Нд, 17.12.2017, 16:01
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 3 з 4«1234»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.7 Кабінет інформатики » Температурний режим кабінету
Температурний режим кабінету
W-w-W Дата: Вт, 30.12.2008, 11:56 | Повідомлення № 1

Справа ось в чому: минулого року котельню нашої школи передали на баланс тепломережі, і з того часу почалось. Топлять коли ще навчальний процес нормально, а коли канікули настали зимові - безвідповідально, в школі холод. За таких змін температури в кабінеті вазони причахли, попадали з стелі бегети, просто жах. В кабінеті сиджу у верхньому одязі. Звернувся до директора, щоб навів порядок, але він немає ніякого впливу, оскільки це зовсім друга організація, яка не підкоряється директору школи!!
Тепер думаю написати доповідну директору про дану ситуацію, на перший раз, а далі буду звертатись до віділлу освіти, щоб вони прийняли відповідні міри, оскільки кабінет за таких умов довго не про існує і техніка може швидко накритись.
Будь ласка в даній темі пишіть який температурний режим кабінету у вашій школі і чи він дотримується!!!!

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: W-w-W - Сб, 26.12.2015, 19:33
mouse Дата: Нд, 08.11.2009, 13:50 | Повідомлення № 31
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Пропоную весь педколектив посадити на велосипеди, до велосипедів під*єднати електрогенератори.
1. Тепло колективу
2. Буде своє джерело
3. Можна і ПК включити.
Як ідея?
Треба написати в РВО, щоб закупити велікі і генератори. Гадаю, що цю ідею будуть розглядати серйозно.
:$
filnick Дата: Нд, 08.11.2009, 15:25 | Повідомлення № 32
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (mouse)
Пропоную весь педколектив посадити на велосипеди, до велосипедів під*єднати електрогенератори

Близька до запропонованої Вами ідеї вже формально існує на паперах Кабміну
Ковшун Дата: Пн, 09.11.2009, 11:07 | Повідомлення № 33
Досвідчений учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Quote (Махновець_Ігор)
...тепер вони на них впливу не мають ніякого, а ті, що в голову вдарить то й роблять!

У нас теж давно вже котельня передана тепломережам.
Але все нормально.
Було правда кілька років тому, що тепломережі почали всілякі маніпуляції з теплом.
Директор школи поставив обладнання, яке вкажує скільки тепла отримано від котельні.
І все, питання стало закритим.
Тепломережі сповна віддають школі необхідне тепло.

Quote (Махновець_Ігор)
що цікаво керівництво намагається двома, а то й трьома пострілами вбити одного зайця! і щоб все працювало як треба, і щоб електроенергію не тратили, і в неті не сиділи, бо оплата дорога, але, щоб шкільний сайт в школи був і т.д.

Маємо те, що маємо!
Яке керівництво, така і політика... ;)

Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 10.11.2009, 18:52 | Повідомлення № 34
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 197
Сьогодні сфотографував показники термометра.

І так 6-й рік.
filnick Дата: Вт, 10.11.2009, 19:36 | Повідомлення № 35
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (Ковальчук_Олександр)
Сьогодні сфотографував показники термометра.

А санстанція на це увагу звертає? Чи тільки перевіряє наявність марлевих пов'язок?
Bandalak Дата: Вт, 10.11.2009, 20:06 | Повідомлення № 36
Лідер форуму
Нагороди: 40
Рейтинг: 260
Quote (filnick)
А санстанція на це увагу звертає? Чи тільки перевіряє наявність марлевих пов'язок?

Вони дивляться по правій шкалі! :)
До речі, у нас за минулу зиму температура майже ніколи не піднімалася вище 40F. Cанстанція забігала в кабінет із своїм, наперед нагрітим термометром і по ньому записувала дані, не даючи йому адаптуватися!!!
SLKuty Дата: Вт, 10.11.2009, 21:46 | Повідомлення № 37
Монтажер
Нагороди: 6
Рейтинг: 103
Низька температура має деякі переваги.
наприклад після зимових канікул того року в мене не включилися 2 машини.
директор знайшов кошти і ми замінили дві материнські плати з процесорами і оперативкою на нові двохядерні целерони.

Взагалі компютери не можна включати коли менше 10 градусів

А якщо його заморозити то він після розмороження довго не попрацює(якщо включиться)

А люди в нас живучі витримають все.
В нас два компютерні класи. Мені дісталися старі машини, але тепле приміщення. А там де нові компютери - дуже холодно і вчителька вже сама не рада, що випросила в директора клас з новими компютерами. А я тепер не хочу мінятися ;)

mouse Дата: Вт, 10.11.2009, 22:54 | Повідомлення № 38
Ветеран спілкування
Quote (SLKuty)
А я тепер не хочу мінятися

А кажуть, що в холоді люди краще зберігаються. Можливо це шлях до здорового тіла?
Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 10.11.2009, 23:48 | Повідомлення № 39
Ветеран спілкування
Quote (mouse)
А кажуть, що в холоді люди краще зберігаються. Можливо це шлях до здорового тіла?

Це скоріше шлях до багатьох хронічних хвороб в майбутньому.
Кого цікавить здоров’я дітей. Коли дівчатка сидять по кілька годин в такому морозильнику, на холодних стільцях, то це наврят чи вплине позитивно на їхнє здоров’я...
mouse Дата: Ср, 11.11.2009, 00:11 | Повідомлення № 40
Ветеран спілкування
Кого цікавить здоров’я дітей. Коли дівчатка сидять по кілька годин в такому морозильнику, на холодних стільцях, то це наврят чи вплине позитивно на їхнє здоров’я.

Пане Олександре, а чому, коли темп. режим не відповідає нормам - взяти і вийти на страйк? Чому не покликати ЗМІ, які так полюбляють смакувати скільки померло від грипу? Вражає, але батьки навіть не можуть підтримати вчителя!!!! Ото та повага і розуміння!
Певно ще молодий, не розумію багато, але в школі завжди пропонував організувати щось подібне.... дивились як на дурня... Чому?
Newbie Дата: Чт, 12.11.2009, 14:26 | Повідомлення № 41
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
ой, я прийшла до школи, викликали до КРУ... народ.... та це просто .... тут холодніше, ніж надворі!!! на вулиці я без рукавиць ходжу, а тут - неможливо!
і ше мені тут хтось вякає, що я не була кілька днів... ох, даремно вони мене кликали...

Додано (12.11.2009, 14:26)
---------------------------------------------
ха, а КРУшники, які в школі третій день, вже мудрі - прийшли в лижних костюмах :) (я-то давно така мудра, в "опалювальний" сезон тільки так і ходжу - і усім раджу, бо зазвичай ті речі легкі і дуже теплі, дуже зручно)
правда культура мене вбила - здоровий бугай не подумав мені помогти, коли я йому принтер підключала - мусила сама тягати той принтер... воно-то не тяжко, але ж ...

Ковальчук_Олександр Дата: Пт, 13.11.2009, 01:06 | Повідомлення № 42
Ветеран спілкування
Quote (mouse)
Пане Олександре, а чому, коли темп. режим не відповідає нормам - взяти і вийти на страйк? Чому не покликати ЗМІ

Тому що...
А взагалі, це проблема не конкретно мого кабінету, а всієї школи (така температура в більшості кабінетів). Я то вихід знаходжу: тепло одягаюсь, 2 каміни в кабінеті тримаю, а за дітей обідно.
Bandalak Дата: Пт, 13.11.2009, 02:59 | Повідомлення № 43
Лідер форуму
Нагороди: 40
Рейтинг: 260
А взагалі, це проблема не конкретно мого кабінету, а всієї школи

А у мене не так. Холодно тільки в моєму кабінеті, а по всій школі - Ташкент. Підрядчики, монтуючи опалювальну систему, щось перемудрили і два класи інформатики залишились без тепла. Точніше тепло приходить через вентиляційні проходи з інших кабінетів. Якщо ці проходи відкрити - у мене у класі +10, а якщо закрити - то + 2. Це було вторік при зовнішній температурі -5. Цього року нічого не змінилося, камінами користуватися не дозволяють, економлять електрику, та й пожежники ґвалт кричать! І нікому немає до кабінету діла! А я трохи хитрую, коли нікого немає - відкриваю вентеляційні люки і камін замаскований під старий сканер, зпідтишка включаю, при цьому наганяю максимум до +12. А коли має бути санстанція, я люки закриваю, камін виключаю і відкриваю форточку. До приходу санстанції у кабінеті круглий 0. Але це нічого не дає, бо ті довбухи із санстанції температуру по Френгейту дивляться, а записують в градусах. Так їм здається реальніше! B)
Ковшун Дата: Пт, 13.11.2009, 11:33 | Повідомлення № 44
Досвідчений учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Quote (Bandalak)
...Але це нічого не дає, бо ті довбухи із санстанції температуру по Френгейту дивляться, а записують в градусах. Так їм здається реальніше!

На чию виборчу кампанію працює санстанція? ;)
vita Дата: Сб, 23.01.2010, 22:43 | Повідомлення № 45
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 4
Років 7 назад у нас в школі теж було холодно. Більше за все дуло від вікон, хоч вони і були заклеєні (між склом і рамою, скло трималось на гвіздках). Не витримала, знайшла майстра (добре що була класним керівником) і відремонтували всі вікна. Поміняли скло, штипики, шпінгалети, пофарбувала всі вікна. Стало тепло. Але дирекція попрацювала і тепер у школі тепло у всіх кабінетах. А тепер навіть при теперішньому морозі маю + 24 при відкритому вікні. Вікна не клею і навіть щільно не закриваю.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.7 Кабінет інформатики » Температурний режим кабінету
Сторінка 3 з 4«1234»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.