Чт, 27.06.2019, 13:07
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.7 Кабінет інформатики » мультимедійна дошка
мультимедійна дошка
Alex-millitary Дата: Пн, 01.10.2007, 15:01 | Повідомлення № 1
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
В нашій школі монтували мультимедійну дошку. Річ хороша, тільки на її обслуговування не виділяють кошти. Як бути?

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Ср, 04.06.2008, 01:22
argun Дата: Пн, 14.01.2019, 06:29 | Повідомлення № 121
Прописаний назавжди
Нагороди: 1
Рейтинг: 42
Дякую, буду розбиратися. :?
Admin Дата: Ср, 30.01.2019, 02:35 | Повідомлення № 122
Лідер форуму
Нагороди: 2
Рейтинг: 25
Поради по установці та використанню мультим. дошки
volodschool2 Дата: Чт, 14.03.2019, 14:45 | Повідомлення № 123
Досвідчений учасник
Нагороди: 15
Рейтинг: 364
Потрібна порада досвідчених користувачів м. дошки. Проблема: не скрізь на екрані (дошці) співпадає точка дотику з графічним курсором. Наприклад, в пейнті малюю пальцем горизонтальну лінію, з лівого краю не співпадає приблизно на 10 см, чим ближче до центру, тим більше співпадіння, в центрі ідеально, потім знову, чим далі іду праворуч, тим більше зростає відстань від точки, яка малюється. Те ж саме відбувається і при малюванні лінії згори донизу. Малювати ще можна звикнути, а от в провіднику відкрити потрібну папку важко, якщо вона далеко від центру екрана. Куди копати?
Jimik Дата: Чт, 14.03.2019, 17:13 | Повідомлення № 124
Тут живе...
Рейтинг: 54
Відкалібруйте дошку повторно
Admin Дата: Чт, 14.03.2019, 17:34 | Повідомлення № 125
Лідер форуму
Цитата volodschool2 ()
априклад, в пейнті малюю пальцем горизонтальну лінію, з лівого краю не співпадає приблизно на 10 см, чим ближче до центру, тим більше співпадіння, в центрі ідеально, потім знову, чим далі іду праворуч, тим більше зростає відстань від точки, яка малюється. Те ж саме відбувається і при малюванні лінії згори донизу

нам нещодавно привезли теж дошку і в мене такі самі були проблеми, слово у слово, проблему вирішив не відразу, але вирішив і це дійсно пов'язано з калібровкою, відкрив на ноуті програму, яка відповідає за дошку і вз'яв калібровку не на 4 точки, а на 9 і все стало працювати чітко і точно, але нажаль маю іншу проблему, під час роботи проектор вимикається декілька разів за урок, буду здавати у сервісний

volodschool2 Дата: Чт, 14.03.2019, 18:10 | Повідомлення № 126
Досвідчений учасник
Цитата Admin ()
відкрив на ноуті програму, яка відповідає за дошку

Там має бути якась програма? Не знав, буду завтра в школі і перевірю на тому ноуті, що йшов в комплекті з дошкою. Цю апаратуру ставили для НУШ, приїжджав представник фірми-постачальника, все встановив, показав учителькам, як користуватися і поїхав. Кажуть, що все працювало нормально, а може вони просто звикли до таких глюків. Сьогодні інша вчителька захотіла повчитися працювати з дошкою, взявся допомогти і помітив такі проблеми. От тепер маю все розгрібати. Я пробував підключати свій ноутбук, ніяких драйверів не ставив, все підхопило автоматом.
Admin Дата: Чт, 14.03.2019, 19:46 | Повідомлення № 127
Лідер форуму
Цитата volodschool2 ()
Там має бути якась програма

Так, в комплект з доскою йде пз для неї і там все є, але не факт, що той диск у вас ще є, можна в неті скачати, проглянувши модель доски.

В мене все теж автоматом ноут зробив, але того замало, потрібно пз від самої дошки
volodschool2 Дата: Пт, 15.03.2019, 15:09 | Повідомлення № 128
Досвідчений учасник
Програма там є, в треї висить. Знайшов у ній калібрування, там є на 4. 9 і 21 точок. Відкалібрував, але нічого не змінилось. Вірніше, в самій програмі малює і переміщує об'єкти нормально, а от поза програмою - не відкалібровано. Може так і треба? В усякому випадку дякую за підказку, сьогодні відбули семінар і ці глюки не завадили роботі з дошкою на уроці. На канікулах ще пограюсь.
volevikt Дата: Пт, 15.03.2019, 19:09 | Повідомлення № 129
Перспективна вчителька
Нагороди: 25
Рейтинг: 267
Цитата volodschool2 ()
Програма там є, в треї висить.

Не знаю, яке у Вас ПЗ для мультимедійної дошки, але свою смарт-дошку калібрую командою Орієнтація (через контекстне меню програми SmartBoard ).
Дошка стає білою, по 4 кутках з'являються +. Підходжу до дошки, по черзі натискаю на кожний +.
З'являється зображення і можемо з учнями працювати. Досить точно реагує на дотик, легко переміщувати об'єкти на ній.
Ktara Дата: Пт, 15.03.2019, 19:10 | Повідомлення № 130
Перспективна вчителька
Нагороди: 38
Рейтинг: 371
У меня SmartBoard, установили, откалибровали. Но потом сбилось и пришлось калибровать заново. У меня другие другие глюки - периодически доска сама себя не находит. Пишет что устройство не найдено :)
Bandalak Дата: Пт, 15.03.2019, 20:10 | Повідомлення № 131
Лідер форуму
Нагороди: 44
Рейтинг: 285
У мене вкрали указку. Тепер дошка - не більше ніж простий екран для проектора. Сенсорні функції без указки не працюють!
Фірма виробник запасних указок не виготовляє, єдине заспокоїли, якщо хтось повідомить що у них вкрали дошку, а указка залишилася - то можуть викупити її для нас!
Ktara Дата: Пт, 15.03.2019, 20:30 | Повідомлення № 132
Перспективна вчителька
Нагороди: 38
Рейтинг: 371
Цитата Bandalak ()
У мене вкрали указку. Тепер дошка - не більше ніж простий екран для проектора. Сенсорні функції без указки не працюють!Фірма виробник запасних указок не виготовляє, єдине заспокоїли, якщо хтось повідомить що у них вкрали дошку, а указка залишилася - то можуть викупити її для нас!

У нас ыіла такая старя версия доски, к ней потеряли чем писать - ничем другим низзя, теперь доска как экран для проектора
Bandalak Дата: Сб, 16.03.2019, 01:45 | Повідомлення № 133
Лідер форуму
У нас дошка не стара 2018 року випуску. Але крім указки нічим не пише. Якийсь незрозумілий чарівний матеріал на кінці указки.
volodschool2 Дата: Сб, 16.03.2019, 10:32 | Повідомлення № 134
Досвідчений учасник
Цитата Bandalak ()
Тепер дошка - не більше ніж простий екран для проектора.

Єдиний вихід - докупити активатор інтерактивної поверхні. Ціна від 4,5k грн.
Bandalak Дата: Сб, 16.03.2019, 13:47 | Повідомлення № 135
Лідер форуму
А може указку десь можна купити? Хто знає який матеріал у неї на кінчику?
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.7 Кабінет інформатики » мультимедійна дошка
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2019.