Пн, 25.09.2017, 23:38
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 3 з 9«1234589»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.6 Юридично-правові аспекти » Доплата за завідування кабінетом і за обслуговування комп. (Директор призначає одні проценти, а РАЙВО зменшує)
Доплата за завідування кабінетом і за обслуговування комп.
vasl Дата: Сб, 18.09.2010, 15:39 | Повідомлення № 1
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
В законі про доплату за завідуванням кабінету і за обслуговування комп. техніки написано10-13% за кабінет і 5-10% за обслуговування комп. техніки, також написано, що конкретний розмір встановлюється керівником навчального закладу.
Директор робить подання - кабінет 13% (в комп. класі 11 комп.), На обслуговання - 10% (вказується, що на одну людину покладено обслуговування 25 коплектів компютерів). Завідучий затверджує за кабінет 10%, обслуговування -5%, мотивуючи тим, що він є розпорядником коштів, і закон йому дозволяє ставити такі проценти.

Допоможіть вирішити проблему
Хто ж насправді призначає проценти?
Коли призначати 10, а коли 13% за кабінет?
Наявність самого комп. класу за законом є підставою для призначення мін. доплати, скільки ж комп. потрібно обслуговувати , щоб була призначена максимальна доплата?
Дякую за відповідь.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: W-w-W - Сб, 26.12.2015, 19:49
Arim Дата: Пн, 20.09.2010, 10:16 | Повідомлення № 31
Тут живе...
Нагороди: 1
Рейтинг: 16
Quote (Ірина_Сьомачок)
Говорити не проблема, головне щоб почули!

Коли був період "попрошайничества", зараз вже
Quote (serbor)
Я приучил своих, что они работать над своими проблемами с компьютерами обязаны сами.
на дверях кабінету вішала оголошення "Шановні колеги! Звертатися до вчителя інформатики зі своїми проблемами ТІЛЬКИ на уроці!" декого совість мучила і не заходили.

Відредаговано: Arim - Пн, 20.09.2010, 10:17
Ковшун Дата: Пн, 20.09.2010, 10:38 | Повідомлення № 32
Досвідчений учасник
Рейтинг: 25
Quote (PTetyana)
Хіба що ви хочете на наступний рік отримати мінімум годин, або ще й сумісника, бо "не получається" скласти розклад із поділом на групи.

Ну і залякали ж Вас... ;)
Не бійтесь, того, що Ви описали не буде!
Це просто Ваша фантазія. ;)
mouse Дата: Пн, 20.09.2010, 14:04 | Повідомлення № 33
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Quote (serbor)
А какую будут платить Вам зарплату - неважно :-)

Важливо. Але скільки я працюю освіті - вона ніколи не була пріорітетом, особливо та її частина, яка потребує постійних витрат.
Ми говоримо про доплати. Тобто мова фактично йде про 150 грн на місяць за обслуговування.
Інша справа, коли вчителя інформатики ставлять в умови шантажу - або ви робите, або годин меньше тощо.
Це вже проблема конкретного директора та вчителя. Розумний директор знайде компроміс (вівці живі та вовки ситі). А якщо він не знаходить... Це знак вчителю пошукати додатковий заробіток. Я так це розумію.
Не думаю, що всі вчителі інформатики живуть лише на зарплату.
shef100 Дата: Пн, 20.09.2010, 14:44 | Повідомлення № 34
Тут живе...
Рейтинг: 6
Не хочу починати нову тему, тому пишу тут.
Хто що може сказати по такому питанню.
Вже тиждень йде "війна" з бухгалтерію по питанню поділу на групи учнів в 5 класі. Річ в тім, що це курс"Шукачі скарбів.ІІ рівень", автор Коршунова О.В. Коли вввів цей курс, то планував не більше 12 дітей, але записалось 20 і великі труднощі з викладанням такої кількості без поділу.
Мої аргументи.
Курс вводиться за наявності методичного забезпечення (підручники+ робочі зошити вже замовлені і "в дорозі") та наявності доступу до комп’ютерів на кожному уроці. А дальше згідно відомого наказу при 16 і більше ділимо на групи.
Аргументи бухгалтерії.
Факультативи не діляться.
Але ніякого документа представити не можуть в доказ.
Щодо навчального плану школи, то зрозуміло , що в інваріантній частині інформатики нема,але можна ввести спецкурсом.
Хто що може порадити?
Ковшун Дата: Пн, 20.09.2010, 15:59 | Повідомлення № 35
Досвідчений учасник
Рейтинг: 25
Quote (shef100)
Щодо навчального плану школи, то зрозуміло , що в інваріантній частині інформатики нема,але можна ввести спецкурсом.

Можна ввести спецкурсом...і діліть на групи згідно відомого наказу!
Яка різниця...інваріант...чи варіант.
Обидві складові утворюють базову освіту!
Питання поділу стосується базової освіти!
Ну, а в бухгалтеріі читати наказів не вміють ;)
gry Дата: Пн, 20.09.2010, 19:04 | Повідомлення № 36
Досвідчений учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 105
Quote (shef100)
Факультативи не діляться.

Quote (shef100)
Річ в тім, що це курс"Шукачі скарбів.ІІ рівень", автор Коршунова О.В.

Це аж нфяк не факультатив, а повноцінна година з варіативної частини навч. плану. Про ніякі гуртки, факультативи з інформатики не може бути і мови. Тільки курси за вибором ! І вони безумовно повинні ділитися. /В нас - слава Богу/
dpi Дата: Пн, 20.09.2010, 20:34 | Повідомлення № 37
Досвідчений вчитель
Рейтинг: 39
Quote (gry)
Про ніякі гуртки, факультативи з інформатики не може бути і мови. Тільки курси за вибором !

Ну договорились! И с каких это пор?
3-6 классы пишу как факультатив, беру часы (и по 2 и по 1) с вариативки и кто против? :'(
serbor Дата: Пн, 20.09.2010, 22:08 | Повідомлення № 38
Наполегливий учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 46
Quote (shef100)
Факультативи не діляться

Конечно не делятся. На них количество учеников от 8 до 15, то есть не весь класс. А если есть желающие на факультатив еще, для них выделяют еще один факультатив.
shef100 Дата: Вт, 21.09.2010, 00:31 | Повідомлення № 39
Тут живе...
Рейтинг: 6
Quote (Ковшун)
Можна ввести спецкурсом...і діліть на групи згідно відомого наказу!

В мене така сама логіка. Але в бухгалтерії один закон : раз не знають, значить не можна.
Дякую всім.
По крайній мірі появився ще один аргумент в боротьбі : "вся Україна ділить , а ви ні ))))))"

Відредаговано: shef100 - Вт, 21.09.2010, 00:31
serbor Дата: Вт, 21.09.2010, 01:19 | Повідомлення № 40
Наполегливий учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 46
Quote (PTetyana)
Звичайно на уроках веду уроки, а все інше приходиться робити вечорами дома

А я дома к урокам готовлюсь, да и компьютеров в школе 34, приходится иногда задерживаться с ними. Кроме того приходится слева подрабатывать. На все інше у меня времени не хватает.
birukova-j11 Дата: Пт, 01.10.2010, 23:56 | Повідомлення № 41
Новий користувач
Рейтинг: 0
Усім привіт! Я працюю перший рік, маю 12 год. інформатики та 0,5 п.о. лаборанта у кабінеті інформатики, завідую кабінетом інформатики. Доплачують мені лише за шкідливі умови праці 8 % як вчителю, а як лаборанту нічого. Директор сказав , що якщо я займаю посаду і вчителя і лаборанта в кабінеті інформатики то мені доплачується за шкідливі умови тільки як або лаборанту або вчителю. Підскажіть це правильно чи ні!
mouse Дата: Сб, 02.10.2010, 00:44 | Повідомлення № 42
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Quote (birukova-j11)
Доплачують мені лише за шкідливі умови праці 8 %

Подякуйте, що платять. Мені не платять, та ще й обласна влада на мій лист пояснила, що грошей на це нема.
gry Дата: Сб, 02.10.2010, 08:46 | Повідомлення № 43
Досвідчений учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 105
Quote (mouse)
Подякуйте, що платять. Мені не платять,

Така сама дурня і в нас. Скільки не бився, як "об стінку горохом". Зате перевіряти, так це на першому місці... І КРУ, і СБУ, і "рідний" методкабінет. Всі "кому не лень".

Відредаговано: gry - Сб, 02.10.2010, 21:52
grol Дата: Нд, 03.10.2010, 09:44 | Повідомлення № 44
Часто заходить...
Рейтинг: 4
Коллеги, извините где найти это письмо о делении класса. У меня до 28 человек в классе не делят, а компьютеров 10. Ужас просто. Получается по 3 человека на компьютер. Завуч и разговаривать не хочет.
Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 03.10.2010, 17:18 | Повідомлення № 45
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
grol, тема про поділ на групи знаходиться тут
Сам наказ тут
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.6 Юридично-правові аспекти » Доплата за завідування кабінетом і за обслуговування комп. (Директор призначає одні проценти, а РАЙВО зменшує)
Сторінка 3 з 9«1234589»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.