Сб, 23.09.2017, 22:59
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 4 з 4«1234
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.7 Кабінет інформатики » Післягарантійний ремонт комп'ютерної техніки (Де брати гроші на ремонт)
Післягарантійний ремонт комп'ютерної техніки
Bandalak Дата: Вт, 03.03.2009, 02:05 | Повідомлення № 1
Лідер форуму
Нагороди: 37
Рейтинг: 247
Ось уявіть собі ситуацію, коли гарантійний термін вже закінчився, а вийшло з ладу декілька комп'ютерів. Навіть нехай вчитель інформатики настільки розумний, що ремонтує все сам. Та всеодно запчастини він не малює, їх треба купувати!
Я, дурний, купую все це за свої гороші. Спочатку, коли поломок було небагато, я закривав на це очі. Але чим далі, ти техніка внаслідок свого віку ламається все частіше. Лише на минулому тижні "полетіло" два блоки живлення, одна пам'ять DDR-1 256 Мб та одна клавіатура. Сума набігла солідна до 500 грн.. Директор каже, що ти отримуєш 5% за обслуговування комп'ютерів, от і купуй! Але я розумію, що це не правильно! Але як правильно, не знаю!!!
Дайте пораду, де брати гроші на ремонт?

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: W-w-W - Сб, 26.12.2015, 20:22
ALEKS Дата: Пт, 22.01.2010, 15:52 | Повідомлення № 46
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 44
Quote (filnick)
Така посада є в штаті відділу освіти.

Не буду заперечувати. Посада може й є, а людини немає. І всі проблеми як бумеранг, повертаються знову до самого вчителя.

Quote (filnick)
що заробляє заклад сам.

Якщо можете, поділіться досвідом. Будемо вдячні.
filnick Дата: Пт, 22.01.2010, 18:46 | Повідомлення № 47
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (ALEKS)
Якщо можете, поділіться досвідом.

Я відповів на питання про те, що таке спецкошти, але не стверджував, що маю досвід їх накопичення. :* А взагалі існує Постанова Кабміну "Про перелік платних послуг, які можуть надавати навчальні заклади" (точну назву не пам'ятаю). Можливо учасники форуму, які працюють в таких закладах і поділяться...
vita Дата: Нд, 24.01.2010, 13:58 | Повідомлення № 48
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 4
Дійсно, від міського управління освіти та й обласного нічого не дочекаєшся. Там сидять "дуже досвідчені" спеціалісти. Нам радили на компи по дві антивірусні програми ставити одночасно. Наш лаборант ходить та налагоджує їм техніку. Тому допомогу ви можете отримати лише від директора. Наш директор це розуміє і як може допомагає. Сам чудово володіє комп'ютером. Думаю тому й допомагає.
base007 Дата: Ср, 12.05.2010, 23:23 | Повідомлення № 49
Новий користувач
Рейтинг: 0
Вот и я наконец столкнулся с такой проблемой... Перестал включаться у меня один компьютер. Поскольку всяческие манипуляции и танцы с бубном не помогли - повез в сервисцентр. Там сказали, что умерла мамка (микротрещина) и ремонту не подлежит - нужно покупать новую, что и подтверждает соответствующий акт.
И вот теперь я в глубоких раздумьях - что же делать дальше... Поскольку школа только-только вот потратилась на установку Интернета, боюсь, что если я попрошу еще 300-400грн на замену матери - просто станут нехорошо коситься в сторону моего кабинета... А на носу аттестация кабинета...

Вобщем ладно, это даже не просьба о совете, а так, излить душу.

Bandalak Дата: Пт, 14.05.2010, 13:42 | Повідомлення № 50
Лідер форуму
Нагороди: 37
Рейтинг: 247
Quote (vita)
Нам радили на компи по дві антивірусні програми ставити одночасно.

А вони дають на них ліцензію? :)

Quote (base007)
Перестал включаться у меня один компьютер.

Я раніше дурний, не дочекавшись ні від кого грошей, купував все за власні кровні. І ремонт у кабінеті за свої кровні теж робив.
Тепер я став розумнішати. За цей рік у моєму кабінеті 2 робочі місця не працюють (2БЖ та 1 Мамка. Напиав заявку на ремонт.
Ніяких різких дій не роблю.
sputnica Дата: Пн, 26.01.2015, 20:10 | Повідомлення № 51
Новий користувач
Прошу надати пораду. Полетів віндовс, на свій страх поставила сімьорку, щоб діти працювали...А тепер ось він(комп"ютер, то вмикається, то не вмикається), діло виявилось не в віндовсі.(( Щоб ви мені порадили зробити?Написати доповідну?
gu2in Дата: Пн, 26.01.2015, 21:05 | Повідомлення № 52
Досвідчений учасник
Нагороди: 7
Рейтинг: 226
Уточніть питання: доповідну про що?
Чому перевстановили ОС? А ви ставили ліцензійну? (доповідна чому не ліцензійна? :) )
vinohodov Дата: Пн, 26.01.2015, 21:22 | Повідомлення № 53
Прописаний назавжди
Нагороди: 1
Рейтинг: 29
Цитата sputnica ()
Прошу надати пораду. Полетів віндовс, на свій страх поставила сімьорку, щоб діти працювали...А тепер ось він(комп"ютер, то вмикається, то не вмикається), діло виявилось не в віндовсі.(( Щоб ви мені порадили зробити?Написати доповідну?

Скоріше за все блок живлення. Відвозите в майстерню, Вам потім повідомляють ціну ремонту, йдете до директора берете гроші, забираєте системник. У нас в школі так.
Jokerz Дата: Пн, 26.01.2015, 21:32 | Повідомлення № 54
Хостер
Нагороди: 4
Рейтинг: 97
может быть из-за перегрева. Т.е. в биосе заложено максимально допустимое значение температуры процессора и чипов, и если превышение температуры то питание система отключает. Потому проверьте не перегревается ли система, есть программы которые показывают температуру процессора и прочие датчики
sputnica Дата: Пн, 26.01.2015, 23:59 | Повідомлення № 55
Новий користувач
Які гроші?Де вони зараз((( Нам ще авансу не дали, а ви кажете брати гроші...5 рік прошу на ремонт ....нічого не має....Так,  як це все правильно,документально оформити. Причину поломки я знаю.
gry Дата: Вт, 27.01.2015, 07:57 | Повідомлення № 56
Досвідчений учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 105
Цитата sputnica ()
Які гроші?Де вони зараз
На ремонт їх не було і раніше. Стоять у мене вже чотири машини (із 13)  непрацюючі. На двох - блок живлення вигорів, на іншій - материнка "померла", ще одна із жорстким диском непрацюючим. А тепер порахуємо скільки коштуватиме ремонт/заміна? Стоятимуть вони ще довго-довго. До-речі це проблема. Машини старіють, ясно що ніхто нових найближчим часом постачати  не буде. Ще рік-два і як почне воно все сипатися - і... безмашинний варіант.
До-речі з цих чотирьох - "склепав" один працюючий...

Відредаговано: gry - Вт, 27.01.2015, 09:43
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.7 Кабінет інформатики » Післягарантійний ремонт комп'ютерної техніки (Де брати гроші на ремонт)
Сторінка 4 з 4«1234
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.