Пт, 22.09.2017, 18:11
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 3 з 3«123
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.7 Кабінет інформатики » Портрети
Портрети
Deykun Дата: Пн, 02.02.2009, 16:25 | Повідомлення № 1
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 3
Тематичний клас значно краще сприймається, коли має портрети видатних діячив відповідної спеціальності, як зразок для учня.
Сам на деяких нецікавих уроках розглядав портрети й написи під ними, так хоч чогось та навчився :)

В класах української мови - Шевченко, російською - Пушкін, фізики - Ейнштейн.

А кого б ви повісили в себе в кабінеті?
Мені спадає на думку хіба що Алан Тьюрінг, як класик та сучасні приклади для наслідування Біл Гейтс, Ларі Пейдж та Сергій Брін, Лінус Торвальдс, Стів Возняк.
Можна й Евкліда поприколу - в алгоритмізації шарив :)

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: Deykun - Пн, 02.02.2009, 16:31
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 10.07.2010, 01:45 | Повідомлення № 31
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Quote (tana256)
Мені здається, що потрібно мати в папці колекцію портретів всіх хто причетний до розвитку обчислювальної техніки.

Можна мати в папочці, а можна й в електронному вигляді і через NSS демонструвати.
Romek Дата: Нд, 18.09.2011, 19:23 | Повідомлення № 32
Тут живе...
Рейтинг: 8
Портрети з біографіями: Паскаль, Цузе, Лейбніц, Віннер (3500х5000, формат pdf, ~9Mb):
http://hotfile.com/dl/130109874/980a724/people.pdf.html

Відредаговано: Romek - Нд, 18.09.2011, 19:47
volevikt Дата: Нд, 18.09.2011, 20:33 | Повідомлення № 33
Перспективна вчителька
Нагороди: 24
Рейтинг: 182
Еще в школьные годы читала книгу о Марии Склодовской-Кюри. Мне запомнилась одна ее фраза: "В науке мы должны интересоваться фактами, а не личностями."
Читая книгу, мне больше всего запомнилась история открытия радиоактивных элементов: радия и полония, а не подробности ее биографии.
Не знаю, меня почему то раздражало учить биографии выдающихся людей. Достаточно было общих фактов о них, а именно: тех моментов, которые касаются непосредственно их изобретения, написания произведения и. т. д. Может ли после окончания школы кто-то похвастаться тем, что помнит годы жизни выдающихся писателей или ученых? А вот эпоху, в которую жил этот человек, возможно вспомнит.
Портреты этих людей, конечно же, лучше показать ученикам. Они должны знать умы столетия "в лицо".
Хотя сейчас очень много перегибов с портретами. Встречаются тесты, в которых нужно "угадать" выдающеюся, или не очень, личность.
Это всего лишь моя точка зрения, не претендующая на правильность.
fizikas Дата: Нд, 18.09.2011, 23:46 | Повідомлення № 34
Тут живе...
Рейтинг: 3
Quote (volevikt)
Читая книгу, мне больше всего запомнилась история открытия радиоактивных элементов: радия и полония, а не подробности ее биографии.

А хіба те, що вона з П'єром "перелопатила" вагон смолянистої обманки своїми руками, шоб відкрити радій, не факт її біографії? А те, що П'єр уже усвідомлюючи дію радію на людський організм продовжував ставити досліди на собі?

Quote (volevikt)
Достаточно было общих фактов о них, а именно: тех моментов, которые касаются непосредственно их изобретения, написания произведения и. т. д.

Як на мене - такий підхід не дозволяє зрозуміти (пізнати/оцінити) науковця (чи літератора) вцілому. А для учнів навіть прості біографічні факти відомих людей досить корисний приклад. Та ж Марія не змогла б навчатись у Сорбонні, якби на її навчання не заробляла кошти її сестра, якій перед цим на навчання медицині заробляла кошти Марія. Ось Вам і радій з полонієм.

Відредаговано: fizikas - Нд, 18.09.2011, 23:47
volevikt Дата: Пн, 19.09.2011, 02:52 | Повідомлення № 35
Перспективна вчителька
Нагороди: 24
Рейтинг: 182
fizikas, мабуть, ми з вами читали одну й ту саму книгу.
Саме про такі факти я й мала на увазі.
А от коли родився, переїхав, женився, помер - не запам'ятовую. B)
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.7 Кабінет інформатики » Портрети
Сторінка 3 з 3«123
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.