Вт, 21.11.2017, 23:23
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 3 з 4«1234»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.7 Кабінет інформатики » Післягарантійний ремонт комп'ютерної техніки (Де брати гроші на ремонт)
Післягарантійний ремонт комп'ютерної техніки
Bandalak Дата: Вт, 03.03.2009, 01:05 | Повідомлення № 1
Лідер форуму
Нагороди: 39
Рейтинг: 260
Ось уявіть собі ситуацію, коли гарантійний термін вже закінчився, а вийшло з ладу декілька комп'ютерів. Навіть нехай вчитель інформатики настільки розумний, що ремонтує все сам. Та всеодно запчастини він не малює, їх треба купувати!
Я, дурний, купую все це за свої гороші. Спочатку, коли поломок було небагато, я закривав на це очі. Але чим далі, ти техніка внаслідок свого віку ламається все частіше. Лише на минулому тижні "полетіло" два блоки живлення, одна пам'ять DDR-1 256 Мб та одна клавіатура. Сума набігла солідна до 500 грн.. Директор каже, що ти отримуєш 5% за обслуговування комп'ютерів, от і купуй! Але я розумію, що це не правильно! Але як правильно, не знаю!!!
Дайте пораду, де брати гроші на ремонт?

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: W-w-W - Сб, 26.12.2015, 19:22
Ogorodets Дата: Ср, 04.03.2009, 16:23 | Повідомлення № 31
Назавжди з нами
Нагороди: 1
Рейтинг: 42
Quote (Махновець_Ігор)
100% правда!!!!!!

Да не совсем. Если там рука руку моет (что скорее всего), то еще Анатолия на уровне ГОРОО вздрючат. Разве что на диктофон всю эту бодягу записать.
filnick Дата: Ср, 04.03.2009, 22:41 | Повідомлення № 32
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Шановні колеги, прямі контакти з відділом освіти в даному випадку не вихід. Начальник райво зішлеться на відсутність коштів, фінансову кризу, перевитрати бюджету і т.д. і т.п. А вчитель отримає лишній конфлікт з дирекцією школи. І це у той час, коли висять питання комплектації на наступний рік (практично у всіх школах України буде скорочена варіативна частина, поділи на групи тощо). Тому питання слід вирішувати на місці.
З директором необхідно домовитися. Як варіант: де можна щось зробити самому - треба зробити, якщо є можливість щось докупити - можливо, купити, але з умовою, що вчителю компенсують витрати. Вирішувати потрібно зараз, бо за місяць-другий буде значно складніше.
Колись на початку 90-х у мене була аналогічна ситуація і грошей ні копіки. Тоді витягував залізо з поломаних комп'ютерів і комплектував з кількох несправних ПК один-два робочих.
Ostrenko_Aleks Дата: Чт, 05.03.2009, 14:02 | Повідомлення № 33
Часто заходить...
Нагороди: 0
Рейтинг: 7
Quote (filnick)
Шановні колеги, прямі контакти з відділом освіти в даному випадку не вихід. Начальник райво зішлеться на відсутність коштів, фінансову кризу, перевитрати бюджету і т.д. і т.п. А вчитель отримає лишній конфлікт з дирекцією школи.

Я згоден з цією думкою. На наступний рік вам уріжуть години максимуму.
PanPete Дата: Чт, 05.03.2009, 18:07 | Повідомлення № 34
Наполегливий учасник
Рейтинг: 45
Quote (filnick)
Шановні колеги, прямі контакти з відділом освіти в даному випадку не вихід.

А навіщо туди йти? В випадку, який ми розглядаємо (погроза переведення на безмашинний варіант в звязку з технічними несправностями аппаратного забезпечення в разі, якщо вчитель за власний кошт не згоден купувати комплектуючі) директор сам буде там рапортувати аргументуючи пийняте рішення. А зберегти існуючі факультативи та гуртки допоможуть батьки тих, хто займається. Якщо матеріальної допомоги від них важко дочекатися, то звернень в різні інстанції в разі закриття гуртка - і просити нема потреби, діють самостійно
Ostrenko_Aleks Дата: Пт, 06.03.2009, 09:02 | Повідомлення № 35
Часто заходить...
Якщо директор переведе вас на безмашинний варіант то його виженуть з роботи. Поспілкуйтеся з своїм керівником районного методоб`єднання вчителів інформатики. Нехай він зі своєї сторони попрацює з методистом райво, який віповідає за інформатику. (Я керівник районного МО вчителів інформатики і якщо б до мене звернувся хтось із моїх вчителів, то я думаю ми б цю пробему вирішили.) Ваш керівник районного методоб`єднання в крайньому разі може напряму звернутися до методиста обласного відділу освіти чи інституту перепідготовки і в даному разі ні для вас ні для нього ніяких негативних наслідків не буде.
Bandalak Дата: Пт, 06.03.2009, 12:29 | Повідомлення № 36
Лідер форуму
Скоріш за все РЕАЛЬНО є те, що сказав Ogorodets!!! №31
Quote (Ostrenko_Aleks)
Поспілкуйтеся з своїм керівником районного методоб`єднання вчителів інформатики.

Нашого керівника ніхто ніколи не чує, він нічого не рішає. Методист - тим більше! Проблеми вирішує лише директор, нач. ВО та бухгалтерія. І ніхто інший немає жодного впливу на ситуацію!
Сільські райони відрізняються від міських ще й тим, що тут майже всі один одного знають і пожалітися нема кому, бо потім всеодно все вертається по колу! Коли жалієшся великому начальнику на малого, то великий спускає директиву малому розібратися з непокорним!
Ostrenko_Aleks Дата: Пт, 06.03.2009, 12:39 | Повідомлення № 37
Часто заходить...
Я теж працюю в сількому районі.

А вам скоро їхати на курси підвищення? Спробуйте там в бесіді поставити таку проблему, не перходячи зразу на імена. Атам далі як піде. Можливо щось і вигорить. Я вважаю що методист з обласного інстуту повинен мати вплив на ваше райво.

Відредаговано: Ostrenko_Aleks - Пт, 06.03.2009, 12:40
Bandalak Дата: Пт, 06.03.2009, 13:33 | Повідомлення № 38
Лідер форуму
Quote (Ostrenko_Aleks)
Спробуйте там в бесіді поставити таку проблему, не перходячи зразу на імена.

Ну, пожаліюся я, ну всиплять директору і що? Область не буде сидіти щодня у нашій школі. Потім мене виживуть взалі звідти!
Вчитель Дата: Вт, 01.12.2009, 23:13 | Повідомлення № 39
Прописаний назавжди
Рейтинг: 13
Quote (Bandalak)
Ну, пожаліюся я, ну всиплять директору і що? Область не буде сидіти щодня у нашій школі. Потім мене виживуть взалі звідти!

Я б ото послав усе ... І пішов зі школи. Дикість! Прочитав як страшну історію. Радити зараз, напевне, недоречно, але ця історія - дзеркало суспільства. Я знаю, що на периферії з учительськими місцями проблема, але може є щось путнє - тікати з такого жаху треба. АБО САМОМУ СТАВАТИ ДИРЕКТОРОМ! ЦЕ - МОЖЛИВО!
ALEKS Дата: Вт, 19.01.2010, 16:37 | Повідомлення № 40
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 59
Quote (Bandalak)
Я, дурний, купую все це за свої гороші.

Не карайте себе так - ви не один. Нас більшість. Хоча ми (і не тільки ми, а й вони) всі знаємо, що це неправильно!
Але нікого крім нас самих це не турбує. Адміністрація хоче за наш рахунок утримувати всю школу (нам же дають можливість заробити) і для чого їй напрягатись самій.
ось і приходиться збирати гроші з учнів, випрошувати у батьківського комітету або вкладувати свої. І отрумувати задоволення від роботи і велику шану.
У нас є струйний принтер. Ні для кого не новина, що він без використання виходить з ладу. Закінчилася фарба, написав доповідну директорові (бо усні пролітають повз вуха) так він згадав про неї через місяць, коли йому потрібно було друкувати. Тому взяв сам тихенько і заправив, бо шкода.

Quote (Ogorodets)
А 5% вам платят за то, что вы поломанную железяку вытащите, а целую вставите и настроите программное обеспечение.

А де написано за що це платять? Я наприклад в посібнику з експлуатації НКК знайщов розділ Технічне обслуговуання і там написаний перелік робіт ро обслуговуванню техніки - протирати пил, здійснювати контроль параметрів вологи і температури, прогін тестів.
ihor_hontar Дата: Вт, 19.01.2010, 17:33 | Повідомлення № 41
Досвідчений вчитель
Рейтинг: 13
Quote (ALEKS)
У нас є струйний принтер. Ні для кого не новина, що він без використання виходить з ладу.

В нас на заправку картріджів раз в три місяці віділяє кошти райво, частіше із шкільних спецкоштів.
Технічний післягарантійний ремонт комп'ютерів проводить районний інженер по ремоту комп'ютерної техніки.
Bandalak Дата: Ср, 20.01.2010, 14:39 | Повідомлення № 42
Лідер форуму
Quote (ihor_hontar)
нас на заправку картріджів раз в три місяці віділяє кошти райво, частіше із шкільних спецкоштів.
Технічний післягарантійний ремонт комп'ютерів проводить районний інженер по ремоту комп'ютерної техніки.

Ви на якій планеті проживаєте? ;)
У нас навпаки, ще ми інколи щось ремонтуємо у відділі освіти самі і за свої гроші!
PanPete Дата: Ср, 20.01.2010, 18:54 | Повідомлення № 43
Наполегливий учасник
Рейтинг: 45
Quote (ihor_hontar)

Проблема сторення технічної служби цікавить і наше районне управління. Яким чином вона організована? До кого можна звернутись для перейняття досвіду по організації подібної служби (деталі можна в ОП)
ALEKS Дата: Чт, 21.01.2010, 15:39 | Повідомлення № 44
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 59
Quote (ihor_hontar)
В нас на заправку картріджів раз в три місяці віділяє кошти райво, частіше із шкільних спецкоштів. Технічний післягарантійний ремонт комп'ютерів проводить районний інженер по ремоту комп'ютерної техніки.

А хто такий районний інженер по ремоту комп'ютерної техніки. Де його знайти? У нас про такого ніхто не чув і чути не хоче!
І що таке шкільні спецкошти? Поділіться досвідом де Ви їх берете.
filnick Дата: Чт, 21.01.2010, 18:05 | Повідомлення № 45
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (ALEKS)
А хто такий районний інженер по ремоту комп'ютерної техніки. Де його знайти?

Така посада є в штаті відділу освіти. Але ставка заробітної плати там не велика. І реально знайти людину, яка б погодилася працювати на цій роботі досить складно. Тому переважна більшість начальників РВО перепрофілюють цю посаду на якусь іншу, більш, з їх точки зору важливішу.
Quote (ALEKS)
що таке шкільні спецкошти?

Це кошти, які потрапляють у школу (на рахунки школи) з позабюджетних джерел - спонсорські, батьківські, а також ті, що заробляє заклад сам.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.7 Кабінет інформатики » Післягарантійний ремонт комп'ютерної техніки (Де брати гроші на ремонт)
Сторінка 3 з 4«1234»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.