Вт, 26.09.2017, 03:14
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 2 з 9«123489»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.6 Юридично-правові аспекти » Доплата за завідування кабінетом і за обслуговування комп. (Директор призначає одні проценти, а РАЙВО зменшує)
Доплата за завідування кабінетом і за обслуговування комп.
vasl Дата: Сб, 18.09.2010, 15:39 | Повідомлення № 1
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
В законі про доплату за завідуванням кабінету і за обслуговування комп. техніки написано10-13% за кабінет і 5-10% за обслуговування комп. техніки, також написано, що конкретний розмір встановлюється керівником навчального закладу.
Директор робить подання - кабінет 13% (в комп. класі 11 комп.), На обслуговання - 10% (вказується, що на одну людину покладено обслуговування 25 коплектів компютерів). Завідучий затверджує за кабінет 10%, обслуговування -5%, мотивуючи тим, що він є розпорядником коштів, і закон йому дозволяє ставити такі проценти.

Допоможіть вирішити проблему
Хто ж насправді призначає проценти?
Коли призначати 10, а коли 13% за кабінет?
Наявність самого комп. класу за законом є підставою для призначення мін. доплати, скільки ж комп. потрібно обслуговувати , щоб була призначена максимальна доплата?
Дякую за відповідь.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: W-w-W - Сб, 26.12.2015, 19:49
mouse Дата: Нд, 19.09.2010, 01:41 | Повідомлення № 16
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Quote (gry)
вривається директор, заступник з вимогою надрукуй мені це, зроби - те

В законі про освіту "ніхто не може заважати проводити заняття, якщо на це не має наказу або розпорядження". Треба виставляти таких. Що я раніше і робив. Так і казав "а це не моя робота, я не друкарка".
gry Дата: Нд, 19.09.2010, 10:28 | Повідомлення № 17
Досвідчений учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 105
Quote (mouse)
Так і казав "а це не моя робота, а не друкарка".

Таке і робимо...
Ірина_Сьомачок Дата: Нд, 19.09.2010, 11:51 | Повідомлення № 18
Я тут недавно...
Quote (gry)
Цитата (mouse )
Так і казав "а це не моя робота, а не друкарка".

Таке і робимо...

І що допомагало? Відставали? Щось не віриться....

Ktara Дата: Нд, 19.09.2010, 12:07 | Повідомлення № 19
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
Ірина_Сьомачок, слово НЕТ тоже надо уметь говорить. Если скажете правильно, то больше просить не будут. А если скажете неправильно то поймут Вас так как говорил Задорнов "Если женщина говорит НЕТ, это значит ДА..... но позже" :)
Ковшун Дата: Нд, 19.09.2010, 12:34 | Повідомлення № 20
Досвідчений учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Quote (gry)
Це дуже погано, що так сказано.

А що тут поганого?
Керівник-то у школі директор. Значить він і повинен розумно вирішувати.

Quote (gry)
Для директорів. для яких комп’ютер - красива друкарська машинка - однозначно - інформатик нічого не робить,

Є ще такі директори.

Quote (gry)
І чи хоч на один урок у школі /посеред уроку/ , крім інформатики , вривається директор, заступник з вимогою надрукуй мені це, зроби - те ?

Було таке і у мене. ВІДУЧИВ!!!

Quote (Ktara)
Если скажете правильно, то больше просить не будут. А если скажете неправильно то поймут Вас так как говорил Задорнов "Если женщина говорит НЕТ, это значит ДА..... но позже"

Вот и я об этом...

mouse Дата: Нд, 19.09.2010, 15:29 | Повідомлення № 21
Ветеран спілкування
ну так і я за розумне "ні". Або директор вирішує цивілізовано це питання (знаходить кошти), або набирає сам. В школі не так багато людей, які можуть кваліфіковано працювати з технікою. Тому завжди можна дійти компромісу. :)
serbor Дата: Нд, 19.09.2010, 16:53 | Повідомлення № 22
Наполегливий учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 46
Quote (mouse)
В школі не так багато людей, які можуть кваліфіковано працювати з технікою.

Ужас! На улице 21 век!
Я приучил своих, что они работать над своими проблемами с компьютерами обязаны сами. Я обслуживаю компы и помогаю, но только в виде консультаций.
Ковшун Дата: Нд, 19.09.2010, 17:33 | Повідомлення № 23
Досвідчений учасник
Рейтинг: 25
Quote (serbor)
Я приучил своих, что они работать над своими проблемами с компьютерами обязаны сами. Я обслуживаю компы и помогаю, но только в виде консультаций.

Аналогично!
Ірина_Сьомачок Дата: Нд, 19.09.2010, 17:56 | Повідомлення № 24
Я тут недавно...
Quote (Ktara)
Ірина_Сьомачок, слово НЕТ тоже надо уметь говорить.

Говорити не проблема, головне щоб почули! Коли аврал слово НІ чути не хочуть.

argun Дата: Нд, 19.09.2010, 18:42 | Повідомлення № 25
Прописаний назавжди
Рейтинг: 32
Quote (serbor)

100 % Так же.

Но не стоит забывать, что не каждый учитель (особенно начинающий) может цивилизованно отстоять свои права.
Поэтому, узаконенные нормативными документами, обязанности учителя информатики, могут решить многие проблемы.
Этот вопрос неоднократно понимался на форуме, но видимо, кроме учителей информатики это никого не интересует.

Додано (19.09.2010, 17:42)
---------------------------------------------

Quote (Ірина_Сьомачок)
Коли аврал слово НІ чути не хочуть.

Коли аврал, адміністрацію ще можна зрозуміти.
Але коли це система - це жах..
Інколи колеги таке розповідаютиь, що не дивуєшся бардаку в МОН.
Коли бивший вчитель, ставши завучем, або директором веде себе як царь(президеннт), то це і смішно, і жахливо.
vasl Дата: Нд, 19.09.2010, 18:43 | Повідомлення № 26
Новий користувач
так може складемо колективного листа і направим в різні редакції газетів і журналів по інформатиці. Нехай спробують звернутись до різних міністерств (освіти, праці і ін.). В них є більше можливостей щоб їх і нас почули (я маю на увазі призначення процентів)

Були декілька років тому пропозиція ввести посаду заступника по інформаційних технологіях, чи щось подібне, а потім передумали

Відредаговано: vasl - Нд, 19.09.2010, 18:46
serbor Дата: Нд, 19.09.2010, 22:45 | Повідомлення № 27
Наполегливий учасник
Quote (vasl)
може складемо колективного листа і направим в різні редакції газетів і журналів по інформатиці

Я думаю, что-то направлять в редакции - это бесполезно. Надо обращаться непосредественно в МОН, но к кому, я давно хочу понять. Кто будет делать очередные инструкции? Кто придумал предыдущие нормативы? Кто устанавливал требования к компьютерам в кабинете информатики. Кто написал тупую инструкцию о делении классов на группы?

Відредаговано: serbor - Нд, 19.09.2010, 22:47
mouse Дата: Нд, 19.09.2010, 23:26 | Повідомлення № 28
Ветеран спілкування
serbor, я думаю, что если поискать, то можно и найти. Но только если за 10 лет там, в МОНУ, решили изменить 12 на 11 лет. То что уже говорить о какмх то 5-10% за наш труд или авторов инструкций.
Для меня главное проводить качественно занятия - тогда на все остальное можно смотреть сквозь пальцы.
serbor Дата: Нд, 19.09.2010, 23:43 | Повідомлення № 29
Наполегливий учасник
Quote (mouse)
Для меня главное проводить качественно занятия - тогда на все остальное можно смотреть сквозь пальцы

А какую будут платить Вам зарплату - неважно :-)
Ну а какие могут быть качественные занятия, если классы на группы могут не разделить, компьютеров в кабинет информатики могут поставить 5 вместо 15, предусмотренные часы для предмета могут просто забрать, да и уроки информатики считают второстепенными. Сотни форумчан ничего доказать чиновникам не могут!
Надо, чтобы все нормы были установлены однозначно, а несоблюдение норм чиновником наказывалось.
PTetyana Дата: Пн, 20.09.2010, 10:15 | Повідомлення № 30
Прописаний назавжди
Нагороди: 3
Рейтинг: 40
Quote (argun)
Коли бивший вчитель, ставши завучем, або директором веде себе як царь(президеннт), то це і смішно, і жахливо.

Повірте вчителям школи не смішно. І якщо вчитель інформатики в школі працює лише кілька років, не є заслуженим і т.д., не має купи переможців олімпіад, то
Quote (serbor)
Я приучил своих, что они работать над своими проблемами с компьютерами обязаны сами.

таке є нереальним. Хіба що ви хочете на наступний рік отримати мінімум годин, або ще й сумісника, бо "не получається" скласти розклад із поділом на групи.
Тому - просять, я допомагаю. Звичайно на уроках веду уроки, а все інше приходиться робити вечорами дома.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.6 Юридично-правові аспекти » Доплата за завідування кабінетом і за обслуговування комп. (Директор призначає одні проценти, а РАЙВО зменшує)
Сторінка 2 з 9«123489»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.