Пн, 21.08.2017, 15:11
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 4 з 4«1234
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.7 Кабінет інформатики » Температурний режим кабінету
Температурний режим кабінету
W-w-W Дата: Вт, 30.12.2008, 12:56 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 10
Рейтинг: 202
Справа ось в чому: минулого року котельню нашої школи передали на баланс тепломережі, і з того часу почалось. Топлять коли ще навчальний процес нормально, а коли канікули настали зимові - безвідповідально, в школі холод. За таких змін температури в кабінеті вазони причахли, попадали з стелі бегети, просто жах. В кабінеті сиджу у верхньому одязі. Звернувся до директора, щоб навів порядок, але він немає ніякого впливу, оскільки це зовсім друга організація, яка не підкоряється директору школи!!
Тепер думаю написати доповідну директору про дану ситуацію, на перший раз, а далі буду звертатись до віділлу освіти, щоб вони прийняли відповідні міри, оскільки кабінет за таких умов довго не про існує і техніка може швидко накритись.
Будь ласка в даній темі пишіть який температурний режим кабінету у вашій школі і чи він дотримується!!!!

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: W-w-W - Сб, 26.12.2015, 20:33
Oliver81 Дата: Сб, 23.01.2010, 23:58 | Повідомлення № 46
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
В мене зранку в класі 18-20. Найтепліший кабінет в школі. Вікна пластікові, хоча поставлені коряво.
після кожних двох уроків відкриваю вікно, дихати нема чим, жара!!!!
В інших класах, і на коридорі холодно я можу собі дозволити сидіти на уроці в сорочці:-)
koljada Дата: Нд, 24.01.2010, 12:42 | Повідомлення № 47
Часто заходить...
Нагороди: 1
Рейтинг: 10
Наша школа ще радянської побудови, 25 років. Вікна вже майже не відкриваються, прогнили, котелня метрів за 50, до 10 морозу видно де магістраль прокладена, і на люках горобці купаються. Кожного року комісія із якимсь діячем із адміністрації важно ходить приймає рішення, а на котлі як було 40-50 градусів, так і є. В результаті на минулому тижні в класах було 5-7 градусів, а звітують щодня, що 17. На уроках учні одягнені. У самого руки до 6 уроку, як граблі стали. Нічого, в травні потепліє.
vita Дата: Нд, 24.01.2010, 13:19 | Повідомлення № 48
Я тут недавно...
Рейтинг: 4
Цитата (koljada)
Нічого, в травні потепліє.

Дуже добре, що не втрачаєте надію на тепло. Бо у мене весною під 30 градусів. Кабінет з сонячної сторони, сонце з ранку до обіду у вікна світить, після обіду стає трохи легше. Але уроки проводити при включених машинах взагалі не можливо. Мріємо про дощову весну.
valiadelta Дата: Ср, 24.02.2010, 17:57 | Повідомлення № 49
Новий користувач
О, так виявляється, що це у більшості кабінетів інформатики така проблема!?
От у нас в школі 2 кабінети і в обох такий холод, що одна надія на літо. (Хоча дивлячись з чим порівнювати: в нас звичайно не 5-7 як писали інші, але для нашого містечка і 14 це холодно). Так от, у мене старіший комп'ютерний клас, то 2 ПК не вмикається на холоді, а працюють лише в вересні-жовтні, а потім аж у травні.
А нещодавно, другий вчитель інформатики хворів, тому я проводила урок для цілого класу, то до 5-6 уроку ставало значно тепліше, але як вже писали - дихати хочеться - починаєш відкривати вікна,...
А ще температура в класі сильно залежить від вітру. Коли з одного боку дме, то в фізиці урок не проведеш, а коли з другого, то руки до клавіатури, а спина до стільця примерзає )))
Але переживати не варто - скоро весна! B)
Няпо Дата: Нд, 05.09.2010, 16:20 | Повідомлення № 50
Новий користувач
Quote (Махновець_Ігор)
скоро будем як мамонти!!!

Якщо не повимираємо!)))))
Проблема всенародна!!!!! А от вирішити її зась!((((
sgrecords Дата: Пн, 17.12.2012, 12:24 | Повідомлення № 51
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 59
Шановні, чи є якісь офіціні документи щодо температурного режиму експлуатації комп'ютерів ?
Ktara Дата: Пн, 17.12.2012, 12:37 | Повідомлення № 52
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 275
В санитарных нормах есть температурный режим кабинета информатики, если не ошибаюсь 18-21 градус
sgrecords Дата: Пн, 17.12.2012, 12:44 | Повідомлення № 53
Активний учасник
Меня больше интересует именно минимальная температура не ущербной работы жесткого диска, тфт-мониторов. В сети разные данные, в среднем от -10 до 5-10 градусов, но это все основано больше на личном опыте. Вызывают студентов с каникул для прохождения тестов, не вижу в этом смысла, так как у каждого есть ноутбук и т.п. Вот хочу документально доказать руководству, что зря технику будем насиловать, температура в кабинете 5 градусов.
Ktara Дата: Пн, 17.12.2012, 12:48 | Повідомлення № 54
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 275
у меня знакомые просто ссылаются на санитарные нормы которые установлены для оптимальной работы компьютером. Если температура не соответствует. то компьютеры работать не могут. У них проходит :)
swetikccc Дата: Пн, 17.12.2012, 13:40 | Повідомлення № 55
Ветеран спілкування
Нагороди: 23
Рейтинг: 336
Quote (sgrecords)
Вот хочу документально доказать руководству, что зря технику будем насиловать, температура в кабинете 5 градусов.

А дітей насилувать можна? ))))
sgrecords Дата: Пн, 17.12.2012, 16:41 | Повідомлення № 56
Активний учасник
Діти у нас загартовані))) Отбой, тести відміняються.
swetikccc Дата: Пн, 17.12.2012, 16:43 | Повідомлення № 57
Ветеран спілкування
Нагороди: 23
Рейтинг: 336
Quote (sgrecords)
Діти у нас загартовані)))

Гартуйте

Відредаговано: swetikccc - Пн, 17.12.2012, 16:47
gvmir Дата: Пн, 18.02.2013, 22:09 | Повідомлення № 58
Часто заходить...
Нагороди: 1
Рейтинг: 6
У мене в КІКТ зранку 15-17 з плюсом, до 7-го уроку стає холодніше, комп’ютери поки що від цього не страждають, а якщо страждають, то виду не показують. У сусідів ще гірше - в одних школа просіла, а в інших взагалі повсій школі, коли на вулиці тепло, то +8.

Миритися можна, але робота в кабінеті не досить комфортна для дітей. Ось що непокоїть! Але що вдієш, місимо і втаких умовах сіяти розумне, добре вічне, поки гірше не стало, на краще найближчим часом годі й сподіватися.

Додано (18.02.2013, 20:06)
---------------------------------------------

Цитата (Ktara)
В санитарных нормах есть температурный режим кабинета информатики, если не ошибаюсь 18-21 градус

Якщо ми в наших сільських школах будемо притримуватися таких вимог, то замість зими муситимо працювати влітку, оскільки протягом зими температура не піднімається вище 16 - 17 градусів.

Додано (18.02.2013, 20:09)
---------------------------------------------

Цитата (vita)
Дуже добре, що не втрачаєте надію на тепло. Бо у мене весною під 30 градусів. Кабінет з сонячної сторони, сонце з ранку до обіду у вікна світить, після обіду стає трохи легше. Але уроки проводити при включених машинах взагалі не можливо. Мріємо про дощову весну.

Ви СЕС цього не кажіть бо вони без примусової вентиляції та кондиціонера вам працювати не дадуть, а може дадуть, тільки з г о д ом.
volevikt Дата: Пн, 18.02.2013, 22:19 | Повідомлення № 59
Перспективна вчителька
Нагороди: 24
Рейтинг: 182
В мене теж зранку в кабінеті була температура 17 градусів. Після уроків не дивилася на термометр, бо страшенно змерзла і пішла додому відігріватися. )))
І я, і діти працювали без верхнього одягу (мені було соромно перед дітьми порушувати правила ТБ, а діти - через повагу до мене). Добре, що учні були одягнені тепліше, ніж я.
Працювали швиденько і завзято. )))
Добре, що так не завжди і що поломки тепломережі бувають у нас не так часто.
Пилипчук_О_П Дата: Пн, 18.02.2013, 22:35 | Повідомлення № 60
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 294
Цитата (vita)
Бо у мене весною під 30 градусів. Кабінет з сонячної сторони, сонце з ранку до обіду у вікна світить, після обіду стає трохи легше.

Трохи давня цитата, але може комусь згодиться. У Положенні про кабінет інформатики сказано: "Орієнтація вікон повинна бути на північ, північний схід, допускається, як виняток, — північний захід (п. 3.20 ДНБ В.2.2-3-97)."
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.7 Кабінет інформатики » Температурний режим кабінету
Сторінка 4 з 4«1234
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.