Ср, 22.11.2017, 16:29
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 2 з 2«12
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.6 Юридично-правові аспекти » Викладання предметів не за спеціальністю (хочу не хочу.........)
Викладання предметів не за спеціальністю
tipo4ek Дата: Пт, 18.06.2010, 16:37 | Повідомлення № 1
Тут живе...
Нагороди: 0
Рейтинг: 3
Сьогодні завуч заявила що наступного року в мене навантаження лише 9 годин, також додала, що я маю написати заяву що буду працювати не на повну ставку. Я в цьому не бачу ніякої перспективи, тому сказав що це смішно і що ніколи такого не напишу. Тоді вона заявила що мені дадуть якісь інші предмети викладати, що також мене дуже не порадувало......., відповідь була аналогічною, результатом розмови стало те, що вона засміялась і сказала що ми ще побачимо як воно буде. Тож мені стало дуже цікаво, а чи можуть вони мене заставити викладати математику і ДПЮ?

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: W-w-W - Сб, 26.12.2015, 19:17
Ktara Дата: Пн, 21.06.2010, 18:06 | Повідомлення № 16
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
pet, у меня с ДАИ получаться бороться. Обычно следует фраза "шибко умная" и отпускают :)
mouse Дата: Нд, 27.06.2010, 13:46 | Повідомлення № 17
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Гадаю, що людина, яка має договір з районо та закладом, який вчив її має право на:
1) повну ставку
2) житло

Якщо це не виконується - має право розірвати договір, і нічого не сплачувати за навчання. Або звернутися до суду і вимагати ставку. Коли брали на роботу - чим думали? Це давно всім відомо. А заяви власноруч писати не потрібно.
І останнє - завжди можна домовитись і найти компроміс, кругом працюють люди.

tipo4ek Дата: Пн, 28.06.2010, 23:06 | Повідомлення № 18
Тут живе...
Нагороди: 0
Рейтинг: 3
mouse, я тільки за, але не бачу майбутнього........ сидіти не хочу більше у батьків на шиї........, а зараз так і є ;)
А шукати компроміс не хочу, бо я зараз у відпустці ( з 21 ) грошей нема, так мало того ще й авансу за червень не видали.......... байдуже хто винен, так працювати не можна, я теж їсти хочу......... (вибачте за перебільшення, але скоро буде саме так)
Ковшун Дата: Пт, 02.07.2010, 20:33 | Повідомлення № 19
Досвідчений учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Quote (dpi)
Знать законы и бороться с начальством вредно.

;) ;) ;)

Quote (dpi)
Выиграть можно только с тупым директором.

Да выеигать можно и с острым директором, если играть по правилам ;)
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.6 Юридично-правові аспекти » Викладання предметів не за спеціальністю (хочу не хочу.........)
Сторінка 2 з 2«12
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.