Пт, 15.12.2017, 08:28
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 2 з 4«1234»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.7 Кабінет інформатики » Температурний режим кабінету
Температурний режим кабінету
W-w-W Дата: Вт, 30.12.2008, 11:56 | Повідомлення № 1

Справа ось в чому: минулого року котельню нашої школи передали на баланс тепломережі, і з того часу почалось. Топлять коли ще навчальний процес нормально, а коли канікули настали зимові - безвідповідально, в школі холод. За таких змін температури в кабінеті вазони причахли, попадали з стелі бегети, просто жах. В кабінеті сиджу у верхньому одязі. Звернувся до директора, щоб навів порядок, але він немає ніякого впливу, оскільки це зовсім друга організація, яка не підкоряється директору школи!!
Тепер думаю написати доповідну директору про дану ситуацію, на перший раз, а далі буду звертатись до віділлу освіти, щоб вони прийняли відповідні міри, оскільки кабінет за таких умов довго не про існує і техніка може швидко накритись.
Будь ласка в даній темі пишіть який температурний режим кабінету у вашій школі і чи він дотримується!!!!

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: W-w-W - Сб, 26.12.2015, 19:33
Dron Дата: Вт, 21.04.2009, 12:30 | Повідомлення № 16
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Quote (Махновець_Ігор)
Невже не зрозуміло, що краще потратити незначні кошти на опалювання ніж на нову техніку та будматеріал???? а вони щас ой як недешево коштують

По-моему, все дело в том, что оплата за энергоресурсы идет из районного (городского) бюджета, а ремонтируем мы кабинеты и закупаем новую технику (если закупаем) за деньги школы, родителей и учителей. Вот и выходит, что доводят нам лимиты на электроэнергию (в нас школе электрическое отопление) исходя из которых соблюдать температурный режим просто нереально, а превысишь лимит - ВРАГ НАРОДА! У нас директор всю зиму бился за повышение лимитов, результат - как всегда!
NatVovk Дата: Ср, 22.04.2009, 09:41 | Повідомлення № 17
Гол. ред. "Інформатики"
Нагороди: 0
Рейтинг: 10
Будь-який інспектор з санстанції може не дозволити експлуатувати каб.інф, адже у сан.нормах (див. п.5 ДсанПіН5.5.6.009-98) вказано, що температ.повітря має бути 19,5±0,5°, відносна вологість 60±5%, швидкість руху повітря не більше 0,1 м/с. Ми ж про це писали у нашій бібліотечці рік тому «Облаштування кабінету інформатики в школі» (упорядник В.Лапінський).
А директорам слід кожного дня розказувати про те, що енергоресурси не дешевшатимуть вже ніколи, тому слід думати про енергозберіг. способи й опалення, й вікон, й дверей. Пам’ятаю, як одного разу ми проводили семінар в одному столичному ліцеї у залі, де темп. була мабуть не вища 10°. Так ми за 2 години до семінару самі заклеїли їм вікна простим поролоном і скотчем. На кінець семінару стало набагато тепліше. Тобто кожний має на своєму місці по-господарські відноситися до школи.
А взагалі, те що діти знаходяться у холодних школах — це злочин влади по відношенню до майбутніх поколінь України.
Newbie Дата: Ср, 22.04.2009, 10:28 | Повідомлення № 18
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
Quote (NatVovk)
А взагалі, те що діти знаходяться у холодних школах — це злочин влади по відношенню до майбутніх поколінь України.

при таких умовах у вузі ми просто не ходили на заняття - дорослі люди розуміли, що здоров*я важливіше. школярі, на жаль, не можуть собі цього дозволити. хоча з іншого боку - у них є батьки.
mouse Дата: Ср, 22.04.2009, 19:03 | Повідомлення № 19
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
У нас так завжди, до тих пір поки щось не трапиться, а потім все зрушує з місця..
mouse Дата: Нд, 08.11.2009, 00:47 | Повідомлення № 20
Ветеран спілкування
Гадаю, що тема має стати знову актуальної!
Шановні іноформатики, як у вас з темп. режимом?
В нас добре, батареї гарячі, відкриваю фрамуги, для провітрювання.
Наступала моя погода. В мне сонячна сторона. Як воно добре коли і тепло, і вітерцем з віконця подуває <_<
А що у вас?
W-w-W Дата: Нд, 08.11.2009, 00:54 | Повідомлення № 21

Quote (mouse)
А що у вас?

а в нас капець повний, на канікулах не топили, на карантині теж ні, більшість моїх вазонів померзли й почорніли, цілі забрав до дому! Слов нема! Вже просто набридло пояснювати, що з таким режимом техніка довго не проробить! І як результат вже деякі запчастини вже з ладу вийшли! :'(
mouse Дата: Нд, 08.11.2009, 01:03 | Повідомлення № 22
Ветеран спілкування
Quote (Махновець_Ігор)
а в нас капець повний

Прочитав це, чесно, сльози на очі навернулися. Адже 21 століття.... Впевнений, в Європі такого не зустрінеш.
filnick Дата: Нд, 08.11.2009, 10:00 | Повідомлення № 23
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Отримали черговий наказ по відділу освіти, в якому розписано норми витрат енергоносіїв (тепла та світла). Мало того, що числові показники занижені - далі нікуди, всі канікули вчителі сидять у верхньому одязі. Появився новий пункт, який забороняє "вмикати комп'ютерну техніку без необхідності"(!?). Коли попросив прокоментувати цю тезу у відповідального працівника РВО, та роз'яснила, що включати можна тільки на уроці інформатики і то лише при виконанні практичних завдань...
volevikt Дата: Нд, 08.11.2009, 10:22 | Повідомлення № 24
Перспективна вчителька
Нагороди: 24
Рейтинг: 225
filnick, в нашому районі аналогічна ситуація. Оскільки наша школа в минулому місяці перевищила ліміт по світлу, маю заборону вмикати комп'ютерну техніку без дозволу дирекції. До речі, така ж ситуація була в нас і в минулому році десь у лютому місяці. Мене заставили два тижні робити начитку (?!) теоретичного матеріалу без вмикання ПК, а потім коли "дали добро", ми з учнями виконували всі практичні роботи.
Щодо тепла - "особо не балують", але й квіти не мерзнуть.

Відредаговано: volevikt - Нд, 08.11.2009, 10:27
Ковшун Дата: Нд, 08.11.2009, 10:34 | Повідомлення № 25
Досвідчений учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Quote (Махновець_Ігор)
... в нас капець повний, на канікулах не топили, на карантині теж ні, більшість моїх вазонів померзли й почорніли, цілі забрав до дому! Слов нема! Вже просто набридло пояснювати, що з таким режимом техніка довго не проробить! І як результат вже деякі запчастини вже з ладу вийшли!

Варто нагадати адміністрації школи. начальнику відділу освіти, що є наказ Міністра освіти
http://osvita.ua/legislation/other/5440
А накази треба ВИКОНУВАТИ!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ось один з пунктів цього наказу говорить:
1.5. Забезпечити проведення відповідними службами комплексу робіт щодо підтримання функціонування інженерних споруд, мереж, комунікацій, а також необхідного температурного режиму у навчальних закладах та установах освіти.

Ковшун Дата: Нд, 08.11.2009, 10:39 | Повідомлення № 26
Досвідчений учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Quote (filnick)
...попросив прокоментувати цю тезу у відповідального працівника РВО, та роз'яснила, що включати можна тільки на уроці інформатики і то лише при виконанні практичних завдань...

Так на кожному ж уроці інформатики учні повинні виконувати за комп’ютером вправи, практичні завдання, перевірка знань проводиться у вигляді тестів.
Мабуть відповідальні працівники РВО у вашому районі живуть у 18 столітті. ;)
filnick Дата: Нд, 08.11.2009, 11:23 | Повідомлення № 27
Мудрий вчитель
Quote (Ковшун)
Мабуть відповідальні працівники РВО у вашому районі живуть у 18 столітті.

Ви їх явно переоцінили - вони набагато древніші.
W-w-W Дата: Нд, 08.11.2009, 11:30 | Повідомлення № 28

Quote (filnick)
Появився новий пункт, який забороняє "вмикати комп'ютерну техніку без необхідності"(!?). Коли попросив прокоментувати цю тезу у відповідального працівника РВО, та роз'яснила, що включати можна тільки на уроці інформатики і то лише при виконанні практичних завдань...

Да людській тупості немає меж! Я просто в шоці від їх розпоряджень!
А як стосовно тех.обслуговування???

В нас такого нема! Я працюю скільки, скільки мені потрібно.
да дирекція попередила, без фанатизму!

А ще я приніс з дому електрочайника і роблю собі чай! Я своє здоровя бережу, мало того, що працюєм в холоді так ще й не на вдячній роботі!
Райно нам таких вимог не ставило!

Quote (Ковшун)
Варто нагадати адміністрації школи. начальнику відділу освіти, що є наказ Міністра освіти http://osvita.ua/legislation/other/5440 А накази треба ВИКОНУВАТИ!!!!!!!!!!!!!!!!! Ось один з пунктів цього наказу говорить: 1.5. Забезпечити проведення відповідними службами комплексу робіт щодо підтримання функціонування інженерних споруд, мереж, комунікацій, а також необхідного температурного режиму у навчальних закладах та установах освіти.

та вони й самі це знають, але нічого зробити не можуть, оскільки декілька років тому з під свого керування віддали всі котельні такій організації як тепломережа! тепер вони на них впливу не мають ніякого, а ті, що в голову вдарить то й роблять!
filnick Дата: Нд, 08.11.2009, 12:47 | Повідомлення № 29
Мудрий вчитель
Quote (Махновець_Ігор)
Да людській тупості немає меж! Я просто в шоці від їх розпоряджень! А як стосовно тех.обслуговування???

Зрозуміло, що я теж не збираюся дотримуватися тих дурнуватих вказівок і використувуватиму комп'ютери стільки, скільки це потрібно для дітей. А техобслуговування здійснює мій лаборант (за 0,5 ст).
W-w-W Дата: Нд, 08.11.2009, 12:56 | Повідомлення № 30

Quote (filnick)
Зрозуміло, що я теж не збираюся дотримуватися тих дурнуватих вказівок і використувуватиму комп'ютери стільки, скільки це потрібно для дітей.

що цікаво керівництво намагається двома, а то й трьома пострілами вбити одного зайця! і щоб все працювало як треба, і щоб електроенергію не тратили, і в неті не сиділи, бо оплата дорога, але, щоб шкільний сайт в школи був і т.д.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.7 Кабінет інформатики » Температурний режим кабінету
Сторінка 2 з 4«1234»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.