборанта у кабінеті інформатики, завідую кабінетом інформатики. Доплачують мені лише за шкідливі умови праці 8 % як вчителю, а як лаборанту нічого.

Ну, якщо в кабінеті інформатики є лаборант, то тоді вчителю здійснюється доплата лише за завідування кабінетом!
В посадові обов’язки лаборанта повинно входити обслуговування.
Вам же, як я зрозумів, платять як лаборанту та ще 8% за обслуговування ;)
shef100 Дата: Пн, 04.10.2010, 11:48 | Повідомлення № 48
Тут живе...
Рейтинг: 6
Quote (shef100)

В мене така сама логіка. Але в бухгалтерії один закон : раз не знають, значить не можна.
Дякую всім.
По крайній мірі появився ще один аргумент в боротьбі : "вся Україна ділить , а ви ні ))))))"

Результати переговорів.
В навчальному плані в 2-5 класах надрукував просто Інформатика, що дало змогу бухгалтерії посилатись на відомий наказ щодо поділу на групи. Тепер вони спокійні, а я задоволений.
Причому воював за 5 клас, а поділили ще й ,2 та 3 класи.....
kundilka Дата: Сб, 15.01.2011, 00:28 | Повідомлення № 49
Новий користувач
С Нового года мне отменили доплату за обслуживание компьютеров (в бюджете не хватает средств), хотя кроме их обслуживания мне приходится и ремонтировать за свой счёт. Я понимаю, что это неправильно, но мне же работать на чём-то надо. А ещё ко всему пришёл новый директор, который считает, что и ремонт кабинета должен делать зав.кабинетом. И ей бесполезно показывать законы, она тупо смотрит и говорит: "А я сказала..." Ну что, в таком случае, в суд идти? Нервы на пределе, посоветуйте как вернуть свои же деньги. email: batir_nina@mail.ru

Відредаговано: kundilka - Сб, 15.01.2011, 00:51
PanPete Дата: Сб, 15.01.2011, 01:01 | Повідомлення № 50
Наполегливий учасник
Рейтинг: 45
Quote (kundilka)
посоветуйте как вернуть свои же деньги

Надалі в випадку вимоги проведення непрофінансованих робіт тупо дивидися і казати "А я сказала..." ;)
НІКОЛЯ Дата: Сб, 15.01.2011, 10:07 | Повідомлення № 51
Знавець вірусів
Нагороди: 17
Рейтинг: 201
Я теж підримую PanPete Одшийте її гарненько один раз, а точніше скажіть що, мішок вибачень якщо немає доплати за обслуговування то в випадку якої небудь поломки або або іншого звертайтесь в віділ освіти нехай викликають спеціаліста який за це отримує бабоси і хай ремонтує та бавиться з цими проблемами, як результат все що буде замінено в результаті ремонту по безготівковому буде придбано саме цим спеціалістом і через бугалтерію відділу освіти а ви взагалі неприділах. Поставте питання або так або більше ніяк. Непрацює щось повідомили директора і допобачення хай і дальші непрацює. Це неваша головна біль. Бо з такими приколами вам доведеться ще й з чоловікової зарплати доложувать на потреби класу ;) а не тільки з своєї.
GаrDArik Дата: Сб, 15.01.2011, 12:46 | Повідомлення № 52
Прописаний назавжди
Рейтинг: 9
якшо немає спільної мови з адміністрацією школи, то треба робити "по закону" - не працює - напишіть доповідну - "Не працює те то і те то. В результаті чого я не можу проводити якісно уроки (практ. частину). Прошу Вас вирішити цю проблему, тому що під загрозу підпадає навч. процес і виконання навч. програм". А "Я сказала..." ніхто тоді нікому нічого не доведе. А краще мати нормальну спільну мову з адміністрацією школи)
Lissi Дата: Сб, 15.01.2011, 13:23 | Повідомлення № 53
Часто заходить...
Рейтинг: 7
Добрий день. З мене вчора зняли лаборанта, а на питання;"хто буде обслуговувати компютери безкоштовно" відповили "ВИ". Наш пан Азаров наказав школам зекономити 10%. Наказу про це немає. Якось не хочеться писати "Прошу звільнити мене з посади... ". Що робити???
offside Дата: Сб, 15.01.2011, 17:21 | Повідомлення № 54
Тут живе...
Що у нас твориться в освіті. Страшно.
Я в своєму кабінеті і вчитель інформатики і оператор і лаборант.
За оператора платять, вчителя, за кабінет 10%, за лаборанта не платять.
І якщо в школі десь щось зламалося скидаються всі учні, вчителі, а я тоді ремонтую.
Я привчив всих так, що без мене їм не обійтися, що не дай боже чомусь скрутять голову. Не буде ні інтернету, ні принтера нічого. А зараз всим потрібен нет, принтер.
Я на список всих записав хто скільки здав (на фарбу). Не здав - гуляй. То всі зразу зрозуміли що краще раз на пару місяців якусь десятку здати і спокійно працювати.
Хоч за ремонт мені не платять за те хоч трохи мані на різні запчастини є. Не працює щось велике зразу до директора так і так, я зроблю ну потрібні гроші (вона з свого карману навіть може дати).
Якщо приходять і просять набрати текст: є ось комп'ютери сідайте і працюйте я зайнятий (підготовка до уроків, ремонт і обслуговування ком'пютерів, підтримка сайту і т.д.). В мене раніше все набирав я, а тепер я майже всих навчив самостійно працювати.
pet Дата: Сб, 15.01.2011, 19:46 | Повідомлення № 55
Патріот
Нагороди: 2
Рейтинг: 23
Quote (offside)
не працює щось велике зразу до директора так і так, я зроблю ну потрібні гроші (вона з свого карману навіть може дати).

чекайте КРУ ;)
argun Дата: Сб, 15.01.2011, 20:18 | Повідомлення № 56
Прописаний назавжди
Рейтинг: 32
Quote (pet)
чекайте КРУ

І що воно зробить?
Наприклад вилетіла відеоката, чи сідіром, чи вінт, купили новий, замінили, все працює.
Що кру буде ковирятися у залізі і виясняти чи стоїть те що поставили, чи нове. Та воно їм треба.
Пережив два кру. Перший раз перерахували компи, другий раз навіть у клас не зайшли.
offside Дата: Сб, 15.01.2011, 20:53 | Повідомлення № 57
Тут живе...
чекайте КРУ ;)

Ну буде в лютому місяці. Хай перевіряють. Мене хвилює більше те щоб було з чим працювати.
Кожен рік коли прийомка питають чи все обладнання працює.
Всеодно на балансі школи все обладнання. Все мовчу...

Відредаговано: offside - Сб, 15.01.2011, 23:53
GаrDArik Дата: Нд, 16.01.2011, 02:39 | Повідомлення № 58
Прописаний назавжди
Quote (Lissi)
Якось не хочеться писати "Прошу звільнити мене з посади...

У нас в районі нова влада - так уже навіть голова РайВО написав "за власним бажанням".
Quote (argun)
І що воно зробить?

В мене коли була перевірка, то включили на вибір один комп і подивились конфігурацію.
chayka Дата: Нд, 20.03.2011, 14:54 | Повідомлення № 59
Новий користувач
Може вчитель інформатики, який є зав. кабінетом інформатики ще бути лаборантом кабінету інформатики на 0,* п. о.? Директор каже: "Ні, тільки не вчитель."
mouse Дата: Нд, 20.03.2011, 17:17 | Повідомлення № 60
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
На мою думку може. А якщо не може, то має бути документ, в якому так і написано.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.6 Юридично-правові аспекти » Доплата за завідування кабінетом і за обслуговування комп. (Директор призначає одні проценти, а РАЙВО зменшує)
Сторінка 4 з 10«123456910»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.