Чт, 14.12.2017, 04:26
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 2 з 4«1234»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.7 Кабінет інформатики » Післягарантійний ремонт комп'ютерної техніки (Де брати гроші на ремонт)
Післягарантійний ремонт комп'ютерної техніки
Bandalak Дата: Вт, 03.03.2009, 01:05 | Повідомлення № 1
Лідер форуму
Нагороди: 40
Рейтинг: 260
Ось уявіть собі ситуацію, коли гарантійний термін вже закінчився, а вийшло з ладу декілька комп'ютерів. Навіть нехай вчитель інформатики настільки розумний, що ремонтує все сам. Та всеодно запчастини він не малює, їх треба купувати!
Я, дурний, купую все це за свої гороші. Спочатку, коли поломок було небагато, я закривав на це очі. Але чим далі, ти техніка внаслідок свого віку ламається все частіше. Лише на минулому тижні "полетіло" два блоки живлення, одна пам'ять DDR-1 256 Мб та одна клавіатура. Сума набігла солідна до 500 грн.. Директор каже, що ти отримуєш 5% за обслуговування комп'ютерів, от і купуй! Але я розумію, що це не правильно! Але як правильно, не знаю!!!
Дайте пораду, де брати гроші на ремонт?

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: W-w-W - Сб, 26.12.2015, 19:22
W-w-W Дата: Вт, 03.03.2009, 17:17 | Повідомлення № 16

Quote (Ogorodets)
А 5% вам платят за то, что вы поломанную железяку вытащите, а целую вставите и настроите программное обеспечение.

Ogorodets, правильно каже!!!
Треба пояснити, що ці 5% не на компютерний клас, а за компютерний клас!!!!
Доки ми мовчимо, доки на нас катаються, і скільки можна, щоб нами кидали туди сюди????

Мало того, що за шкідливість не платять, так ще такими фразами кидаються "мов ти отримуєш, то й купляй"!!!!!

Та забить на комп.клас два тижні і побачите як будуть бігати!!!!! І потім самі будуть їздити купляти, а вас і пальцем не тронуть!!!

filnick Дата: Вт, 03.03.2009, 23:24 | Повідомлення № 17
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (Ogorodets)
Товарищ filnick специализируется по законам. Думаю у него есть все.

Це Ви, шановний Ogorodets, занадто багато мені приписали. :) .
Quote (Bandalak)
А де взяти зразок доповідної, бо таке у нас ще ніхто не писав?

Взагалі-то схема така: доводиться до відому керівник закладу - викликається майстер з ремонтної фірми - складається кошторис на виконання ремонтних робіт (можливо з договором) - ремонтують - оплачують. Звідки брати кошти - це вирішує директор школи (через бухгалтерію відділу освіти, шкільний фонд, спонсорів і т.д.).
Bandalak Дата: Вт, 03.03.2009, 23:38 | Повідомлення № 18
Лідер форуму
Quote (filnick)
Взагалі-то схема така: доводиться до відому керівник закладу - викликається майстер з ремонтної фірми - складається кошторис на виконання ремонтних робіт (можливо з договором) - ремонтують - оплачують. Звідки брати кошти - це вирішує директор школи (через бухгалтерію відділу освіти, шкільний фонд, спонсорів і т.д.).

Я якщо мені зручніше самому відремонтувати, лише запчастину потрібно купити?
NatVovk Дата: Вт, 03.03.2009, 23:47 | Повідомлення № 19
Гол. ред. "Інформатики"
Нагороди: 0
Рейтинг: 10
Quote (filnick)

Согласна на 100%. Якщо батарею у класі прорвало, то її не вчитель ремонтує.
А нині модно брати кошти на ремонти з так званого Благодійного фонду. Який батьки «добровільно» організували, й самі ним опікуються. Такі фонди у Києві вже є масово.
У такий спосіб ремонтують не тільки комп, а й дахи шкіл тощо.
А щоб офіційно отримати відповідь я звернуся у міністерство, тільки треба знайти який чиновник за це відповідає, а потім додзвонитися (а туди додвонюватися треба тижнями), або прийти зненацька, щоб він не встиг сховатися.
Ogorodets Дата: Вт, 03.03.2009, 23:53 | Повідомлення № 20
Назавжди з нами
Нагороди: 1
Рейтинг: 42
Quote (NatVovk)
який чиновник за це відповідає

Чиновники - это отдельная каста, которая ни за что не отвечает. Не тратьте время на звонки...
Bandalak Дата: Ср, 04.03.2009, 10:09 | Повідомлення № 21
Лідер форуму
Сьогодні директор сказав, поломані комп'ютери хай так і стоять без діла. Але поломиться більше половини - ми тебе переведемо на безмашинний варіант. (1г. на тиждень, без факультативів і гуртків). Тоді будеш мати 6 годин навантаження.!
Newbie Дата: Ср, 04.03.2009, 10:53 | Повідомлення № 22
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
складний варіант. в такому разі напишіть звернення до батьків, вклейте дітям в щоденники, що для якісних уроків інформатики потрібно допомогти матеріально. може спрацює...
Bandalak Дата: Ср, 04.03.2009, 10:58 | Повідомлення № 23
Лідер форуму
Quote (Newbie)
складний варіант. в такому разі напишіть звернення до батьків, вклейте дітям в щоденники, що для якісних уроків інформатики потрібно допомогти матеріально. може спрацює...

За рахунок батьків я 4 роки тому купив 10 оптичних мишок. Десь по 2 грн. кожному вийшло. До цих пір мені це згадують де тільки бачать!!!!
Ogorodets Дата: Ср, 04.03.2009, 11:31 | Повідомлення № 24
Назавжди з нами
Еще раз говорю - езжайте в ГОРОО и говорите, что ваш директор не занимается мат. обеспечением кабинета информатики. Все будет путем. Это его (ее) дворником переведут...
Bandalak Дата: Ср, 04.03.2009, 11:35 | Повідомлення № 25
Лідер форуму
Quote (Ogorodets)
езжайте в ГОРОО

Наш відділ освіти на ремонт компів теж ще нікому ні копійки не дав! Каже на цей рік тя стаття внас вже перевиконана, але ніхто нічого у них не брав!
Ogorodets Дата: Ср, 04.03.2009, 11:42 | Повідомлення № 26
Назавжди з нами
Ну тогда - безмашинный вариант со временем. Оно и к лучшему - меньше вредного для здоровья облучения...
Bandalak Дата: Ср, 04.03.2009, 12:22 | Повідомлення № 27
Лідер форуму
Quote (Ogorodets)
Ну тогда - безмашинный вариант со временем.

Тогда уйду нафиг со школы, в другую или вообще!

Відредаговано: Bandalak - Ср, 04.03.2009, 12:23
PanPete Дата: Ср, 04.03.2009, 12:32 | Повідомлення № 28
Наполегливий учасник
Рейтинг: 45
Quote (Bandalak)
Але поломиться більше половини - ми тебе переведемо на безмашинний варіант.
На мене - пусті погрози . Подібні дії в відділі освіти сприймуть не інакше як демонстрацію директором своєї некомпетентності як адміністратора (нездатність вирішити поточні проблеми експлуатації наявних засобів), а це може тягнути за собою певні наслідки для самого ж директора. Не думаю що він не розуміє цього, отже його погроза - не більш як спроба пихологічного тиску на вас

Відредаговано: PanPete - Ср, 04.03.2009, 12:32
W-w-W Дата: Ср, 04.03.2009, 16:04 | Повідомлення № 29

Quote (PanPete)
На мене - пусті погрози

погоджуюсь

Quote (Bandalak)
ми тебе переведемо на безмашинний варіант.

це на якій основі?????? Щось вони там здуріли в тебе!!!

Це не виконання навчального плану школи, а саме більше державної програми компютеризація середніх навчальних закладів, за це по голові не погладять директора!!!!

Ogorodets, правильно пише

Quote (Ogorodets)
езжайте в ГОРОО и говорите, что ваш директор не занимается мат. обеспечением кабинета информатики. Все будет путем. Это его (ее) дворником переведут..

Bandalak,

Quote (Bandalak)
За рахунок батьків я 4 роки тому купив 10 оптичних мишок. Десь по 2 грн. кожному вийшло. До цих пір мені це згадують де тільки бачать!!!!

Це в хорошому розумінні згадують чи в поганому????

Не випробуйте долю і не збирайте з дітей кошти самі, для цього є батьківські комітети та інше!!!!

А дирекція я так поняв шукає пригоди на свою голову!!!!

Quote (PanPete)
Подібні дії в відділі освіти сприймуть не інакше як демонстрацію директором своєї некомпетентності як адміністратора (нездатність вирішити поточні проблеми експлуатації наявних засобів), а це може тягнути за собою певні наслідки для самого ж директора. Не думаю що він не розуміє цього, отже його погроза - не більш як спроба пихологічного тиску на вас

100% правда!!!!!!
W-w-W Дата: Ср, 04.03.2009, 16:13 | Повідомлення № 30

Quote (Bandalak)
Наш відділ освіти на ремонт компів теж ще нікому ні копійки не дав! Каже на цей рік тя стаття внас вже перевиконана, але ніхто нічого у них не брав!

в нас схоже, але контролюють, що по школах робиться!!!
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.7 Кабінет інформатики » Післягарантійний ремонт комп'ютерної техніки (Де брати гроші на ремонт)
Сторінка 2 з 4«1234»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.