Вт, 19.09.2017, 18:09
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 41234»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.7 Кабінет інформатики » Післягарантійний ремонт комп'ютерної техніки (Де брати гроші на ремонт)
Післягарантійний ремонт комп'ютерної техніки
Bandalak Дата: Вт, 03.03.2009, 02:05 | Повідомлення № 1
Лідер форуму
Нагороди: 37
Рейтинг: 247
Ось уявіть собі ситуацію, коли гарантійний термін вже закінчився, а вийшло з ладу декілька комп'ютерів. Навіть нехай вчитель інформатики настільки розумний, що ремонтує все сам. Та всеодно запчастини він не малює, їх треба купувати!
Я, дурний, купую все це за свої гороші. Спочатку, коли поломок було небагато, я закривав на це очі. Але чим далі, ти техніка внаслідок свого віку ламається все частіше. Лише на минулому тижні "полетіло" два блоки живлення, одна пам'ять DDR-1 256 Мб та одна клавіатура. Сума набігла солідна до 500 грн.. Директор каже, що ти отримуєш 5% за обслуговування комп'ютерів, от і купуй! Але я розумію, що це не правильно! Але як правильно, не знаю!!!
Дайте пораду, де брати гроші на ремонт?

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: W-w-W - Сб, 26.12.2015, 20:22
Ogorodets Дата: Вт, 03.03.2009, 02:48 | Повідомлення № 2
Назавжди з нами
Нагороди: 1
Рейтинг: 42
Quote (Bandalak)
ти отримуєш 5% за обслуговування комп'ютерів

Обслуживание и ремонт, а тем более покупка запчастей - это разные вещи. Вам платят за обслуживание. Т.е. за протирание пыли, удаление ненужных файлов, загрузку нужных (для практических работ в частности). Найдите бумажку в сети, где написано, за что платят эти 5%. А пока - отставьте в сторону нерабочие компы и со временем поглядите на действия администрации. А еще лучше, скажите, что сами съездите в ГОРОО и попытаетесь решить проблемы. Думаю, дрожащий за должность директор изменит свою точку зрения.
Ktara Дата: Вт, 03.03.2009, 10:07 | Повідомлення № 3
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
ну, наверное, у нас не так все и плохо. Во всяком случае, пусть не сразу, но отнесут в ремонт и отремонтируют. Главное, чтоб деньги на счету в организации были. Но, как правило, когда появляются деньги, которые дают на технику, то ходят по кабинетам и предлагают давать быстренько все, что надо отремонтировать
Newbie Дата: Вт, 03.03.2009, 11:27 | Повідомлення № 4
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
легко сказати "віставте в сторону", а якщо непрацюючих комп*ютерів стає більше, ніж працюючих? куди дітей садити? уроки відміняти? садити по троє?...
Ogorodets Дата: Вт, 03.03.2009, 11:44 | Повідомлення № 5
Назавжди з нами
Quote (Newbie)
куди дітей садити? уроки відміняти? садити по троє?...

Ну тогда покупайте за свои.
Bandalak Дата: Вт, 03.03.2009, 11:51 | Повідомлення № 6
Лідер форуму
Quote (Ogorodets)
А пока - отставьте в сторону нерабочие компы и со временем поглядите на действия администрации.

Quote (Newbie)
легко сказати "віставте в сторону", а якщо непрацюючих комп*ютерів стає більше, ніж працюючих? куди дітей садити? уроки відміняти? садити по троє?...

Ну а це вже в кого нерви міцніші, у вчителя чи адміністрації.

А от впинципі, якщо брати по закону, то хто має оплачувати запчастини, я вже не кажу ремонт, більшість вчителів здатні самі відремонтувати!

Ogorodets Дата: Вт, 03.03.2009, 12:13 | Повідомлення № 7
Назавжди з нами
Руководитель предприятия должен оплачивать. Есть фонды школ, есть спонсоры (поиск которых, опять-таки, проблема администрации). Ваша задача учить детей на оборудовании предприятия. Если учить детей на своем оборудовании за 1000 грн/мес - это смешно.
Bandalak Дата: Вт, 03.03.2009, 12:18 | Повідомлення № 8
Лідер форуму
Quote (Ogorodets)
Руководитель предприятия должен оплачивать.

Адміністраці хоче, щоя їх тикнув носом у закон! Чи є такий закон?
Ogorodets Дата: Вт, 03.03.2009, 12:28 | Повідомлення № 9
Назавжди з нами
Товарищ filnick специализируется по законам. Думаю у него есть все. А вообще, почитайте должностную инструкцию - написано там, что вы должны покупать запчасти к ПК?

А по уму- собственник ПК кто? Школа. Вот собственник и должен заниматься ремонтов своей собственности. А не рабочий. Если разбился самолет, а летчик выжил - он должен авиакомпании новый самолет купить? У которого двигатель отказал, к примеру...

Відредаговано: Ogorodets - Вт, 03.03.2009, 12:31
Newbie Дата: Вт, 03.03.2009, 12:45 | Повідомлення № 10
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
Quote (Bandalak)
Ну а це вже в кого нерви міцніші, у вчителя чи адміністрації.

от то точно :) до цього все і зводиться!
ppima Дата: Вт, 03.03.2009, 13:08 | Повідомлення № 11
Тут живе...
Рейтинг: 11
В нашій школі батьки 1 раз на рік виділяють 15 грн. на потреби кабінету інформатики. За них і купуємо нові мишки, вінчестер, салфетки, купили ліцензію на Сходинки 2-7, тощо. На слідуючий навчальний рік (у вересні) планую купити модем для школи CDMA. Поки що інтернет у школі за мій рахунок.
W-w-W Дата: Вт, 03.03.2009, 14:33 | Повідомлення № 12
Ветеран спілкування
Нагороди: 10
Рейтинг: 202
Quote (Ogorodets)
Обслуживание и ремонт, а тем более покупка запчастей - это разные вещи. Вам платят за обслуживание. Т.е. за протирание пыли, удаление ненужных файлов, загрузку нужных (для практических работ в частности).

Ogorodets, цілком з вами погоджуюсь!!!

Quote (Ogorodets)
Руководитель предприятия должен оплачивать.

Quote (Ogorodets)
А по уму- собственник ПК кто? Школа

Так, Ogorodets, правильно каже, якщо покажеш, що сам робиш, купуєш то з шиї не злізуть!!!

Quote (Newbie)
а якщо непрацюючих комп*ютерів стає більше, ніж працюючих? куди дітей садити? уроки відміняти? садити по троє?...

це дивлячись куди керівництво дивиться, якщо хоче, щоб школа нормальною була, то директор повинен з заучом цікавитись чи забезпечується навчальний процес!!!!!

Чи не так?????????? а не вчитель!!!!

Bandalak, ти пишеш

Quote (Bandalak)
Я, дурний, купую все це за свої гороші.
ні не треба так робити, поламались пк не ремонтуй, коли треба запчастини купувати такі дорогущі!!! Хай самі думають, невже в тебе зарплата сама більша в школі????????????

Твоя дирекція далека від усього на світі, коли так поступає з тобою!!!

Саме краще подати доповідну 1 на ім'я директора, якщо він не прореагує, то на відділ освіти, тут подумає директор як треба робити!!!!!

Bandalak Дата: Вт, 03.03.2009, 15:03 | Повідомлення № 13
Лідер форуму
Quote (Махновець_Ігор)
Саме краще подати доповідну 1 на ім'я директора, якщо він не прореагує, то на відділ освіти, тут подумає директор як треба робити!!!!!

Дякую, так і зроблю. А де взяти зразок доповідної, бо таке у нас ще ніхто не писав?
W-w-W Дата: Вт, 03.03.2009, 15:12 | Повідомлення № 14
Ветеран спілкування
Нагороди: 10
Рейтинг: 202
Quote (Bandalak)
А де взяти зразок доповідної,

Вона пишеться приблизно так:

Директору
навч.закладу
від кого
посада

Я, прізвище, імя, по батькові, доводжу до вашого відома, що комп.клас працює неналежним чином у звязку: наведи проблеми свої обрунтовано і саме головні.
Зроби мотивацію проблем.

дата підпис

Не прореагує звертайся у відділ освіти, робиш два екземпляри іі щоб обовязково їх тобі секретар зареєстрував

Ogorodets Дата: Вт, 03.03.2009, 15:37 | Повідомлення № 15
Назавжди з нами
Махновець_Ігор, совершенно верно. Т.е. от тактики обороны и прятания от проблем нужно переходить к тактике нападения. Можно, для начала, на словах напасть на директора, что вы пойдете жаловаться на него в ГОРОО за то, что он не занимается материальным обеспечением кабинета информатики, в результате чего страдает учебный процесс. Думаю, это охладит пыл директора...

А 5% вам платят за то, что вы поломанную железяку вытащите, а целую вставите и настроите программное обеспечение.

Відредаговано: Ogorodets - Вт, 03.03.2009, 15:38
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.7 Кабінет інформатики » Післягарантійний ремонт комп'ютерної техніки (Де брати гроші на ремонт)
Сторінка 1 з 41234»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.